-
Публікації
34 533 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
298
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача US7IGN
-
отож. у мене з рекордів - годину зранку виїжджати із двору і не виїхати. або півгодинки в пробці на мосту в 23.00 постояти. і це без аварій. просто кредити ніщебродам стали давати
-
ви мабуть давно не були. порівняно з 2006-2013 трафіку взагалі немає
-
залиште славу героїв іншим
-
була у мене малеча на 1,6, а октавія 2.0. якась магія з двигунами вже з 2-х літрів відбувається. хоча комфорт хоча б з 3-х починається.
-
побачимо, сказав сліпий. почуємо, сказав глухий...
-
просто у жінок сідниці більші і коліна витриваліші
-
www.ukrinform.ua/rubric-ato/3888545-brigadnij-general-oleksandr-pivnenko-komanduvac-nacgvardii.html інтерв'ю з командувачем НГУ
-
Бгг. Перед тим як судити пішаків, бажано оголосити весь перелік зрадників, починаючи з самого верху. А то буде як у іудеїв з блудницею...
-
це треба бути дууууже гарним сутенером
-
це прямо пов'язано. у населення ніколи не буде високого рівня життя, якщо воно погоджується споживати лайно. так це одно і те ж саме. проститутки це дорого. ну звісно гарні
-
справа часу. переговори почнуться одразу після того як кацапи вийдуть на адміністративні кордони області. буде зафіксований фактичний стан речей. не вистачає 500 ярдів і потужний вже означив строки закінчення "активної фази". інвестори заворушилися. пазл дуже простий - дитина може скласти.
-
а виглядає начебто він їм страпон нализує
-
та що тут оцінювати. для сексі взагалі не конкурент
-
цікаво. по суті половина ємності батарей йде на возіння самих батарей. а ще цікаво наскільки вже встигли засрати планету старими батареями?
-
вози з собою памперс або не викидай стакан від коли макдональдсної. ви начебто ніколи в засаді не сиділи
-
Завжди думав що багатим нема куди поспішати, може вони дійсно для бідних зроблені? На роботу встигнути або піцу вчасно доставити? )))
-
Не страждають ті хто купив нову і не за останні або в кредит. А купляти битка це ніщебродство вже само по собі)))
-
так війна ж не тільки на фронті. яка принципова різниця де і як вона їх палить? питання чому наша діаспора там нічого не палить і хто недопрацював в цьому напрямку...
-
www.instagram.com/reel/C99dw7BPtIz/
-
ні, умови середні по ринку, що в принципі викликає довіру...
-
а до того як стати військовим він не знав що він нахєр нікому не потрібен? от якщо приставити до кожного цивільного військового для захисту, тоді цінність стане одразу зрозумілою. але цивільному пропонують самому стати військовим. а якщо всі одночасно стануть військовими, як дехто закликає, то кому і як вони будуть продавати свою потрібність? ні, так військовість не продати... мені сьогодні знову попрацювати на благо вітчизняного приватного капіталу пропонували і як перевагу казали про захищений офіс в центрі з власним сховищем і трьома виходами. давно я так не сміявся. як тут взагалі можна жити якщо так ракет боятися? я ще розумію коли від жінки прилітає коли не чекаєш
