Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

maksym

Пользователи
  • Публікації

    473
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Откуда
    Киев
  • Хобби
    машина, дача
  • Род занятий
    инженер

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

maksym's Achievements

Активный участник

Активный участник (5/13)

  • Преданный форуму
  • Популярность
  • Первый пост
  • 10 комментариев
  • Уже неделю на форуме

Recent Badges

133

Репутація

  1. Якщо тече в яму - щось протікає. Вимикайте по черзі, шукайте джерело. Унітази деяки можуть текти прямо в злив, і це не видно. Лічильників немає на воду? По ним може бути видно, хто зливає.
  2. ми вже чіпляли це питання в іншій темі. Але до конкретики не дійшли. Так в чому проблема двох насосів? В мене працює без питань. Так, як планувалось
  3. можуть піти розриви потоку. Звісно, це крайній, більш теоретичний випадок. Але все буває...
  4. я б орієнтувався більше на параметри нижнього насосу та скількі води від дає в точці встановлення другої станції. І ще один момент. Для настройки системи не погано б мати кран після другої станції. Але ще є ГА, витрату на яку не зменшити (якщо станция як одне ціле). Тому може треба окремий ГА, який поставити після регулюючого крану. Це все про те, що друга станція буде качати швидше за першу
  5. Думаю, що така можливість є. Два варіанти. 1. Підняти загальний тиск в системі (2.5-3.5 наприклад). Зверху ставиться вихревик і він працює разом з глибинним насосом. Автоматика одна, ГА той самий (це я припускаю, що водогін влаштований традиційно - реле + ГА. і все в приямку. але бажано реальна схема) 2. Поставити нову станцію під полив. Теж виглядає цілком можливим. Можливо, ще треба зворотній клапан до нової станції та кран після неї для можливості "притиснути" витрату, якщо води на "вхід" буде не вистачати. Потужність насосу для обох випадків потрібно обирати з врахуванням "нижнього" насосу. Щоб верхній не качав щвидше, ніж нижній подає.
  6. А який тиск у водогоні? В принципі діапазон 1-3 можна потім налаштувати за бажанням
  7. Якщо я правильно розумію, перше реле повинно вмикатись при тиску менше 0.5. Якщо більше 0.5 - напруга на насос не подається. Це типу індікатор води в водогоні. Тиск 0.5 - умовний. Може треба більше, може менше. Тут проблемний момент - низкий тиск у водогоні. Може початься циклювання. Умовно тиск падає менше 0.5 - вмикається насос - тиск стає більше 0.5 - насос вимикається. І так по колу. Якщо у водогоні вода зникає в принципі - буде працювати без циклювання.
  8. здається цілком працююча схема. Можлива сітуація, коли при великій витраті тиск у трубі від водогону буде падати нижче налаштування реле та викликати увімкнення насосу. Тому можна додати ще одне реле до зворотнього клапану на якийсь мінімальний тиск. 0.5 наприклад. Через це реле заживлюється насос зі своїм реле. Це додаткове реле не дасть вмикати насос за умови, що хоч якась вода є в трубі від водогону. Якщо вода зникає остаточно - на насос (його реле) іде напруга та він вже тримає свої параметри. З негативу - зворотній клапан додасть опору та зменшить витрату.
  9. Судячи з відео вище (хоча воно може для іншого клапана) всередені стоїть два клапана. По тиску - він від пружини працює і начебто розташування гориз/верт для нього не важливо. І другий клапан, гравітаційний, який ставиться строго вертикально. В принципі, в даному випадку, коли насос не досягає тиску, повинен спрацювати захист по відсутності протока. А це як раз той клапан, який ставиться вертикально. І ще одно. Можливо ту пружину можливо "покрутити" та налаштувати на інший (нижчий) тиск.
  10. ну то таке. Якщо від мережі працює нормально, а від екофлоу ні - причина скоріш за все в тиску. Насос не виходить на свою потужність. Хоча при нульовому протоку контролер повинен вимикати все та писати помилку. Ось тут кажуть - що розташування строго вертикальне. Але треба знати дані конкретно для цієї моделі.
  11. це питання не таке просте. Два елемента вважаеється більше ненадійно. В теорії це так, але коли перейти до реальної системи - трохи не так. Критичний насос - нижній. Він дорожче, його заміна/ремонт складніще. Тому "полегшення" умов його роботи збільшує термін його роботи на відмову. Верхній насос дешевше, заміна/ремонт проста та робиться самому без проблем. Відмова верхнього не зупиняє нижній. Нижньому "важче", але він може дати тиск через непрацюючий верхній. Тому, на мою думку, додавання верхнього підвищує надійність системи за рахунок "полегщення" умов роботи нижнього. Отакі мої думки з цього приводу.
  12. В якості дивної поради Можна зверху додати вихревик. Він буде докачувати до необхідного тиску. + такої схеми - розвантажується труба в скважині. Особисто в мене така схема реалізована. В скважині водолей, зверху якийсь вихревик. Так вже 10 років працює. Але потужність вирасте, що може бути критичним для зарядних станцій тощо.
×
×
  • Створити...