Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

zaiets

Пользователи
  • Публікації

    39
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача zaiets

  1. забув написати що септик то ЛОС/біосептик, тому "солі уб'ють бактерії" відкидаємо. Детальніше про "могут быть" можна? Саме цей момент й цікавить. Особливо на димарі для каміна. Специфіка грунтів така, що дренажний для відводу опадів не виправданий. Високо водоупорний шар. Цей рік ще й досі вода де-то на 1,5 м
  2. Вітаю! Є 110 каналізація з септіком з виведеною на дах фановою трубою Є 110 каналізація для водоочистки, котла, димаря ... Фанового виходу нема. В якості дренажу плануються кільця з щебенем. Чи можна в одне дренажне кільце заводити каналізацію від септику та водоочистки? Чи не буде якихось проблемних моментів з водоочисткою?
  3. Доброго дня! На ринку є виробники ЕППС - sweetondale колишній Техноніколь (виробництво Черкаси) - PNP (Молдова) Ніхто не в курсі на скільки у них російські корні зараз? Sweetondale/Техноніколь наче чехи, але там жах повний з торговими марками - кілька марок представлено. PNP - гугл видає новину про відкриття заводу penoplex росіянами. Про продаж новин нема. На оркському сайті не вказано молдовський завод.
  4. Прогортавши тему, хотілось би вставити 5 копійок як замовнику. Можливо комусь знадобиться. 1. Треба обирати монтажника та виробника вікон. Як правило, там де гарантують якісний монтаж та гарантію на монтаж, погані системи пропонувати не будуть. 2. Згідно ДБН опір теплопередачі повинен бути для 1 зони не менше 0,75 Це дають системи починаючи з 70 профіля й скорпакетом з i-склом та аргоном Систему менше 70 профілю та 40 пакету (4-14-4-14-4) не варто розглядати(максимально в 70й профіль металопластвику можна засунути зазвичай 40 мм склопакет) Цього достатньо для більшості випадків якщо монтаж ДБН. 3. Сильно збільшує R тепла рамка. 4. У пропозиції вимагайте розрахунковий R У деяких виробникіи є наші й європейські сертифікати. R залежить від співвідношення площі скла для решти - на великому вікні буде більше ніж на меншому. Підібрати можна у калькуляторі на www.okna.ua Також можна скористатись калькулятором тепловтрат на www.smartcalc.ru (підігнати R й подивитись на результат) Якщо я правильно порахував, для площі оскленіння 31 кв. м. при R=0,836 Пікові тепловтрати в годину 1,523 кВт/г. Річні 3 155 кВт/г R=1,26 Пікові тепловтрати в годину 1,041 кВт/г. Річні 2 155 кВт/г Різниця вартості рішення R=1,26 та R=0,836 ~40% у профілі Rehau Економічно це не вигідно. Але: 1 Температура біля вікна Було відео з Іркутську, де 2 вікна зі звичайними пакетами показувалу на внутрішньому вікні більшу температуру ніж на вікні з трикамерним наче як пакетом. Але вмовчали про пару між пакетами й що там тече. 2 Можливість в пік подати додаткові 0,5 кВт
  5. Да, похоже на наше. Спасибо за фото. И вопрос темы касался именно этой террасы - какие варианты опорных балок тут возможны и как их рассчитывать. Хочется: 1. Получить теплый узел на стыке с домом 2. Получить не массивную балку над террасой
  6. В оригинале над этажом 2 АП. АП 1 - для балок перекрытия АП 2 - для крыши вот второй, который под мауэрлатом и выходил на террасу. Но, по эстетике мне данная конструкция показалась не очень - большой просвет между окном и свесом (схема применяется часто, на 2эт. доме выглядит нормально). Убрали 1 АР - отсюда и пошли проблемы с террасой. Тут не столько вопрос в цене, больше во внутренней отделке(мостик холода) и эстетике утепления бетонной балки на открытой терасе. Если утеплять как и стену 100мм, то конструкция будет слишком массивная. Разновидность данного проекта в той или иной мере популярна в Бориспольском р-не. Видимо все потянулось с Золоче. В Золоче железный двутавр и дом из кирпича.
