-
Публікації
19 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Имя
Юрій
-
Откуда
Київ
-
Хобби
Захист рослин
-
Род занятий
Займаюсь доглядом зелених улюбленців :)
-
Автомобиль
Шкода
-
Пол
Мужской
svin13's Achievements
Новичок (1/13)
1
Репутація
-
Не можна не згодитись
-
Я не робив ніяких висновків і доводів щоб робити логічні висновки, я не говорив що вони загинуть вcі, це ваші слова. Це і так зрозуміло що природа страждає від антропогенного впливу більше аніж від природніх чинників, природа прямує до самовідновлення до встановлення рівноваги. А на рахунок лісу, він створений штучно рядовими посадками, людиною.. для чого !? Для того щоб отримати якісну ділову деревину для суспільного використання, тому якщо ми його створюємо то повинні і доглядати, а якщо пустити все на потік природній то ми отримаємо тільки дикі не ділової якості дерева, ну не всі звісно, але більшість.
-
Так для рослин із садових центрів, всетаки краще купувати грунт чим копати в лісі. Тим більше що копаючи грунт в лісі ми несемо додому не тільки грунт, а й небажані хвороботворні грибки та комах на свою, вже окультурену. ділянку !!!
-
Деякі люди купляють грунт для хвойних, щоб краще приживалась рослина, а деякі копають в лісі.... Цікаво, якби Вам потрібно було робити вибір чи копати чи купляти щоб вибрали саме Ви ?
-
Цікаво б фото побачити.
-
Доброго дня !!! Назріло таке питання: де краще брати землю для посадки хвойних в сосновому лісі де грунт вже точно має кисле середовище, чи купувати зроблені суміші?
-
Ну не такі вони в лісі і здорові, старше покоління може й так а молодше все уражене борошнистою росою або іржою. В лісі звісно ніхто обкопувати дерева небуде. а от проведення лісотехнічних рубок ще ніхто не відміняв. Але все так халатно проводиться.... Ось наприклад іржа шишок сосни це гриб який розвивається в два етапи, спочатку він розвивається на чагарникових деревах та кущах, а тільки на другий рік переходить і уражає шишки сосни, тобто грибу потрібно спочатку розвитись на іншому дереві, а це значить що є рік для знищення небажаної порослі, а цим ніхто не займається от і страждають лісові породи. Добавлено через 2 минуты Деякі бояться що коріння буде підмерзати, або взагалі якщо вони копатимуть пошкодять кореневу систему і на наступний рік дерево загине... Ну таке щось, не дуже мені віриться. я за обкопку дерев на зиму. Добавлено через 2 минуты Але ж ми не в лісі живемо та і породи маємо більш окультурені. Ліс і домашній сад це дві зовсім різні екосистеми, а це говорить про те що і методи догляду повинні бути різні.
-
Це зрозуміло що пізно, але все ж таки чи потрібно? Так би мовити на майбутнє знати...
-
Шановні форумчани хотів би запитати чи потрібно обкопувати дерева на зиму ? Одні говорять що не потрібно, а інші навпаки рекомендують це робити. Завчасно дякую за відповіді
-
Зрозуміло, але на вид геть схожа на гіпсофілу
-
Отзывы по питомникам Киева и области
svin13 відповів у розділі Контакти "розплідників", обмін, подарунки
Сподобалось в садовому центрі лізгард, великий вибір фундука та кизилу. (ссылка устарела) що є великий вибір карликових порід -
Хотів би дізнатися про "Скороплодний грецький горіх". Пишуть що він невеликого росту, а плоди збираються в грону. Чи є взагалі такий сорт, чи всетаки потрібно робити прививку О_О ??????
-
Так вона і схожа на бурян. тим більше що швидко розвивається, це вона, гіпсофіла біла, повзуча, 100% вона. Красива рослина і швидко розмножується, особливо черенками. Навіть рожевого кольору є, і вона дуже світлолюбива.
-
Від тлі: біологічні препарати - Арріво, Кінмікс Препарати хімічного походження : контактної дії - Фюрі,Фуфанон,Карбофос кишечної дії - Банкол, Конфідор системної дії - Танрек, Престиж, Конфідант, Командор, але ними потрібно обережно користуватися мають найвищу токсичність для людини. Але найкраще підійдуть ентомофаги типу божої корівки. їх можна привабити за домомогою деяких видів трав