Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

gaset

Пользователи
  • Публікації

    185
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача gaset

  1. Так, все вірно. Але тут не вказано нічого щодо того, що йде над землею, а мене цікавить інформація саме стосовно цього.
  2. Так, я там спочатку все передивився, а потім перепитав, бо не знайшов.
  3. А ви не підкажете, де це вказано в нормативах, бо я не можу знайти?
  4. Скажіть ще по такому питанню. Я ще дивлюся, то у мене із землі смуга виходить 25х4. Потім перехід на катанку 8мм, а не 10мм, як у вас. Це критично?
  5. Так, на цій висоті буде зʼєднання. Воно під дахом, то водою заливатися не буде. Ці накінечники, що ви собі зробили, це лужена мідь?
  6. І той факт, що в будинок заходить 16мм (хоча це із запасом), мене теж збиває з толку.
  7. Ось, як ви описали так і планую, але на висоті десь 2.5-3 метри від землі. І планував (вже проклав) 10мм мідь моноліт. Але почав дивитися як оцинковану сталь із міддю доєднати, то почав натрапляти на те, що має бути 16мм. Поміняти наразі ще не дуже складно, тому вирішив перепитати. Підкажіть, як ви сталь до міді доєднуєте?
  8. Добрий день. Підкажіть, будь ласка, по такому питанню. Є приватний будинок. В нього заведено 16кВт. Чотири жили 16мм мідь із щитка в 10м на вулиці до щитка будинку. В щитку жили їдуть на вхідні клеми. Потім вхідний автомат. Потім я планую підключати інвертор кабелем 10мм (із запасом). І потрібно зараз завести дріт для заземлення. Який має бути перетин кабеля заземлення від заземлюючого контура до щита в будинку? 10 вистачить чи потрібно 16? Чи можна використовувати для цього багатожильний провід чи краще моноліт?
  9. Добрий день, Підкажіть, який кабель потрібен для підключення Deye 6кВт та батарей Deye 5.1 Pro-B? В комплекті із батареями йдуть 4awg. В інструкціїї в інтернеті написано 2awg. В паперовій інструкції, що із інвертором, там взагалі написано 0awg. Який використовувати і де його можна придбати (так щоб не займатися обжимкою і пр.)?
  10. Вже були обговорення на задану тему, але відповіді я не знайшов. Є будино. Заведено 3 фази. Стоїть віхдний автомат і ПЗВ. Наразі не зроузміло, чи є власне заземлення, але що напевно є доєднані шини нуль та земля. По один схемам і відео це схема TN-C-S. По іншим потрібно ще шину заземлення доєднати до власного контуру заземлення. Хтось може сказати, яка схема правильна? Трохи контексту додам. Потрібно підключити інвертор (та і для інших побутових потреб хотілося б бути впевненим). Чи беспечно коричстувати схемою, де тільки шини нуля та заземлення доєднані між собою?
  11. Може, хтось вже питав. Я не знайшов. Питання стосовно заземлення. Яку схему заземлення потрібно або можна використовувати для інверторів, в часності для Deye? Чи підійде TN-C-S?
  12. Дякую! Ще таке питання. На вулиці є щитова на декілька будинків. Там стоять лічильники і автомати на кожний будинок. Воно все на 32А. Ввідний автомат в будинку можна ставити 32А?
  13. Добрий день, Підкажіть, будь ласка, по такому питанню. Якщо немає діфавтомата, але є ПЗВ та триполюсний автомат (трифазна мережа), то я ж можу замість діфавтомата поставити ПЗВ плюс цей триполюснтй автомат? Якщо так, то чи має значення посладовність?
  14. Якщо ви не бачили, то це не значить, що там такого немає. Є таке в інструкції.
  15. Підкажіть, в інструкції вказано, що сам інвертор потрібно доєднати до резервної лінії заземлення. Чи це обовʼязково? Чому не можна до основної лінії заземлення? У кого взагалі по дві лінії заземлення?
  16. Добрий день, Є будинок із заведеними трьома фазами. Загальна потужність 16квт. Скільки на одній фазі? Чим це визначається?
  17. Підкажіть, по такому питанню. Інвертор самостійно може перемикатися із мережі на акумулятори, коли пропадає мережа. Тобто це така собі система АВР. Інвертор на 6квт. Але мережа трифазна на 17квт. Тобто на фазі, до якої я хочу доєднати інвертор, може бути більше 6квт. Чи варто в схему додати АВР типу GEYA G2R, який буде автоматично робити bypass інвертора?
  18. Добрий день, Потрібна порада, бо темою тільки почав займатися. Вхідні данні: Будинок. Три фази. На вході є 17кВт. На місяць використовується до 500-600 кВт із урахування зарядки електроавтомобіля. Потрібно: 1. Альтернативне джерело живлення для критичних вузлів (котел, холодильник, морозильна камера, інтернет, компютер). 2. ЗТ наразі немає, але має бути. Тобто потрібна підтримка ЗТ самою системою. 3. Система має буди розширяєма. Тобто на зараз хотілося би поставити інвертор і батареї. Панелі вже потім. 4. Як завжди не на всі гроші світу, але щось якісне, стабільне. Батареї варто брати Life4Po. Що із інверторм? Який порадите? Може якісь ще моменти потрібно врахувати?
×
×
  • Створити...