Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sigma_shig

Пользователи
  • Публікації

    1 422
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Про sigma_shig

  • День народження 22.07.69

Персональная информация

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

sigma_shig's Achievements

Звезда

Звезда (9/13)

  • Начинающий собеседник
  • Начало популярности
  • Первый пост
  • 10 комментариев
  • 500 комментариев

Recent Badges

1,2 к

Репутація

  1. Ні. Мені треба 20 панелей. Такі дрібні замовлення не приймають. Я домовився з іншим українським покупцем, якій закупає сотню, і просто "впав на хвоста".
  2. Ніякіх інших батарей крім китайських, майже, не існує. Китай виробляє 70% акумів. Шансів купити щось інше - майже немає. Крім того "Китай це лотерея, а ось якась Угорщина (2% виробництва) це завжди вийграш" - бред і смішно. Вони також гонять grade B. Інвертор - алі поставив рекорд для мене. 11 діб від замовлення до отримання. Панелі - також замовлення з Китаю.
  3. Можливо, трансформатори дійсно на балансі Обленерго. І так, підключення було в той момент, коли ОблЕнерго "не мало можливости". Але, коли звернулись до ОблЕнерго за заключенням тристоронього договору, то отримали відмову. "Ні, це буде нове підключення, ми будемо тягнути провода, встановлювати трансформатори та т.і."
  4. Так, для Обленерго існує тільки один абонент - Обслуговуючий Кооператив (неприбуткова організація). Він володіє усією інфраструктурою (кабеля, трансформатори, ...). Але трансформатори на обслуговуванні у Обленерго. Кабельні мережі - на обслуговуванні у кооперативу. У кожного члена кооперативу - індівідуальний лічильник, якій на обслуговуванні в сістемі АСКУЕ, опломбований пломбою кооперативу. Спорні питання вирішуються просто: якщо пломба не пошкоджена - лічильник це істина. Якщо пошкоджена - повторне підключення. Платіж не оподатковується, тому що це не дохід, а компенсація витраченої енергії. Також не оподатковуються членськи внески.
  5. Ого! 20% це вже забагато. В нас зараз трохи більш 10% за все - втрати, освітлення, КНС. Витратні матеріали, оплата праці електрика - з інших фондів. Якось вистачає. Але умови змінюються і треба порахувати дійсно втрати на транспортування. А як це зробити "бюджетно" - нихто не знає. Кабель прокладали різний. Немає впевнености, що весь кабель нанесено на мапу. З моменту забудови КМ освітлення та КНС підключали без лічильників. "З вхідного лічильника віднимаємо суму індівідуальних та розподілимо на всіх". Працювало. Але зараз в КМ заведено іншу лінію і так вже не працює.
  6. Підкажіть, як захистити вікна від сонця? Треба щось на зовнішній бік вікна. Таке, щоб можна було відкривати та закривати. І щоб не дорого. Я дивився на маркізи та ставні - круто, але дорого. Я не готовий на такі розцінки. Захисні ролети теж не дуже хочеться - захист від злому мене не цікавить, а вони виглядають якось "важко". Якби таке ж саме, але тканево-пластікове... Я дивився на "садові жалюзі", але не хочеться решіток на вікнах. Є ідея взяти рулонні штори, але встановити їх назовні. Хтось робив так? Як при цьому протягувати ціпки для керування? Чи може є такі, але для зовнішнього встановлення? Проблема в тому, що це другий поверх і згортати/розгортати їх можна тільки через відкрите вікно або ставити мотори.
