Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

norD

Пользователи
  • Публікації

    46
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем norD

  1. Где покупали?

     

    Найбільш наближена ціна - ось тут (ссылка устарела)

    Пеноплекс 35 1 куб = 1000 грв.

    Доставка за місто 250 грв.

    Продають тільки пачками. В кубі близько 3-х пачок, точно не знаю.

    Сьогодні тільки замовив.

  2. Возник вопрос с местом размещения септика. Есть мысль сделать его за воротами (или на границе межи участка), чтобы асенизатор имел доступ к септику, не заезжая во двор. Видела, что так делают многие местные жители, и не только в нашем селе. Но вот вопрос - не возникнет ли каких-то проблем с местной властью или с БТИ, когда будем сдавать дом в эксплуатацию. И не прийдется ли потом этот септик переносить во двор? Кто как сделал у себя? Делимся опытом:).

     

    Я на вулицю виніс так, щоб люк був біля паркана. Тепер можна сказати, що яма на території ділянки а з неї на вулицю тільки люк стирчить :) не будуть же вони копати щоб перевірити :)

  3. и получили холодные куски стен и окон.

    тогда толка от поротерма гораздо меньше.

    хотя находились энтузиасты которые внутри дома для удобства крепления обкладывали в пол кирпича всё....

     

    та ладно, ви думаєте двері та вікна не "холодні"? А так - цегляна вставка широною в 25 см (одна цеглина) для дверного отвору погоди не робить, а двері металеві чіпляти набагато простіше та надійніше.

    Тим паче, що я, оскільки з 38-го будувався, ще зовнішнє утеплення зробив 5 см мінвати. Такщо нічого страшного в таком підході нема.

  4. от народ тут обговорює розпилювання поротерму, а навіщо? Я з 38-го будувався. Кутових там нема, а половинки реально потрібні були тільки для віконних та дверних отворів. Місця там де мали бути половинки поротерму я просто цеглою закладав, а навколо дверних отворів взагалі цігляна коробка - і не було проблем з кріпленням вікон та дверей.
  5. Как это до-фени? Масса людей не использует эти блоки только из-за морозостойкости и... хрупкости. Так что здесь им просто нечего сказать.

     

    Крихкість :) Це як пан Ізба тут писав, що будинок з поротерму не зможе захистити від хуліганів з калашами... :) від хуліганів на танку він також не захистить :)

     

    хоча я згоден, найкраще - кам"яна стіна товщиною в один метр. :) на віки, і фіг промерзне, і пряме влучання з гармати витримає.

  6. я построил из поротерма 44. строители не очень верят в этот материали и пилить его не стали вообще.

     

    поэтому выход на нулевой уровень, углы и выходы под окна, выходы под перемычки сделали из обычного кирпича.

     

    Я з 38-го будувався, попросив будівельників на пилити поротерм, тому на вікнонних та дверних отворах виходи цегли. Нічого поганого в цьому не бачу, навіть бачу "+" легше двері буде кріпити до стіни, а то в сам поротерм якось воно стрьомно щось вставляти.

    Вже вставив вікна, так дуже вдало вийшло, що цегла є - для великих вікон установщик просто без збочень вставив кріплення і все чудово тримається.

  7. короче мои строители посмотрели на возможную перевязку из этих блоков и решили сделать из обычного кирпича. я посмотрел на их решение и увидел что пострадаю максимум только по холоду - по стойкости всей конструкции однозначно выигрываю.

     

    В мене вугли в"язали поротермом просто в отвори в середині цеглин вставляли арматуру.

  8. Народ - ну что же вы тут пишите????

    теперь по диллерам

    Альвис реально курит - это далеко не самый лучший диллер.

     

    замовляв саме в Альвісі - все ОК!

    Ціна була нижче середньої.

    Вони мають великі склади під Києвом, не треба було чекати завозу з-за кордону. Я замовляв на весну, коли були проблеми із перетином кордону.

    Доставка вчасно і без проблем.

    Бою майже не було.

  9. какая у вас стена наружная или внутреняя, из какого материала, каим методом утеплять будете ("под штукатурку" вентилируемый фасад, внутри стены)?

