Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

vadim s

Пользователи
  • Публікації

    101
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем vadim s

  1. Что предлагаете пол форума к Вам приехать?

    Если утеплились Аэроком-Енерджи то опишите что да как.

     

    Я в минулому році в іншій темі все описував з фотками.

    Повторюсь.

    Будинок з газобетону Стоунлайт д400 шириною 30 см. Утеплення Аерок енердж 10 см. Блок кріпився на клей та дюбеля згідно тех карти Аерок, опирання на фундамент відсутньє. Потім штукатурка Аерок з сіткою, так фасад простояв два роки, тріщин немає, витягнути в ноль даною штукатуркою дуже важко оскількі вони має високу зернистість. В цьому році нанесено фініш декоративна штукатурка мозаїка Ферозіт с 33 023. Вибрав Аерок тому що не довіряю пінопласту (моя особиста думка) всі розмови про паропроникність та точку роси вважаю не доцільно обговорювати. Працювати з Аерок енерджі складно через те, що він дуже крихкий і пориви вітру здувають з нього пилюку яка при попданні в очі ціла проблема.

    Цікавлять деталі, запитуйте.

    • Лайк 2
  2. Вынашиваю в голове пока идею замены минваты/пп на 150й утеплительный газобетон, есть пару вопросов которые не дают спать :)

     

    1) конструкция опирания на фундамент, вроде как по скудной информации производителя этот газобетон на фундамент не опирается а висит на клее/дюбелях. Но меня смущает что вес 1 блока 2.5кг. Если все-же опирать то не понятно как исключить мостик холода с фундаментом

     

    2) точка росы получается внутри этого блока, как он себе ведет при выпадении влаги/замерзании ее?

     

    Якщо цікаво, приїзжайте і все побачите. Цікавлять деталі, звертайтеся в личку.

  3. Здравствуйте . Каждый раз , когда сталкиваюсь с " насос почему то не работает" , вспоминаю Ваш опыт борьбы с "почему" ,

    Надеюсь Вы принимали участие в забеге по Киеву пусть и не в лидерах .

    Также надеюсь вы победили капиталистический насос .

    Если возможно расскажите о развитии и решении вопроса , а то я до сих пор нет-нет ищу ответ , для себя . Если угодно можно в личку или я Вам позвоню .

     

    Нажаль в забігові участі не приймав, але прогрес суттєвий!

    Моя проблема з насосом "майже" вирішилась. Приїхав інженер з офіційного сервісу Грюндфос, розібрав повністю насос до винтика, щось там "чаклував" десь хвилин 40 і поставив діагноз - насос в ідеальному стані.

    Потім він самостійно перепакував всю магістраль до насоса І О ЧУДО дві години насос працював нормально, потім знову виключився((. Після того пройшло кілька тижнів насос виключається приблизно один раз в тиждень. На цих вихідних планую сам залізти в приямок і подивитися що там робиться.

  4. И того 63 тыс грн и это без електрики = почти 8 тыс дол по старому курсу. И каждий день 100 км это не кисло так ездить. Не проще все таки изначально было взять не за 10 тыс а за 20 но на 15-20 км ближе. И постройка дома дальше от киева обходится дороже потому что доставка материалов ппц выходит. И того вы в день едете 50 мин тулюда и думаю 1 час обратно. А если б ближе было бы то это на 1 час сеньше каждий день. В неделю это 5 часов в месяць это 20 часов. Теперь главный вопрос сколько той жизни....темболее активной ее части...

     

    Якщо рахувати в доларах на час оплати то 5700. Підключення електрики було стандартне тому місце знаходження не вплинуло на суму, лише на процес!

     

    Я вважаю за все потрібно платити і якщо душа лежить до цього місця то це дуже великий плюс!! І всі труднощі переносяться з легкістю, тим більше їздити за кермом мені дуже подобається, цей час я використовую з користю, слухаю англійські тексти, спілкуюся з родиною тому що по роду роботи я часто їзжу по всій Україні і працюю інколи сутками, якщо за кермом дружина готуюсь до роботи читаючи новинви і пошту. Тому все у цьому світі відносно.

