Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vladdi

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    2

Усі публікації користувача Vladdi

  1. У мене промислове заземлення з опором до 1 Ом на об'єктах це від 2 до 4 скважин глибиною від 25-30 до 65-70 метрів. Які там 1 метр . Одного разу в далеких 90-х на одному з об'єктів Укртелекома дійсно знайшов звичайну борону, закопану у дворі та щедро засипаною сіллю. З часом сіль вимило дощами, і почались чудеса із "електронною" землею, тоді й знайшли причину незрозумілих збоїв обладнання електронної АТС.
  2. Неправильно. Ніякого заплутування, у мене батареї ДБЖ навіть в самих жорстких умовах менше 3-4 років не працюють. А звичайно це 5-6-8-10 років. Та й переважна більшість після відновлення підсушених промокашок працюють ще довго
  3. Принципова різниця конструктивна. Це і матеріали, і профілі та спосіб кріплення маси, і товщина та матеріал решіток, і ще багато чого. Загалом це залежність конструкції від прогнозованих умов експлуатації, які у автомобільних та ДБЖ батарей геть різні.
  4. Навіть просунуті системи таку інформацію не видають та не зберігають. Теоретично власник може самостійно, на підставі даних, які генеруються системою, щось таке обраховувати, але це буде вже колгосп з відповідними припущеннями самого творця цих обрахунків.
  5. Це стандартне обладнання для будь-якої серйозної системи ДБЖ. І її призначення - для точного коригування параметрів заряду та напруги утримання. Датчик зазвичай встановлюється не на клему, а на корпус. На клеми встановлюються датчики напруги та балансування (у деяких). Для систем ДБЖ автомобільні батареї не призначені. Це зовсім не їх призначення, вони конструктивно та за рекомендованими параметрами робочих циклів для цього не підходять, не вводіть людей в оману. Якщо у споживача немає іншого вибору, і він вимушений застосувати такі батареї, то це одна справа, а якщо це бажання зекономити, то це просто має бути свідомий вибір споживача, готового змиритись із суттєво меншим ресурсом в такому режимі експлуатації.
  6. Це далеко не так. Зміна опору та нагрів від нього досить незначний щоб серйозно вплинути на батарею, це соті та тисячні долі Ом. І що розуміється під словом "деградація"? Знос активної маси? Висушування електроліту? Відшарування активної маси? Причин зниження робочих характеристик агм батарей багато. У мене в системах безперебійного живлення батареї в середньому до якогось відчутного зниження ємності працюють від 4 до 6 років як мінімум. Причому ситуація досить цікава. Є конструктивно схожі батареї однакової ємності, але різних виробників. Одни пропрацювали 10 років (американський виробник), і зараз за параметрами стали схожі на інші, подібні по ємності, габаритам, конструкції але від китайського виробника. Самі старі китайські батарейки пропрацювали 6 років, трохи підсохли, але при "дозаправці" знову стають майже як нові, і тримають навантаження відповідно до розрахунків. "Американці" мають дещо іншу конструкцію, з більшими "промокашками", вони підсохли значно менше, але їх ємність зменшилась більш відчутно, і при дозаправці суттєво не збільшується. Батареї експлуатуються в однакових системах ДБЖ, з однаковими налаштуваннями, тому всі відмінності пов'язані саме з конструктивними особливостями. Таким чином, вік, сам по собі, то не головний чинник, важливіше значення мають конструкція та режими експлуатації.
  7. Я зазвичай купую на 4 контактні групи на максимальний струм, вартість майже однакова, але пристрій виходить універсальний, можливо перемикати та навіть керувати чим завгодно, всі групи там розв'язані. Ще й "запасні" контакти можуть стати в нагоді.
  8. Це не зовсім так. Визначення стану батареї можливе лише шляхом послідовних вимірювань впродовж експлуатації. Оскільки у різних батарей різних виробників та конструкцій навіть з близькою чи однаковою ємністю ці параметри теж різняться. І лише їх зміна в часі показує зміну стану батареї. Для AGM батарей в ДБЖ такі виміри добре показують зміни стану та дозволяють своєчасно вибраковувати (замінювати) підозрілі елементи, не чіпаючи решту. Також слід зазначити, що такі зміни (прискорене зростання опору) зазвичай вказують на появу інших відмов, а саме дефектів пайки шин пластин (передчасне корозійне руйнування), розшарування маси, тощо. Але ні в якому разі таке серійне вимірювання не показує (тим більше точно) скільки ще проживе елемент, для цього треба мати статистику від самого початку і аж до кінця життєвого циклу. Є певні реперні точки, за якими доводиться щось робити з батарейками (як правило, вони підсихають і їх треба дозаправити), а це знову продовжує їх ресурс та термін експлуатації.
