Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

focusik

Пользователи
  • Публікації

    33
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача focusik

  1. Вибачте, за випередження... C500x520.pdf C600x425.pdf
  2. Подивіться мою тему по установці топки, вам багато чого стане зрозуміло, а якщо будуть питання -відповім. www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3884385&postcount=1. 1. Не менше 5 см. 2. Враховуючи регулюючі коліна можна пробити одразу, або після "примірки" топки. 3. По натяжной стелі... я би не ризикував влаштовувати біля неї димар, якщо він з цегли, треба відокремити димар та натяжну стелю декоративними елементами з гіпсокартону. Можливо я не зрозумів, що мається на увазі по відстані, тоді поправьте мене. 4. Я зашив цеглою, єдиний мінус -розбирати при необхідності нереально або важко (пилюки, сміття, тощо).
  3. Вибачайте, не був готовий до зйомки. Задимлення знімав я, а вогонь після прогріву доця. Знайду час, зніму повноцінний ролик на хвилин 10. Додав відео горіння "після" для порівняння у попереднє повідомлення. не додається...
  4. я конечно не эксперт, но свои мысли скажу. Полностью согласен с SON, первый вариант не подходит. По второму варианту: 1. Если есть возможность капельник с прочисткой расположить в уровне радиатора, тогда топку можно будет углубить. 2. Подключение под углом 30-45 градусов к дымовой трубе черевато попаданием конденсата в топку. В таком случае подключение будет 90 градусов. Если можно, выложите план расположения топки, я так понимаю, что она будет находиться у прямой стены. Возможен ли вариант расположения дымовой трубы не позади топки, а сбоку? Это если важен вариант "утопить" топку в стену
  5. Трішки обновлю тему. Скористався моментом, коли на вулиці була спека, а в приміщенні ще було прохолодно. Закинув сухих соснових щепок, а зверху кілків з дубу. Вирішив спробувати розпалити вогонь в таких "екстремальних умовах". Підтримувала мої рішення думка про те, що коли влаштовував підведення повітря з техпідпілля - звідти сильно тягнуло. Спочатку вогонь не дуже готів горіти. За хвилин 20 димохід прогрівся, тяга була достатньою. Цікаво було спостерігати за рухом диму, який показував аеродинаміку топки.
  6. На даний час я схилився би до варіанту топки з водяним контуром. В мене була ситуація інша, витрати на встановлення каміну я залишив на останню чергу, коли всі роботи на будові майже були готові. Варіант з повітряною топкою економніший: топка-розведення теплого повітря (у разі необхідності)-обмуровка. Варіант з топкою з водяним контуром: встановлення радіаторів опалення-розведення труб теплоносія-обвязка топки-насосне обладнання, аавтоматика-топка з умовою доступності для ревізії, прочистки, заміни обладнання-водопідготовка???-обмуровка. Одним словом все як для водяного опалення (топка - це котел з можливістю насолоди від вигляду полум'я) - як в одній з тем писав Sheridan. На власному досвіді я переконався, що зробив правильний вибір придбавши топку B600, рекомендую.
  7. Немного не понимаю, рисунок от руки многое бы прояснил
  8. Вибачте, що вмішуюсь, СНиП з 01.01.2014 року не чинний. На заміну вишли державні будівельні норми "ОПАЛЕННЯ, ВЕНТИЛЯЦІЯ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ" ДБН В.2.5-67:2013. Там присутній аналогічний додаток, кому цікаво, можна почитати, і як завжди, дуже багато незрозумілого і недописаного, напевно для того, щоб потім дописувати зміни.
  9. Может надо поставить шибера на трубы забора воздуха с улицы к коробам рекуператоров? или делать отвод конденсата. Могу сделать спешный вывод: забор воздуха с улицы к рекуператорам надо прогревать.
  10. якщо виконати випуск з дистрибютора, в камері буде триматися гаряче повітря, виходити йому нікуди, тому воно там буде триматися і підігрівати повітроводи. В такому випадку ефекту дуже мало. Між дистрибютором і топкою є щілина і така сама є між дистрибютором і фаерроком, обмуровкою. Самий перший елемент, який нагрівається (після топки) це димова труба, вона проходить вище дистрибютора, тому це тепло необхідно відводити, і початкове відчутне тепле повітря від гарячої труби буде проходити через верхні вентиляційні отвори камери.