     

    Стіни зовнішні з поротерму 38.

    Утеплення під штукатурку. Чено кажучи думав про 10 см утеплювача, хочу потім хоч трохи кономити на опалені будинку.

  10. Скажите, кто по какой цене сейчас кладет Поротерм, как оценивается работа - за куб, за блок или за кв.м. ? Очень актуально, так как меньше 250 грн. за куб не нахожу.

     

    точно не скажу, але в мене ціна схожа була це трохи більше 6 грв за поротермину.

    Нормальна ціна для Києва та області.

  11. Підкажіть, будь ласка, утеплувач якого типу краще використовувати для утеплення стін і якої товщини такі утеплювачі є в наявності? І ціни якщо можна вкажіть, або дайте посилання де все це можна подивитись.
  12. По вартості можу сказати наступне - закопати кільце = ватрість кільця.

    Я брав кільця по 200 відповідно і робота була 200.

    хочу усіх попередити!!!

    ЛЮДИ, ОБОВ"ЯЗКОВО КУПУЙТЕ ЯКІСНІ КІЛЬЦЯ, ВІДПАРЕНІ!!!

    Краще заплатіть трохи більше, але мучитися не будете...

    А то мені продали галімі кільця (скоріш за все технології не дотримались під час виготівлі) вода в колодязі досі погана, по поверхні плавала два місяці якась масляна плівка, на смак ніхто не ризикнув перевіряти. Причому у сусіда - буквально за 10 метрів - нормальна вода, а в мене третій місяць воду пити ніхто не ризикує. Хлопці будівельники постійно вибирали воду.

    • Лайк 1
  13. На самом деле мне, после таких же сомнений и чтения форума, теперь все кажется простым: будете утеплять - кирпич, без утепления - поротерм.

     

    ІМХО, утеплювати треба і те, і те. Просто на поротермі можно реально зекономити на утеплювачі. Для цегли (38см стіна - півтори цеглини, або одна 38-а цеглина поротерму) треба мінімум 10 см, для поротерма 5 см достатньо.

  14. Пару часов сидел перечитывал ветку.

    Так и не увидел никого (кроме одной девушки) кто строится или уже построился на поротерме. Общаются либо продавцы, либо любопытные. Никто не хочет быть первым..

    Не нашел вменяемой информации о том, что же является лучшим: кирпич или поротерм. Информации много, ответов мало.

    Пришел на форум с мыслью - поротерм однозначно. Ухожу с неоднозначными выводами.

     

    Вигнав коробку і накрив дахом.

    Можу сказати наступне:

    Вартість поротермини (Поротерм 38 ) десь 20 - 21 грв покласти її - ще 6-7 грв. Вартість цеглини нормальної якості - 1.50, покласти - стількі ж. Один блок Поротерму приблизно 9 цеглин в стінці.

    Отже за ціною виходить: 1 Поротерм - 27-28 грв. 9 цеглин - 27 грв.

    Далі суміші будівельної реально рази десь в 3 менше йде (а цемент та пісок зараз недешеві)

    Тобто з фінансової точки зору у порівнянні із цеглою ви виграєте.

     

    Бригада яка будувала була майже не знайома із Поротермом (реально з Поротермом працював тільки один з них, але чогось не довго :)) я їм ще роздруковував технологію будівництва.

    Але хлопці побудували добре, тобто технологія не складна і нормальні будівельники нічого не зіпсують, навіть якщо раніше з нею не були знайомі.

    Поротерм не різали. Замість половинок для дверей та вікон використовували цеглу.

    Самим робітникам працювати з Поротермом сподобалось.

     

    Ну, а стосовно утеплення - не знаю, ще будуть робити трохи пізніше.

    Я думав про 10 см утеплювача (типу теплий дім і подальша економія на опалені). але усі, з ким в реалі спілкувався (пара архітекторів, пара прорабів, будівельники), як один запевняють, що можна зупинитися на 5 см.

    потім покрити короїдом і пофарбувати.