  9. Не заморочуйтесь. Ніякого зеленого тарифу більше не буде. Буде лише розрахунок по балансу "віддав - спожив".
  10. От же придурок,, від Праги до Брна 230 км тільки по трасі. Я ж не один бачу що ти придурок. 230 та 300 в школі не вчили порівнювати? Бажання мавпи кидатись лайном то спадкова властивість приматів. Не треба її в собі культивувати і всім зайвий раз демонструвати
  11. Я Вас ні в якому разі не мав на меті якось ображати, звиняйте якщо не так зрозуміли. Просто впало в око, що придбані комірки мають параметри явно вторинних. Далі то вже, як кажуть, лірика. Маємо ситуацію, коли у багатьох випадках доводиться працювати з тим, що можливо дістати, це, на жаль, зараз постійне явище. Тут лише співчуття. І не тільки Вам, в гілці людей, які вимушені використовувати те, що є а не те, що хотілося б дуже багато. Роздратування у мене викликає лише наглість цих китайських "пакувальників", які вторсировину, яка їм дістається на вагу лому, продають як вироби належної якості, а перекупники ще й допомагають розвивати цей бізнес буквально на нашій крові... Буває по різному, але всі мої постачальники чесно відпрацьовують, хоч за останні 10 років випадків раптових відмов була буквально пара. Все, що постачається, має чітко прописаний термін та параметри. Поки що гарантійні випадки були навіть не з батареями, а з оптичними модулями, а заміну партнери надіслали в наступних закупівлях без проблем. Тому дружні відносини з постачальниками зберігаємо.
  12. Точно не сповна розуму, бо бажання кинути хоч якесь лайно яскраво висвітлює нікчемність як освіти, так і певних людських якостей. Чехія, шановний зраднику, має всього 491 км у найбільшому вимірі. Оскільки Прага розташована майже посередині, там і 300 км то треба ще пошукати.
  13. Не дай Б..же... Літій то вкрай небезпечна речовина, яка забруднить все навколо і надовго. Недарма китайці вже багато років жорстко контролюють виробників та експлуатантів і дуже жорстоко переслідують порушників. Недарма там з'явились десятки фабрик із переробки вторинного літію, з яких і беруть відібрані елементи більшість пакувальників для своїх файних синіх коробочок.
  14. Дивлячись на параметри, вказані в даташиті в посиланні, це відібране пакувальниками лайно з вторинної переробки. Ну яка нова батарея може мати життєвий цикл 2000 зарядів? Мені китайці поставляють готові збірки (інвертор+стабілізатор+зарядне) з ліферними батареями з гарантією 6000 циклів. А свинцеві (tubular) з гарантією від 3000.
  15. Не треба перепощувати ФСБшні вкиди. Багато негрів в Болгарії або Румунії? Справа не в квотах, а у загальному відношенні до світової проблеми біженців. І встановлювати власні обмеження ніхто нікого не насилує.
  16. Авжеж, точно на себе натякаєш. Бо крім перепощування ФСБшних роликів та розкидування власного лайна з жовчю жодного разу нічого розумного.
  17. СТ это коллективный потребитель, который может обратиться к своему оператору систем распределения, оплатить и заказать установку общего многотарифного счетчика. Как только поставщик выполнит работы и перезаключит договор, все члены СТ могут использовать двухтарифную схему.
  18. Ця "приблуда" зроблена, як кажуть, з палки та мотузки. Там просто нічого такого немає, що могло б суттєво зашкодити мережі. Автору просто дуже не пощастило, натрапив на брак соленоїда, а це буває не тільки в такого типу перемикачах, але й досить часто в контакторах. До того ж в цьому (ТОМЗН) перемикачі обмотки не утримуються струмом, реле їх відключає, а фіксація іде за рахунок пружини та стопора. У мене таких працює вже десятка чотири, з різними написами зверху, але повністю однаковими всередині. Бували випадки, коли приходили пристрої вже неробочі, але у всіх несправність була одна - або колодка з реле відвалиться (можливо, від удару), або в самому реле коромисло з контактами зірветься з опор (теж від сильного удару у певному напрямку). ремонтуються на раз. Зрозуміло, що автору доведеться купувати нове, тут нічого не вдієш.
