nado
Пользователи-
Публікації
52 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача nado
-
замовлю також собі 4 (+1) навесну. м.Рівне 0973345705
-
Vivaro груз 1,9, 100лс 2001г. за 6500
-
если еще актуально, могу выполнять такую работу
-
Без геології відповісти правильно практично неможливо. Збільшення кількості монолітних поясів ситуацію навряд чи виправить. На мою думку ширина фундаментів недостатня. Фундамент витримає, а от основа фундаментів (грунти) - сумніваюсь. Якщо виконати геологію неможливо (немає бажання, дорого, чи інше), рекомендую поспілкуватися з найближчими сусідами, забудовниками, можливо хтось з них замовляв геологію. Або ж хоча б дізнатися яка ширина фундаментів побудованих будинків, наявність тріщин на їхніх фасадах, знайти аналогічні габарити та конструкції. PS: Для будинку в 2 поверхи+ дах ы шириною фундаментноъ подушки 40 см має бути дійсно хороший грунт з відмінними характеристиками.
-
при умові, що під арм. поясом немає багато пройомів, або ж коли він лежить на суцільній стіні.
-
Можу сказати, що не витримають на 100%. Я б радив виконати просторову конструкцію, аналогічну можете побачити - повітряні опори високовольтних електропередач. Крім того стійки потрібно розносити в сторони біля основи для запобігання перевертання конструкції. Навіщо так глибоко копати? Вам потрібно зробити з/б фундамент на глибину промерзання (фундамент посадити на основу, а не на насипний чи родючий шар) з закладними чи анкерами для кріплення просторової надземної конструкції.
-
Суть армопоясу - вирівняти вертикальні навантаження на нижні конструкції, зв"язати конструкції в єдине-ціле для збільшення просторової жорсткості. Пояс працює по різному, в основному на згин,та в окремих випадках на кручення. краще 3 стержні. Доречність влаштування мон.поясу залежить від багатьох факторів. Його необхідно влаштовувати коли: - основою фундаментів слугує просадковий чи пучинистий грунт (в основоному роблять на відм. нижче 0,000). - огороджуючі конструкції виконані із таких матеріалів як піноблоки, газосилікат. - потрібно розподілити великі вертикальні навантаження на нижні конструкції - збільшити стійкість конструкцій (індивідуально) - виконують останнім часом під мауерлатом для закріплення конструкцій даху. Технологія по закріпленню крок скрутками з дроту не виправдала себе (дріт з часом розтягується). Взагалі, якщо у Вас фундамент монолітний з/б, стіни виконаєте із червоної глиняної повнотілої цегли, то влаштування монолітного поясу - під великим знаком "?". В таких будинках дерев"яні балки перекриття можна опирати на цегляні стіни без мон. поясу.
-
Якщо проліт 5м, то відповідно переріз балок буде меншим. Давайте порахуємо: 1.Згідно ДБН навантаження розрахункове (нормативне) для квартир чи ін.житлових кімнат складає 150*1,3=195 кг/м.кв. (150) 2.Власна вага балок: 0,2*0,15*600*1,3/0,7=33,5кг/м.кв (26) 3.Вага утеплювача: 0,2*35*1,3=9,1кг/м.кв. (7) 4.Вага підшивки стелі (нехай суцільна дошка товщ15мм): 0,015*600*1,3=11,7кг/м.кв. (9) 5.Вага підлоги (дошка товщ 40мм): 0,04*600*1,3=31,2кг/м.кв. (24) 6. Припустимо що на 2-му поверсі на таке перекриття опиратися перегородки не будуть. Всього на 1 м.кв.: 195+33,5+9,1+11,7+31,2=280,5кг/м.кв. (150+26+7+9+24=216). Таке мінімальне навантаження повинна сприймати балка. Момент який виникає в такій балці, розташованій через 70 см: М=0,2805*5,3*5,3*0,7/8=0,7тм. W=0,7*100000/(130*1,15)=469см.куб. < W(бруса 200х150)=1000см.куб. По прогинам: М=0,216*5,3*5,3*0,7/8=0,54тм. Іmin = (1000*0.54*530)/48=5963см4. < І(бруса)=10000см4 Перевірка балки на "зыбкость": в межах норми 0.31мм < 0.7мм. Отже балка 150х200(h) проходить. Але треба звернути увагу на те, що на такому перекритті немає перегородок і не спирається дах. Балки на які спирається дах потрібно рахувати окремо. Для цього потрібно бачити кроквяну схему покрівлі. Знати на якій відстані від опори спиратиметься підпорка. Я так розумію у Вас є 18мм арматура? Можна замінити, у Вас буде перевитрата сталі у 1,5 рази по вазі. Якщо висота мон.поясу 300мм, крок поперечної арматури (хомутів) не рідше ніж 300/2=150мм. Якщо висота 400мм - крок 400/2=200мм. Так в місцях проходження вент.каналів необхідно встановлювати додаткові плоскі каркаси з обох сторін. із напуском 500мм (відстань вимірюється від краю отвору).
