Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ShootingStar

Пользователи
  • Публікації

    39
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем ShootingStar

  1. Просвятіть будь-ласка , які ж це такі методи боротьби на етапі штукатурки ?

     

     

    Чому Ви вирішили що це нерівномірність вбирання вологи , штукатурка матеріал однорідний , і вбирає вологу рівномірно . А от віддає , за рахунок різної товщини вже не рівномірно. На БУДЬ-ЯКОМУ фасаді , якщо його зволожити буде видно контури блоків , якщо штукатурка ще не захищена оздоблювальними матеріалами. Фасадчики запевняли ТС , що клеем проблематично витягнути рівно фасад , а не за контури блоків (іменно так я зрозумів).

    Фасадчики назвали ряд причин по яких не рекомендують перетягувати фасад клеєм, з тих що запам'ятав це вирівнювання фасаду, пробивання блоків, зимою на швах вже по фінішу виходять висоли, також треба ще буде додатково наносити вирівнювальні шари, треба сказати що категорично виконувати фасад перетяжкою не відмовилися, вибір залишився за мною. Технічний консультант церезіта(доречі він один з 4 яких я обдзвонив знав що таке Аерок Енерджі і в чому суть проблеми) поясним мені буквально на пальцях що в клеях для мін вати велий вміст цементу, а сам утеплювач дуже крихкий тому щоб клей не порвав газобетон краще використати спочатку штукатурку ст24, ще сказав що єдиного рецепту пирога такого фасаду немає, оскільки матеріал достатньо новий і завод Аерок не йде на співрацю чи щось в такому дусі.

    • Лайк 1
  2. Якщо Ви вже використовували ст 24 , то чому не заклали в шар штукатурки сітку? І до речі , чим Ви збираєтесь влаштовувати армуючий шар?

     

    .

    Це далеко не так , ось Вам приклад , як з мінімальним шаром клею зробити рівний фасад , пост 632.

    https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=234551&page=32

    гарний метод перетяжки, шкода що раніше не знав про такий, армуючий шар буде сітка + клей ст190, в мене зараз мозок кипить чи не перейдуть ці тріщини через армуючий шар((

  3. А навіщо Вам посередник , у вигляді СТ 24 , чому зразу не нанесли армуючий шар з сіткою?

     

     

    Можливо Ви їх просто не бачите. Візьміть валик змочений водою та прокатайте по стіні , усі наявні тріщини проявляться.

    обійшов з валиком весь фасад тріщин немає, тільки одна стіна з тріщинами, вода їх добре проявила.

    Посередник ст24 застосував по таких причинах: таку систему порекомендувала тех підтримка Церезіт, досвідчена бригада фасадчиків запевнела,що зробити якісний фасад просто перетяжкою клеєм дуже важко, можуть пробиватись блоки, особливо після зими, потім сам аерок не рекомендує використовувати тонкошарову систему оздоблення і взагалі клея для мін вати і пінопласту.

  4. Благодаря солнцу слишком быстро высохло - вот и потрескалось.

     

    Армосетка должна минимизировать этот эффект.

     

    Именно поэтому, при выполнении штукатурно-малярных работ на фасаде рекомендовано применять затеняющие сетки на лесах

     

    Собственно, на каждом мешке написано:

    сетку конечно не преминяли, но штукатурили эту стену только в вечернее время, настораживает то что две недели все было норм, а тут два солнечных дня и пошли трещины,может надо было поливать?

  5. Підкажіть, може хто стикався з такою проблемою: поштукатурили фасад утеплений аерок енерджі штукатуркою Церезіт ст24 по маякам, минуло вже два тижні, все було добре і тут я помітив на стіні з сонячної сторони тонкі вертикальні тріщини, далі будем робити армуючий шар з сіткою, питання в тому чи стримає армуючий шар ці тріщини, і що взагалі з ними можна зробити? на інших стінах тріщин немає.
  6. Армуючий шар Anserglob ВСХ-40 з фасадною сіткою , шаром 2мм. не більше , не менше . Далі селіконовиий кварцгрунт , і фарба.

