-
Публікації
357 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Polenko
-
Після облаштування доріжок у мене створилася трикутна клумба майже посередині. Нічого високого не хочу тут саджати, щоб не створювати хащі, хочу собі таку клумбу-подушку із невисокими хвойниками і трояндами. Дякую, обидві те що треба Буду шукати, де купити.
-
Панянки, доброго дня! Прошу, порекомендуйте сорти грунтовкривних троянд не червоного і не жовтого кольору, які реально купити в Україні. Дякую!
-
Доброго дня, спільното. Щось псує мені канадського кедра. Він за весну набирає зеленої хвої а потім швидко стає рудим. Не підкажете, в чому може бути проблема?
-
Нічого там такого не написано. www.nerc.gov.ua/index.php?id=36336
-
Бачила Вестреленд в Епіцентрі, виробництво, якщо не помиляюся, ДекоПлант. На ціну уваги не звернула - у мене вже є така, тому не зацікавила, але там більшість цінників на троянди була від 70 до 140 грн.
-
Паняночки, доброго вечора! Потребую поради. Попрокидалися мої горщикові троянди (зимували в холодному цоколі), пускають вже гілочки. Чи не зарано буде їх зараз винести на двір? Як (потенційно) перенесуть перепади температур вдень/вночі? Якщо раптом будуть заморозки - чи не постраждають? Це мої перші горщикові, і перша зимова, тому не знаю, що може статися із трояндами. Дякую!
-
Вирощувала неодноразово. Якщо насіння українського виробника,, то краще брати 2 пакетики на горщик (те, що продається в Україні, все має дуже низьку всхожість. У мене був пакетик німецького простроченого - результат був в рази кращий). Я висівала в маленьку тепличку, на розсаду, попередньо замочувала в стимуляторі. Потім був невдалий досвід: коли розсада підросла, найсильніші ростки я пікірувала в окремі горщики, але вони не прижилися. Наступного разу я висіяла все відразу в горщик і накрила плівкою. А коли зійшло, просто повисмикувала слабкі рослини, лишивши у горщику 5-6 найсильніших ростків. Вони сформували кущик. Кущик висаджувала у грунт в червні, просто виваливши весь горщик у підготовану яму. Не претендую на істину в останній інстанції, просто ділюся власним досвідом.
-
Бояніще, але не можу не поділитися.
-
YouTube отключил монетизацию на каналах антипрививочников Видеохостинг YouTube отключил платную рекламу на каналах, пропагандирующих отказ от прививок. Их контент назвали «опасным и вредным», а к видео этих каналов добавят информационную панель со ссылкой образовательные статьи Википедии. Были демонетизированы самые популярные учётные записи, пропагандирующие отказ от прививок — LarryCook333 и VAXXED TV, а также канал об «альтернативной медицине» iHealthTube. Суммарная аудитория этих трёх аккаунтов составляет 473 000 подписчиков, сообщает BuzzFeed News.
-
Шановне панство, не знаю, як у вас, а у мене почалося Хтось купував троянди в цьому магазині? Некудасажать
-
Ваш сарказм недоречний Ви називаєте мене "віруючою", але подивіться на свої дописи. Ви агресивно пропагуєте проти того, в чому не достатньо розбираєтесь (я вірю, що Ви багато почитали в інтернеті, але Ви не мікробіолог, не інфекціоніст, навіть не лікар), не намагаючись почути інших. Кожен спір для вас тут - не спроба дізнатися щось нове і почути іншу думку, а можливість похизуватися, як павич хвостом, своїми упередженнми, не замислюючись про те, що вони у Вас можуть бути хибними. На все добре.
-
1. Влітку минулого року ревакцинацію АКДП, в листопаді вакцинацію від грипу. Хочу ще знайти від ВПЛ. 2. Можливо, прозвучить банально, але моя мета не захворіти. Особливо хворобами, яких можна запобігти щепленням. І можете не витрачати час на те, щоб переконати мене
-
Секта людей, що дбають про своє здоров'я. Що не так?
-
Шановні форумчани, допоможіть порадою. Була неприємно здивована рахунком на газ (бакатоквартирний будинок, відсутній лічильник газу, немає газового котла, 2 зареєстровані в квартирі людини) Минулий місяць заплатила за зрозумілим тарифом: 5,04 м.куб*1людину на 8,55 грн=92,34 грн. Цього місяця отримала: 18,3 м.куб*1людину на 8,55 грн=312,88 грн Збільшення тарифу до 18,3 м.куб*1людину київгаз на своєму сайті пояснює тим, що вони взяті із першої редакції постанови КМУ №619 від 8 червня 1996 р. Але коли я пішла на неї подивитись, то побачила, що постанова в цілому втратила чинність, на підставі постанови КМУ №204 від 23 березня 2016 року, але своє рішення брати нормативи споживання газу із недійсної постанови київоблгаз обгрунтовує рішенням суду на корсить ПАТ «Хмельницькгаз» який скасовує постанову №204. Якщо постанову № 204 скасовано (але на офіційному сайті ВР постанова чинна!), то чому облгаз апелює до першої редакції Постанови №619, а не до останньої (зі змінами від 2015 року), особисто мені не дуже зрозуміло. Порадьте, шановні, що робити: платити 312,88грн і починати процес відшкодування надмірно сплаченого, платити як раніше (92,34грн), і чекати, поки КМУ із Облгазом досягнуть згоди (чи досянуть - не зрозуміло).
-
Насіннячко отримала, вже трошки посмажила і із задоволенням з'їла. Величезна Вам вдячність!
