лімб
Пользователи-
Публікації
269 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Пол
Мужской
Відвідувачі профілю
Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.
лімб's Achievements
Форумчанин (4/13)
136
Репутація
-
На жаль ця проблема по всій Україні, голови села памятають коли вибори, а проблеми людей це проблеми людей. Є два варіанта. 1. Чекаєте затвердженого генерального плану, для села він максимум 1 рік і готовий. 2. Ваші гроші і чому. Звертаєтесь в с.раду з заявою про розробку детального плану території . Замовник дет. плану с.рада, але гроші можуть бути Ваші або сільської ради. Потім робота проектувальника, затвердження і отримання БП. В цьому питанні краще об’єднатись з сусідами якщо є така можливість, або у Вас не має проблем з коштами. Орієнтовно 1 га 1 тис. ум.од. мінімально. Детальний план виконується кварталом в складі якого і Ваша ділянка. 3. Будуватись самовільно ще більший зашморг, на жаль на сьогодні не має законодавчої бази узаконення сам. буду.
-
БТИ это "спецы" так напишут и убедительно все преподнесут как документ не ниже основного Закона Украины. Вы допустили первую ошибку, начали строить без консультации у работников архитектуры. "Гостевой" лучше чтобы звучал дачный или садовый, ближе к терминологии которая есть в разрешительных документах. Право собственности - обращайтесь в суд, если у Вас есть право собственности на зем. участок, в противном случае тупик.
- 14 відповідей
-
- 1
-
- ввод в эксплуатацию
- самострой
- (та ще 2)
-
Не можу з Вами погодитись. В наказі сказано "наміри забудови земельної ділянки" і ДАБІ реєструє БП згідно назви, контролює площу та поверховість і основні конструктиви будівлі. І якщо власник вирішив поміняти деякі перегородки або навіть фасад(головне не вийти за межі по висоті) у ДАБІ не має підстав притягнути його до відповідальності. Вимоги забудови земельної ділянки виконано, площа,поверховість,ширина стін вказана в тех.паспорті БТІ, всі дані занесені в декларацію, дивіться і будьте здорові, проект зробили для себе так як не є будівельниками і хотіли бачити малюнок майбутнього будинку.
- 7 313 відповідей
-
- dreamdim
- будівельний паспорт
- (та ще 12)
-
Позвольте с Вами не согласится. В архитектуре вся привязка будет к существующим строениям. Лучше убрать по документам строения и на свободной площади планировать застройку.
-
Є наказ Мінрегіону про видалення кущів та дерев, все через сільраду в межах села. Якщо і тихенько вирубаєте, як будете будувати? ЦІЛЬОВЕ призначення землі, потрібно міняти через проект землеустрою, якщо ця земельна ділянка ввійде в межі села по ген. плану(детальному плану). Не буде цього не отримаєте СП, або починайте з садової ХАТИНКИ за межами села. І навіщо все вирубувати, адже зараз між соснами красивий ландшафт навколо ХАТИНКИ, готові стовпи для тенту, зона відпочику, гамак, шашлик.......
-
1. Утвержденный ген. план находится в гор. совете или с.совете, не показывают заходите на их сайт, с 2011 года всех обязали ген.планы выставить на сайтах. 2. Выдумывают пишите заяву согласно о Законе о публичной доступности, через 5 дней получите ответ или господа влетят на штраф. 3. Ген.план не принимают, а разрабатывают и это мин. 6 мес., после его разработки утверждают на сессии. 4. А зачем Вам все это? Хотите строить, идите за строй.паспортом к архитектору если что-то не так Вам ответят, только письменно.