Revizor4
Пользователи-
Публікації
19 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Revizor4
-
Я з Вами колись радився на рахунок заливки фундаментної плити на насипному грунті . Ребристої плити . Так от залив я свою плиту. І реально мав серйозні труднощі з насипним грунтом . Отже.. 1.Під п'ятно плити вийняв грунт 0,5м для подальшої засипки і трамбовки піском. 2. По периметру вирив ленту на 1,2 м. Зробив щебневу підготовку в дні ленти і як наслідок глибина ленти мала бути 0,9м від позначки "0". Як пішли дощі берега ленти дуже обсипались . Я зрозумів , що реально залити все й одразу плиту з ребрами просто не реально ! ( так як і Ви казали). Як порятунок правильних форм лєнти я використав азбестові листи прямі і хвилясті . Опалубку я ставив зразу з розрахунку на заливку плити . Внутрішні щити опалубки я знімав після того як залив зовнішнє ребро ( ну тіпа - лєнту). 3. Після заливки зовн. ребер плити - знімаю внутрішні стінки опалубки і починаю готувати основу . Основа : 0,6 -0,8 м піску , ( пісок засипався слоями по 20см з поетапною трамбовкою віброплитою з обильним поливанням водою і дощами . Після засипки піском засипаю щебнем 0,15-0,17м. РОблю підготовку ребер жорсткості під несучі стіни ( виборка піска у вигляді трапеції перевернутої на глибину 0,4м) 4.Кладу гідроізоляцію з єврорубероїда 5.Армую ребра , починаю армувати плиту ( крок 20х20 , два ряди арматури 12'. 6. Заливаю плиту одним махом (товщина 0,3 м Бетон М250) 7. На рахунок того , що ви говорили про зміщення плити і ленти , що вони по різному працюють. Я в місцяч, де в мене впираються ребра жовткості внутрішніх стін в зовнішнє ребро ( то шо по периметру) поробив закладні ніші , плюс всюди випуска арматури по оставляв . Коли армував, я це все діло позвязував ( Плита + вн .ребра + зовнішнє ребро)
-
В мене така ж історія . Мав проблемну ділянку . МАло того що нахил незначний був та ще й торф з високим рівнем Г.В. Попередньо було навезено 1,5 тис м/3 грунту . ( 150 машин) . Як будуватись на настипному грунті який полежав всього один сезон ? Після виїзду на місце конструктора рішення було наступне - ребриста монолітна плита. Плита поверхнева , проте по периметру я завалив потужні ребра ( товщина 0,4м глубина від землі 0,9.). Ребрами я її закріпив , щоб вона мені не поповзла чи не накренилась . Так як п'ятно під плиту не зовсім рівне було.то в деяких місцях вона досягала і 1,2 м. Всередині було витягнуто 0,5 м. грунту і засипалось піском , поливалось водою , трамбувалось. Піщана подушка вийшла орієнтовно 0,6-0,8 м. Потім щебінь 0,15м. Гідроізоляція єврорубероїдом . Армування два ряди Ф12 з кроком 20смх20см . і заливка монолітної плити товщиною 30 см . .. А до речі - під несучі стіни робив ребра під плитою Ну типу заглублявся на 40 см і армував . Реально плита дорого вийшла . На плиту розміром 13,4х11,5 мені пішло : 3 тонни арматури , 80 м/3 бетону М250., 4м/3 лісу, 100м/3 піску,30м/3 щебню . Итого 11- тонн зеленого бакса тільки на матеріал . Роботу доплюсовуйте , самі , бо я робив сам , так як порахував попереддньо що бюджет нехилий получається . За заливку плити в нас майстри беруть орієнтовно 300грн/м3. ТОбото робота мала б скласти 24 000 грн ( 3000$)/ Тобто плита в 13-14 тис$ би вийшла . От тепер оцінюйте і порівнюйте . Нормальна - добротна плита - нормально й коштує . Але як казав мій брат - " На фундаменті не економ !
-
Ребро придумано лише для роботи на бокове промерзання . Воно є тільки по периметру . Щодо плити - то планується проводити всі заходи щодо підготовки основи , а саме - трамбування піском, влаштування щебневої основи , гідроізоляція . і т.д. По ідеї якщо навіть через ослаблення в певному місці грунтів і осадки ленти - плита мала б втримати від розлому . Щодо несучих стін - то під них планується ребра жорсткості дещо легшого характеру (прокопка на 0,4 м ) . Будинок - півторачка . Другий поверх мансардний . перекриття монолітне . Стіни або поротерм , або пустотілий кирпич. Креслень є більше не всі зміг вигрузити в сайт. Мучать мене думки тільки як спрацює лєнта з плитою якщо я лєнту окремо залию . а плиту потім ( коли втрамбую і підготую всю основу ) Поправте мене якщо я щось не правильно думаю. Doc.doc
-
Не знаю вийде в мене правда чи ні ? Час покаже . Отже ... 1 . Вириваю мінікотлованчик вниз на 0,5 м . По периметру опускаюсь ще нижче на 0,3 до 0,8 2. Вставляю листи шиферу - тіпа як внутрішні стінки опалубки . 3. Засипаю піском, трамбую ... 4. З верху попросферлюю отвори і позвязую шифер ( стінку північної стіни з південною , східну з західною . Так , щоб всередині не розклинювати , бо незручно буде арматуру вязати . По ідеї все має триматись поперти не мало би. І втрамбовувати можна не обсипеться . 5. Заливаю все зразу. Добавлено через 1 час 4 минуты Порадьте як би Ви робили .