    Ледве не забув, навіть на цьому форумі є багато історій проблем із сусідами, а в мене вони досить далеко і ніхто не заважає і не зазирає мені на подвіря!!!!

    Дійсно проблема це возити дитину в школу! але це доки вона ще мала через кілька років ця проблема відпаде сама собою, тим більше в Києві є кому підстрахувати.

  5. Перечитав всю тему хочу вставити свої 5 копійок!

    Пошуки ділянки зайняли майже рік, на виході станом на 2012 р, ділянка 15сот. за 10000 убитих єнотів в селі Требухів Броварського району.

    Ділянка між дврма провулками ОСГ, до м. Лісова 25 км. до школи в Києві 31 км. до роботи попрямій 35 км через школу майже 50км.

    Витрати на доведення діянку до розуму :

    копанка з підсипкою ділянки 13000 грн.

    дорога 68 м. 20000 грн,

    різниця в стандартному та нестандартному підключені газу 20000 грн.

    перевод з ОСГ під забудову 10000 грн.

    Окрім літа, кожен день проїзжаю 70-100 км.

    АЛЕ ЯКА КРАСОТА КОЛИ ПРАЦЮЄШ В ЦЕНТРІ (ІНСТИТУТСЬКА ВУЛИЦЯ), ВВЕЧЕРІ ПРИЇЗЖАЄШ ДОДОМУ А НАЙБЛИЖЧИЙ СУСІД ДО ТЕБЕ 40-50М. І СПІВАЮТЬ ПТІЧКИ!!! ВОНО ТОГО ВАРТЕ, ОСОБЛИВО ЩО МЕНІ ДУЖЕ ПОДОБАЄТЬСЯ ЇЗДИТИ ЗА КЕРМОМ.

    Дорога від будинку на роботу, без форс мажора, займає 40-50 хв спокійної їзди, авто на газу.

  6. Та хз. Може витрата зменшувалася повільно і тількі тепер досягла критичного рівня. Хоча потужність насосу 0.5 квт. Це дуже мало для суттевого підігріву води при витраті "товщина сірника". А що з навністтю повітря в системі? Може десь є об'єм і він забезпечує воду, при цьому на насоті витрата пульсує та іноді зупиняється.

     

    І так!

    Сьогодні було досить вільного часу проводив експеримент!

    В будинку три крани кухня і два у ванній + 1 на вулиці який запитаний з будинку. Кожен із трьох кранів, по черзі спочатку відкривав повністю, вода тече станція працює нормально. Потім відкривав на невеликий потік, але більше ніж товщина сірника, приблизно відсотків 20-40. через 5-15 хв. станція зупинялась. Кран що на вулиці також відкривав по такій же схемі станція працювала навіть на малому протоці. Правда шаровий кран досить важко відрегулювати на малий проток, все одно він був більший ніж на кранах в будинку.

    Набрав по телефону спеціаліста із сервісного центру Грюндфос, довго спілкувалися єдине що він ще допускає це неправильна робота датчика протоку через можливу наявність заліза у воді. Тому чекаю його у гості в середу. Будуть новини напишу!

  7. а що каже "рука на насосі"? гріється насос?

    по картинкам дійсно вода ходить десь усередені насосу (електрочастина).

    Тоді треба відкривати крани "по-більше".

    А шо там з мінімальною витратою по паспорту?

     

    Інтернет пише, що насос охолоджується водою. Повинна бути мінімальна витрата.

     

    Рука на насосі була останніій раз пару місяців назад, тоді вже були проблеми з водою, але станція була холодна.

    Щодо мінімального розходу потрібно подивитися, цікава ідея, про те чому тоді насос працював пів року нормально, а потім почались проблеми?

  8. А зворотнього осмоса нема?