-
Наскільки щільно? між камінням є розчин? Які грунти? Насікльки щільна зворотня засипка. Якщо у бут вкладений з розчином а потім зверху армований з/б пояс (цоколь) - все ОК. ніяких проблем. Якщо розчину немає - все залежить від щільності навколишніх грунтів, якісної зворотньої засипки (якщо така була), наявності якісної відмостки. Так як вода здатна розмити грунт, а також взимку замерзнути між камінням, і створити небажані тріщини по фундаменту, стінам.
-
Крайні прольоти будуть перекриватися 6 метровими дерев"яними балками (якщо я правильно зрозумів). Більш за все їхній крок буде орієнтовно 70-80см і переріз балки 25(h)х20см. Максимальна реакція від кожної балки перекриття на стіну становитиме приблизно 1,5тони. Я б однозначно робив би пояс шириною не менше 30 см. а висотою не менше 25см і не більше 30см. Армування для поясів виконав би симетричним - арматуру мінімум 12мм по 3 стержні зверху та знизу. поперечне армування - хомути з арматури 8мм з кроком 150мм. Як кажуть "все орієнтовно, +/- пів-відра". проектуємо "в сліпу" )))
-
+100. Якось приходилося мені малювати реконструкцію та проект підсилення житлового будинку біля Києва, який був збудованй із блоків марки В2,5. Скажу чесно - нікудишній матеріал, занадто слабкий. Хоча використати на один (верхній) поверх можливо, все залежить від планування, прольотів, конутруктивної схеми.
-
1. Я так розумію, що простіночні блоки 100мм, чи пінополістирол буде виконувати роль опалубки? Боюся, що при заливанні бетоном таку опалубку знесе з стін - випре бетоном. 2. Я б рекомендував би зробити мон.пояс на всю ширину стіни для нормального розподілення навантаження від балок настіни, або ж на 50 мм вужчим, щоб ззовні вставити з пінополістиролу чи пінопласту 50мм утеплювач, для уникнення містка холоду. Якщо над меремичкою через два ряди буде нормальний несучий монолітний пояс, то перемичку над вікном можна зробити мінімальною. Або навпаки - якщо по будівлі це один такий серйозний проєм, то варто виконати потужну перемичку, а мон.пояс мінімальний. 3. А у Вас немає ніяких креслень чи схем по Вашій будові (плани поверхів, даху, розрізи, схема перекриття)? Хоча б "від руки". Так важко щось рекомендувати. Інакше можемо щось не врахувати. Досить багато факторів впливає на монолітний пояс та перемички (прольоти, крокв"яна схема і.тд.). Поки на вулиці зима, можна спокійно все обдумати.