  7. Друзі, розраховую зараз частину бюджету котеджного містечка і треба розрахувати втрати на транспортування електрики до кінцевого споживача. Якщо це розраховувати "правильно" - треба багато ресурсів. На це часу/грошей немає. В принципі, тут вистачить приблизного розрахунку. Може хтось має досвід? Схема постачання: на вході в КМ, на лінії 10кВ є лічильник, потім декілька трансформаторів 0.4кВ. Відстань від входу до кінцевого споживача - до 2 км. Є лічильники у кінцевого споживача, але... А ще підключено освітлення, КНС та усіляке різне без лічильників. Тобто відняти від входу суму споживачей - немає можливості. Чи можна якось прикинути це 5-10% чи 10-20% втрат. Як в інших КМ компенсують ці втрати?
  8. Але з однофазного генератора я один контакт кинув на нуль в на заземлення. І все відпрацювало нормально. Крім того, не знаю в кого-як, але в мене на вході в щиток нуль від мережі відразу з'єднано з заземленням. И нулева шина - одна. Якщо підключити будь яке джерело жівлення до різних фаз в моєї мережі - во всіх розетках нуль буде единий. Сільно підозрюю, що у інших така ж схема
  9. Якщо так, то цей контакт і треба з'єднувати. Але в мойому гібридному інверторі - не звониться
  10. На жаль, зараз терміни смішалися. Ви прави - інвертор це дійсно перетворювач DC-AC, але зараз інвертором також називають девайс, якому на вхід подають, в тому числі мережу AC і на виході отримують AC. Це не інвертор, але тут обсуждають такій девайс. На рахунок "уявимо миттєву картинку амплітудних значень напруги різних джерел" - зараз так і роблять. На подстанцій 700кВ один провод заземлено, потім на заземлено на 10Кв і на 0.4кВ теж заземлено. Як можна з'єднувати такі різни амплітуди? Але, з'єднують. І нічого не трапляється.
  11. Я не електрик, тому це думка дилетанта. Але я вже бачив, що половина електриків взагалі не розуміє, що таке нуль й стверджують, що, наприклад, в однофазному генераторі один провід нуль. Якщо я правильно розумію принцип роботи інвертора - змінний струм перетворюється в постійний, а потім знову в змінний. Тобто ніякого "збереження нуля" тут бути не може. З виходу інвертора завжди виходять 2 фази. Щоб я б зробив у вашому випадку - по одному виводу з кожного інвертора з'єднав би між собою та с заземленням. Щоб у них було загальне заземлення. В мене є саморобний ДБЖ: зарядне-акум-інвертор(DC-AC). Коли зробив, відчув, що дуже боляче касатися корпуса прибора - "б'є" доволі потужно. Поміряв - як і очікувалось, між будь яким виводом та заземленням - 120В. Тому заземляти один з виводов треба.
  12. Я купив тут за 104 тисячи. Я теж читав, що це просто бренд deye. Відгукі тільки англомовні. Дуже схоже, що це бренд не для СНГ. Як на мене, меню більш "для фахівців" - меньш анімації та малюнків, більш таблиц та графиків. Посмотрим. Поки що лежить - чекає акумів. На совместимість пробували з - BMS Jikong 60А - сумісність часткова. Тобто тільки на рівні отримання значень - Jikong 200A - повна сумісність - готові акуми Felicity Solar на 5 та 8 кВт*г - повна сумісність Зробив фото таблиці параметрів
  13. Як я зрозумів, нутрощі однакові абсолютно. Відрізняються тільки зовнішим відом меню. Я теж хотів Deye, але не було в наявності на той момент. А,якщо б я почекав, то були шанси, що жаба знову пініметься. А так - зворотнього шляху вже немає
  14. Теж в 2022 будував з гімна та палок. На авто аккумах, потім на карбонових. Все обмежено: інет, ноут, зарядка телефонов. Набридло! Задавив жабу і зараз збираю систему так, щоб "ні в чому себе не відмовляти, але в пределах розумного": - гібридний SunSynk -12K, 3 фази - LiFePo4 48*290Аг ( 14кВт*г) (ще їдуть з Китаю) - панелі 10*550 Вт Бюджет $8k+
  15. Мабуть відмовлюсь від цієї ідеї. Буду встановлювати в будинку.
×
×
  • Створити...