Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

tach

Пользователи
  • Публікації

    10
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем tach

  1. Доброго дня. Чи є тут люди які займаються бурінням по львівській області в північній її частині. Потрібна консультація гідролога і гідрохіміка з наступним замовленням(якщо апетит буде помірним;)). Пишіть в особисті повідомлення.
  2. Как чайник чайнику (в сварочном деле), Вы делаете обычную ошибку-тонкий металл, значит нужен ток поменьше.

    А сермяжная (она же посконная , домотканая и кондовая) правда в том, что ток должен соответствовать диаметру электрода и положению св. ванны, а при тонком металле нужно шустрее водить электродом.

    Когда это постигнете, то поймете. что 1,2 мм профтрубу можно спокойно варить 3-кой электродом с током 80...100 А.

    А для заключения о качестве инвертора и причитаниях, типа "как в глаза смотреть...". Ваши действия. с т.з. технологии сварки, должны быть безукоризненны, по крайней мере.

     

    ЗЫ. 10 мм дугой только кружева выжигать в металле, постарайтесь минимальную её длину поддерживать и наклон электрода попробуйте при тонком поболее держать. что-бы дуга не выдувала ванну в дырку.

    Про 10 мм я написав в контексті того що коли дугу відриваєш то вона ще 10мм тягнеться.

    Я не писав поганий інвертор чи хороший. Я писав про власні враження. І про те що варто було б доробити, на мою думку, в цьому апараті.

    Піде далі в роботу на товстіший метал тоді і буду бачити. І складати інші враження.

     

    А про 1мм метал 3-кою електродом на 100А. Це я хотів би побачити хоча б на відео. Бо цю легенду я чую давно. Всі таких знають тільки десь ховають. А от вихлопну, друг мені варив напівавтоматом. 2-кою попробував. Не вдалось навіть почати толком. То він професійний зварник відповідальних конструкцій з 10-ма роками стажу.

  3. Первый вопрос: какова была толщина свариваемого металла?

    Второй вопрос: электроды из той же пачки?

    Третий вопрос: какой предыдущий аппарат был?

    1. більше 1мм- 1.5мм(мікрони не ловив)

    2. так

    3. інвертор "схід-захід" чи якось так

    У меня на "Самурае" регулировка от "0А" до 9-10 "часов" вообще как-будто без тока, даже искрения нет. "Тройка" поджигается уже после "10 часов". А варю обычно на "12-13 часах", что и по ощущениям, и по шкале 90-100А соответствует.

    На эту тему было с год назад сообщение одного из пользователей, что он сам добавлял какой-то резистор подстроечный, чтобы этот диапазон (от нескольких ампер и выше) тоже захватить. ССВА-шники объясняли, что этот диапазон только в режиме ТИГ у них задействован, но обещали программным путём такого же эффекта добиться и для ММА.

     

    У Вас на мини-П в режиме ММА ток сразу появляется, от "нуля"?

    Если, "да", то надо будет позвонить узнать, одинаковые ли прошивки для мини-П и обычного "Самурая". Вроде и незачем гоняться за двадцатью амперами, но всё равно хочется иметь самую актуальную версию.

    Нічого не зрозумів. Про які години йдеться? Оскільки апарат почали недавно випускати то думаю прошивка найновіша.

     

    Я нічого поганого не хочу сказати про самурай просто написав по перших відчуттях.

  4. Сравнивал самурай в работе со штурмом , по сравнению с тем бабахом который штурм выдаёт при зажигании дуги можно сделать вывод что хотстарта в самурае вообще нету

    Так в самураї mini(не mini-p) хот старту і немає. А от в mini-p він є. І судячи з всього розробники струму не пошкодували.

    Вам поможет маска хамелион , при сварке тонких металов главное попасть в место сварки и быстро убрать электрод

    Та так і роблю. Але дугу тримає з 10мм довжиною.

    Короче може це я прикопуюсь. Але 2 вимикачі не завадили б. На всякий випадок попереджаю що тонкий метал електродом за допомогою цього апарату варити не можна(принаймні мені не вдалось).

  5. Вчора пробував варити своїм mini-p електродом 2-кою(ано-21 моноліт). І все таки мені здається що пара вимикачів на передній панелі йому не завадила б. Струм виставивменше 30А(короче кажучи навіть з гарячим стартом дугу ледве запалив). Але тільки запалив як отримав пропал(незнаю чи це арк форс чи хот старт). Попереднім апаратом подібні роботи виконувам без особливих проблем. Тепер не знаю як батькам в очі дивитись. Купляв як заміну старому. А получилось як завжди.

    Короче кажучи я готовий був переплатити 100грн за 2 вимикачі(для хот старту і арк форсу). Це такі мої перші враження про апарат. Будуть серйозніші роботи відпишусь і про них.

  6. hordi описывал не особо уверенную работу каким-то электродом на полуавтомате (180-м). И на каком-то ещё из форумов было. Вроде как 1-2 провала на 1 сожжённый электрод в дуге встречаются. Поэтому если длинный шов таким электродом варить, то возможен пропуск.

    Связано с разными коэффициентами трансформации у ручника и у полуавтомата. На дорогой модели 270П обмотки трансформатора переключаются через дополнительное реле в зависимости от выбранного режима (РДС или полуавтомат), а на остальных моделях количество витков в соответствующей обмотке оптимизировано под основное предназначение аппарата.

    Звязався з виробником. Ви були абсолютно праві. Проблема в тому що такі електроди потребують 80В на дузі. Тоді коли напівавтомати видають максимум 60В І як наслідок дуга може розриватись.

    • Лайк 1
  7. Что-то у своего аппарата (ССВА-180Р) я не наблюдаю проблем в работе с рутиловыми или рутил-целлюлозными электродами.

    Может там речь шла о чисто целлюлозных?

    В інструкції до SSVA-mini-P пишуть що не редомендується застосовувати з рутилово-целюлозним покриттям. Я думав не проблема. Але переглянув свої електроди і зрозумів що інших в мене і немає.

  8. Чтобы отсечь от потенциальных покупателей своих полуавтоматов тех, кому работа электродами с рутил-целлюлозным покрытием очень важна. И избежать претензий.

    Дякую. На попередньону інверторі в мене також були проблеми з горінням таких електродів. Я боявся щоб це не зашкодило аппарату через підвищений струм чи часті розриви дуги(Іноді такий електрод горів зі звуком напівавтомата в якого завелика швидкість подачі дроту).

  9. Доброго дня. А які проблеми в ССВА самурай з електродами з рутилово-целюлозним покриттям. В інструкції пише що використання апарата з такими елктродами не рекомендовано.
×
×
  • Створити...