Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vitalik_Z

Пользователи
  • Публікації

    17
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

Vitalik_Z's Achievements

Новичок

Новичок (1/13)

  • Уже месяц на форуме
  • Уже год на форуме
  • Уже неделю на форуме

Recent Badges

7

Репутація

  1. Вибачайте, що так довго не відповідав - роботи навалилось... По-порядку: Двотавр 14 вибрали керуючись, чесно кажучи, на око на металобазі. Максимальний прольот 5 метрів. Зараз про даний вибір не шкодую зовсім. Бетон не розглядав по одній основній причині - вага. Не хотілось додатково навантажувати і так не новий будинок. Бетон залив тільки під ванною (між двома несучими стінами). Засипка дійсно була. Її зібрали (98 мішків!!!) пісок+бруд... Як згадаю як це робили (робив сам із батьком та братом) аж по спині дере. Процес був дуже неприємний. Цеглу також зібрали. Фото обіцяю викласти, ще руки не дійшли )
  2. Без проблем - завжди радий буду допомогти. Дуже сам багато корисного почерпнув із даного форуму, хоча сам писав мало
  3. Другий поверх будинку був весь наш. Однак ми його розділили на дві частини. Із половини другого поверху ми зробили окрему однокімнатну квартиру (там живе Теща , а другу половину 50кв.м. + третій поверх 100кв.м. уже наша квартира з окремим входом із другого поверху будинку. 100 кв.м. ми добудували - мансарда. Буде трошки більше часу ввечері, викладу фото мансарди в жилому вигляді )
  4. Для зменшення додаткового навантаження на старі стіни, підмурівка була зроблена (згідно проекту) товщиною всього 25 см. (пустотіла цегла) + 10 см. пінопласт. Були ще думки використати піно- чи газоблоки, однак, враховуючи, що конструкція даху буде частково отримувати жорсткість від стін, відмовився від даної ідеї. А то прийшлось би заливати армопояс і тоді виграш у вазі уже, мабуть, би був міфічним. Однак, як показує практика, у нашій хатці (а ми уже дві зими тут прожили) газу багато не згорає. На загальній площі в 150кв.м. (при середній висоті стелі +- 3метри) за рік ми спалили 2450 кубів газу ( це разом із гарячою водою), тобто вклались у мінімальні норми для найнижчої ціни. У мене маленька дитина (2,5 рочки) відповідно на теплі не економили, в хаті всю зиму ходили у футболці, навіть у морози в -25. Котел (Вайлант 24квт) справляється із таким навантаженням без проблем більше 60гр.С. не ставили із можливих 85.
  5. Так, згода дійсно потрібна усіх мешканців (не залежно від того чи вони є співвласниками, чи тільки прописані; не залежно від того чи приватизована квартира) повнолітніх. Однак я такої згоди не мав. Робили по так званій "аварійності даху", яка не потребувала згоди мешканців знизу. Однак такої можливості зараз немає, відмінили. Ми два роки назад закінчили таку реконструкцію. Трошки почав описувати процес на своїй сторінці - зайдіть подивитись. Якщо якісь іще питання будуть - задавайте
  6. Утепляв у себе 5 см. ЕППС. Розмір плит аналогічний пінопластовим. Тільки відмостку робив дещо по іншому - підсипка пісокм - ЕППС 2 см. - гідроізоляція Ізолат (2м) - геотекстиль - щебінь - далі буде бруківка на цементно-піщаній суміші
  7. І ще фото до і після реконструкції (фасад) Перший поверх буде також помальований (коли малювали - сусід "мурчав" сильно, хотів забити, але будинок без того першого поверху виглядає так собі)
  8. Буквально на днях вдалось закінчити епопею з документами уже по здачі будівництва, найскладніше на цьому етапі - отримати рішення виконкому. Обійшлось без ексцесів. Продовжу по будові: Підмурівку навколо новозведеного даху робили товщиною 25 см. (в одну цеглу), оскільки намагались максимально зменшити додаткове навантаження на фундамент. Утеплювали ППС 10 см. Дах утепляли Рокмін 100+100. Поки ніби тепло. За всю зиму при площі 150 кв.м. і високих стелях, спалили газу тільки 1300 кубів, що вважаю хорошим показником, при цьогорічних морозах. Закінчивши з утеплювачами, прийшлось братись до посилення перекриття. Там було старе, зведене ще за Польщі дерев"яне перекриття - балки 200*200, яким було уже порядка 80 років... ще й не один рік протікав дах. Коротше кажучи, були ці балки в поганому стані, коли хтось проходив по поверсі, відчутне було досить сильне коливання. Купили двотавр 14 - розставии поміж дерев"яні балки на кілька сантиметрів вище за них, так, щоб підлога повністю лежала уже на нових, старі балки тепер виконують тільки функцію "тримача" стелі другого поверху.
  9. Може буде комусь цікаво: Оскільки планувалась реконструкція без відселення мешканців із будинку (перший поверх чужі люди), будівництво було організовано наступним чином - через отвори в даху було виведено стійки, на яких було зведено дах (дах над дахом). Якщо комусь цікаво - питайте, можу викласти креслення з проекту. Далі було демонтовано старий дах і тільки після того підмуровано навколо.
  10. Забув написати - вартість документів прибл. 3 тис.у.о. "Роздач", як таких, вдалось уникнути за рахунок потужних знайомст, без них мабуть не впорався. Основні витрати - ескізний+робочий проекти, тех.умови, експертиза, ЧАС,,,)
  11. Думав нікому не буде цікаво моя будова. Трошки передісторії: У нас на той час було дві квартири на другому поверсі (одна кімната - квартира, і повноцінна двохкімнатна квартира). Разом вони становили весь другий поверх. Протікав дах - сильно... багато років.. Ніхто не збирався нам допомогти. Сусіди з першого поверху казали - нам не тече, грошей не дамо... Заїло сильно... Дах треба робити новий повністю... І тоді було прийнято рішення - раз я маю сам поміняти дах - значить треба робити мансарду. Площа поверху прибл. 105 м.кв. Документи всі були оформлені протягом ДВОХ!! років... Набігатись прийшлось сильно... Почали роботи на початку 2009 року, якраз рухаємось уже до завершення. І ще фото.
×
×
  • Створити...