     

    Зворотнього осмосу немає.

     

    якщо коротко підвести підсумки то схиляюсь до думки, що при значному викорстані води проблем немає, при невеликому і частому проблема є.

    Думаю проблема в станції. Станція переходить в аварійний режим при трьох основних моментах:

    1. Сухий хід, в моєму випадку виключено.

    2. Підсос воздуха, можна сказати де це можливо усунено самостійно, окрім внутрішніх елементів станції.

    3. Спрацьовує термо реле у звязку з перегрівом насоса, це мені здається найбільш ймовірним. А ось чому воно спрацьовує це вже питання до сервісу яке я їм задам в понеділок.

     

    Якщо в когось є ще якісь думки із задоволенням вислухаю!

     

    Добавлено через 2 минуты

    манометр є десь після насосу? Можна познімати відео, що від там показує на початок роботи та при відключенні.

     

    Теж думаю, що підсос. На малих витратах "заважає" роботі насоса.

    Може те обладнання, що перепаковувалося, але не мінялося, має дефекти по корпусу, по ущільненню штока і т.д. І підсос у самій станції. На сервісі тестували, але, можливо, не для всього діапазону режимів.

     

    Для того щоб усунути поміняли на нові три фітінги від станції до скважини, та труби на які вони надіваються, тому якщо підсос воздуху є то лише в самій станції. Завтра буде більше часу повторно перевірю наявність воздуху у воді.

  9. Містика продовжується!!!

    Сьогодні поміняв на нові всі три фітінги, все що можна перепакували і ППППППППППП........

    Залишається поставити старий насос Педроло та до нього електронне реле тиску, тому що окрім як станція вже нічого не може бути. Все перевірено, перепаковане і поміняне....

     

     

    P.S. хіба що картридж в крані спробувати поміняти, які думки будуть?

  10. Наверное проще найти кого-то по месту...

    Кстати, еще один действенный способ определить проблему с воздухом : после того как насос аварийно остановился - открутить на корпусе насоса пластиковый винт( расположен сверху в углублении, возле патрубка "выхода" воды). Предварительно налив в данное углубление чуток воды.

    Но что то мне кажется что причина все таки в насосе....шибко умный он. А диагностировать "плавающую" неисправность не просто.

     

    Какое давление в ГА?

     

    Знайти по місцю не так просто всі занадто зайняті)) тиск в ГА невіломо він в корпусі станції, тим більше в моєму стані туди добратися взагалі не реально!

  11. Не знаю пока, причем тут краны, но расскажу из своего опыта.

    У меня точно такая же станция. После некоторых работ в приямке, начал насос "становиться в аварию". Первым делом я снял насос и повез в сервис. Оказалось всё в норме. Мне тоже казалось мистика, но нет. Насос "становился в аварию" из-за того что подсасывал воздух и некоторое время не мог накачать необходимое давление. И его автоматика переводила в аварийный режим. Проверить тянет ли воздух насос можно так : наполняете емкость ( у меня бочка 150л) до половины водой. Затем опускаете шланг в воду и смотрите идет ли вместе с водой воздух...пузырьки будут бурлить и подниматься вверх.

    Затем методом проб и ошибок я пришел к выводу что воздух подсасывает через угол ф32( на картинке красный квадрат). Заменил угол - все стало на свои места.

    94e4f9db8276.png

     

    Вищевказаним способом перевіряв нявність воздуху. Відразу після відкривання крану невеличкі пузирі воздуху є, через декілька секунд пропадають.

    Тому прошу всіх небайдужих телефон спеціаліста, поближче до с. Требухів Броварського району який зможе поміняти три фітинги.

  12. Чи є гідроаккумулятор?

    Можливо в домі забиті фільтри, автоматика насоса має значення мінімального протоку, після чого виходить в режим аварії.

     

    Гідроакумулятор маленький вбудований в станції. Фільтр в будинку міняв два рази!

