ukrvermiculit
Пользователи-
Публікації
540 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача ukrvermiculit
-
Сучасний ДБН 31 Теплова ізоляція будівель. вимагає проводити розрахунки в умовах експлуатації Б для нашого регіону, у вас в розрахунку матеріали виключно в сухому стані та з коефіцієнтом однорідності 1(потрібно газоблок виставити як кладку із товщиною швів 2-3мм). Газоблок в умовах експлуатації використовуємо за цими даними aeroc.ua/wp-content/uploads/2020/02/protokol_d400.pdf , Light в умовах експлуатації Б має коефіцієнт теплопровідності 0,088 bauwer.ua/products/light
-
Конструкція багатошарової стіни з великоформатного поризованого керамічного блоку та облицюванням клінкерною цеглою. Особливість цього рішення полягає у застосуванні теплоізоляційних сумішей ТМ BAUWER у якості ефективного утеплювача. Крім того з попереднього посту на форумі «Протокол 58к 20 повітропроникність кладки з керамічних блоків.» ця система додає додатковий захист від повітропроникності та збільшує тепловий опір всієї стінової конструкції. Колектив ТОВ "НВП "Укрвермікуліт" вітає всіх партнерів та однодумців з наступаючим Новим роком! Нехай наступний рік буде радісним. Бажаємо більше трудових і особистих перемог, ніколи не сумувати і не здаватися!
-
Згідно протоколу № 58к/20 кваліфікаційних випробувань з визначенням повітропроникності кладки з керамічних блоків та теплоізоляційними матеріалами виробництва НВП «Укрвермікуліт» наданим Державним підприємством „ Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій” (ДП НДІБК) опір повітропроникності склав 91,69 м•год•Па/кг, що відповідає допустимим значенням повітропроникності огороджувальних конструкцій за ДСТУ-Н Б В.2.6-191 2013 «Настанова з розрахункової оцінки повітропроникності огороджувальних конструкцій» та додатком Т ДБН В.2.6-31 2006 «Теплова ізоляція будівль». Оздоблення стінової огороджувальної конструкції з керамічних блоків товщиною 380 мм теплоізоляційними матеріалами Bauwer покращує показники опору повітропроникності огороджувальної конструкції майже у три рази. Протокол 58к 20 повітропроникність кладки з керамічних блоків.pdf
-
Результати протоколу № 57к /20 кваліфікаційних випробувань Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій з визначенням опору теплопередачі кладки з керамічних блоків та з оздобленням теплоізоляційними матеріалами виробництва НВП «Укрвермікуліт» : 1. опір теплопередачі фрагмента стінової огороджувальної конструкції з керамічних блоків товщиною 380 мм становить 2,2 м2 К/Вт. 2. опір теплопередачі фрагмента стінової огороджувальної конструкції з керамічних блоків товщиною 380 мм, мурувальний розчин Bauwer М 700, оздоблений теплоізоляційною штукатуркою Bauwer Aero товщиною 25 мм, пустоти керамічних блоків заповнені перлітом М 75, становить 3,24 м2 К/Вт. Висновок: Теплоізоляційні матеріалами ТМ Bauwer покращують теплоізоляційні показники огороджувальної конструкції з керамічних блоків товщиною 380 мм, на 47,3 % (з 2,2 м2 К/Вт до 3,24 м2 К/Вт). Протокол 57к 20 опір теплопередачі кладки з керамічних блоків.pdf ibb.co/SnfwsZ8
-
Багатошарове нанесення теплоізоляційної суміші Bauwer Aero з коефіцієнтом теплопровідності - 0,055 Вт / (м • º К) та об’ємною вагою 230 кг/м³. Особливість цього об’єкту в навчанні виконавців замовника безпосередньо під час виконання робіт. Щоденний контроль, наявність технологічних карт, креслень фасадних вузлів та навчальних відео стали запорукою якісно виконаної системи теплоізоляції.
-
Ідеальне рішення для спальні та дитячої кімнати, адже даний матеріал не лише володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, але й створює сприятливий мікроклімат кімнати. Вміст природного антисептику – вапна попереджує утворення різноманітних грибків та плісняви, а також наділяє суміш бактерицидними властивостями. Вирівнювання стіни + доутеплення + захист = помірна ціна. Теплопровідність 0,074 Вт/мК, об’ємна вага 375 кг/м .