  7. В продолжение темы. Предложили в р-не террасы следующее решение внизу балка 250х200 над ней мауэрлат 150х200 (высота мауэрлата 200 через двутавр в другом месте) Меня смущает балка 250(ш)х200(в) Не подскажет никто, где найти как рассчитывают данную балку? У меня пока сложилось впечатление, что при расчете балки не учитывали мауэрлат. Здесь вроде как мауэрлат можно рассматривать как не только перераспределение нагрузки но и как балку.
  8. Их эффект может быть 0? Это вы имели в виду: Мы заводим холодную балку в стену, отделяя ее от желозобетонной кострукции 3 см ЭППС. 3 см при такой глубине залегания холодной балки в конструкции не факт, что как-то уменьшат промерзание конструкции ? К сожалению, пообщаться голосом не сложилось. Думаю, днем получу аргументацию. Я задал вопрос конструктору, он предложил решение как на рисунке. Меня оно напрягло разрывом пояса над стенами, оказывается еще и эффективностью. Решил спросить у людей со стороны. Эта ситуация вызвана тем, что опустили мауэрлат со своего монолитного пояса на пояс для балок. С поясом, который был бы выше пояса для балок перекрытия, у заказчика вопроса скорее всего не возникло бы. Крыша в этом месте имеет вид:
  9. Да. В том то и дело, что видел подобные дома без армопояса: Элит застройка - двутавр По проще - деревянные балки и ширина вроде как меньше.
  10. Нужен совет стороннего конструктора. Одноэтажный дом из газобетона с террасой. Утепление дома 100мм По проекту монолитный пояс под балки перекрытия и мауэрлат выходит на террасу и связывается со столбами террасы. Со стороны террасы на пояс крепится мауэрлат и стропильная система. Со стороны комната пояс штукатурится. Это мостик холода, критичный для отделки. Хотелось бы уменьшить промерзание. Уменьшить промерзание(скорее температурный перепад по стене) можно за счет утепления пояса над террасой. Мне этот вариант не нравится, так как терраса планируется не утепленная и утолщать конструкции не хотелось бы. Конструктор предлагает вставить вкладыши ЭППС в пояс. Арматура в местах вставки остается. На сколько данный вариант рабочий, целесообразный, проблемный? Вариант с деревянными Возможно посоветуете другие решения.
  11. Не окремий. А прибудований, продовження даху будинку. Відстань від колони навіси до червоної лінії по вулиці.
  12. Доброго дня! Який відступ повинен бути від червоної лінії(житлова вулиця) до колони прибудованого до будинку навісу? 3 м. наче як закриває всі питання. Та чи можна зменшити й як це аргументувати ДАБІ? В ДБН Б2.2-12:2019 6.1.3.8 6.1.3.9
  13. Все дуже відносно. Не бачу нічого поганого в тому, що вікна на північ. Є люди які не люблять вікна на схід та південь. Головне, щоб людина почувала себе комфортно. У кожного свій комфорт. Треба дивитись вживу варіанти, бо на смак .... Планування з першого посту більше розраховано на північний, західний й навіть східний фасад. Я розглядаю взагалі не по фен-шуй - для південно-західного фасаду. Готові типові проекти у більшості випадків мають польські корені. Якщо розібратись - вхід в будинок у наших батьків був організований ну зовсім не так - як правило боковий або ззаду й будинки були менші за запитуване планування. Спробуйте знайти красивий проект одноповерхового будинку з входом з задньої чи бокової частини й щоб його гарно поставити на ділянці. Проект, про який питаю, вживу вигляда красиво як ззовні так й всередині. Кутові вікна дуже на любителя. Реалізація не завжди гуд. Різне відношення до внутрішнього оздоблення вікон. Добавлено через 9 минут Дякую. Не те. Це скоріш все-таки квартира й економний в плані неосновних приміщень варіант.
