-
Публікації
34 603 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
300
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача US7IGN
-
обставини змінюються і якщо ти не змінюєшся разом з ними то хто тобі винен? можна звісно впиратися і на коняці на роботу їздити... вам мабуть до амішей тоді... справа в тому що глобально грошей менше не стає. просто вони у різних людей. це не ви його везли, а він вас вивіз
-
так різниці майже ніякої. пенсіонери окремо, багаті окремо. світло і тут і там вимикають. якщо не поїхав то чого жалкувати? живуть же всі якось
-
Балі, на крайняк Іспанія
-
якщо ви так зневірені в Заході, то чому Іспанія? до речі, як успіхи з іспанською? у мене мала почала вчити як п'яту і щось не в захваті...
-
по різному буває. до гарних черга, витрачати не встигають. та й не хапуги вони звичайно. якщо людина порядна то у всьому. а ті хто хайпують і доять - що лікарі що юристи, я б до них не звертався. за людину мають казати репутація і справи, а не реклама і як вона себе "позиціонує".
-
а з іншого боку, спостерігаю знайомого в Англії. вже три операції на серці зробили і кардіостимулятор поставили, але все одно будуть ще щось переробляти. не хочу думати що там теж заробляють на цьому, тільки схеми інші. від того що "безкоштовно" йому від цього не легше.
-
старт для операції на серці у топ-хірурга з використанням сучасних матеріалів. хоча ні. то тільки допоміжні матеріали. але все це відносно. всього 4 середненьких зубних імпланта наприклад... до речі, саме тому хвора людина не може собі дозволити заробляти мало. це для молодих та здорових.
-
ненормально коли людина ув'язнена, а коли подорожує - то якраз нормально
-
Їх регулярно визнають недійсними, тому попереднє зауваження+
-
це ви про що? мої кращі роки були під час навчання в університеті. а як стояв!
-
Тому краще бути хворим з дитинства. Переживеш більш здорових.
-
обмеження не бувають справедливими. це оксюморон. за владу не переживайте. у неї все добре. десь мовчки заздрять якунович та порох...
-
з мого досвіду - безкоштовно ти не отримаєш якісного результату. це не тільки про медицину.
-
а звідки держава гроші бере? не в тих самих поцієнтів? концепція здорові оплачують лікування хворих якось не додає здоров'я здоровим.
-
можна ще контрнаступ провести і трофейну зброю захопити як в 2022. не треба недооцінювати найсильнішу армію континенту
-
гг. це все одно що сумніватися в тому що у Рокфелеротшильдів немає грошей тільки на підставі того що вони вам їх не дають
-
www.instagram.com/reel/C9ki0mati6r/?igsh=Z29wYWdjaDN6Ynp0
-
ну їм же довірили владу обирати?
-
гарний бізнес. що не так?
-
ну якщо апельсинками та печивом не нагодують то ніхто туди не піде
-
так чому ж держава не скаже чесно - я більше не беру відрахування та нарахування, а ви лікуйтеся як хочете і про старість самі думайте? тільки не кажіть що ви не розумієте хто лох в цій схемі
-
не всім. декому дасть
-
навіть на ровері одна шина дорожча вже і яка кількість населення її в середньому отримує? і це велика проблема для населення і джерело наїбалова населення для влади