-
Поповнення в лінійці ТМ Bauwer! Чергова розробка для внутрішніх робіт- гіпсоперлітова штукатурка BAUWER G75. Ідеальне рішення для внутрішнього доутеплення стін, створення власного мікроклімату та акустичного комфорту у приміщенні. Хороша теплопровідніть та низька об’ємна вага підтверджена протоколами випробувань Державного підприємства «Українського науково-дослідницького і проектно-конструкторського інституту будівельних матеріалів та виробів НДІБМВ».
-
ДБН В.2.6-31:2016 Теплова ізоляція будівель. 4.11.6 Вентильовані повітряні прошарки мають бути розташовані між зовнішнім захисно-опоряджувальним шаром та теплоізоляцією. Шари, що розташовані між повітряним прошарком та зовнішньою поверхнею огороджувальної конструкції, при розрахунку теплопередачі не враховуються.
-
Доброго дня. Все частіше піднімається питання утеплення тришарових стін або конструкції з вентильованим повітряним прошарком. Мінераловатні і скловолокнисті матеріали мають високу гігроскопічність і при зволоженні значно знижують свій термічний опір. Це призводить до поступового розхитування структури утеплювача і розкладанню в лужному середовищі волокон плити в поверхневому шарі і, в кінцевому рахунку з часом, до повного руйнування утеплювача. Звертаємось до фахівців за порадами, думками та критичними зауваження з приводу заміни плитних утеплювачів на теплоізоляційні суміші BAUWER. По-перше, в’яжуче цемент, який з роками тільки добирає своїх властивостей. По-друге, монтаж системи виконується штукатурним способом тим самим досягаючи максимальної однорідності. По третє, взагалі не впливає на якість нерівності та пошкодження кладки. Далі, спрощується монтаж гнучких або композитних в’язей та елементів кріплень, які є теплопровідними включеннями. Додаткове закриття на стику «паз-гребінь» за допомогою Bauwer Basis, який застосовується для зміцнення всіх видів будівельних основ, збільшення адгезії та вирівнювання поглинаючої здатності поверхонь з подальшим нанесенням штукатурних шарів сухих будівельних суміш Bauwer. Наостанок, але напевно найголовніше: ДБН В.2.6-33:2018 «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування»: 8.6. При улаштуванні теплоізоляційного шару необхідно забезпечувати щільне прилягання плит одна до одної, до несучої частини стіни, а також до елементів несучого каркаса. Загальна площа повітропроникних щілин не має перевищувати 3 % від площі поверхні фасаду. Ці повітропроникні щілини можуть знаходитися у місцях стику плит теплоізоляційного шару та проходу через них елементів несучого каркаса.» При застосуванні теплоізоляційних штукатурок вимоги пункту 8.6. ДБН В.2.6-33:2018 мінімізують можливість утворення повітропроникних щілин та порожнеч.
-
Добрий день. Покроково: 1. Те що будинок з газоблоку стоїть не утеплений мінімум один сезон це оптимальний варіант по вирівнюванню кількості вологості всередині газоблоку та умовах використання. Постійна картина на об’єктах – зволожений блок привезений зі складу в упаковці. 2. Мінераловатні, скловолокнисті та матеріали на основі перліту мають високу гігроскопічність і при зволоженні значно знижують свій термічний опір. Це результат поглинання водяної пари з повітря (абсорбція). Тому застосовувати суміші ТМ BAUWER для зменшення вологонакопичення не доцільно. Зменшення здатності поверхні поглинати воду досягається ґрунтовками глибокопроникними або на основі кварцового піску. 3. З точки зору вентфасаду передивіться існуючи ДСТУ Б В.2.6-35 2008 «Конструкції зовнішніх стін», ДБН В.2.6-31-2016 «Теплова ізоляція будівель» та ДБН В.2.6-33 2018 «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією» з приводу теплопровідних включень, вимог до повітряних прошарків, відповідності монтажу утеплювача та накопичення вологи у зимовий період і як наслідок зменшення у літній.
-
Доброго дня. Для досягнення значення опору теплопередачі R=3,3 м2К/Вт. необхідно 40 мм теплоізоляційної суміші Bauwer Aero або 50 мм теплоізоляційної суміші Bauwer Light. По внутрішньому оздобленню радимо розглянути варіант теплоізоляційна штукатурки Bauwer LIME, виготовленої на основі вапняного в’яжучого із теплоізоляційними мінеральними наповнювачами – перлітом та вермікулітом або іншими гіпсовими штукатурками.
