Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

bonjorna

Пользователи
  • Публікації

    109
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача bonjorna

  1. Відкриті балкони - це великий геморой і велика вартість будівництва, якщо робити правильно з ізоляцією, відводами води. Ми колись теж захотіли відкриті, а після першого осіннього-зимового сезону з вигрібанням снігу та видаленням води після косого дощу засклили роздвижками )
  2. Краще сухий керамограніт, або клінкер: ляпнув - роз(б)лив- помив, витер, змів будь-що - крихти, листя, пелюстки, сніг - і щастя)
  3. Є різні моменти по роботі димоходу, висоті та ширині самого порталу - роблять майстри розрахунки і тоді воно не димить і працює, як треба. В мене в будь-яку погоду та пору року диму в обличчя немає. Та і всі інші параметри в+ш+г - норм. Високі казани може не зовсім зручно може бути - але то інша історія
  4. Ні, не саме таким, але подібним в бесідці, зробленим з цегли - внутрішня частина топки з вогнетривкої, зовні з червоної повнотілої.
  5. Питання естетики важливе, безумовно, але головне - щоб працювало, як треба - це вже не заборна специфіка, а більш по пічам. Я користувач такої бандури.
  6. Та і всі поверхні біля нього теж з чогось подібного, бажано подібне на глянець або полірований камень - поставив казан чи каструлю з сажею або жиром капнув - витер вологою чи сухою серветкою - порядок - робоча зона
  7. Практично також, тільки на другому поверсі є радіатори, що розраховані під низькотемпературну СО з головками, а ще тепла підлога в санвузлі. Є під це на 2 поверсі свій колектор, але без усяких змішувальних вузлів та додаткових насосів. Питань по роботі взагалі ніяких, крім того, що по відчуттям з радіаторами (працюючими чи ні) менш комфортно, ніж з теплою підлогою. Враховуючи, що підлога на 2 поверсі з плитки - є певні шкодування в мене, що не зробили опалення також теплою підлогою, але практики не було і такі в цілому справи.
  8. За 8-9 років з кольоростійкостю коричневої Bryza питань майже немає, але є моменти руху з'єднань (можливо температурних - переважно на сонячних сторонах) і відповідно підтікань на тих місцях. Навіть герметики бітумні та стрічки не рятують - намагалися ними вирішити майстри, що спеціалізуються на монтажу покрівлі, я потім через якийсь час це все зачищав та змінював муфти - це вирішує, але на який час - хз. До речі - вони казали про схожу ситуацію з металевими жолобами. Добре, якщо є можливість доступу до цих муфт та дозволяє висота покрівлі та конструкція будинку, а в іншому разі може бути невесело.
  9. Якщо це у відношенні моєї теми - кондиціонери у будинку є, але для охолодження влітку. Питання було у можливій економії споживання електроенергії шляхом зниження температури в будинку в зимовий період на 7-10 днів і потім ії підвищення до базового значення.
  10. Чому тільки повітря? А огороджуючі конструкції, перекриття? Якщо не каркас чи СІП, то теж акумулює.
  11. В итоге после этих всех манипуляций с отпуском разница потребления э/э по сравнению с предыдущим месяцем составила 86 квт. Моё мнение - фокус не удался )
  12. С ночным тарифом понятно. А регулирование суточной температуры - ночью и днём меньше, а утром и вечером (когда люди дома условно) выше - какая экономия?
  13. Для чего-то же немцы или французы эти режимы суточные разрабатывают и применяют в своих системах отопления - какой то профит должен быть?
  14. Есть разная техника в хозяйстве, поэтому и привел пример. С электрокотлом пока тоже сомнения в целесообразности "режима отпуска", по итогу посмотрим.
  15. Вайлант. Спасибо, попробую, если будет такая необходимость. На сегодняшний день актуально 24/7. Когда-то пробовал на газовом котле и программаторе данфосс в квартире суточное программирование - ночью и днём прохладнее, утро-вечер теплее - экономии нет. Даже тема была здесь в 2016 о настройках котла вайлант, там писали, что немцы признали самым экономичным режим управления "термостат". Я им с тех пор и пользуюсь на Calormatic 470 - порядок.
  16. Да, дом остывал при не очень холодной погоде несколько дней. Это был "режим отпуска". Котел 6 кВт работает в обычном режиме 24/7 на 3 кВт. На 6 кВт по ночному тарифу наверное будет нагревать, я не пробовал ещё. Опять же в постоянном режиме без существенных перепадов температуры в доме и ещё погода влияет.
  17. При том, что они реально дают экономию и комфорт в отоплении - не доходит до многих эта тема
  18. Якщо ніхто не житиме і треба підтримувати мінімальну температуру, наприклад, 13° - встановлюйте на термостаті температуру більшу і інтервал нічного тарифу або як потрібно. Взимку за 8-9 годин на добу система опалення, особливо тепла підлога, не встигне вийти на задану температуру приміщення або на максимальну температуру теплоносія в налаштуваннях котла. Майте на увазі, що для того, щоб з такого режиму нагріти будинок 140 кв.м. для проживання, в опалювальний період потрібно +- пару діб, в залежності від матеріалу побудови. Я нещодавно грався з електрокотлом на будинку 60кв.м. газобетон з переходом з режиму 16 гр на 21.
  19. Молодці, що розібралися! Зараз такий час, що приходиться інколи самостійно вирішувати деякі технічні питання.
  20. Пути господни неисповедимы. Мне первый раз поставили термостат на автономное газовое в квартире в 2009, хотя не самые хай тек были монтажники и, кстати, беспроводной Honeywell. все остальным соседям в том доме повезло, видимо, со староверами. Да и многим другим, как практика показывает, к сожалению.
  21. Краще хай вибере той, хто буде встановлювати і відповідати за працездатність. Їх багато моделей і виробників. Хтось котел обслуговував ж ваш - буде простіше до них звернутись.
  22. 0.3 та 1.2 - то налаштування програмованого термостату або керування котла з зовнішнім датчиком температури повітря, який врегульовує режим роботи котла залежно від вуличної температури. Дає трохи економії - холодніше - гріє опалення більше і навпаки. Вам треба, щоб хтось, хто знаходиться в Києві та має час, бажання, розуміння та доступ, встановив, підключив до котла та налаштував у будинку програмований термостат з добовим налаштуванням та під'єднанням до інтернету - щоб Ви могли віддалено їм керувати
  23. Запиз..вся мастер ты "опасный". Смотри за собой и своими "приборами"
  24. Риторика трохи у них змінилася - білі, красні, хер мордастий - робота іде ) може якогось не "тупого клоуна" (хрона) підтягнуть -цікаво)))
×
×
  • Створити...