Raha
Пользователи-
Публікації
3 035 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
1
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Raha
-
Ну нічого собі люди пішли, розумні! Я вже думав, що мене просто пошлють в пішу еротичну мандрівку, а тут розуміння...
-
Як на мене, то загальна ідея цього балкону сама по собі дурна. Переробляти зовнішній вигляд окремо взятого балкону - то лютий колгосп. Якщо робити, то увесь фасад будинку, або взагалі не робити.
-
На Кіпрі в квартирах розповсюджені невеликі газові балони, навіть проходячі по вулицях не рідко можна зустріти поряд з крамницями склади тих балонів. Ніхто здається не стогне.
-
Не треба нічого мудрувати, там все просто. Наприклад у мене від котла гаряча вода подається в буферну ємність з самого верху, а відбирається на колектор теж з верху, дещо нижче ніж подачі. В результаті спочатку прогрівається незначна верхня частина буферної ємності і починається відбір тепла на систему опалення, а коли вже тепло не потрібно системі опалення то воно далі прогріває буферну ємність зверху вниз. Керує процесом ладомат.
-
Якщо будувати як з цегли, то дійсно різниця по геометрії відсутня. А якщо будувати як з пристойного газобетону з міліметровим допуском, то аерок значно краще ніж стоунлайт. Коротше - якщо наймати майстрів, що вміють працювати з газобетоном, то краще обрати аерок. А якщо майстрам нема різниця з чим працювати, хоч з цеглою, хоч з газобетоном, то можна і стоунлайт, але готуйтесь витратити більше грошей на штукатурку.
-
Тиск може бути будь який, але ціна за 1м3 залишиться незмінною, оскільки вона враховує тиск. Так що ціни показові, забудьте про тиск і дивіться виключно на ціну 1м3. Кількість газу в 1м3 при тиску 10МПа і при тиску 0,003 МПа для розрахунків буде однаковою.
-
Найпростіший варіант перемичок - використовувати готові газобетонні перемички від Аерок. З ними все дійсно легко та технологічно. Вони не дешеві, але якщо порахувати скільки ви витратите на альтернативний варіант, то різниця буде не дуже великою. Стосовно торців плит перекриття - розповім як я робив. У мені блоки теж були висотою 200мм і відповідно з плитами перекриття 220мм & розчин було не зручно торці закривати. Але я купив трохи вузьких блоків висотою 250мм і це вирішило проблему. Це тільки на ряд з плитами перекриття. З торців плит вузьки блоки, а з інших боків - повнорозмірні.
-
В системах опалення зазвичай ставлять вузол, що при падінні тиску в системі опалення додає в неї воду. Дивно, що у вас так не зробили.
-
Можна не повноцінний каркас робити, а кріпити плівку до звісу даху, а потім під кутом до землі. Всередені звісно обігрівач.
-
Ух... ну от як з вами важко. Я елементарні речі розказую, заперечити їх майже НЕМОЖЛИВО, але ви все одно нгамагаєтесь це зробити. Звісно стяжка може аккумулюватим тепло, але якщо порівнювати теплоакумулятор на основі стяжки та теплоакумулятор відокремлений, то у відокремленого ТА є деякі переваги: По-перше - тепло з відокремленого ТА використовується дише тоді коли воно потрібно і потрібній кількості. Тепла підлога гріється саме до тої температури, яка потрібна в даний момент часу а не до температури "як вийшло", тобто спочатку висока, а потім вонеа плавно знижується. По-друге - тепло у відокремленому ТА може використовуватись не тільки для опалення будинку, але і на інші потреби. Наприклад у мене тепло в ТА використовується для підігріву води в бойлері не прямого нагріву. Об'єм бойлера у мене 200л і цього об'єму інколи недостатньо на добу для моєї сім'ї. І ось тут ТА допомагає - енергія з нього використовується для підігріву. Ще енергією з ТА можна підігрівати повітря в системі вентиляції. Без відокремленого ТА система звісно дешевша, але і функціональність її нижча ніж в системі з ТА. Використовуючи ТА спільно з електрокотлом та бойлером не прямого нагріву я отримав потрібний мені рівень комфорту при економії енергії (використовую максимально нічний тариф). Але мені легше було прийняти таке рішення, бо ТА мені все одно був потрібен для твердопаливного котла. Давайте я ще спрощу задачу, та наведу приклад: ось є у вас бойлер 200л, а тут дружина захотіла ванну прийняти, а потім і дитина. 200л не вистачає і що робити? Ну звісно можно теном підігріти воду, чи електрокотлом, але доведеться це робити по денному тарифу, бо зайву енергію, яку ви акумулювали в стяжку, ви для підігріва води не візмете. А у мене в системі це питання вирішується просто - контролер побачить, що в ТА більше температура теплоносія ніж в бойлері та увімкне насос для підіргіву води в бойлері енергією з ТА. І цю енергію в ТА я закачав по нічному тарифу.
-
Вночі я грію електрикою бойлер, а електрокотлом дім та ТА. Вдень тепло з ТА використовується для обігріва будинку та, при необхідності, підігріва води в бойлері. Звісно за цим слідкує електроніка і ручного втручання не потребує. Наявність відокремленого ТА дозволяє більш гнучко використовувати енергію, що біла акумульована вночі.