  14. Одна з інтерпретацій досить поширеного рішення на 3 спальні на один поверх, тому прототипа не існує, але щось подібне зустрінете у будь-кого, хто займався плануванням будинків. Планування дійсно звідти. Подібні є й в золоче. Що за поширене рішення? Хочеться побачити варіації, бо тут санвузол трохи не в тему. Комин посередині - ньанси з вальмою. Наприклад, якщо брати за основу z10 від z500 то це не те.
  15. Не підкажете, звідки взято прототип для прикріпленого планування?
  16. Всім успіхів! Будинок з газобетону Клевер Г2 від архетону (схожий на z200) Питання такого плану - якщо в фундаменті (п'ята, стіна, армопояс ) у стіні замінити моноліт на БНО з армуванням - чи відпаде потреба в армуванні поверх ростверку(стіни) фундаменту? Чи варто взагалі розглядати варіант з БНО? Чи є де-то в інеті альбоми рішень з БНО типу як для газобетону, чи норми ДБН(чи то погано шукав чи реально нема)? Поверх фундаменту скоріш за все буде плита. Вода по сезону до 1 метру, чорнозему 0,9 м, далі супісок піщаний до 1,7, нище суглинок важкий) Звісно, якщо розрахунок покаже ширину 0,6 - то просто залити в землю й не паритись. На жаль, перед замовленням проекту слід трохи підготуватись - визначитись з варіантами та можливостями. Дякую!
  17. Можете дати якесь посилання на ці норми? Нічого не маю проти будь-якого планування. В різних ситуаціях зручними можуть здатися зовсім неочікувані варіанти Добавлено через 8 минут Підлога - боюсь не вологи, а просідання. Перекриття - будинок одноповерхивий, горищне www.archeton.com.ua/proekt-doma_1364_obshcheye-opisaniye
  18. У ДБН газопостачання дійсно, наче нема окремих вимог стосовно дверей нема, треба уточнювати в облгазі, бо там посилання на інші нормативні документи й можливо де-то там щось є. Cтосовно самих проектів. z200 від z500 - скоріш за все не годиться. багато перероблювати. Клевер Г2 від archeton - майже нічого не пероблювати, розглядаю цей проект. Сама концепція планування - як по мені кімнати розміщені непогано, треба тільки вікна переобити під ділянку. Є питання по конструтивним рішенням. 1. Підлога першого поверху - у проекті підлога по грунту. Грунти наче як непогані, але вода підіймається до 0,8 м. Знайомі не радять робити - кажуть що не роби є тріщинки, просідання. Кажуть краще зробити плиту підлоги. Яку підлогу краще закладати в проект? 2. Конструкція стін. В оригіналі 240 газобетон та 150 ППС. В наших умовах це буде 250 та 150. Чи варто роглянути інший варіант стіни - 375/400 та 100? 3. Перекриття першого поверху. Пропонується плитне перекриття. Чи варто розглядати перекриття по деревяних балках? Плитне перекриття - плита 220, утеплювач 250 - 470 ± Балки - 250 ± Вартість - однозначно сказати важко, так як при різних перекриттях можливі різні конструкції кроквяної системи.
  19. Не підкажете, чи де-то є ТУ на підключення газу для опалення. Розміщення котла в кухні - все зрозуміло. Розміщення в котельні - питання. Z500 каже, що z200 розрахований під газ. На скільки я розібрався, треба двері з топкової на вулицю, в проекті їх нема. На сайті Київоблгаз не зрозумів де прописані ТУ на підключення.
  20. В Архетон якто не густо. Такий же проект у z200 від z500 є реалізації z500.pl/projekt/177/Z200,komfortowy-i-przestronny-dom-parterowy-z-garazem-dwustanowiskowym-od-frontu/realizacje.html
×
×
  • Створити...