  11. вихід передбачений, подивіться будь-ласка фото в повідомленні "день десятий", у верхній частині каміну по обидві сторони вверху є отвори відводу теплого повітря, а внизу забір холодного.
  12. Нарешті, рамка порталу готова. Взяв знайомого на об'єкт побачити і відкоригувати місце встановлення рамки. Переддень до цього вирішив протопити камін. Заклав приблизно 4кг. Турбувало те. що на вулиці було дуже тепло, 20-22 градуса. Відкрив дросель подачі повітря з техпідпілля, запалив. Тяжко, але камін почав працювати, з кожною хвилиною ліпше і ліпше. Випробування пройшло вдало. На вулиці 20, а в приміщенні 12 градусів. Привезли рамку, почали класти. Дуже було приємно, що по моїм ескізам її зробили і встановили. Ось така історія встановлення та обмуровки камінної топки G&S В600. Система чистого скла працює відмінно. Випробовування на обігрів будинку не проводив, температура на вулиці наразі сягає 10 і вище. Відео роботи викладу пізніше. Інтер'єр: портал буде білого або кремового кольору, тильна площина стін в концентрованому коричневому кольорі. Виконаю, напишу. Велика подяка колективу Gavryliv&Sons та Sheridan за допомогу та підтримку. Далі буде...
  13. Залишилося вирівняти стіни і кути порталу. Займаюся портальною рамкою. Вивчив матеріал мармуру, вибрав мармур emperador, побачив - закохався. Виконав креслення і передав знайомому, який по мармуру, чекаю. Електричним радіатором і калорифером прогріваю камінний портал. Опишу про верхні тепловідвідні отвори з камінної камери. Якщо нижні по обидва боки каміну прийняли 27х15см, то верхні поставили 15х15см. Таким чином я хотів влаштувати умовно підпор теплого повітря в камері, для можливості доступу тепла через дистрибютор до прилеглих приміщень та мансарди, якщо так можна сказати - вирівняв теплові потоки. Це можна було зробити жалюзійними решітками, але на даному етапі це питання не розглядаються. На дачі ще багато іншої роботи.
  14. На дачі я вже не потрібний. Важлива робота виконана. Можу собі дозволити наздогнати виконання своєї роботи. Під кінець дня приїжджаю і бачу штукатурений портал. Так. це те, що я уявляв. Будую плани на наступні дні. Верхню частину порталу не можемо закінчити, тому що не зашили два повітроводи на мансардний поверх. Тяжко, але виконали, доступність до вершка обмежена.
  15. Сьогодні я сам. Треба зробити перекриття, місце важкодоступне, але я справляюся. Обвязав профілем 60мм вершок. Теплоізоляцію склав удвічі, заклеїв скотчем. Посередині перекриття встановив два профіля у вигляді двотавра, все заклеїв скотчем. На сьогодні достатньо. Багато своєї роботи, яку відкладаю, а роботу з каміном не можу нікому доручити, бо самостійно приймаю рішення, що і як робити.
  16. Поки не заклали передню ізоляційну панель, вирішили виконати першу протопку. Закинули 1-2 кг сухих дубових кілків, розпалили. Поекспериментували з закриттям-відкриттям дроселя. Залишилися задоволеними. Деталі першої розтопки не втримася і виклав в цій темі www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3844679&postcount=30 Продовжуємо виконувати кладку, вже виділяється об'єм. Купив решітки для забору холодного повітря з приміщення (27х15см). Вогнетривка цегла дуже багато поглинає води. На пропозицію колеги протопити топку - відмовився, пояснив причину.
  17. Продовжуємо роботу. Обклеюю стики повітроводів скотчем, встановлюємо димовідвідну трубу. Залишилося пару цеглин талькомагнезита, знайшов їм місце над дистрибютором біля димової труби. Нехай пробачать мене виробники G&S за оптимізацію конструкції, а саме там де цеглини розміщені на верхній частині топки ПІД дистрибютором, відповідальність беру на себе. В сусідній темі нещодавно, коли в мене все було готово побачив, що на Jotul F305 розміщена плита, напевно з талькомагнезита. Почали виконувати кладку з вогнетривкої цегли. На розчині вона не кладеться. Взяли Мертель для кладки пічок з добавкою цементу? не пам'ятаю, кладкою я не займався. І тут я побачив, що не так вона виглядає (кладка), як я собі думав. Під лінійку та олівець не йде. Можна було виконувати з простої цегли.
