Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

idc

Пользователи
  • Публікації

    106
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача idc

  1. З переліком ліцензіатів, які отримали ліцензії на проведення землевпорядних робіт можливо ознайомитися на сайті Головного управління Держкомзему у Дніпропетровській області ((ссылка устарела)). У законодавстві відбуваються зміни, так на виконання землевпорядних та геодезичних робіт буде потрібний сертифікат. Наскільки я знаю на цей час відділи Держкомзему приймають в роботу документацію із землеустрою на зем. ділянки, договора на виконання робіт по яким укладені із ліцензіатами (у яких немає сертифікованих відповідно до нових вимог спеців) до 04.12.2012.
  2. Відповідно до частини 4 ст. 116 Земельного Кодексу України, передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян у межах норм, визначених цим Кодексом, провадиться один раз по кожному виду використання. Якщо ви же отримаєте держакт на ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, то другу ділянку (спільна сумісна власність - для співласників жилого будинку) Ви приватизувати не зможете. Варіант - переоформити будинок чи його частину на родича, який ще не використав своє право на безоплатну передачу у власність за даним цільовим використанням і далі він її приватизує; оренда зем. ділянки; викуп зем діл у місцевої влади і оформлення на неї права власності(як це зараз робиться не підкажу).
  3. журнал "Землевпорядний вісник" , №1 за 2009р., стор.45,розділ "Юридична служба", відповідь Алли Кальніченко (заступника Голови Держкомзему) : Запитання: Чи можливо видати державний акт окремо на частину земельної ділянки, зайнятої будинком, який перебуває у спільній частковій власності, якщо таке виділення в натурі можливе? Відповідь: Відповідно до вимог ст.ст.118,121 ЗК (ЗемКодексу) України приватизації підлягає земельна ділянка для обслуговування житлового будинку, а не його частини. Така земельна ділянка передається у спільну власність громадян-співвласників житлового будинку(ст.89 ЗК України). Тому виділити в натурі і видати державний акт на земельну ділянку під частину будинку неможливо. У випадку виділення частини будинку в окреме домоволодіння та присвоєння йому окремої адреси фактично утворюється два житлових будинки (домоволодіння), які мають спільну капітальну стіну і є фактично незалежними один від другого. У такому випадку кожному із цих домоволодінь може бути окремо визначено земельну ділянку та приватизовано її окремо на кожного власника домоволодіння. При цьому зауважуємо, що термін "співвласники" не застосовується. Нажаль більше інфи не маю
  4. ЗемКодексУкраїни (ссылка устарела) Стаття 60. Прибережні захисні смуги 1. Вздовж річок, морів і навколо озер, водосховищ та інших водойм з метою охорони поверхневих водних об'єктів від забруднення і засмічення та збереження їх водності у межах водоохоронних зон виділяються земельні ділянки під прибережні захисні смуги. 2. Прибережні захисні смуги встановлюються по берегах річок та навколо водойм уздовж урізу води (у меженний період) шириною: а) для малих річок, струмків і потічків, а також ставків площею менш як 3 гектари - 25 метрів; б) для середніх річок, водосховищ на них, водойм, а також ставків площею понад 3 гектари - 50 метрів; в) для великих річок, водосховищ на них та озер - 100 метрів. При крутизні схилів більше трьох градусів мінімальна ширина прибережної захисної смуги подвоюється.