-
Шановний пан Реалист, якщо це вас не обтяжить, прошу вас УВАЖНО прочитати що саме я написав, якщо вам буде важко зрозуміти написане, спробуйте пояснити як акумульованою в стяжці теплої підлоги енергією підігріти воду для ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ, про що саме я і написав. Коли ви зрозумієте свою помилку, можете поставитись до неї з гумором та посміятись над собою.
-
Не тільки, у мене вдень з теплоаккумулятора ща гаряча вода в бойлері підігрівається, що теж важливо. З акумуляцією тепла виключно у стяжці ТП такого не вийде. Але мені ТА був потрібен не тільки тому що є електрокотел, а скоріше тому, що є ще твердопаливний котел. Приведу приклад витрат за попередню добу - вдень: 13.89 кВт x г, вночі - 112.72 кВт x г, це на добу для обігріва та гарачого водопостачання будинку в 200м2, температура в різних комнатах різна, але середня десь 21 - 22 градуси. Доречі - плита теж електрична, вентиляція теж на електриці.
-
Ага, то коли ви кажете, що в відео ні слова немає про пелети, а там про них говорять, що теж використовують в якості палива, то розумна людина має розуміти, що там про пелети немає ні слова, як ви і сказали. Зрозуміло, зрозуміло. Доречі, в Німеччині здається не розділяють погляди Korni на пелети і навіть субсидують 7800 Euro домогосподарства, які готові замінити нефтяне паливо пелетами. Субвидія надається для пелетних котлів потужністю 15 кВт в розмірі 4200 euro, а також ще 3600 euro для створення пелетного сховища поряд з будинком та установку сонячних батарей з мінімальним розміром 9м2. Ну підтримують вони перехід на джерела енергії, що відновлюються, а для нових будинків є окремі вимоги. А самі пелети - Німеччина один з світових лідерів з виробництва пелет. А так да, ну ні слова про пелети в німеччині, газ то панацея. Вірте Korni і буде вам щастя, головне не перевіряйте його слова. Ось ще посилання на статтю з цієї теми: lesprominform.ru/jarchive/articles/itemshow/4211 - там є цифри, порявняння ціни генерації кіловата енергії та таке інше.
-
Ось теж німці, про дрова, пелети та таке інше. Добавлено через 6 минут Так нічого, просто вас на брехні зловили, а так дійсно нічого.
-
400мм... вразило, ну просто монстр якийсь! У мене 25 см ППС і потім 5см стяжка по ньому і то сусіди дивувались навіщо стільки, а у вас 400мм - напевно зовсім ніхто не розуміе.
-
А тему прочитати слабо? Там грошей навіть на лазню не вистачає, не кажучи вже про якесь інше будівництво. Так у чому там виправданий варіант? В тому що витрачати всі заощаджені гроші на недобудову якоїсь господарської споруди та добудовувати її багато років? Моя кінцева порада - якщо так вже кортить будуватись, то почніть зі з'ясування вартості підведення комунікацій. Скільки буде коштувати електрика, скільки буде коштувати вода (хто зна які там умови, свердловина з нормальною водою може коштувати не 3000 грн, а тисяч 5 доларів і це не верхня межа). А потім вже думати про все інше. Варіант - є гроші виключно на матеріали коробки то все одно що грошей немає. Я побудувався, просто повірте мені.
-
Гроші є виключно на матеріали коробки, а від цього до лазні з житловим приміщенням ще дуже далеко, грошей значно більше потрібно. Ну і що ТС отримає в результаті? Отримає голу коробку лазні, з якою він нічого не зможе зробити толкового.
-
какую мощность тт котла выбрать?
Raha відповів у розділі Котли, радіатори, системи опалення, бойлери
Потужність котла залежить не від площі, а від тепловтрат вашого будинку. Може там у вас стіни в пів цегли без утеплення... то так, для прикладу. А скільки він пального буде споживати... рівно стільки, скільки ви в нього завантажите. Коли будете обирати котел зверніть увагу на розмір топки - чим більша топка тим довше буде працювати ваш котел на одній закладці. Ви з типом твердопаливного котла вже визначились? Для якого типа палива? -
Ну тоді вважайте, що маєте десь 25-30% для бані з мансардою, оскільки коробка то тільки початок.
-
Не перфоратором за стіною, зверху чи знизу, а десь там далеко за парканом. Різницю відчуваєте? Є таке, тобто під паркан. Але не під двері і паркан значно розширює чистий життєвий простір. У мене дитина має можливість босоніж побігати по чистій травці без ризику наступити на розбити пляшку чи шприц. Чистоту на своїй длілянці я контролюю, що біля багатоквартирного будинку зробити важко. Сусіди є, можна самостійно це зробити. Не розумію в чому ви тут різницю помітили, то питання з іншої сфери. Як вимкне то викликати бригаду дуже легко. А якщо аварія то в гаражі стоїть генератор, чого в квартирі я зробити не можу. Від електропостачання моя залежність значно менша і контроль значно більший. Невдалий приклад ви навели.
-
Я прямо зараз сиджу у своїй садибі і ви мені розказуєте, що тут у мене меньший контроль ніж у квартирі?