Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

StroyDima

Пользователи
  • Публікації

    3
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем StroyDima

  1. Реконструкція квартири - може бути двох видів:

    - Реконструкція квартири без зміни геометричних параметрів об'єкта (тобто без зміни техніко-економічних параметрів). Це класична перепланування квартири, - в якій не можна змінювати Загальну площу квартири .

    - Реконструкція квартири із змінами геометричних параметрів об'єкта (тобто прибудова балкона, збільшення площі за рахунок тамбура, ну й ін.). Це реконструкція - яка вимагає отримувати дозвіл на проектування - містобудівні умови і обмеження. Для отримання містобудівних умов - замовник спочатку повинен розробити передпроектні і містобудівний розрахунок, що вимагає додаткових фінансових вкладень, але в принципі можливо.

    Як перший варіант, так і другий реконструкції, вимагає - розробку проекту перепланування квартири (проект реконструкції), відкриття будівництва (Перша декларація) а також закриття будівництва (Друга Декларація). Єдина відмінність, це те, що в другому варіанті - необхідно додатково отримувати містобудівні умови, а ця процедура не достатньо проста. Ну і звичайно ж в останньому варіанті - міняти всі «фінішні документи», в яких будуть вказані вже нові Тепи - площі (так як ви збільшуєте площу, вони ж відповідно у вас збільшаться - що має бути відображено в свідоцтві, ну і в інших правовстановлюючих документах).

    Є звід правил - ДБН - які регламентують можливості при реконструкції. ДБН В.3.2-2-2009 «Житлові будинки. Реконструкція та капітальний ремонт »kga.gov.ua/files/doc/normy-derjavy/dbn/DBN-V23-2-2009-Zhytlovi-budynky-Rekonstrukcija-ta-kapitalnyj-remont.pdf, цим ДБНом регламентується ряд питань які в повсякденному житті цікавить ряд пересічних громодян щодо перепланувань. І так приступимо - що ж можна при перепланування (реконструкції)?

    Можна

    ˮ 8.10 При проектуванні реконструкції та капітального ремонту житлових будинків та окремих квартир, якщо це дозволяють конструктивні та інженерні системи, допускається:

    - Збільшувати площі житлових кімнат, туалетів, ванних кімнат і суміщених санвузлів за рахунок прихожих, внутрішньоквартирних коридорів, вбудованих комор і шаф;

    - Влаштовувати суміщені санвузли в окремих квартирах незалежно від кількості житлових кімнат (за бажанням замовників);

    - Об'єднувати приміщення електрифікованої кухні і житлової кімнати в єдину кухню-столовю.ˮ

    Що не можна (той же ДБН В.3.2-2-2009) (ссылка устарела)

    8.11 Забороняється при реконструкції та капітальному ремонті розміщувати кухні та санвузли (ванні кімннати, туалети) над і під житловими кімнатами.

     

    Процедура - отримання дозволу на проведення перепланування?

    І так, ви вже приблизно розумієте яку перепланування хочете робити, яка ж процедура узгодження (отримання дозволу) на проведення перепланування (реконструкції квартири)? Спочатку треба відкрити будівництво (Перша декларація) а також закрити будівництво (Друга Декларація). Перша декларація - перед початком будівельних робіт, друга після. Документи ви подаєте через Київський міський дозвільний центр (Київ, Дніпровська набережна, 19-Б).

    Документи, які необхідно подавати в єдиний центр - для отримання декларації на початок будівельних робіт для перепланування (реконструкції квартири):

    проект реконструкції квартири (у двох примірниках);

    оригінал техпаспорта об'єкта реконструкції (причому техпаспорт повинен бути виготовлений не раніше одного року до моменту подачі декларації);

    копія паспорта фізичної особи (для громадян України - копії 2, 3, 4, 5 стор. та сторінки з відміткою про реєстрацію);

    правовстановлюючі документи на об'єкт нерухомості, перепланування якого передбачається: нотаріальні копії документів, що підтверджують право власності на нерухоме майно;

    а також заповнена декларація .

    Ви отримали «Першу декларацію», і на підставі її можете починати проведення будівельних робіт. По закінченню будівельних робіт - необхідно отримати «Другу декларацію». Для цього необхідно, звернутися в Дозвільний орган (для Києва, Дніпровська набережна, 19-Б) із заявою -про закінчення ремонтних робіт. Додатково ви надаєте копію першої декларації.

    Всем здрасте!) Планирую застеклить балкон и удалить балконный проем. Нужно ли для этого разрешение?:oops:

  2. Здравствуйте!) Присмотрел однокомнатную квартирку в новострое, с 8-метровым балконом. Планирую оборудовать его под кухню. Стены пеноблоком выложу, а вот с отделочными работами не могу определиться. Нужно хорошо утеплить, при этом используя минимум пространства, и вариант по бютжетнее чтобы был. Хотелось бы услышать совет от тех, кто сталкивался с таким вопросом.
  3. Когда я сделал камин оказалось что труба дымохода выходит прямо в скошенный фронтон крыши, что очень не красиво. Поэтому кирпичный дымоход закончился на чердаке. Необходимо его теперь внутри чердака вывести на крышу? Чем это делается и кто возьмется?

    А не нравится именно эстетически или возникают проблемы при работе дымохода?

×
×
  • Створити...