-
Публікації
1 826 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Jetfigter2015
-
Підкажіть хто в темі: актуальна ціна за в'язку 1м.кв арматурної сітки. 20*20
-
Швы после поэтапной заливки. Вопрос!
Jetfigter2015 відповів у розділі Фундамент, бетон, гідроізоляція
Ну якщо верхній шар висить в повітрі, то задуйте пінкою монтажною -
Пам'ятаю, було щось подібне.:D Після того, як в черговий раз написали якусь ху@йню і пробували вийти сухим з води. Суть не в Вашій продукції, суть в Ваших спробах сьогодні писати одне, завтра протилежне. То як там, вібратор при заливках можна використовувати? Катастрофічних розшарувань не буде? :D "Липкий" якраз Ви, з категорії "плюнь в морду - скаже дощ іде". Бажаю удачі.
-
Ви ж розумна людина. Думаю не варто пояснювати, що в бетоновозі ефективність змішування є низькою і про 5 чи 20 хв після добавки пластифікатора говорити не варто. Крім того є різниця між добавкою пластифікатора в бетон, що "приготовляється" та в бетон, який приготовлений 2 год тому, та штучно методом перемішування утримується в "робочому" стані.
-
Шановний Propeller. Ви відмовчались на два моїх запитання ігноруючи їх. Я так розумію Вам просто немає що відповісти в зв'язку з своєю "будівельною" безграмотністю. Підтвердженням цього є Ваша безглузда порада додавати пластифікатор в бетон, який навіть невідомо скільки годин перед цим приготовлений. Виходячи з цього відповідально заявляю - можливо "торгаш" з Вас і не поганий, але НЕ ДАВАЙТЕ ЛЮДЯМ ПОРАД В ТОМУ, В ЧОМУ ВЗАГАЛІ НЕ ОРІЄНТУЄТЕСЬ. В даному випадку відповідальність за результат як мінімум на 50% лежить на Вас особисто.
-
Ви мені подобаєтесь своїми змінами поглядів, при чому кардинально протилежними. :D На рахунок передозування платифікаторів. Шановний, передозування платифікаторів впливає негативно на кінцеву міцність бетону. Про це навіть вказують порядні виробники на упаковках. Крім того такої інфи багато в неті при описах різних досліджень. На рахунок розшарування суміші. Ви з піною біля рота доводили про небезпеку використання вібраторів, так як може виникнути розшарування суміші. Ви хоча б опреділіться, а то в залежності від ситуації пишете протилежні речі. Не стидно?
-
Вже три місяці ТС отримує поради що робити дальше..... Можливо краще все таки розкопати в цьому місті і зробити висновок?
-
Боротьбу з причиною, а не наслідками: 1. вирізати всіх курей (навички користування ножем можуть згодитись, виходячи з подій в світі) 2. розібрати курник:D:lol:
-
Щурі та миші, як і мурахи шукають місце, де є можливіть в теплі організувати собі місце проживання. Пінопласт ідеальний варіант. Суть в тому, що нормальні виробники при виготовленні пінопласту додають різну хімію і цей пінопласт насправді чомусь не подобається тварям.
-
За який період це з'їли? Купляти, наприклад, польський - по смаку тварі не подобається:D
-
Бетон вивантажувався в ящики, які краном піднімались на необхідні поверхи. В випадку першого поверху з ящиків загружався лопатами в тачки та розвозився. Можливо Вам краще продавати домофони і не вникати в такі нанотехнології?;)
-
"К Вашему сведению Советский Союз до 90.ых годов не знал что такое миксер... , и развозили бетон обычными ЗИЛами с металлическими закруглёнными бортами , а в случае необходимости и обычными прямоугольными." - людина описала реалії життя. Якщо Ви цього не бачили - це Ваші особисті проблеми. Тому залишіть свої поради для самого себе.
-
Щоб робити такі висновки та вставляти такі смайлики спочатку потрібно самому бути "в темі", чого не скажеш про Вас. А як перевозився раніше бетон з так званих бетонних вузлів можете побачити в радянських кінофільмах.
-
Та ні, це добре забуте старе. Знову не вгадали. Раніше звичайний бетон возили звичайними самоскидами, просто Ви цього напевно не застали, або в той час цим не цікавились.
-
"Доцільність використання "домашнього" чи "заводського" визначається в кожному випадку окремо в залежності від також усім відомим причинам." - написав теж саме тільки українською мовою. Різниця - Вам подарували 3 "спасибо" (додам по інерції четверте), а мені й надалі пробують щось доводити Добавлено через 1 минуту ніби дома ГЕС люди не будують? А решта все в залежності від бажання
-
Korni, Мені дуже подобаються Ваші змістовні відповіді та роз'яснення в Вашій темі. Професійно та зрозуміло. "Потому что мои предыдущие специализации и строительство нескольких домов для себя и родственников позволяют так утверждать. В том числе, служба в стройбате при строительстве аэродромов ("взлёток") для Буранов." - це ж назвати відповіддю важко. А те, що в нас народ звик купити однієї фракції щебня (і то по дешевше та грязного), піску з глиною, міряти "дозу" лопатами і тд. не є показником. Але є досить масовим явищем. Я не маю Вас на увазі. Не обов'язково. Тут є подібні теми про приготування бетону, навіть з рецептами шаманства з постукуванням палкою по мішалці.
-
MAESTRO DNEPR, Стримуйте свої емоції вставляючи смайлики. На любому заводі використовуються ті ж самі складники, що і при виготовленні бетону в домашніх умовах. "Секретні" технології приготування також усім хто має з цим справу відомі. Доцільність використання "домашнього" чи "заводського" визначається в кожному випадку окремо в залежності від також усім відомим причинам. Тобто ККД цих процесів до уваги не беремо. Якщо ж Ви прирівнюючи себе до спеціаліста та виставляючи свої альбоми на загальний огляд, не в змозі приготувати якісний бетон, то думаю це Ваші особисті проблеми. Можливо пам'ятаєте:«Учиться, учиться и учиться»... Всього найкращого Добавлено через 10 минут Це суттєво залежить від регіону проживання - ціна піску та щебня. На цемент практично ціни однакові. Поцікавтесь цінами та самі прора***те. Об'єми складників зможете визначити скориставшись пошуком в неті.
-
Не можу стверджувати від сукупності яких обставин, крім відсутності арматури в верхній частині, виникла Ваша проблема. Але скажу точно - за декілька морозних днів не промерзає на глибину більше метра. Це не реальні речі.
-
В мене лежать 9м плити, правда ще совдеповські на двох перекриттях - проблем ніяких. Головні вимоги - якісний фундамент, наявність армопоясів та звичайно якісні плити. Розмови про прогинання плит не більше як розмови - "на око" ніякого прогинання не видно, хоча звичайно воно присутнє. Перше перекриття під час будівництва досить сильно навантажував піддонами з цеглою - повністю були заставлені в місцях де не планувались стіни. Тобто все впирається в якість плити і не більше.
-
Alexander_84, Причина Вашої проблеми банальна - "Часть фундамента, которая находится в земле армированая, цокольная часть нет " В Вас відсутня арматура в цокольній частині, тобто немає фактично арматури, яка б працювала на розрив. Верхній ряд арматури в ґрунті в Вашому випадку працює на зріз, так як знаходиться майже посередині висоти фундаменту. Зробіть зверху армопояс з двома рядами по три прути 12 арматури та заспокойтесь.