  13. Вчора були сантехніки перепакували всі фітінги та зменшили довжину труби 32мм. з 30м до 15м. Ніби сутки поки що працює дальші побачимо. Які у Вас є думки з цього питання?

     

    Добавлено через 1 час 14 минут

    ЗНОВУ СТАНЦІЯ ВИКЛЮЧАЄТЬСЯ ЦЕ П........

    Які в кого є думки вислухаю із задоволенням.

  14. В принципі я також більш за все думаю на підсос воздуха. Це частково пояснюється що в будинку тиск в кранах слабий, а на вулиці стоїть шаровий кран і там немає звужень тому вода краще біжить і насос не встигає "засікти" воздух.

     

    Залишилось знайти спеціаліста щоб перепакував, або поміняв фітінги!

  15. Забір води йде через трубу 32мм. Дзеркало води в цій трубі 5,5м. тому і станція працює. На щастя це реальність і це працює. Схему намалювати можу спробувати у ворді але це займе час.

    Можу Вас набрати по телефону?

     

    P.S.

    в мене виникла ще одна думка, можливо позабивалися картриджі в кранах?

  16. Дякую за увагу!

    Скважина точно 80м. діаметр внутрішній 50мм., всередині 30м/пог труба 32 мм. на кінці труби звортній клапан. Зверху на скважині фітінг перхідний з 50мм. на 32мм. через який проходить труба 32мм. потім ця труба через два уголки під 90 градусів підєднана до станції.

    Це все точно оскільки я сам це все монтував.

  17. Доброго ранку шановні форумчани!

     

    Звертаюся до Вас з проханням допомогти у вирішенні "містичної" проблеми з водопостачанням, спочатку всі дані про систему водопостачання. Скважина "свисток" глибиною 80 м.,приямок, насосна станція Grundfos MQ 3-35, труба 32мм ввід в будинок, фільтр звичайна колба після фільтру розводка води по будинку поліпропіленовою трубою 25мм, до сантех приборів 20мм. вода на подвір"я виведена з будинку. Всі крани в будинку "однорукі" з картриджом. Система запущена в роботу в жовтні 2015 року. До лютого 2016 проблем не було. потім інколи почала виключатися станція переходячи в аварійний режим. Діагностика станції на офіційному сервісі проблем з нею не виявила. При включені води на вулицю станція працює в штатному режимі, при заборі води в будинку виключається. Спробував почистити сіточку яка стоїть в носику крана і о чудо проблема пропала на два місяці. В червні 2016року проблема знову появилась. Діагностика насосної станції результатів не дала, все добре. Повикидав всі сітки в кранах, поміняв фільтр результат НОЛЬ. Подумав що проблеми зі скважиною, мало води. До дзеркала води 5,5 м., взяв старий насос Педролло який пів дня без зупину качав воду із скважини, вода є. На сьогодні маємо ситуацію що при заборі води в будинку станція через 3-10 хв. виключається, при заборі на вулиці все працює добре. Якщо забір одночасно в будинку і на вулиці все добре.

    Єдине що не можу зараз перевірити це підсос воздуха на магістралі забору води.

    ПРОШУ ДОПОМОГИ!!!

     

    P.S.

    Ситуація ускладнилась тим, що два тижні тому впав з драбини і тепер на два місяці в колясці((

  18. Можно я,

    в открытом доступе,

    думаю многим будет интересно.

    1 - Какой финиш Вы использовали по блоках?

    2 - Много ушло у Вас клея и креплений?

    3 - Какую грунтовку использовали?

     

    Блоки перетянуті штукатуркою Аерок з сіткою і пока все.

    Клея та кріпленння скільки пішло не намятаю.

    Грунтівка сама проста без ніяких понтів.

    Цокольний профіль не використовував.

  19. Шановні форумчани!

    Я на сайт заходжу не досить часто, тому звиняйте за запізнілу відповідь.