  19. Зараз у китайців фестиваль, тому ці кілька днів все іде шкереберть
  20. Щодо застосування ліферної АКБ в серійному ДБЖ, то тут треба уважно подивитись на зарядні характеристики конкретної моделі ДБЖ та можливість їх коригування під різні типи батарей. Оскільки переважна більшість ДБЖ випускається пристосованою під використання свинцевих батарей, то літій (будь-який) буде працювати не в штатному режимі заряду. Небезпека тут полягає в тому, що ліферна батарея наприкінці заряду веде себе не так, як свинцева, її опір починає зменшуватись, причому досить сильно. Для зарядного пристрою, точніше для процесора, який керує всім пристроєм ДБЖ, який очікує на зростання опору та зниження струму, це рівнозначно раптовій втраті ємності, і куди процесор поверне зарядний цикл, не зрозуміло. Тут, правда, є шанс, що за рахунок трохи більшої кінцевої напруги заряду ліфера та наявності захисту БМС, ДБЖ все ж таки перейде в режим 2,28В на чарунку, але все це не є правильним режимом, тому треба цей момент ретельно вивчити, адже можливо як вивести з ладу недешеву батарею, так і влаштувати більші неприємності.
  21. Ага. Середня температура мешканців лікарні цілком нормальна, авжеж. Ви скільки акумуляторів експлуатували? У мене їх зараз в експлуатації близько 3 тисяч, всіх типів, від відкритих до гелевих великої ємності на 2В. Зараз їде ще партія різних на кілька тон. Скажу лише, що користуватись треба виключно даними конкретного виробника, бо вони можуть дещо різнитись. Щодо конкретних конструкцій, то конструктивно гелеві трохи відрізняються, хоч цього ззовні не видно, адже процеси перемішування рідкого та загущеного електроліту різні, і це потребує внесення відповідних змін. Щодо відновлення, то у звичайних АГМ головна проблема то висихання "промокашок", в яких міститься рідкий електроліт. Його там небагато, і навіть при дотриманні параметрів виробника процес висушування все ж таки іде. В сусідніх гілках я вже описував способи та методику відновлення батарей для ДБЖ. Якщо не передбачається зміна робочого положення (наприклад, на боку), а експлуатація стаціонарна, то навіть трохи надмірна дозаправка батареям не шкодить, а навпаки, продовжує ресурс надовго. Принаймні у відновлених за описаними способами батареях відмови потім стаються з інших причин, найчастіше то корозійне руйнування пайок шин в банках з відповідною втратою ємності, бувають відшарування маси, закорочення, у старих та активно працюючих раніше або пізніше поступово зменшується ємність, бо врешті спрацьовується маса. Гелеві батареї доволі довговічні, але поступове загущення електроліту за рахунок випаровування води викликає втрату ємності та зростання опору. Оскільки загущений електроліт всередині банки неможливо розчинити додаванням чогось "зверху", то і відновлення таких батарей неможливе. Вони працюють з поступовою втратою ємності і цей процес незворотній.
  22. Знову за рибу гроші... Товкли-товкли воду в ступі, все дарма. Для чого намагатись зібрати на окремих некерованих елементах щось подібне до ДБЖ, якщо всі ці питання вирішуються в рамках одного єдиного пристрою, який зветься ДБЖ? Це і стабілізатор напруги, і автоматичний зарядний пристрій з контролем струму та відповідною реакцією (поступове зменшення струму та перехід в режим насичення), і інвертор достатньої потужності, який не споживає енергію коли не потрібен, а коли потрібен, то миттєво вмикається синфазно і без ризику спалити мосфети простого інвертора зустрічно згенерованою напругою двигуна того ж холодильника. Купіть ДБЖ на 2500-3000Вт, зазвичай це будуть прилади на 24В або іноді і більше, і це рішення дозволить забути про їх існування надовго. Принаймні, я пів року лише спостерігаю за табло. Єдиний додатковий елемент, який буде корисним при послідовному з'єднанні батарей, то електронний еквалайзер (вирівнювач струму).
  23. А ще якби всі ухилянти та втікачі були б у війську, то... А так то тільки лайна у стрічку, як завжди, підкинути, знаємо вже все наперед, нічого нового.
  24. Если бойлер и микроволновку пытаться поддерживать бесперебойником, то никаких свинцовых батарей в разумной стоимости решения не хватит. Если рассматривать ИБП на 2 кВА (а с меньшей мощностью 2 холодильника могут и не стартовать) на 24В, то только компьютер это 25А нагрузки, или около 3 часов до разряда до 10,5В двух батарей по 100АЧ (обычное напряжение отсечки ИБП). Бойлер это обычно 1,5кВт, или около 63А, или 1 час работы. Аварийное питание от ИБП - это набор жизненно необходимых (холодильники) устройств, минимального и экономного освещения, малопотребляющих устройств типа планшетов, лаптопов вкупе с WiFi роутером и модемом. Возможно еще (или вместо лаптопа) один ТВ.
×
×
  • Створити...