Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sirkonium

Пользователи
  • Публікації

    156
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача sirkonium

  1. Кінцевим результатом буде все одно рішення про присвоєння нових різних адрес новоутвореним об'єктам нерухомості з відповідним внесенням в реєстр.
  2. Конструктивно вихідна труба не доходить до самого верху. При черговій ревізії бачив контур від води на стінках бойлера десь на сантиметрів 10...12 від верху. Та й сам виробник зазначає робочий об'єм бойлера в 90 літрів
  3. Мій бойлер має об'єм 100 л, при цьому заповнюється на 90 л, зверху 10 л займає повітря. Це ж теоретично замінює розширювальний бак? Я розумію, що технічно це не те саме. Поправте мене, якщо я думаю не вірно.
  4. Зробіть так, щоб не вмикався вдень взагалі. Якщо не вистачатиме води, то або привчіть своїх економити воду, або поставте бойлер на більший об'єм (чи додатковий бойлер)
  5. Не знаю, що там має такого страшного відбутися з бойлером при нагріві на максимум. В мене обидва бойлери вже відпрацювали по 8 років. Але так, ревізія кожних 12 місяців. Анодів вистачає приблизно на 3 роки. Вода з Дністра, підготовлена (можливо) та постачаеться Інфоксом.
  6. Тут все просто: Q = cm(t2 - t1), тобто в середньому на підігрів 1л води на 1 градус потрібно 0.00116 кВт*год. Якщо конкретно ваш приклад, то підігріти з 5 до 55 градусів 150 літрів потрібно приблизно 8,7 кВт*год.
  7. Чим гарячіша вода, ти більше можете отримати теплої води, якої за вашими словами вам не вистачає. Він у вас працює цілодобово чи за таймером? Чесно кажучи, не можу вловити логіку... Води вам не вистачає, при цьому ганяєте його на "мінімалках".
  8. Теж сім'я з 4 чоловік. Один бойлер на 100 л (по факту там 90л) на санвузол, другий бойлер (15л) на кухню. Обидва вмикаються по часу (реле Ajax) відразу як починає діяти тариф. В моєму випадку це з 00:00. Вистачає на цілий день, ще й приблизно відсотків мінімум 15 залишається. Грію на максимум. Перегляньте тепловий режим або надлишкові витрати води.
  9. Каблекс повна лажа - 3/4 від заявленого перерізу. Особисто перемірив кілька зразків. Дивлюся в сторону ГалКат. Хтось може підказати в чому різниця (окрім ціни) між тим, що торгують на ОЛХ за 34 грн/м та в інтернет-магазинах за 60 грн/м? І ще... Хтось має можливість мірнути його реальний переріз?
  10. Я б спробував поговорити з попереднім виконавцем технічного паспорту про можливість "коригування" за окрему подяку ))
  11. В організації чи ФОП, що займається інвентаризацією нерухомого майна, приватна або комунальна. Наприклад в нас комунальних не залишилося. Сам колись цим займався ))
  12. Не розповсюджуйте недостовірну інформацію. При оформленому електроопалені тариф вдень 2,64 та 1,32 вночі відповідно.
  13. Одеська ОЕК оновила суми до сплати. Самих рахунків ще немає, але й так видно, що пораховано з врахуванням електроопалення та двозонного обліку день/ніч. Так що все ОК 👍
  14. 106 кв.м, одноповерховий, добре утеплений. Якщо коротко - стіни 300 газобетон+200 пінопласт, перекриття 300 мм мінвата, Підлоги і фундаменти теж відповідно утеплені. Опалення - тепловий насос.
  15. Та ні, таки 1,68 грн. Мова ж йде про підрахунок економії. А 1,68 це різниця, що при денному, що при нічному споживанні. Навіть якщо і не оформлено тариф день/ніч, буде тих самих 1,68 грн. І так, якщо уважно читати постанови, то цей тариф (день/ніч) аж ніяк нічим і никим не відмінявся і діє як для звичайних споживачів так і для тих, в кого електроопалення.
  16. Звичайно що ні. В мене в самого пікове навантаження було лише один раз ~1800 кВт*год. В середньому десь 800...1100 кВт*годин маю в опалювальний період. Але мова про те, чи варто вкладатися в оформлення тарифу. Я в свій час, коли оформив цей тариф, встиг ним скористатися лише один сезон. І при цьому він мені вийшов в "плюс". А ні трохи не жалкую.
  17. Дивні висновки... При поточній ситуації чистий профіт в місяць 3360 грн (2000кВт*год * 1,68 грн).
×
×
  • Створити...