  18. Зараз я не вірю своїм очам, як все втілилось в життя, починалося з "0". Залишились приємні спогади! Починаємо виставляти металевий каркас з профілю для гіпсокартону 30мм. Поміряли, закріпили. розміри від стінки топки до стінки дистрибютора орієнтовно 3см, від дистрибютора до плити фаеррок так само, 3см. Робота йшла, поки мій колега різав і кріпив профіль, я обклеював термостійким скотчем панелі утеплювача. Вирішив не залишати за топкою трикутного простору і зробив там перегородку. Одним словом максимально зменшив нижню частину об'єму камінного простору. під кінець робочого дня розмітив портал, розклавши цеглу. Щось не сходилося з моїми розрахунками по ширині. Потім з'ясував, що довжина вогнетривкої цегли 23см, керамічної 25см. Треба думати за портал. Йду до знайомого, який займається мармуром, розповідаю, що хочу. він обіцяє принести зразки мармуру на вибір.
  19. День почався з примірки дистрибютора, на що його класти, або як кріпити? Як ви вже здогадалися, на допомогу прийшли цеглини з талькомагнезиту. Різною розкладкою було підібрано оптимальне розміщення цеглин з урахуванням протоку повітря повз них. Далі йшов процес підгону труб та колін відведення теплого повітря та труби відведення димових газів. Мене не залишало в спокої питання як і чим виконувати обмуровку топки? З загальним виглядом порталу я визначився, промалював, проте деякі деталі визначені не були. В результаті вирішив по металевому каркасу виконати утеплення з листів фаерроку з обкладкою вогнетривкою цеглою. Увага! Чому вогнетривка цегла? Тільки по естетичним міркуванням, чітка, рівна, однакова. Пізніше я пожалкував про це. Якщо будете обмуровувати топки, рекомендую брати просту цеглу. З нею легко працювати та класти.
  20. Тим часом мене не залишало питання по обмуровці топки. Все таки не зрозуміло було, як під готовий кутовий портал влаштовувати кладку і ціна... багато було невідомих. Знайомі радили виконувати з цегли для повільної віддачі тепла через обмуровку. Тут я почав вивчати матеріали і натрапив на талькомагнезит. Я вже готовий був виконувати камін у вигляді пічок Тулківі. Все псувала ціна. Я так закохався в цей матеріал, що замовив 16 цеглин (4 євро/шт). Пізніше цеглини згодилися для каміну. Так як в мене були передбачені дві труби для теплого повітря на мансардний поверх я замислився про дистрибютор на топку. На щастя я випадково на базарі натрапив на дистрибютор з чотирма виходами, помірявши топку і дистрибютор дійшов до всновку, що він мені підходить з незначними доробками в частині проходження газоходу. Дистрибютор на чотири виходи, є дві труби, що робити ще з двома? Пробили отвори в стінах першого поверху на кухню та коридор (під час роботи Булер'яна була відчутна різниця температур, кухня, коридор - прохолодніше).
  21. Прийшов час демонтувати Булер'ян, він гарно впорався зі своїм завданням, пізніше можливо піде на опалення альтанки (???). Перше що зробили - зняли акрилову шпатлівку по всій площі примикання камінної камери. Розмітили місце встановлення топки, поклали на місце, визначилися з отвором для забору повітря з технічного підпілля. Попередньо було прийняте рішення, що забір повітря для горіння в топці буде у двох варіантах, перший - ззовні приміщення, другий - з приміщення. Все вирішувалося через трійник, до якого приєднувалися дросені заслінки з ущільнювачами. Пробиваємо отвір, натрапили на сітку арматури, вирізали, пройшли нижче, побачили темряву в кінці тунеля . Що мене здивувало, це досить потужний тиск повітря з підпілля. Значить все зробили правильно.
