Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ishenkoyv

Пользователи
  • Публікації

    9
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Пол
    Мужской

ishenkoyv's Achievements

Новичок

Новичок (1/13)

3

Репутація

  1. Тариф "електроопалення" + двозонний лічильник - 3000кВт, 0.45грн/0.84грн. Понад 3000кВт - х2
  2. 105м2, 2 поверхи (2-й мансардний). Газоблок D500 400мм штукатурка (залізобетонний каркас з заповненням, залізобетонні плити перекриття), без утеплення, дах 200мм вата. Перший поверх тепла підлога, другий - радіатори. Proterm скат 12Квт. Виставленно обмеження 8кВт, температура 50С. Програматор Salus, програма з 23 - 7 наргіває до 23.5С. В інший час вмикається при 20.2С. Температура теплої підлоги - 30С. Насос теплої підлоги запаралелен з насосом котла, стоїть на першій швидкості. На батареях термоголовки виставлені на 22-23С. Грудень 2019 День - 228КВт Ніч - 1310КВт Середньомісячне споживання поза опалювальним періодом 230Квт. Середня температура в грудні (Миколаїв, Миколаївська область) відповідно до rp5.ua/%D0%90%D1%80%D1%85%D1%96%D0%B2_%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B8_%D0%B2_%D0%9C%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%94%D0%B2%D1%96_(%D0%B0%D0%B5%D1%80%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82) +4.2С Середня температура по будинку десь 22С (23С перший поверх, 21С другий поверх) 1310/105/(22-4.2) = 0.7 кВт*ч/м2*°C
  3. Більше ніхто не хоче прокоментувати? По-факту, особоливої критики роботи архітектора (окрім момента з перекриттям другого поверху) не побачив. Зауваження типу "робота першокурсника" не приймаються до уваги.
  4. Уточнення по розміру фундаменту. Зовнішні розміри кладки 7920х8060. 7х7 м розміри по внутрішній частині. Газобетон буде виступати на 50 мм за межі фундамента. Прошу вибачення, якщо ввів когось у оману, написав за звичкою. Прикрипляю малюночок з моїми власними замірами Я орієнтуюсь на розміри з цього сайта місцевого виробника www.zbi.com.ua/plity_perekrytija_mnogopustotnye З листування Архітектор не планує використовувати існуючий виступ усередині фундаменту.
  5. Так, архітектору було озвучено усі дані і він запропонував використання балки з метою зменшення/розподілення наванатження на плити та стіни Чи могли б Ви вказати на конкретні недоліки даного проекта? У темі все є декілька коментарів, але всі вони без конкретики. Проблема в технічному виконанні креслень і візуалізації, чи технічних рішеннях (як Ви писали вишче про плити перекриття)?
  6. Дякую за коментар, але, якщо можна, добавте трішки конкретики, що мається на увазі "курсова робота студента"? За якими критеріями Ви робите оцінку? Стосовно будівлі... будівництво бюджетне, тому ніяких ізисків не планується, але є бажання отримати реальний, не футуристичний робочий проект, який я буду використовувати, як мапу у напрямку побудованого житлового будинка. Накосячити у проекті можна шляхом нераціонального/нецілього використання площі приміщень(т.я. площа фундамента і ділянки мала), неправильного розміщення приміщень (наприклад, котельня окремим приміщенням чи розташування котла на кухні), висота мансардного поверху і т.д. У нашому світі немає нічого ідеального і на кожному етапі будівництва будуть виникати проблеми. Але є робочі моменти, які вирішуються без особих затрат, а є грубі прорахунки, з якими доводиться миритись чи перероблювати з нуля. Даний архітектор "забрав" в мене вже 1 місяць теплої погоди. Шукати без об’єктивних причин ще одного і тратити ще декілька місяці на розробку ескізного проекту не маю можливості, т.я. хочу розпочати роботи. Можливо є сенс отримати дозвіл з даним ескізним проектом, а робоий проект робити на його основі у іншого архітектора?
  7. Здравствуйте Привітання з Миколаєва. Придбав 15.05.2015 ділянку 3.7 сотки з закладеним фундаментом 7х7 з блоків фбс+обв’язка з червоної цегли. Попередній власник розпочав роботи у 2008 році, тобто фундамент відстояв 7 років. Якість цегли погана і вона почала розсипатися, буду її демонтувати. Т.я. бюджет будівництва дуже малий і гроші будут шукатись у процесі будівництва, то є бажання задіяти існуючий фундамент + через демфуючий шов приєднати веранду. Жити є де і ділянка була придбана з метою будіництва поруч з моєю мамою та можливістю переїхати у новий будинок і жити окремо від дітей у подальшому. Не дуже задоволений роботою архітектора, т.я. мало ініціативи з його боку і всі моменти з приводу практичності будови необхідно оцінювати самотужки. З цього приводу виникають питання у професійності цього товарища і якості його архітектурних рішень. Вихідні данні: * газобетон 400. міжкімнатні стінки - цегла * металочерепиця * залізобетонні плити у якості перекриття * на першому поверсі - тепла підлога. Більшість покриття - лінолеум Основні моменти, які мене хвилюють товарищ архітектор хоче розташувати балку під плити на другому поверсі. Але я не бачу можливості, використати стандартні розміри плит, тобто буде необхідно замовляти нестандартні плити за ціною 300 грн/м2, що призведе до затрат тільки на плити для другого поверху у 1000$ розмір вентканалу. З креслення виходить, що наружній розмір вентканалу 600. Це норма чи можна зробити менше? висота будови. Мені здається, що 8м це занадто для неї, т.я. нема бажання будувати башту на такій маленькій ділянці Роботу з ахрхітектором розбили на этапи. Але, як я писав, все на етапі ескізного проекту виникло багато запитать стосовно професійності архітектора. Можливо все це робочі моменти, можливо ні. Мені важко оцінити його роботу. З планів на цей рік - комунікації + септик і підлога першого поверху з заведеними трубами комунікацій. На даний момент розчистив ділянку, зробив огорожу з рабіці, побудував туалет, нарубав дров для мами на зиму :D, підключив 10 кВт, розпочав роботу по проекту для отримання паспорта і дозволу на початок будівництва. Буду вдячний за будь які поради і критику. Досвіду будівництва не маю, але відчуваю наснагу і повний оптимізму :D Дякую! План 1 этаж.pdf План 2 этаж.pdf Фасад с улицы.pdf Вид 1.pdf Вид 2.pdf Вид 3.pdf Разрез.pdf Фасад1.pdf
×
×
  • Створити...