-
Доброго дня шановні форумчани. Ділюсь своїми враженнями від відвідування об’єкту у Київський області. Стіни будинку змуровані з газоблоку AEROC D400, товщина 375 мм. Попереднім провішуванням з’ясувалось, що має місце відхилення по вертикальній площині фронтонної стіни висотою приблизно 8 метрів з перепадами до 80 мм. Враховуючи вимоги ДБН В.2.6-33 2018 Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією додаток А (конструктивна схема,пункт 2) ці нерівності потрібно попередньо вирівняти штукатуркою по маяках перед улаштуванням мінеральної вати. Рішення клієнта звернутись до теплоізоляційної системи BAUWER сформовано розумінням здороження та ускладнення опорядження його фасаду. До того ще потужний шар цементно-піщаної штукатурки всередині стінової конструкції протирічить пункту 4.10.1 ДБН В.2.6-31:2016 Теплова ізоляція будівель: при проектуванні теплоізоляційної оболонки будівлі на основі багатошарових конструкцій необхідно розташовувати з внутрішньої сторони конструкцій шари з матеріалів, що мають більш високу теплопровідність, теплоємність та опір паропроникненню.
-
Доброго дня. Переважна кількість наповнювача у теплоізоляційних сумішах виробництва "Укрвермикулит", все ж такі переліт. З приводу технології , рішень, вузлів та іншого: інформація досить об’ємна, надайте будь-ласка ресурс куди її можливо відправити. Зважаючи на фото мова йде про внутрішні роботи. Не знаючи показників зовнішнього утеплення для теплоізоляції бетонної перемички, без розрахунків, необхідно мінімум 40 мм теплоізоляційної суміші Bauwer Light. Посібник_Тепловер_2015.pdf Instrukciya_Teplover 160x297 UKR.pdf Light.pdf
-
Доброго дня. Бажання європейських виробників пустотілих керамічних блоків збільшити опір стінової конструкції зрозуміло. Навіть, якщо припустити що у реальних умовах змурована на заповнених блоках стіна покаже менші коефіцієнти запас по зарегламентованих показниках достатній, відповідно до ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель». HELUZ.pdf Stellaria-NZ-Wienerberger-Porotherm-Catalogue-CLIMAmur-42.pdf www.wienerberger.ua/produktsia/wall/clay-blocks/porotherm-30-t-profi.html
-
Продовжуємо знайомити шановних форумчан з технічними рішеннями запропонованими європейськими виробниками пустотілих керамічних блоків. HELUZ, чеський виробник керамічних блоків, задля збільшення енергоефективності стінових конструкцій з продукції власного виробництва пропонує наступні заходи: застосування теплоізоляційних, мурувальних розчинів; зовнішнє доутеплення та підготовку під декоративні штукатурки легкими теплоізоляційними розчинами з коефіцієнтом λ 0,1 [Вт/мK]; заповнення порожнеч блоку спученим перлітом. ТОВ "НВП "Укрвермікуліт", український виробник теплоізоляційних сумішей пропонує: теплоізоляційну суміш Bauwer М 700 для кладки стін з енергоефективних матеріалів з λ 0,143 [Вт/мK]; теплоізоляційну суміш Bauwer Light з λ 0,067 [Вт/мK] для утеплення стін ззовні з одночасним вирівнюванням основи; перліту M -75 насипна щільність якого не перевищує 75 кг на м³ з λ 0,039 [Вт/мK].
-
Wienerberger AG багатонаціональний виробник керамічних блоків для стін оновив на своєму офіційному сайті інформацію щодо теплотехнічних характеристик пустотілих великоформатних керамічних блоків. Розділ: інструкції по кладці. www.wienerberger.ua/pidtrimka-instrumenty/materialy-dlia-zagruzki/instruktsii-z-kladky.html Опір теплопередачі кладки тепер вказується сукупно з теплоізоляційною штукатуркою. НВП "Укрвермікуліт" - науково-виробниче підприємство, що спеціалізується на виготовленні теплоізоляційних штукатурок Bauwer, для зовнішнього та внутрішнього застосування. Органічне поєднання дослідницького та практичного досвіду дозволило ТОВ НВП "Укрвермікуліт" вдало застосувати систему теплоізоляції Bauwer для термомодернізації стінових конструкцій, змурованих з пустотілих керамічних блоків, в тому числі продукції виробництва концерну Wienerberger керамічних блоків Porotherm.