-
Покажу що було ... І що я зробив. Навіз 1500 м/3 грунту засипав, розрівняв. Вийшло на півдні ділянки 0,5 від рідного грунту . На півночі - 1,4 м насипного. Залишив перезимувати . Тепер буду будуватись влітку
-
Я скинув лише один з малюнків . Кидаю вязку в розрізах. Є "малюночки" в'язки арматури "зверху". Лента вниз служить скоріше як фіксатор плити , так як на ділянці був трохи уклон . Він був насипаний і вирівняний насипним грунтом суглинком і т.д. Також на наше побажання ми зробили її дещо глибшою , щоб вона працювала на бокові промерзання ( хоча вода низько - 1,6 м). Заливатиметься однозначно все разом . ( Я прислухався до Вашої поради ) Середні ребра дещо менші і виконують радше функцію балок підсилюють плиту в місцях несучих стін. Doc.doc
-
В мене таке ж . Зробив геологію, закликав конструктора по фундаментам . Порадив ( точніше вніс зміни в стандартний проект) заливати монолітну плиту армовану кроком 20х20 см в два ряди .Товщина 300 мл. з підготовкою основи 0,5 м річний пісок ущільнений, 0,2 м щебень втрамбований . плівка , оді вже плита . Доречі плита з ребрами жорсткості під несучі стіни (0,4м) та по зовнішньому периметру лента на глубину 0,8 від землі.
-
(ссылка устарела)
-
В тому й то справа . Він геології не робив . Він так як я засипав грунтом почекав рік , вирив звичайну ленту Дуже навіть арматурою не перевязував , навіть при заливці бетону накидав в якості наповнювача бетонний бій. Довкола хати за метра 3-4 на сусідніх ділянках вода . Не дуже я впевнений в міцності його лєнти . Тому сильно товкти й не хочу. Добавлено через 1 минуту Сусід взагалі навпроти мене й трохи вишче. Він не в мому ряду.
-
Сваї можна , але... 1) В мене геологія не дойшла до твердого власне в цьому проблемному місці , тому невідомо скільки вона туди зайде . 2) Сваї здорожчують суттєво вартість фундаменту . 3) Так як вода високо , треба забивні сваї , бо заливні не получаться - ризик того , що пливун зразу ж замулить воронку. Забивати не дуже хочу бо недалеко вже почав будуватись будинок . Можна посвартись з сусідом .
-
Вариант сместить дом расматрел и сместил на более материковую часть ( более твордую .) Но все одно за счет уклона плита будет ложиться на насипной грунт . Ево там гдето до 1 м будет . Скажите пожалуйста Потянеть ли вес дома моя плита ? ( Дом 1етаж +монолит перекрит+ мансарн етаж . Кирпич . Криша четирехскатка 40"/ Типичний польский проект . И кстати что касается вибора между кирпичом /газоблоком керамичним блоком / как они держат вес монолитн перекрития ? Что лучше вибрать ? Добавлено через 49 минут Может строить из керамическоо блока ? Как он по весу и по чене в сравнении з кирпичом ?
-
... что я должен делать с грунтами , как их утрамбовивать, какая щебневая подушка должна бить ?. Ви вспоминали , что не рекомендуєте кирпич , почему ? Заменить на газобетон ? Резона сильно углублятся с каблуками я так понимаю нет . Дренаж я действительно собираюсь делать . Не страшен ли мне мороз при таком варианте?
-
Спасибо ребята . Сегодня виезжал повторно с конструктором и архитектором . Так вот он после более детального изучения рисунка геологии изменил свои рекомендации. Он посоветовал все таки плиту делать наверху. Тоисть не углублятся . Дать щебневую основу 10- 15 см , хорошо утрамбовать ето всё дело вместе с етим насипним суглинком (см. рис). Тогда подушка 10-см из М-100 , гидроизоляция и 40 см армированая в два ряда плита. Итого получиться от нуля 10+ 40 = 50 см . Плите просил добавить ребра жесткости ( типа балки) по периметру и по несучим стенам ( углубится ниже нуля на 40см) для того , щоб покрепче её зафиксировать. Кстати дом - одноетажка з мансадним етажом . стени кирпич , перекритие монолит бетон: (ссылка устарела) .Буду благодарен ребятам за ответ.
-
Та же проблема . Лягушки квакают . Навез 1,5 тис кубов подсибки . тепер плиту хочу ставить только не знаю - конструктор по фундаментах посоветовал углубится на 1метр с плитой, так же ребра жесткости по периметру добавить , сделать випуска на ленту и гнать вверх по подушке уже ленту ? Что скажите ? Єсли на метр - то єще до води не дойду
-
Помогите советом . Єсть участок . Пятно дома ложится вцелом нормальние грунти ( твердий суглинок. УГВ 1,6 м) но проблема в том, что северная стена ложится на торф. Под торфом (60см) вода , пливун. Зделал геологию . Позвал контруктора по фундаментам . Посоветовали фундаментную плиту 30-40 см. с каблуками по периметру для фиксации плити ( что не сместилась ). Найболеє переживаю за северную часть дома . Пятно дома заходит на етот торф буквально 1 метром не больше . Дальше суша . Размер дома 13х 12м. В прошлом году так как участок уклонний с плавним переходом в болото - подсипал на 1-1,5 висоту. и оставил перезимовать . Насколько нужно углублятся с плитой . Єсли часть плити не дойдьот до суглинка родного - то можно ли трамбовать подсипной грунт , делать основ ущебнем и ложить плиту на такую основу ? grafic-Default-000.pdf text.pdf grafic-Default-001.pdf