Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Diesel Draft

Пользователи
  • Публікації

    45
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Diesel Draft

  1. Товариство, щоб дуже багато не писати на цю тему то пропоную подивитись наше коротке відео. Готовий відповісти на всі питання по по виробах і як приєднатись.
  2. Підкажіть бідь-ласка, як краще прокласти кабель для підсвітки сходів. Мене цікавить чорнові кабеля тільки. Підсвітка буде потім вбудована в сходинку. Підрозетник від якого потім буде прокладатись кабель знаходиться на першому фото. Цікавить наступні питання: Я хочу сховати блок живлення під саму меншу сходинку. Чи будуть якісь нюанси? Кабель краще прокладати індивідуально до кожної сходинки чи паралелити і зєднання сховати який кабель обрати? Як заводити кабель до сходинки? Буду вдячний якщо накидаєте фото як воно у вас було зроблено
  3. Допоможіть розібратись. 6 років назад заплатив непогану суму компанії за проектування мереж в будинку. Домовились, що потім під час встановлення ми цю суму відмінусуємо. На папері була побудована система з теплими підлогами, фанкойлами, тепловим насосом і приточником. Було закладено 2 термостати, по одному на кожен поверх. Сьогодні сконтактувався і мені сказали, що має бути не 2, як на кресленнях, а по 2 на кожну жилу кімнату. Тобто один на фанкойли, другий на теплу підлогу. Кажуть, що одного рішення то і інше нема. Планувалось, що основним джерелом тепла буде тепла підлога, а фанкойли підуть на допідігрів і охолодження. До слова в мене нема потреби керувати температурою кожної кімнати окремо. В нас буде завжди та сама температура на весь будинок. Просто її треба вирівняти по кімнатах. Питання: Чи є термостати, які можуть зразу керувати і теплими підлогами і фанкойлами? Чи взагалі такий сценарій має право на життя? П.С. В будинку буде Home Assistant, але на нього буде завязано тільки дуже неважливі речі, такі як полив, прохідні виключателі, додаткове (бра) світло в деяких кімнатах.
  4. Ні, я не доначу вже більше року. В менек є щось краще. В мене є 14ть 3D принтерів і ми друкуємо летальні і не дуже вироби. Я б збільшував кількість принтерів, но нема де поставити . А бачились ми на зустрічі в Intellias. Ми з вами спілкувались за фальш позиції.
  5. Так тоже можна. Як на мене не сильно зменшить кількість кабелю. Просто мені більше подобається сверлити тоншу стіну Сьогодні робив підрозетники і в одній кімнаті відкрив портал в іншу кімнату.....чуток перестарався П.С. Маю наконечники від урагану від Реактивної пошти
  6. В мене там приточна вентиляція Плюс в мене друге світло. В мене до стелі 6м в половині будинку Я вже переробив трасу. Вона піде під сходами. Там доречі не несуча стіна. Там просто перегородка
  7. Я купив одну трубу на пробу 17мм внітрішнього діаметру. Одножильний дріт буде важко замінити. А якщо буде 2-3 кута то я не вірю, що зможу це зробити.
  8. А хтось мав реальний доствід заміни кабелю в гофрі або трубі в будинку?
  9. Він мене тільки консультував. Там грунтові води близько. Та і транформатор не далеко. Буду пробувати забивати на 6 метрів. А дальше буду визивати лабораторію на замір.
  10. От і я памятаю цей підхід. Дякую. Здивувало, бо побачив в статті таке Буду робити в гаражі, зразу біля щитка. 6м штирове заземлення. Доречі грунтові води близько
  11. я думаю тут йдеться про фундамент Я тут в chatGPT пішов зараді цікавості
  12. Я колись бачив десь на відео, що просверлили дирку в фундаменті і там змонтували штирьове заземлення. Електри знакомий сказав, що можна монтувати де мені зручно. І тут я випадково натрапляю на інформацію, що це не можна робити через електрохімічні процеси. Де правда? Можу я просверлити дирку в фундаменті і там забити заземлення? На ділянці будуть ще земельні роботи і це робити зараз дуже незручно.