     

    Використовувати збираюсь rockwool і якби хтось порадив щось по утеплювачу (які мати треба брати для подальшої обробки їх штукатуркою, як краще кріпити до стіни), був би дуже вдячний. :)

     

    P.S. А стіна з Поротерму на дотик реально тепліша за цегляну :)

  15. Мы строимся из Поротерма на цементно-перлитовом растворе. Этим же раствором замазываем щели снаружи и изнутри. Также делал наш сосед, который строился на растворе, куда пихал что-то загадочное, свое.. цемент и всякую иную всячину :) Нам тоже варинат "оставить как есть" кажется "стремным", уж слишном неожиданно для нас косыми оказались блоки, в некоторых местах щели приличные :( Утеплять и облицовывать будем. Но от щелей предпочтаем избавится. Правда, прораб рекомендует ЭППС к Поротерму клеить, чтобы уменьшить риск "сквозняков" еще больше. ДУмаем.

     

    угу, ясно... Я думаю пінкою задувати перед тим, як утеплювач клеїти.

     

     

    Кусочки резать все равно надо для добавки в ряду, пробовали резать электроножовкой Бош с победитовыми пилками - после первого же дня зубья на полотнах стоимостью 300 грн поотлетали. Теперь нормально режем алмазным кругом обычной болгаркой.

     

    Мені радили пилу Алігатор (наче спеціально для Поротерму підходить), але вона десь від 2000 грв. я не купував, замість половинок - цеглу клали, чогось робітники блоки пилити відмовлялись, не знаю чого.

  16. Є таке питання до тих, хто вже будувався з поротерму.

    В стіні з цих блоків між блоками є вертикальні щілини (не наскрізні, це там де зубчики входять в пази) їх чимось треба замазувати чи задувати перед утепленням? типу пінкою будівельною там, чи ще щось таке? А то якось воно стрьомно виглядає. Поротерм на звичайну цементну суміш ставився.

  17. Подскажите, где лучше брать, может есть контакты вменяемых людей, так чтоб и с доставкой...

     

    Я замовляв у Сергія 8 097 9266683

    Там і плити перекриття, і перемички.

    Організовують доставку(в мене вийшло 1200 грв. 1 машина 20 тонн (відстань ~ 30 км від Києва))

    Роботу роблять швидко та якісно. Офіційний час доставки замовлення - 2 тижні, але реально можуть за 5-6 днів організувати.

    100% передоплата.

  18. Давно не зазирав на форум :)

     

    Будували з поротерму минулого літа,зараз за ціну не скажу,але точно знаю,що кладка з поротерму дешевша за куб кладки з цегли-тому що швидше і легше кладеться. Обов*язково зайдіть на сайт Вінербергера(виробника поротерму) і ознайомтеся з правилами укладки(ну,наприклад,що його потрібно змочити водою перед укладкою,і товщина шва ,якої потрібно дотримуватися з інструкції) Кажу це з власного досвіду,взнала проце вже в кінці роботи,від цього залежать його теплопровідні властивості-вимагайте густого розчину і тонкого шва.

     

    Дякую за пораду. От сьогодні роздрукував усі поради як треба будувати і повезу будівельникам. Вони як раз цього тижня мають нульовий цикл(фундамент+підвал) закінчити.

     

    35 у.е. как пенобетон

    точно не знаю, але щось схоже.

     

    местонахождение будущего строительства?

    село Липовий Скиток, Васильківський район. Але думаю відповідь вже не актуальна :)

     

    для нас тоже актуален вопрос. мы стоим в Боярке. как это влияет на стоимость работ?

    Думаю впливає не місце, а робітники.

    В мене виходить трохи менше 400-х квадратів, виключно робота - трохи більше 200 тис. грв. Перед тим коли шукав бригаду інші ближче до 300 тис. цифри називали.

    А тут хлопці молоді, але схоже працювати вміють, принаймі, підвал закінчиють - притензій до них не маю. Правда з Поротермом вони не працювали раніше.

  19. Якщо хто бурив у Липовому Скитку чи Воровичах (Васильківський район) поділіться, будь ласка, інформацією, на якій там глибині нормальна вода? Точно знаю що є на 10 метрах підімною :) і наче непогана. Думаю після будівництва колодязь копати. Але ще хочу щоб скважина була глибша.
×
×
  • Створити...