  5. Відповідно до інструкції про заповнення державних актів на право власності на земельну ділянку і на право постійного користуваня земельною ділянкою (заивердженої 22.06.09 р.) (ссылка устарела) 4.4. У разі виявлення у виданому державному акті орфографічних або технічних помилок землевласником (землекористувачем) такий землевласник (землекористувач) звертається до відповідного територіального органу Держкомзему із заявою (клопотанням) про видачу нового державного акта. У заяві (клопотанні) відображається суть виявлених помилок. До заяви (клопотання) додаються: копія такого державного акта, копія акта приймання-передавання межових знаків на зберігання; копія акта перенесення в натуру (на місцевість) меж охоронних зон, зон санітарної охорони, санітарно-захисних зон і зон особливого режиму використання земель за їх наявності; копія документа, на підставі якого набуто право на землю. 4.5. Новий державний акт видається протягом 15 робочих днів з дати надходження вищезазначених документів до територіального органу Держкомзему за рахунок органу, який здійснив реєстрацію такого державного акта. (тобто ЦДЗК) 4.6. При видачі нового державного акта державний акт, у якому було допущено помилку, повертається до відповідного територіального органу Держкомзему і вважається зіпсованим
  6. Якщо це багатоквартирний житловий будинок, то прибудинкова територія передається у спільну сумісну власність співвласникам будинку (ст.89 Зем. Кодексу України). Думаю можна взяти в оренду землю (поки вона у власність не передана то це - власність місцевої ради). Щодо викупа зараз незнаю. Приватизувати свою частку можливо коли в кожного є окремий вхід (якщо одноповерховий будинок) і на свою квартиру є паспорт БТІ із різними адресами (33а, 33б, 33в, 33г).
  7. по моєму так (робить фірма землевпорядна): зробити зйомку-техдокументацію-присвоєння кадастрового номеру в земресурсах-формування обмінного файлу ін4- занесення в кадастр-виготовлення реєстраційних карточок-а далі отримати новий держак можна
  8. wwwalera поцікавитись кріміногенною ситуацією у даному селі та наявністтю усіляких сект та паств
  9. В будівельному паспорті, який видавали продавцю в архітектурі, повинно бути вказано на схемі яка ділянка від початку вулиці і т.п. (короче ситуаційний план). Може бути що коли продавець приватизовував свою ділянку сусідні землі були ще не роздані громадянам, або просто не знали хто сусіди і вказали в держакті землі с.р. У земельної ділянки є номер - то можете прикинути її місцерозташування.
  10. На мою думку Вам треба переробити свій держакт. Щоб подарувати 1.6 соток треба свою ділянку розділити і окремо на кожну частину виготовити держакт (в цьому разі все рівно буде помилка, так у вас (по держакту) довжина ділянки буде 60м а у сусіда йго фактична довжина(яка вже включає ці 5м) + іще 5м(тільки на бумазі а не в натурі). Виходить якщо одміряти в натурі тепер сусідову ділянку то він по держакту буде повинен іще забрати у Вас 5м)
  11. Ви написали "У меня в собственности доля не приватизированного земельного участка". Був держакт на землю у того від кого вам перейшла спадщина? Подивіться тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=18123, і тему "раздел неприватизированого участка при доме" трохи нижче
  12. Був вчора в райземвідділі. Сказали що сільради будуть піднімати архіви рішень 1992-2002 р. розбиратися хто приватизував, хто ще ні. Райзем буде робити виїзд у села і збирати заяви ( типа "не исчите нас, мы сами вас найдем"). Райземвідділ виступає як замовник робіт. Зйомку будуть робити галопом (На все 10 днів) пп і др. що заключили трудову угоду із земкадастром, інстітутом землеустрою або Укрспецземом.
  13. Буває Може продавець напише довіреність на когось щоб самому не йти до нотаріуса... Придбати суміжну ділянку це клас, такий шанс не завжди буває. Удачі
  14. Можливо я це не так зрозумів...?8-) Може домовитесь із продавцем оформити у нотаріуса дачу аванса(незнаю точно як називається) у розмірі 99% вартості ділянки, отримуєте весь пакет документів і все оформляєте самі до договору купівлі-продажу. Тоді гроші в разі чого по закону можно повенути.