  13. Я тупанув Нема проблеми. Я чомусь порахував що 8 труб по 20мм кожна + кріплення це 160см.....а мало бути мм А це не є проблема.
  14. ну в мене світло це 1 лінія на поверх. Розетки в кожній кімнаті тоже окрема лінія. Ну і є індивідуальні лінії під варочну поверхню і холодильник. Тут більше проблема що ширина такого переходу якщо в гофрі або трубі 160см. Не хочеться робити такий пропил. А Якщо заведу пучком, то треба потім якось в стяжці кабелі завести в турби
  15. Всі цікавляться зараз автономним живлення, а я не знаю як правильно зробити перехід з першого поверху на другий. В мене на першому поверсі є місце під щиток. Розміри 70х70см. Самого щитка ще нема. Звітам планувалось пустити лінії на перший і другий поверх. На фото місце зразу на щитком. На даний час це 8 ліній. А враховуючи, що я хочу використати ПВХ труби 20мм то ширина такого пропуску буди >160см. Можу просто пучок кабелів пропустити і потім завести в труби, але не знаю як це краще зробити, враховуючи що я хочу мати можливість врахі чого замінити кабеля (або хотячи вірити в це, що я зможу). Можу зробити щиток на другому поверсі, але хотів по максимуму уникнути це. Перекриття - 17см бетонний моноліт Покажіть фото Хочу розуміти які є варіанти.
  16. Дуже дякую. Багато речей для себе розʼяснив. Ще недавно говорив з своїм архітектором (а він зараз служить) і він мені додаткові речі докинув. Отже. 1) Плита бетона - вона вже є. Я єдине, що ї підчищу від гострих моменті і горбів. 2) В ній роблю отвір під штирове заземлення зразу біля щитка. Електрик сказав що так робити можна і нормами не заборонено. 3) Роблю гідроізоляцію плівкою. Чому не рубироїд чи щось інше? Нема потреби. З свіл архітектора в мене там проблем нема і нема сенсу запарюватись 4) зверху кладу армувальну сітку і по ній пускаю електрику в ПВХ трубах. 4) Закриваю слоєм пінополістиролу 5) зверху ложиться фольгована плівка (вродіби так вона називається) для додаткової теплоізоляції і щоб відсікти стяжку від пінополістиролу. Виявилось, що він боїться лужного складу бетону і треба відсікати обовязково 6) Шар теплої підлоги і водопровід. Останній йде майже всюда по зоні де нема теплої підлоги (меблі, шафа і тд) 7) Стяжка Другий поверх все так само, но менше утеплювача.
  17. Центр будинку не підходить. Там так все зроблено що нема де поставити. То що на схемі це чорновий варіант. Хотів зрозуміти взагалі що очікувати. По стелі електрику не можу пустити. По перше в мене друге світло. Від стелі до підлоги піде більше кабелю ніж по гаражі По друге там буде централізований кондиціонер і його траси. Ну і приточна вентиляція....якщо не відмовлюсь від неї. 100мм закладено при розрахунку. Зараз не можу поміняти, бо вже є панорамні вікна. Якщо опустити підлогу то будуть з ними проблеми.
  18. Чорновик трасіровки першого поверху. Другий будеменший набагато. Тут без слаботочки Доречі хочу прокладати електрику в ПВХ трубах в стяжці. Є якісь нюанси? чи можна брати не спеціалізовані?
  19. Чорновик трасіровки першого поверху. Другий будеменший набагато. Тут без слаботочки
  20. Ну в розумних межах. Я просто почув скільки електрики беруть за роботу і згадав, що я інженер як не як Тому вирішив на роботи, які можу сам закінчити не запрошувати бригади а робити сам повільно
  21. Ну в мене другий поверх це 12 зон. А перший поверх в 2 рази більше І коробок не буде.
  22. Це аналіз сусідів з крениці. Я спеціально взяв воду на пробу і оплатив Пр-3945-Герич-О.с-2.pdf
  23. Ну так береться гофра відповідної міцності. Мене в варіанті труби приваблює простота заміни кабеля. Нема ребер. Хвтлює ціна і складність прокладки. Не зрозумів. Це креслення від тепловиків, але воно не включає в себе водопровід і електрику.
×
×
  • Створити...