-
Публікації
4 354 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
6
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача yurriy
-
В мене варіанти закінчились . Можливо, хтось ввечері щось підкаже. Як на мене, з вашими установками та стрінгами повинно таки більше 3,5 кВт генерувати. А часткового затінення стрінгів немає?
-
Батарея забирає все, що їй залишається, обмеження не тут. А що у вас записано у віконці Max Solar Power ?
-
На неспроможніть панелей виробляти по скріну не схоже. Схоже саме на обмеження споживання. Тому цікаво було б накласти на цей скрін графік струму або потужності зарядки батарей.
-
Вже покаявся
-
Входи PV1 та PV2 підключені до одного МРРТ. А PV3 до другого. Один контролер, мабуть, більше 5 кВт не видасть. Під'єднайте другий стрінг до PV3. Хоча у 5кВт мабуть таки всьго 2 входи, не 3. Тут я не правий, мабуть.
-
У вас, як я здогадуюсь, інвертор працює без продажу, так? Якщо так, то генерація обмежується суто споживанням. Який струм заряду виставлено у налаштуваннях батареї? Скоріш за все тут вузьке горло.
-
То ви не дочитали, є компресори з газовим приводом. Як електрогенератор. Повністю автономні. На фурах-рефрижераторах часто зустрічаються. І на ДП теж.
-
Але це не означає, що їх не існує . Тиць.
-
Ну не можна ж так. Треба примушувати себе!
-
У всіх навесні психіка нестабільна.
-
Десь сильно іскрило.
-
Немає такого. Можна обмежити потужність, не напругу.
-
Добродії, ви всі не берете до уваги короткі імпульсні перенапруги. Їх бачить інвертор та не бачать системи моніторінгу. Тому шукати міжфазний перекос на графіках моніторингу безперспективно, на мою думку. Після того, як я поставив кванти перед інвертором - він взагалі не відключається від мережі. Зафіксувати такий міжфазний перекос можна, наприклад, імпульсними вольтметрами з пам'яттю. Або бакатоканальним осцилографом.
-
Коли є сонце - пофіг.
-
Якщо немає ЗТ і батареї вистачає на темний час доби, то вимкніть ввідний автомат. Це найкраще налаштування . Я саме так і зробив, вже 2-й тиждень на автономці з батареєю в 12 кВт*год.
-
Так, але коли на шляху від трансформатора, або прямо на трансформаторі, стався поганий контакт на дроті нейтралі (відпустився гвинт на автоматі як варіант), то несиметричність навантаження призводить до досить великих перекосів напруги по фазам.
-
Це якщо проблема з нейтраллю. А якщо не вистачає перерізу дротів на стовпах, то не допоможе.
-
Здорово, якщо саппорт допоможе, але скоріше ні. Від міжфазного перекосу реально тільки стаби допомогають.
-
Це був сарказм
-
Це тому, що чат гпт тупуватий. Ця функція дозволяє вирівняти споживання по фазам від мережі при несиметричному навантаженні за інвертором. І аж ніяк не вимикає захист. Функція корисна, насправді. Зменшує втрати на дротах та контактах. Мені китайці відповіли, що не можна збільшити відсоток перекосу фаз більше 20%. Тому у себе проблему, ідентичну вашій, вирішив 3-ма 5-кВт Квантами на вході. Вже 7 місяців все норм.
-
Ну от саме це і виглядає як "віра". Бо без фактів же. У мене котел фіксує вироблені кВт*год. Якщо розділити зафіксований місячний показник на кількість кубів газу з лічильника - виходить 9,8...10 кВт*год з куба. А це зовсім не 5% економії. Бо класичний котел більше 8,6...8,8 з куба не вміє. Ну і вже писано-переписано багато, що чим нижча робоча температура системи опалення - тим більший виграш на конденсації. У мене низькотемпературне опалення.
-
Виглядає як релігія . У мене вже 10-й рік працює конденсаційний котел з вбудованим бойлером. Влітку замінив електропривід модулятора газу. Він точно такий же як і на класичному котлі. Тому це не виглядає як суто недолік конденсаційника. Поки що бачу лише переваги над класикою. Можливо ще через 10 років щось зміниться .
-
Так на фото все ж видно, напряму на клеми для паралельного з'єднання.