-
Публікації
6 026 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача blacktigra
-
Ось в інструкції знайшов: 40 кг наче не багато, але можливо там питання в конструкції батарейки а не в кріпленнях.
-
Виробник наче не радить спосіб монтажу коли лише за верх батарея тримається. Чи вона знизу теж чимось підперта?
-
Gitan, Харьков, Дом из газобетона.
blacktigra відповів у розділі Як ми будуємо будинки і робимо ремонти
Здається на DIY Solar forum знаходив ось такий файл, я вже не згадаю де, але думаю буде неважко знайти. Аргумент проти двох окремих заземлень в тому що від блискавки може з'явитися різниця потенціалів. Щодо панелей встановлених на окремій рамі питання цікаве, бо ізолювати панелі від рами буде майже неможливо. Автор радить все одно вести лінію заземлення до основного штиря повз щиток, напряму. Хоча в кінці файлу він пише що він не є ліцензованим електриком, як на мене його пояснення виглядають логічними. Grounding Basics 3 - Solar Panel Grounding.pdf -
Gitan, Харьков, Дом из газобетона.
blacktigra відповів у розділі Як ми будуємо будинки і робимо ремонти
Ви окреме заземлення для панелей робили? Я зустрічав рекомендації що це неправильно. Не пам'ятаю аргументацію, але порада була під'єднувати на загальну шину. -
Мені б вашу впевненість. Я не лише про тарифи.
-
Раніше люди взагалі без інверторів обходилися, я в тому числі. Варіант з одним 3ф інвертором цілком робочий і має право на існування, але це лише один з можливих варіантів. Якщо витративши трохи більше грошей я отримаю трохи більше спокою, то я оберу цей варіант. Це моя особиста суб'єктивна думка.
-
Профіт, але тоді резервування не буде.
-
Набагато зручніше якщо змонтувати кабель-канали заздалегідь, і укладати туди дроти під час монтажу. Потім це морока - то довжини дротів не вистачить, то ще щось. Не поспішайте. І беріть короба із запасом по розміру.
-
Чому вирішили бетонувати дно? Високі грунтові води?
- 25 відповідей
-
- тепловий насос
- грунт-вода
- (та ще 1)
-
Це можна було не робити - гребінки в приямку ще б трохи нагрівалися всмоктуючі додаткові n ватт з оточуючого повітря.
- 25 відповідей
-
- тепловий насос
- грунт-вода
- (та ще 1)
-
Дарма глузуєте. Інженери обленерго вони підступні, тільки і чекають щоб тойво. От 100% перевірену інфу людина каже. Знайомий не обмане.
-
Я в якості backfeed relay використовую автомат на вході інвєнтора, коли сонця достатньо. Якщо по модному, то я б ще сказав що можна в асистентах налаштувати щоб реле на АСin вимикалося з певних умов. Але не буду, бо зараз прийде @volomoto і знов буде казати що щоб переналаштувати віктрон треба шнурок.
-
З мого досвіду приблизно в цей самий час погано проаналізували ринок не лише виробники сонячних інверторів.
-
Різновидів небагато, а от якість відрізняється. Я на перший стрінг замовляв все комплектом у Далета, і панелі і профіля і кріплення, монтаж пройшов без питань. Потім на другий стрінг брав кріплення сам, і напоровся на проблему з профілем та гайками, яку помітив коли профіль вже був змонтований і почав почав панелі монтувати, тож повернути б не вийшло. В принципі все в решті решт змонтував, але поїбстися прийшлось.
-
Автомати теж поставте, для від'єднання у разі необхідності.
-
Не ображайтеся, але ну ви і збоченець. Воно хоч і віктрон, але ж 12 років...
-
Чому тоді не взяли 48/3000? Чи то типу на "виріст" система? Щиток побачив, на вихідних з таким мав справу. Наматюкався коли затягував туди декілька кабелів ВВГ, пошкодував що не взяв звичний Хагер Гольф. Є таке. Якщо не змінять підхід, то кітайці зжеруть. А ще релюшки коли починають цокотіти при відновленні мережі, ммм... Хоча з іншої сторони теж плюс, не треба ніякого дзвоника ставити для сповіщення.
-
Шановні, а хтось чув про існування діагностичних залізяк для віктронів? Чи якийсь софт спеціалізований, щоб подивитися що він всередині себе бачить. І взагалі яка ситуація із запчастинами. Я чув що наче в Україні всіх посилають в Атмосферу, але монополізм мене не радує.
-
"КЗ на виході" - то ви скоріше за все обмотку транса продзвонювали
-
Безвідносно до брендів, підгледів рішення із фальшпанеллю в якомусь відео. Зараз вже не знайду його. До несучих профілів за гіпсом кріпиться, наприклад С-профіль 41х41, або звичайна профільна труба, і спирається на підлогу, опціонально кріпиться до стелі. Якщо є можливість закріпитися до стелі/підлоги, то цю фальш-панель можна розвернути на 90 градусів відносно стіни, і тоді місця для монтажу буде вдвічі більше. Глибину панелі зробити 50-60 см, щоб не випрала. Корочє по обставинах. Потім на цю рамку кріпиться фанера, 20-22мм. Далі на фанеру або крізь неї до профілів/труб кріпиться все що завгодно. У вільному просторі між стіною та фанерою можна ховати дроти, щоб не маячили на видноті.
-
Мені це більше виглядає не як костиль а як атавізм, бо тоді напевно було значно складніше ніж зараз, або невиправдано дорого реалізовувати керування всіма-всіма параметрами через тернет. Скільки вже років тим мультиплюсам, подивіться лише на екран GX версії. Хоча хто б казав, я досі в Героїв третіх інколи рубаюся. Ну і на замовників ефект додатковий справляє - приїздить наче розумна людина, під'єднує ноутбук, або смартфон, щось там налаштовує. Це вам не горобцям пісюни показувати. Хоча зі свого маленького досвіду можу сказати що воно не дуже і напружує. Двічі подумаєш перш ніж щось там змінювати. Та і нема ж потреби його кожного дня конфігурувати. Основні параметри доступні через віддалену консоль або VRM. Та і все одно зараз всі багато часу за компом сидять. Однією програмою більше, однією менше... Код для ХА певно теж не дуже зручно міняти зі смартфона.
-
Щоб коли в щитку вже не буде вистачати місця, зняти його і поставити щось ще.