Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Напольные покрытия

Пользователи
  • Публікації

    506
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Напольные покрытия

  1. В Києві є організація, яка фарбує пульвіком на виробництві по ралу, треба тільки відвезти - забрати. У Тікуріли є свій ґрунт Отекс для таких гладких поверхонь, як поведе себе Гармонія з ґрунтом Ескаро - загадка. Спробуйте на одній планці, якщо не буде триматись, купіть Отекс. Сама фарба крута.
  2. Цікаво... якщо 28 у контурі, то скільки в приміщенні у вас взимку? Чи взимку Ви нагріваєте більше 28?
  3. Але ж у Вас тепла підлога не основне джерело тепла? Тут питання, на скільки я зрозумів, саме дерев"яна підлога, на теплу підлогу як єдине джерело тепла, тобто прогрівати будуть не 28-29 градусів, а градусів 35 мінімум, інакше буде холодно в будинку. Мене пару разів просили так робити, я не робив ні разу, бо заводи виробники кажуть, якщо шо, ти сам на сам з рекламацією)
  4. Berry Alloc є представницво в Україні, зверніться до них, з приводу рекомендованої підложки,якщо хочете гарантію. У мене Квік Степ 2 рекламації не прийняв, бо була не іхня підложка під ламінатом, Парадор не прийняв бо не було плівки під підкладкою(теж ламінат), це з останнього. Купляйте підкладку там, де купляли вініл, щоб продавець дав рекомендацію по підложці і укладку теж у них беріть, так буде хоть якась гарантія. А якщо купляли вініл в одному місці, підложку в другому, поради давали на форумі, а поклав сусід це все - винним будете Ви,без обід))) З приводу рекомендацій по підложці скажу з практики так: якщо Berry без армуючого шару, підійде майже люба підкладка під SPC/Rigid, можна не паритись. Якщо там є армучий шар, відповідно він важчий, тоді краще брати підкладку на основі поліуретана у Wineo така є, це все в точці продажу мали пояснити. Ми Rigid продаємо тільки уже з приклеєною підкладкою до нього на заводі, чогось так повелось, виключення хіба Classen Rigid, там Arbiton використовуємо, бо він без армуючого шару.
  5. Вініл замковий у Вас? Підложка Арбітон розрахована під свій вініл Арбітон, у Arbiton Rigid немає, у них тільки SPC і є LVT. Якщо ви купили вініл Quick-Step(наприклад) беріть і підложку того ж виробника , 100 грн на м2 Вас не врятує, але не дай Бог рекламація - виробник відмовить. Якщо Rigid китайського виробника, підложка може будь-яка)))
  6. Візьміть вінілову підлогу з підкладкою і буде Вам щастя! Більшість вінілу йде з підкладкою. Підкладку Arbiton Secura Vinil LVT Click Black товщиною 1мм, пару разів використовував, нормально лежить, ціна 135 грн/м2. Товстіше 1 мм старась не використовую підкладку, якщо вініл без підкладки, на нівелірку звичайно ж.
  7. В Україні продається клейовий LVT , замковий також LVT . А вініл з додаванням камню у бельгійських і німецьких виробників , називається Rigit(IVC, Quick-Step, Moduleo, Classen, Parador). Rigid - цей звір уже йде із додаванням скловолокна , ну і ціна відповідно про це вам каже , в районі 2000 грн/м2.
  8. Tarket - якщо сербський - норм, Garbo теж більш - менш по якості, тільки бажано з фаскою брати, щоб не було видно стиків і перепадів . IVC , я про клеєвий писав , але він є і замковий , замковий там від 1500 грн/м2 і в космос . Якщо замковий бюджетний, гляньте APRO Туреччина , там цінник в районі 1000 грн/м2 , ми в Харкові його в основному продаємо , якщо треба до 1000 грн/м2 замковий і з підкладкою(скловолокна за такі гроші звичайно ж не буде).
  9. IVC - хороший вініл LVT( більш гнучкий в порівнянні з SPC, бо немає камню в складі). LG Decotile я багато про нього чув, але я нормально його не застав, охарактеризувати на 100% його не можу. Кажуть, шо там дійсно був кварцовий пісок , а не крейда , але його вже в Україну не возять , це твердження не перевіриш. Армуйочого прошарку в IVC в середині як у Quick-Step чи Парадор немає , але він коштує дешевше. Якщо брати клейовий вініл 800-900 грн/м2 , IVC Origin напевно найкраще співвідношення ціна - якість на даний момент.
  10. Я Вам більше скажу, навіть на пачці пише мікро-фаска(я перевірив), але в порівнянні з IVC чи Quick-Step, вона там дуже мікро. На стенді в магазині її не видно, взагалі, і були прецентенди по Вініламу з фаскою особисто на моїх обʼєктах. Якщо Вам Вінілам підійшов у першому випадку, беріть знову його, інші варіанти будуть дорожчі.