-
Доброго дня! Чи можна забронювати у Вас кілограм голонасінних зернят? Можу завчасно і оплатити, тільки щоб відправка була після шостого - зараз виїхала вже з міста, до відділення НП далеченько...
-
Так, тут Ви абсолютно праві. Коли на прийомі в державній клініці лікар думає, скільки грошей він зможе з мене витрусити, медицина закінується.
-
Думаю, ТС тема вже давно не цікава, але для інших учасників дискусії поділюся: цієї осені купила міцелій лисичок, рижиків і опеньок. Трохи посиділа в інтернеті і зупинилась на thefeller.com.ua. Про якість міцелію ще нічого не скажу, бо ще не саджала, буду займатися грибами лише весною. Але підкупило те, що відразу після замовлення мені надали дуже детальну консультацію, як підготувати місце для посадки, які "сусіди" покращать грибницю, на що звернути увагу з опеньками. І попросили телефонувати, якщо буде потрібна допомога. Особисто я люблю такий підхід до продажу свого продукту. Буду бачити, що з того вийде
-
Ви трошки не зрозуміли. Я маю можливість купити на дітей страховку, і з дитинства вони спостерігаються в хороших клініках, у дійсно хороших спеціалістів. У обох моїх дітей спадкова особливість будови носових ходів і вух. І гидота - то антибіотики, які їм доводилося приймати кожен раз, як звичайні соплі оберталися на ускладнення у вигляді важкого отиту. Гидота - то лежати у лікарні під крапельницею, тому що отит нагнав граничну температуру, яка не збивається парацетамолом і ібупрофеном. А Превенар (як і Синфлорікс) - то лікарські препарати. Перевірені, сертифіковані, і ефективність яких доведена клінічно. І ефективніше все ж зробити одне щеплення, аніж вчетверте за півроку пити антибіотики (теж лікарські препарати, теж перевірені і сертифіковані, але вчетверте). Хіба ні?
-
Поділюся досвідом з мого життя. Старша дитина. Якщо зранку починалися соплі, то з імовірністю 85% ввечері був отит. Соплі завжди були вірусні, а от коротка і широка євстахієва труба сприяла вторинний інфекції. До лорів ми ходили як на роботу, мали кілька госпіталізацій, перепробували безліч різних антибіотиків. З віком ситуація трошки покращилася, але не в рази. Молодша дитина. Неймовірно, але кожні соплі почали закінчуватися бронхітом чи отитом. Набридло. В жовтні зробила обом щеплення Превенар 13. Вакцина дорога, але скільки ж можна пити антибіотики? Хворіти діти менше не стали, адже ця вакцина не захищає від вірусних інфекцій. Вона від отих вторинних бактеріальних ускладнень, типу отит чи бронхіт. Зараз грудень, можна заявляти, що статистичних даних недостатньо. Але, у старшого соплі за цей період були один раз, у меншого тричі. Але тільки соплі, нічого більше. Найсерйозніші ліки, які я купувала, це аквамаріс для промивання носів. І собі я цього року вперше зробила вакцинацію від грипу.
-
Ви так смачно описали, що тепер кортить теж таку ковбаску зробити! Спробую на вихідні спробувати 😁
-
Шановне панство, є питання. Пересаджувала я свою Помпонеллу, бо вибрала їй не дуже вдале місце спочатку. І коли я її викопала, то вище місця щеплення побачила багато гарненьких міцних корінців. Коріння нижче щеплення, те, що на підвої, виявилося зовсім неживе, більше половини відрізала. Я можу тепер вважати її власнокореневою?
-
Вітаю! Пурпуровий між камінням сидить таки кущик гейхери, але назву не скажу - бірки пообгризала собаня Ця грядка до обіду на сонці, в найбільше пекло прикрита парканом і сонце там знов лише після 16 години, тому гейхері дуже комфортно. На іншій грядці, де сонце з ранку і до 16 трохи інший сорт (нижня сторона листка фіолетова, верхня сіро-зелена) - то вона теж дуже гарно переносить сонце, а от салатові не дуже.
-
Перша клумба, яку можна показати спільноті Клумба перед майбутньою терасою, планувалася максимально запашною і в рожево-лилових тонах, але в якомусь посадковому угарі вліпила туди червоно-помаранчеву Briosa і жовто-рожеву Chicago Peace (не влізла на фото). Зараз над ними розмірковую - пересаджувати не дуже хочеться. На заднному фоні дві гілки Nahema, попереду зліва направо: Briosa, Herzogin Christiana, Minerva, Novalis. Всі - посадка осінь 2017. І мої чемпіонки: третя хвиля цвітіння у Pink Musimara та Vivaldi (дворічки). Третє цвітіння у обох найпишніше (перші два були по парі квіточок). Musimara до цього року виглядала як дві палки, зараз вже зробила з себе щось схоже на кущик.
-
Із задоволенням, тільки я не дуже шарю як У мене це перший і єдиний поки трав'янистий гібіскус, для спостережень. Корневище викопати? Коли? жена slaven_33 Конкретно цей гібіскус у мене перезимував вже 2 зими. В першу нічим не вкривала, у весну вийшов дуже слабенький, довго нарощував кущ, заквіт лише в середині вересня. На другу зиму висипала на нього піввідра компосту із землею (чесно кажучи, окучувала троянди і ліньки було тягнути відро із землею назад, тому і гібіскусу теж дісталося). Ефект зовсім інший - прокинувся рано, кущ наростив досить швидко, і заквіт у липні. Тому на цю зиму повторю йому окучку