Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

US7IGN

Пользователи
  • Публікації

    34 620
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    301

Усі публікації користувача US7IGN

  1. схоже люди зайві в цьому рівнянні. коли вже тільки дрони та ШІ в країні цифрових мрій залишаться? а мій знайомий будівельник так і не прийняв присягу, але щоб будує в Харкові. каже якщо хтось вийобується, їде на фронт так тепер зрозуміло чому їм видали форму та іншу зроблене ще в 2022 році. мабуть під арештом десь лежало і та чекало
  2. все дуже залежить від того на кого і в якому настрої натрапиш
  3. www.komersant.info/skandal-u-rymi-zhurnalisttsi-z-ukrainskym-pasportom-vidmovyly-v-akredytatsii-na-mizhnarodnu-konferentsiiu/ Українське посольство у Римі відмовило в акредитації на Міжнародну конференцію з відновлення України журналістці Марії Гурській — керівниці україномовного каналу Slawa польського державного мовника Telewizja Polska.
  4. або той дід взяти пару гранат та сходити в сзч...
  5. поки ще не заборонили, можна трохи посміятися
  6. мабуть їх скоро буде достатньо на цілодобову присутність
  7. мабуть їй давно вже пох який саме режим і в який спосіб буде над нею знущатися. на цьому фоні виникає співчуття до ближнього... піду послухаю як харків'янка скаржиться на те як в штатах жити дорого. головне що скаржиться якісно та виключно українською
  8. Тут є такі? www.instagram.com/reel/DLtuuIcKbOq/?igsh=MXc3NzVxMTJzaXRkNw==
  9. Голодні ігри вони такі...
  10. Кордони з іншого боку завчасно закриють
  11. То був сарказм, а ви - старий збоченець
  12. Висновок тільки один - щось змінити може тільки руйнування системи, але Дощ каже її треба боронити
  13. А ви кажете що влада нічого не робить zn.ua/ukr/war/u-kijevi-zapuskajut-povnotsinnu-sistemu-perekhoplennja-droniv-na-shcho-robljat-stavku.html І не треба слухати тих панікерів які кажуть що дрони останнім часом на 3,5км плюс літають і їх з кулемета вже не збити...
  14. Так це кому як. Якби особисто вам цей режим забезпечив тиху старість в Монако, то ви б його тут теж підтримували
  15. Їх досить. Але вони не потрібні ні владі ні суспільству, яке власне і обирає таких що відповідають його запиту.
  16. Нічого. Зараз буде етап всі проти всіх. www.pravda.com.ua/news/2025/07/11/7521226/ А потім прийдуть кацапи. Було вже все сто років назад.
  17. А головнокомандувачем тричі ухилянта
  18. А в цій країні щось цивілізовано взагалі можливо? 🤪
  19. ну він же туди не 80 км горами йшов
  20. Звичка рахувати чужі гроші ракети не зробить тебе багатшим
  21. en.wikipedia.org/wiki/Conway's_Game_of_Life
  22. додайте ще скільки патріотів по всьому світові і що вони там мають збивати
  23. Якщо хтось чогось бачити не хоче то його важко змусити
  24. Тому що вони не ниють, а заробляють. І Дощу платять. Тому під надійним захистом. Всім добре, кацапам погано
×
×
  • Створити...