  11. Дали нам в Харків трохи світла, відповім) Arbiton класний вініл, там є фаска дійсно, тільки він SPC, більш жорсткий. За 800 грн/м2 є бельгійський вініл називається IVC Origin 55, він є на бельгійському сайті, його продавали по 1250 грн, а тепер виводять і розпродують, можете глянути у своєму місті. Той Вінілам що продаємо ми останні 3 роки, на ньому фаски немає, можливо колись була, але я її не застав, робиться він в Китаї теж нажаль(сертифікат СЄС підкладу), і пачка приізжає чи припливає в Україну без штрихкоду взагалі, але то таке і він увесь LVT тобто більш гнучкий. Але це означає, що вінілам поганий, "Кожному своє". Про пачки Moduleo не чув, якщо є інфа гляну. А ще розпродається IVC Primero по 870 грн/м2, але його на офіційному бельгійському сайті немає, чому не знаю, історії від офіційних постальників не буду описувати, бо сам у них не вірю. Далі пішли варіанти від Quick-Step, Parador, Classen в клейовому варіанті від 1250 грн/м2 і до безкінечності.
  12. Доброго дня. Вінілам увесь без фаски, якщо треба ціна-якість є IVC Primero - це Бельгія реальна, він також без фаски, ціна 870 грн, бо Вінілам в Китаї виробляється. Аrbiton - це SPC вініл, Польща, він більш жорсткий і більш щільний і трохи дорожчий за попередні описані вище вініли(які доречі не SPC , а LVT-більш гнучкий і мʼякий матеріал , він навіть трішки пружинить при ходьбі). Розписувати про вініл багато, треба трохи дозовано)
  13. Я продаю і імпортую таку штуку, але цей декор вийшов з виробництва близько двох років тому.
  14. Да. Чтобы понять насколько пострадала сама стяжка, надо снять в разных местах по куску фанеры.
  15. Если грибок прошёл внутрь фанеры - то обрабатывать её нету смысла. Массив жалко((( а под фанерой тоже чернота уже наверняка?
  16. Абсолютно для всего. Точно сложно сказать, всё-таки имеет значение электрика или вода у Вас, тут ребята которые монтируют должны сказать по теплоносителю. Есть варианты по ламинату, в этом ценовом диапазоне. Скиньте мне в мессенджер или сюда декор, который плюс минус хочется и будем подбирать.
  17. Доброе утро, ламинат и за 200 грн/м2 можно положить на теплый пол, главное поверхность стяжки нагревать не выше 27 градусов. Скажите, пожалуйста, бюджет и подберем Вам ламинатик.
  18. Толщина подложки Мультимоль 1мм - так что врятли, ну или по крайней мере очень незначительно. Толщина доски 14-15 мм + подложка 1мм+ клей под подложку и под доску около2-3 мм итого 17-19мм, как раз.
  19. Ясень крутит больше чем дуб - это я проверил на своих объектах, но там была у меня влажность повышенная, у Вас же влажность будет понижена наоборот, потому что теплый пол будет кочегарить прилично. Паркетную или инженерную - большой разницы нету, попробуйте нашкребти бюджет на европейскую доску Esta Parket или Karelia(это как пример без рекламы), отечественная будет дешевле, но в качестве немного проиграет. Если будете нагревать поверхность основания больше 27 градусов, начнет ссыхаться доска, скорее всего, могут появиться щели и скрип в любой доске. У Жени(Академик) больше опыта в этой теме, может он подскажет из опыта, как лучше сделать... Но в любом случае, доску лучше укладывать на подложку типа Мультимоль UZIn - она хороша снимает напряжение и распределяет нагрузку на стяжку(это если стяжка цементно-песочная).
  20. Он их не подделывает, а заключает напрямую контракт с заводом и просит всячески удешевить продукцию, дабы иметь самую низкую цену. Такое было с заводом в КЗМ(Украина), Классен(Германия) - остальных не знаю, может еще что-то появилось. Представительство Классена в Украине не сможет продать ту продукцию, которая идет для Эпицентра, как-то так.
  21. Да, такое может быть, но в данном случае это один и тот же ламинат(если Эпик сам его еще не делает).
  22. Замковой SPC ADO стартует от 725 грн/м2, скажите в салонах Ваш метраж и 15% Вам скидку смело сделают и войдете в нужный бюджет.
  23. SPC ADO это 80% мел(или карбонат кальция кому удобней) и 20% ПВХ. Но состоит из конструкции 4мм(сам SPC) + 1мм(подложка) итого 5 мм стоимость около 700 грн/м2. Есть еще LVT ADO замковой - здесь ПВХ 100% мела нету,толщина 5мм, под него нужна еще подложка, лучше полиуретановую использовать, она не дает усадку. Стоимость окло 1000 грн/м2, преимущества перед SPC: не такой жёсткий - поэтому замок не ламается как в SPC в LVT замок гибкий, он не такой плотный, соответсвенно прогревается быстрее SPC на теплом полу, тактильно приятный на ощуп. Завозим его официально, на складе есть и тот и тот, можно приехать пощупать, покусать или еще что-то сделать. Информация взята от официального представителя ADO в Украине!
×
×
  • Створити...