Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

US7IGN

Пользователи
  • Публікації

    34 517
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    298

Усі публікації користувача US7IGN

  1. Отрицательное наступление (с)
  2. так це залежить від стратегії та планування. уявіть Єрмак з Зеленським все розпродують в 2013 та їдуть до Іспанії
  3. коли інвестори на великий проект раптово відмовились ще в серпні 2021, а Буданов та ЦРУ вивалило плани парашки ще восени 2021, то чекати чиїсь коментарі в січні 2022 вже в принципі запізно )
  4. Для розуміння намірів китайців достатньо прочитати матеріали пленумів їх ЦК за останні пару десятків років )
  5. Я думав рішення приймаються на підставі фактів, а не чиєїсь думки. Ну за виключенням думки тих, хто змінює факти )
  6. навіщо їх взагалі слухати? хто вони? яка цінність того що вони кажуть?
  7. так це про українців, поляків, китайців і так далі. особливо жінки
  8. у мене нема питань до тих у кого є такі питання
  9. легко. ще за радянських часів був анекдот про мигрантів, які один одному скаржилися що вже 20 років живуть в Ньо-Йорку, а тупі касири в магазині ніяк кацапську не вивчать. для всього треба прикладати зусилля і відчувати необхідність це робити. здоровий глузд, інстинкти та закон збереження енергії підказують що не треба робити те що можна не робити.
  10. www.bbc.com/ukrainian/articles/cy8g5vnq627o?xtor=AL-73-[partner]-[ukr]-[headline]-[ukrainian]-[bizdev]-[isapi] Чому стався блекаут у Чехії: пів Праги без світла, зупинилися трамваї та потяги
  11. вам такого щастя не буде
  12. а у Бездомного ще й целібат та повне моргентау
  13. Оце я розумію сміливість - рашапропаганду відкрито ще до виборів транслювати. Гарно заплатили?
  14. Американська торговельна палата в Україні закликає скасувати пільгу на посилки до €150 через втрати бюджету в 19 млрд грн sud.ua/uk/news/ukraine/335169-amerikanska-torgovelna-palata-v-ukrayini-zaklikaye-skasuvati-pilgu-na-posilki-do-eur150-cherez-vtrati-byudzhetu-v-19-mlrd-grn
  15. а ви з якою метою цікавитеся?
  16. як ви думаєте, чому останнім часом штати та англія почали різати соціальні програми?
  17. вони працювати не хочуть, а ви їх воювати схочете примусити. вони скоріше корінних поженуть
  18. та ну... найгірша була 24.02.2022 коли обісралося та звалило 2/3 міста
  19. ну тоді порівняйте 2014 та 2024. як довго простоїть Майдан зараз?
×
×
  • Створити...