Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ChuykoArchitecture

Пользователи
  • Публікації

    296
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Откуда
    Тернопіль/Івано-Франківськ
  • Род занятий
    архітектор
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

ChuykoArchitecture's Achievements

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

  • Преданный форуму
  • Первый пост
  • 10 комментариев
  • Начинающий собеседник
  • Уже неделю на форуме

Recent Badges

178

Репутація

  1. А де саме ви знаходитесь, точніше — де знаходиться будинок? Щоб вийти на об'єкт, варто всеодно знати існуючий стан будинку, фото, планування. І розуміти що ви хочете змінити, масштаб змін. Деколи і цих даних достатньо для поради, або й проекту. Звертайтесь, проконсультую.
  2. Ви хочете уникнути коридорів щоб що? Припустимо, ви уникаєте таким чином коридорів, але нераціонально розподіляєте іншу площу. Також, як би не було, але замість коридорів у вас всеодно лишається транзитна площа. Це той самий коридор,але не огороджений стінами. Далі, без розміщення меблів складно зрозуміти чи буде у цьому будинку зручно. А мій 16-річний досвід у проектуванні каже що якщо почати розміщати меблі та обладнання, то будинок буде незручним. Планувальна схема - всі приміщення дуже розкидані, щоб зайти з вулиці і помити руки/заскочити в туалет - треба йти через весь дім. Зигзагоподібна вітальня незрозуміла - де яка зона буде, де що буде розміщено? Санвузли малі, ви там не розмістите всього потрібного. Санвузли та кухня Тераса більше подібна на балкон у багатоповерхівці, дуже мала і нефункціональна. Планування ніби приватного будинку, але ідеологія квартири. В будинку має бути інший підхід. А конструктивну схему можна вибрати будь яку. Ми ж не знаємо з чого буде будинок, яка технологія будівництва, який бюджет? Конкретної ділянки не бачили. Ви пишете що у вас два критерія до будинку - дешево та без коридорів. Вра***те що однопоеврховий будинок буде найдорожчим у перерахунку на один кв.м. Без коридорів майже вдалось, але щодо дешево - є сумніви. Щодо зручності та раціональності теж. Ви проектували його щоб навчитись проектувати, чи щоб потім будувати? Бо якщо навчитись - то це довгий шлях. Якщо вам будувати треба - краще зверніться до архітектора.
  3. Архітектор починає з планування, це основа. До того ж планування будинку потім впливає на фасад та зовнішній вигляд. Це взаємопов'язані речі. Процес проектування виглядає так: - аналізується ділянка, відстані від меж та сусідів, планувальні обмеження, орієнтація по сторонах світу, ухил, наявні насадження, чи потрібні допоміжні будівлі (гараж, альтанка, літня кухня) - визначається пляма забудови - визначається набір приміщень та їх площа - проробляється планування, паралельно формується вигляд будинку та посадка його на ділянку - деталізується планування, проробляється фасад і посадка на ділянку (входи, зовнішні сходи, обхід навколо будинку) - фіналізується архітектурна частина, формується завдання для конструктора - конструктор проробляє конструктив, співпрацюючи з архітектором, який вносить певні зміни у свої рішення - конструктор завершує свою частину, повертає архітектору, архітектор все звіряє, і віддає замовнику. І це я тут ще не описав внутрішні та зовнішні мережі, так як у приватному будівництві їх проектують рідко. А такого щоб хтось зробив планування, а потім інший зробив фасад, третій на ділянку посадив, а четвертий зробив конструктив — я такого не бачив, і такого не раджу робити. Отримаєте Франкенштейна, якого потім не зведете докупи, і будете мати проблеми на будові. Якщо у вас є архітектор, він повинен вам забезпечити всі етапи, до моменту видачі завдання конструктору. Якщо ваш архітектор цього не може зробити — шукайте іншого. Якщо треба фахова порада — звертайтесь.
  4. Так, можливо не надто тактовно, але дивлячись на такі рішення емоції стримати складно. Мені шкода людей, їхні гроші та час. А також доводиться часто такі рішення виправляти. Людям дуже неприємно усвідомлювати що в будову вже вкладено багато ресурсів, а результат не відповідає очікуванням, і треба ще багато вкласти, щоб привести до ладу.
  5. Я такого жахливого планування та архітектури вже років 10 не бачив, тут простіше викинути те що є, і зробити з нуля. Це якийсь будинок з 90-х, коли будували "школи", а потім десятиліттями не могли їх закінчити. Не впевнений що зараз хтось захоче у такому жити, якщо будуєте на продаж — задумайтесь. Якщо ж вам потрібен зручний та раціональний будинок — звертайтесь, спроектую.