    Тепер коротко по суті. Будинок з опалювальною площею 78 кв.м (перший поверх) стіни Соунлайт товщиною 30 см. + Аерок енерджи 10 см. Опалення теплою підлогою яка утеплена 10 см. екструдера. Прекриття 20 см. вати. Початок опалення 22 жовтня 2015 року приблизна витрата газу 8м.куб в день. Ледве не забув площа вікон близько 10кв.м. Сам утеплювач пережив другу зиму, будь - яких проблем з ним не замічено.

    Якщо в когось є питання задавайте в особистому зверненні тоді відповідь буде оперативніше.

    • Лайк 1
  20. Дозвольте і мені вставити свої 5 копійок.

    Стіна будинку 30 см. газобетону та 10 см. утеплювач Аерок енерджи. Опалювальна площа 68 кв.м.(перший поверх). Вікна 5 штук розміром 1,5*1,5м приблизно на склопакетах не економив. Стеля утеплена 20 см. вати. Теплий пол по всьому будинку у всіх кімнатах окрім спалень плитка. Під теплою підлогою 10 см ЕППС. Під кожне вікно "на всяк випадок" виведені труби для радіаторів. Коли було дуже холодно на вікнах був конденсат (можливо що перший опалювальний сезон). Від вікон дійсно відчувається холод. Все добре окрім одного на наступний рік в спальнях обовязково встановлю радіатори з термоголовками, теплу пілогу залишу на мінімуму. В спальнях мебель досить серйозно перекриває підлогу (лише ліжко 2*1,8 чого вартує).

  21. Уважаемые колегги разрешите вставить слово рядовому застройщику.

    Первый раз использовал трубы Екопайп в 2009 году. В прошлом году дом продал с новым собственником периодически общаюсь проблем нет. Использовал эти трубы как для отопления и для водопровода. Паял самостоятельно. В прошлом году спаял систему отепления и водопровода в новом доме и опять на Екопайпе. Покапал непосредственно у производителя в Киеве на Святошино. У кого есть вопросы пишите в личку.

  22. Наскільки я памятаю при утепленні пінопластом протипожежні розриви біля вікон роблять з вати.

     

    Я утеплював будинок блоками Аерок енерджи ось фото www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=135257&page=7

    можна їх використати.

    • Лайк 1
  23. Закачайте на youtube, ex.ua або щось подібне. Потім вставте посилання в цій темі.

     

    Добавлено через 4 минуты

    Питання наступні:

     

    - опишіть, будь ласка, весь пиріг зовнішньої стіни;

    - мотивація (чому обрали утеплення, а не, скажімо, стіну товщиною в один широкий блок 40-50см)

    - кошторис (якщо це можливо);

    - враження (що сподобалось - не сподобалось).

     

    Стіна 30 см. газобетон Стоунлайт д 400 + 10 см Аерок енерджи.

    40 невибрав оскільки не вірю що наймані будівельники будуть дотримуватись техології кладки газобетону (не помилився). 50см. думав але на момент закупки газобетону та початку будівництва бюджет був сильно зажатий (далі трішки попустило).

    кошторис на Аерок енерджи блок 16 кубів по 810 грн + доставка близько 1500 грн.

    робота 85 грн. за кв.м (поклейка, дюбеління, армування), близько 150 кв.м грибки близько 1500 грн штукатурка Аерок 40 мішків по 70 грн (доставка власними силами з Березані).клей близько 1000 грн.

    враження - БЛОК ДЛЯ ТРАНПСОРТУВАННЯ ДУЖЕ КРИХКИЙ на стіні нормально, також блок дуже сильно впитує вологу працювати на жарі нереально без спеціальних грунтівок (ми лише змочували його водою оскільки відповідна погода). Штукатурка Аерок має досить велику зернистіть більшу ніж у звичайного клею для армування (це а також новизна матеріалу стало проблемою при пошуку бригади). На фото робота не закінчена ще буде нанесено третій вирівнюючий шар.

    • Лайк 9
×
×
  • Створити...