    Вітаю, ось таке вичитав в Руководсте пользователя Аерок 2020:

    "Во избежание переувлажнения системы теплоизоляции и нарушения ее целостности запрещается покрывать теплоизоляционные плиты AEROC Energy прочными малопаропроницаемыми (μ≤0,1 мг/(м∙час∙Па)) клеевыми составами, в т. ч. кладочным клеем AEROC, клеями для приклеивания минераловатных и пенополистирольных плит, плотными полимерцементными штукатурками, штукатурками и красками на основе акриловых полимеров. Прочные штукатурные или клеевые смеси (прочность на сжатие свыше 5 МПа) имеют высокий модуль упругости по сравнению с пористым основанием из газобетона плотностью 150 кг/м³, что приводит к появлению напряжений на контакте ячеистого бетона и отделочного слоя, в результате чего может произойти отслаивание покрытия от основания."

    Ваша Anserglob ВСХ-40 має показник на стиск мінімум 15МПа, отже вона не підходить, чи я тут щось не правильно зрозумів?

    • Лайк 2
  7. Деякі мої враження від мотнажу аерок енерджи:

    Завдяки своїй невеликій формі , маніпулювати блоками набагато краще ніж пінопластом ,чи ватою.

    В мене блоки 600х200х100мм. По товщині суттєвої різниці не було , за весь час монтажу навіть не доводилось звертати на це увагу. По ширині , ВСІ блоки, мали різницю в розмірах , від 2мм. , до 4мм. Але під час кладки , я намагався розміщати блоки так , щоб перев´язка блока була посередині . Це нівілювало нерівність , і після кожного ряду обробляти теркою доводилось тільки невеличкі бугорки.

    Торці не обробляв ніяк , не було потреби.

    9b3b11089f33.jpg

    Відходів практично не було , ось наприклад ця кучка , це залишок з 11м³ блоків.

    1b6b66ce3ac7.jpg

    Для механічного кріплення зробив ось таку не хитру приспособу. На тарілку дюбеля прикрутив шліф-папір , і так робив потай для дюбеля.

    6d60e54dcdbc.jpg

    Але на мою особисту думку , якщо енерджі ставиться на жорстку основу , наприклад фундамент ,і фінішне покриття легке , то механічне кріплення можна ігнорувати.

    Обробляти блоки одне задоволення , але потребують до себе обережного ставлення , занадто крихкі. В цілому матеріалом задоволенний.

    По монтажу блоків все як ви розповідаєте))) "гуляє" тільки ширина блоків, боя в деяких палетах було до 20% але все розійшлось на підріз, як плануєте оздоблювати фасад далі?

    • Лайк 1
  8. Вітаю колеги, все ще вивчаю методи оздоблення фасад із Аерок енерджі. Варіантів і матеріалів багато, зателефонувавши на технічну підтримку Церезіт мені запропонували такий періг

    1) грунтовка ст 17 супер(чому супер, тому що в неї в 2,5 рази краща паропроникність)

    2) штукатурка ст24(зі слів конс. мінімальна товщина шару 3мм)

    3)армуюча сітка + клей ст 190

    4)силіконовий грунт

    5)силікатно-силіконова декоративна штукатурка

    Хотілося б почути ваші думки з приводу такого пирога для Аерок енерджі.

  9. https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=232455

     

    Вот очень полезная тема на форуме. Возможно есть здесь ответ на Ваш вопрос и еще многие другие вопросы по этому материалу. успехов

     

    дякую, перечитав цю тему повністю, багато цікавої інформації, але саме по штукатурних матеріалах мало, хотілося б хоч трохи узагальнити можливі варіанти.

  10. Вітаю, на даний час закінчуємо монтаж утеплювача аерок енерджі, блоки монтуєм на клей для мін вати, а між блоками використовуєм піну. Планую зачикати в раноні трьох тижнів і почати штукатурні роботи, підкажіть які матеріали, яких виробників вибрати для даного утеплення: сітку та клей для базового армуючого шару, штукатурку для вирівнювання, грунтовку?
  11. нахожусь в поиске радиаторов отопления для частного дома, местные поставщики предлагают турецкие радиаторы Kalde которые подешевле и польского производства Purmo которые подороже, сосед себе поставил и рекомендует радиаторы Buderus, я так понял их везут контрабасом с Польши, посоветуйте аргументировано на каких радиаторах остановится, что будет оптимально цена качество?
  12. Столкнулся с тем же вопросом что и топикстартер, так какой профиль выбрать для теплых металлопластиковых дверей, может кто поставил что-то из выше предложенного? Какие впечатления?
×
×
  • Створити...