  6. Це не планування, це просто набір ліній. Навіть не ескіз. Я таких схем за 10 хвилин кілька намалюю. Там ні розмірів точних, ні меблів, ні товщин стін, ні матеріалів, ні комунікацій, конструктив то взагалі невідомо який. Вам важлива картинка, чи зручний будинок?
  7. Я не вникав взагалі у цей функціонал, поняття не маю як він працює. Також, як практикуючий архітектор, я не бачу практичного застосування йому, особливо у сегменті індивідуального будівництва. Показані схеми є настільки сирими та приблизними, що їх треба все одно доробляти. Хорощий архітектор зробить вам такі самі планування, але вони будуть зручними та реальними. Є напрям генеративної архітектури, де алгоритми створюють планування, та симулюють різні процеси, від руху людей до руху сонця, створюють форму будівлі по заданих параметрах, але він використовується в основному для складних будівель та нестандартних рішень. Або коли важлива стандартизація та типологія, коли треба модульність. Для чого саме вам потрібно генерувати планування? stanislaschaillou.com/thesis/GAN/unit_program/ - ось ще знайшов забавку
  8. Ого, та це прямо палац. Хоча для чого у такій малій площі робити еркери та уступи, які тільки здорожчають будівництво?
  9. Берете типову однокімнатну квартиру, площею не менше 28 кв.м., будуєте її у одиничному екземплярі, от і маєте найменший житловий будинок, який відповідає ДБН. От тільки для чого це робити?
  10. www.311institute.com/this-ai-will-design-your-house-over-and-over-again/ - ось, є щось подібне. Але це ж іграшка, не більше. Теоретично можна написати алгоритм який врахує всі фактори, але наразі він не написаний, і навряд чи у ньому буде потреба, особливо для індивідуального будівництва. І не факт що ви будете потім задоволені цим результатом, оскільки машина рахує математично, а будинок все ж має емоційну складову. Наразі чогось кращого, ніж досвід та знання ергономіки, ще не придумали. Якщо ви передивились багато планувань, але нічого не подобається, то варто взяти конкретну ділянку, описати свої побажання, та звернутись до архітектора, щоб він проконсультував вас.
  11. Біля профілі вікон у 90% додадуть дешевизни та зіпсують фасад. Поділ вікон при такому фасаді повинен бути мінімальним. Окантовки - це візуальні рамки навколо вікон та воріт, чи виступи? Якщо рамки ще можна іншими матеріалами зробити, то виступи треба хіба з металу робити. Зараз пропонований фасад виглядає як каша. Пластика будинку складна, повно матеріалів, все настільки намішано, що складно зрозуміти композицію. Окремим питанням є стикування цих всіх матеріалів, щоб вони ефективно служили. Для цього потрібен план будинку. Також окремо задам кілька загальних питань. Який фасад плануєте? Штукатурка, навісний, комібнований? Що робити з огорожею, яка на рендері просто висить у повітрі? Ці всі звіси - вони будуть чи ні? На будинку я їх не бачу відлитими у моноліті, тобто якщо їх робити, то це металевий каркас. Який бюджет фасаду? Щоб не наробити рішень, які потім вийдуть за бюджет. Це короткий список питань, якщо цікавить детальніше - пишіть у приватні повідомлення, розкажу на що звернути увагу.
  12. Звичайно що нюанси є завжди. Однакові ділянки, за 200 метрів одна від одної можуть мати кардинально різну ціну та цінність.
  13. Вас цікавить чи буде він називатись дуплексом офіційно чи неофіційно? Офіційно визначення "дуплекс" у нормативах нема. Є визначення "садибний будинок", "одноквартирний індивідуальний житловий будинок". Такі за визначенням будинки можна блокувати, тоді вони матимуть назву "блоковані одноквартирні індивідуальні житлові будинки". Але до них ще є багато вимог. Вра***те що кожен з цих блокованих будинків має мати свою окрему земельну ділянку, до якої є вимоги по площі. Щоб довго не розказувати, і якщо маєте бажання — напишіть у приват, розкажу всі нюанси.
  14. Те, що когось кинули і розвели, ще не означає що всі, хто займається такою справою — погані. Наприклад, якщо ви купили помідори, а вони виявились гнилими, то це не означає що помідори тепер категорично купувати не можна.
  15. Дуплекс на 6 сотках в межах міста і дуплекс на 10 сотках за 50 км від умовного Києва - це колосально різні речі. Перший, при адекватній ціні, куплять моментально і він буде зручним, а другий ніхто і задарма не захоче. Всякому будинку - своє місце. Скільки я бачив таких будинків в полях, які десятиліттями потім продають. Для оцінки нерухомості є три ключові фактори - місце, місце, місце.
×
×
  • Створити...