German007
Пользователи-
Публікації
137 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача German007
-
Привіт Олег, можеш не заморочуватися з тренфіксом і другими спеціалізованими стрічками, головне відділити гіпсокартон від стіни. В Польщі набагато частіше використовують штукатурний оранжевий скотч(особливо коли стіни штукатурені піском і стрічка наприклад від регіпса тримається не дуже). Навіть коли були на навчанні в Регіпсі, то ведучий навчання казав що в випадку коли немає під рукою спецстрічки, можна використати любий не паперовий скотч ✌️
-
Недолік що не можна купити комплектуючі окремо, буває що бракований болт,або тарілочка(різьба). З болтом ще щось можна придумати (оригінал закручується торкс25), а з тарілкою проблема. Атлас рекомендує прикручувати гіпсокартон до тарілок саморізами по дереву 35мм., які йдуть в комплекті, коли тарілка майже в стелі, то 35мм.задовгі, і потрібно мати і 25мм.і 35мм. коли крутиш шуруповертом з саморізами на стрічці то трохи запара)). В цілому нормальний монтаж, швидше за профіль це точно.
-
Зараз шпаклюємо на великій будові в Польщі, багато примикань гіпсокартон-мурована стіна,гіпсокартонщикі не заморочувалися, всі примикання без роздільчої стрічки, звалили все на шпакльовщиків))) Інспектори сказали робити компенсаційні шви, робимо так, алюмінієвий напівкутник(такий як звичайний, тільки одна сторона має 1см.)ставимо на гіпсокартон, і такий самий на стіну, між ними плиточний хрестик 3мм.Щоб цей шов не забивався шпаклівкою, вставляємо туда шнур підходящого діаметру, після шпаклівки шнурок витягується,і маємо чистий шов.
-
Шпаклевал стеклохолст ETS2 не один раз, все гуд, можете не переживать. Хватает два слоя под покраску, на первый слой делаете более густой замес, на второй больше воды.
-
Сейчас очень часто крашу стены краской Flugger Flutex 5,краска очень хорошая,укрывистая,растекаемость супер.Есть еще лучше краска для стен,на мой взгляд одна из лучших,правда цена кусается, Flugger Dekso5.
-
Витрата фарби як запевняє виробник, до 14м.кв./ 1л. на один шар.Це був пробний викрас, замовник хотів побачити який вигляд має стеля і стіни після безповітрянного фарбування.На пробу купили 10л. фарби,фарбував гардеробну, зразу два шара хрест-на-хрест, тому такий розхід.Стандартно в мене виходить 250-270 грам на м.кв.в два шара, з просушкою першого.
-
240-220ой без проблем шлифуется. Добавлено через 6 минут После етс2 вряд ли захотите работать с чем-то другим, на финиш один из лучших, на мой взгляд))
-
В них свої причуди,можете глянути на монтаж картону, www.instagram.com/p/BNQSb6OBc3E/ перший раз бачу що крутять по металу.Що цікаво,пропінюють не тільки метал,а й дерево.Знаходжуся зараз в Польщі, по обміну досвідом)) купа вражень.Найбільше що вражає,наскількі простіше ставляться до оздоблення(отделкі),що майстри,що замовники.Немає цього ідіотизму,з підготовкою стін,стель до стану автомобіля)))Після того як фарбував фарбою флюгер дексо 5,зрозумів чим ми вдома фарбуємо)))
-
До речі я не пробував ніколи чи просвічує "лізур" (без попереднього шару гіпсової шпаклівки) , але семін семджойнт просвічує після двох разів лист гіпсокартону. Правда ще залежить від самої технології нанесення. Часто багато майстрів наносять перший слой з більшим шаром, менше знімаючи сам матеріал під певним кутом шпателя. А вже другий слой більше на "здир" По відгукам "Ротбанд фініш профі" якраз не просвічує при шпаклюванні на здир, через наявний діоксид титан в ньому. Шпаклював Семіном ETS2, все нормально, не просвічує навіть після першого шару.Як шпаклював, чим, і взагалі про шпаклівку стелі зняв відео .Зразу кажу що це просто мої думки і напрацювання по шпаклівці стель, на "правильність" не претендую
-
Часто багато майстрів наносять перший слой з більшим шаром, менше знімаючи сам матеріал під певним кутом шпателя. А вже другий слой більше на "здир" По відгукам "Ротбанд фініш профі" якраз не просвічує при шпаклюванні на здир, через наявний діоксид титан в ньому. Якраз кельма,на мій погляд, дозволяє нанести грубший слой і загладити його.Це можна зробити гладілкою або офсетним шпателем, тяжко фасадним шпателем, який жорсткий і знімає майже все.Тобто тим інструментом яким можна робити з нульовим кутом нахилу.
-
Маємо обєкт, набрали вже каркас 112й, чекаємо поки стяжка нормально висохне. Теж планую відмовитися від проміжного шпаклювання сатеном, а приділити більше уваги шпаклюванню швам і саморізам. Гіпсокартон буде Rigips Pro, шпаклівка семін лізур, і семін 78 для швів. Думаю зробити Q3, і два шара семіна на фініш. Робили утеплення по технології Rigips, вата, монтаж каркасу,потім пароізоляція на двухсотонній скотч до профілей. Майже перейшов на шпаклювання кельмами, набагато більше подобається ніж шпателі і гладілки, на шви твоя кельма Kraft Tool, на фініш маю дві кельми 350мм. і 400мм.
-
Появився в мене новий інструмент, хочу поділитися враженнями. Це кельма для зароблення швів гіпсокартону від Kraft Tool. Чим цікава така кельма, тим що вона зроблена спеціально для швів, в неї вигнуте дугою лезо,для того щоб нанести шпаклівочну масу з запасом на усадку. Це прискорює роботу, ви можете робити шов за один прохід, тобто після проклейки бумаги хватає одного разу пройтися по шву.В нас такі кельми ще не набули популярності, за кордоном використовуються вже довгий час.Виробляють їх Kraft Tool,Marshalltown,Stanley.Замовити можна з Ebey або Amazon шукати "curved drywall trowel" Зняв відео на цю тему