  22. Довгоочікувана топка прибула. В порівнянні з Булер'яном вона була просто величезною. В стандартній топці G&S В600 виробником був зменшений діаметр вихідного отвору димових газів з Д200 до Д160 (приємний сюрприз, за який я дуже вдячний). Це обумовлене тим, що підведення до димового каналу виконане з труби Д160. Під час огляду топки та відкриття дверцят ручка керування повітрям відпала. Пізніше з'ясувалося, що при транспортуванні топки вона притиснулась до стінки авто і вигнулася. Виробник вислав нову ручку без проблем. Всередині топки знаходилася інструкція користувача з гарантійним талоном. До речі, на лицьовій частині топки розміщений серійний номер виробу. Також прошу звернути увагу на те, що після транспортування футеровка в топці може трішки розійтися так як і під час її переміщення до місця розташування, тому бажано перевірити бічні камені і верхню перегородку, вони легко пересуваються на свої місця.
  23. Нарешті я завершив роботи по установці каміну. В окремій темі я обіцяв описати установку топки з порталом, обцяне починаю викладувати. Передмова. Маю реконструйований дачний будинок, де планував встановити твердопаливний котел для опалення та камін. Розміри будинку 6,75 х 7,65м, загальна площа першого і мансардного поверхів 72м2. Під будинком є техпідпілля, 1/3 займає підвал. Зовнішні стіни термоблоки 30см (10 пінопласт, 15 бетон, 5 пінопласт). існуюча Частина будівлі цегляна, стіни товщ. 25см. Товщина утеплювача мансардного поверху 30см. Якщо комусь буде цікаво - опишу детально. З часом будівництва плани змінювалися, Одним словом я відмовився від котла в підвалі і зупинився на варіантах опалення: - повітряне від інвенторного кондиціонера; - електричні радіатори з автоматикою, регулювання роботи від температури повітря в кімнаті; - камін на дровах. До часу вибору топки були виконані опоряджувальні роботи приміщень. Останній рік опалення для виконання оздоблювальних робіт здійснювалося від Булер'яна 00, який був підключений в димовий канал для майбутнього каміна. Можна сказати, що кОмин випробування пройшов і показав свої переваги і недоробки. З переваг: витримував великі навантаження температури, на мансардному поверсі температура стіни в місці димового каналу була в межах 40-50 градусів. З недоліків: кОмин знаходився зовні з навітреної сторони, за рахунок вітру дим виходив з першого каналу димаря і затягувався в останній який вів у підвал. Тим часом я займався пошуками топки. Так як будинок маленький, я порахував, що треба топку на 8-9кВт, по вибору мені сподобалась топка Uniflam 600, сама менша по ширині та вазі у їхньому асортименті. Я глибоко почав вивчати простори розділу "Печи и камины" на форумі, але на жаль нічого не знаходив. Я звернувся до колег-будівельників. Питання стояло так: ціна-якість, тривала робота. Зупинився на трьох виробниках: Jotul, Жарко, Gavryliv & Sons. Перший варіант мав перевагу у відмінній роботі, якості виконання, але ціна зупиняла. Другий варіант: дуже насторожили відгуки по нещільностям у дверцятах, але як варіант - не відкидав. Третій варіант переважав у близькому регіональному розміщенню від мене, активній участі в житті форуму представників компанії, на жаль часу не вистачало поїхати і все побачити наживо. Після дзвінків та переписувань з представниками G&S вибір перейшов на повітряну топку В600, потужністю 12 кВт. Тим часом я звернув увагу на те, що під час роботи Булер'яна після 20хв роботи виникає неприємний запах. Думав, що це сирі дрова, але пізніше зрозумів причину. Це був запах від акрилової шпатлівки, якою були оброблені стіни. Тепер трішки відійду від теми і напишу про камінний портал. Місце для каміну з самого початку було виділено в куті вітальні. Без сумнівів одразу розглядався варіант кутового класичного каміну, нижня частина якого виконана з каменю чи мармуру, верхня - короб з легких конструкцій. Залишалося тільки вибрати з готових і побачити як ці всі камінчики кріпляться між собою. На фото форсована протопка буржуйки та встановлення булер'яну. Буржуйка під'єднана до ревізійного огляду зі сторони коридору.
  24. Тепло.Вода.Повітря 13-15 квітня 2016р., палац спорту "Україна", вул. Мельника, 18 у Львові та "Незалежна теплоенергетика" 19-21 квітня у Києві, виставковий центр "КиївЕкспоПлаза" PS. Вибачте, що відписав за Sheridan
×
×
  • Створити...