  15. Там мова йшла про відділ Центру державного земельного кадастру (по простому земельно-кадастровий центр). Судячи з ситуації дорога пішла далі. Понад іншими ділянками? Якщо це вулиця і Ви не один користуєтесь цією дорогою, домовтесь у сільраді може вдасться її відсипати шлаком, укріпити за бюджетні кошти. Спірні зем.питання вирішує сільрада і суд. Думаю з приватизованою ділянкою сусіда (шириною 4 м) нічого вже не зробиш. Якщо ця дорога це під'їзд тільки до вашої ділянки можливо ви його приватизуєте (якщо ділянка не в межах прибережної захисної зони ставка(ст. 60 Зем.Кодексу Україниzakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=2768-14)), наприклад для ведення особистого селянського господарства, або візьмете в оренду (ст.59 якщо в межах), щоб вже туди ніхто не ліз.
  16. Старий держакт (і всі інші) зареєстрований в Книзі реєстрації держактів (зараз знаходяться в земельно-кадастровом центрі). Номер реєстрацій вказано і в держаном акті. При оформленні у нотаріуса йому буде треба держакт а не подивитися на ділянку в натурі. Якщо виникають сумніви щодо меж ділянки, думаю можно домовитися з продавцем: хай покаже межі ділянки і проміряти їх хочаб рулеткою.
  17. Дачний буд. 6х7 (стіни 1,5 цегли, 1.5 поверхів), стоїть на такому фундаменті (глибина 70 см), тільки ми засипали в траншею шлак, постійно поливали водой (мотопомпа) і трамбували ручними трамбовками, шурували ломом,не армірували, дали перезимувать, з весни - кладка стін. Ще дехто просипає послойно цементом (мабуть тоді мало поливають).
  18. Це тільки для ділянок в межах населеного пункту (для буд., та для ведення осг) а для садівництва я так зрозумів можна і за межами. Чи не так? Схоже деякі малі фірми та пп втратять роботу.
  19. 27.07.2009 в Дніпропетровську проходила якась конфереція по вирощуванню волоського горіху. Сказали що сприятливі умови для його вирощування є тільки на 7% суші. Французи дивувалися чого в нас так мало його насаджено що в нас він дає гарні врожаї. Всього задовільнено 2% (якщо не помиляюсь) у його потребах. Показували (11 канал Дніпропетровський) у Петропавлівському районі чоловік засадив плантацію горіхом (сорт наче унікальний - кущ, плоди - китицями) по продуктивності 1 га його кущів=60-70 га звичайного горіху(якщо журналісти нічого не наплутали). Так що всі на експорт з горіхами і каштанами (у францію)
  20. biz-kiev Так, розділ можливий тільки з ініциативи співвласників (тут) земельної ділянки. Алей його тут робити не треба. Все інше в першій частині п.211
  21. Думаю дозволять реконструкцію, а не знесення (якщо це власність церкви то вони будуть проти знесення)
  22. А якщо ще цей "памятник" і внесений до реєстру "памятников" (про що можно дізнатися в обласном центрі охорони історико-культурних цінностей), то за його знищення думаю буде не солодко. Може простіше провести реконструкцію.
  23. Якщо будете робити держакт то це у вас буде спільна часткова власність, згідно до ст.87"винекнення права спільної часткової власності на зем. ділянку", п.б"при придбанні у власність земельної ділянки двома чи більше особами", буде 2 держакта, де вказана вся площа діл. і ціла ділянка і один кадастровий №, один на вас, другий на друга, відповідно в них буде вказано що 1/2 частина зем діл належить гр. ...(наприклад у вашому д.а. буде вказано шо 1/2 діл належить вашому другу). Думаю ділити потім ділянку із виділенням кожної частини в натурі не треба (щоб виготовити держакти на кожну частину окрему). Так нотаріус робив свідоцтво про спадщину на 1/2 частину земельної ділянки що знаходилась у спільній сумісній власності другому співвласнку без розділу ділянки, земельно-кадастровий все зареєстрував. Щодо поділу ділянки то можно виготовити держакт на свою частину окремо із новим кадастровим № на цю ділянку, і це буде тільки ваша власність.
×
×
  • Створити...