-
Мало вихідних даних. 1. Яке навантаження буде сприймати перемичка (які конструкції над перемичкою - стіна, панелі перекриття, покрівля....) 2. Більш за все, що поперечний переріз перемички 230х200 буде недостатньо. Я б рекомендував би висоту робити не менше 300мм, все ж таки виготовлятися перемичка буде не на заводі. 3. Хомути діам 8мм , думаю вистачить. Тільки треба навпаки - біля опор (на відстань до 0,25прольоту) крок хомутів частіший (для висоти перемички 300 мм, крок становить 150мм). посередині прольоту, можна і 200мм. 4. Я б рекомендував все ж таки 4 робочі стержні внизу і стільки само зверху (бажано однакову кількість, хоча це некритично). 5. 50см напуск на стіни - багато. достатньо і 30 см. 6. Армування стержнями однакового діаметру зверху та знизу не завжди є доречним (крім монолітних поясів). Думаю, що верхню арматуру із 8 мм буде теж достатньо. Але перш ніж давати конктретну відповідь, краще бачити якісь креслення чи схеми, щоб врахувати всі нюанси.
-
1. Чорнозем 2. Географічне положення - нормальний клімат, мінімум природних катаклізмів. 3. Жінки 4. Мова. А ще українські матюки, коли чую, сміятися хочеться.
-
Відповім, чому не виходить майонез в деяких випадках. При приготуванні потрібно помістити блендер в чашку так, щоб спочатку він розмішав яйце (це дуже важливо), а потім все інше. Інакше майонез не вийде, перевірено неодноразово на практиці. ПС: Який блендер чи комбайн ролі не грає.
-
Не варто покривати ФЕМ. Вона повинна без перешкод пропускати воду крізь себе. Якщо технологія виготовлення не порушується, то ФЕм не практично не стирається. "будет заезжать машина, люди ногами шаркать и убираться время от времени Керхером" - це невеликі навантаження. Стійкість кольору залежить від фарби. Дуже часто використовують дешеву фарбу в цілях економії чи неможливістю замовника заплатити більшу суму. Найкраща фарба - це німецького виробництва, але вона досить дорога, що тягне за собою збільшення собівартості продукції. "будет заезжать машина, люди ногами шаркать и убираться время от времени Керхером" - це невеликі навантаження.
- 19 відповідей
-
- пропитка
- тротуарная плитка
-
(та ще 1)
Теги:
-
можно больше фото?
-
100%. Відмовитися від еркера, обрізати плиту по пустоті (те що виходить за стіну). Це буде найдешевшим варіантом. Невже ті квадратні метри того еркера варті таких затрат?
-
"хотя в керамзитовую стяжку на оба эркера заложил расходящююся в стороны 20-ю арматуру по 6 прутков на каждый" - як мертвому припарки. Не буде ця арматура працювати в такій стяжці. Було б добре глянути на плани поверхів та на розріз будівлі, а також конструктивні креслення по цьому вузлу, які намалювали "СПЕЦІАЛІСТИ". Хоча можна запропонувати таке рішення: демонтувати крайню ПК та влаштувати на її місці монолітну з/б плиту з консольним виступом. Можливо ще прийдеться розібрати частину цегляної стіни в місці опирання плити, щоб в подальшому привантажити консольну монолітну плиту.
-
Як правило, 16см бетону монолітної плити можна приймати з робочим прольотом до 5,5м, не більше. А взагалі, щоб сказати більш конкретніше, треба бачити схемку: які стіни чи колони, конфігурація в плані, наявність отворів. схема опирання, глибина опирання плити.
-
Не зовсім правильно Вам пояснили. Відстань від газової труби до фундаментів будівель залежить від тиску газу в трубі (низький, середній, високий). Відповідно до ДБН 360-92** ця відстань складає відповідно 2м, 4м, 7м. Взагалі то до свердловини є інші вимоги, перша санітарна зона складає 30 м в більшості випадків, і в цій зоні нічого будувати не можна. Але часто називають свердловину в паспорті як трубний колодязь, щоб не виконувати умову 30 метрів. Як такого конретного обмеження відносно відстані від трубного колодязя до мережі газу немає, хоча можна керуватися таким пунктом як відстань від водопроводу до мережі газу, і вона становить максимум 2м. Найправильніше було б проконсультуватися в газовій службі.
-
Праві. Або бетонна підготовка, АБО гравійно-піщана підготовка
-
Армована стяжка над пінополістиролом - 50 мм