Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куркуль

Пользователи
  • Публікації

    257
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Куркуль

  1. Підкажіть будь ласка чи правильно я зрозумів логіку роботи зі швами ГК після монтажу листів? - пройтися по периметру кожної кімнати і якщо лист впритул до стіни то виправити цей дефект і вирізати 3-5мм. - повздовжні стики серпянка + шпаклвка SEMIN - поперечні стики з яких я перед монтажем зняв кромку - паперова стрічка Semin Bainde Joint + шпаклівка SEMIN. - примикання до поштукатуреної стіни так само паперова стрічка Semin Bainde Joint + шпаклвка SEMIN. А що робити з тим проміжком між 5мм? Туди теж напхати шпаклівки чи вона потрібно лише щоб стрічку приліпити? *На 1 поверсі SEMIN 78, а на другому краще SEMIN 86? Ще в цій темі згадували уніфлот і фугенфюллер. Вони я так розумію гірші? В квартирі 10 років тому всі стики я робив просто сатенгіпсом і серпянкою, тріщин немає. Але тоді я по по периметру приклеїв багет, а зараз хочу без нього.
  2. Придбав Tuya Wifi термостат для котла, тепер хочу віддалено контролювати температуру і керувати опаленням. Підкажіть будь ласка який варіант тимчавового доступу до інтернету кращий? Старий телефон, що роздає інтернет і на постіно поставлений на зарядку чи потрібно купувати 4G WiFi usb свисток з роутерним УПСом? Читаю відгуки що ті свистки погано ловлять мережу ну і непотрібний старий телефон вже є, а свисток купувати потрібно)
  3. Підкажіть будь ласка чи можна ввести в будинок заземлення з іншої сторони будинку і протягнути провід загальною довжиною від отвору в стіні до щитка ~10м? При цьому частима марштуру буде поряд з іншими кабелями за гіпсокартонною стелею. Як правильно організувати захист кабелю від виходу з стіни на висоті 50см від землі до входу у під відмостку і далі до стальних елементів заземлення. Пластикова труба? Чи можна при цьому трубу занурити в теплоізоляцію стіни?
  4. А ще таке питання, якщо на опорах візуально немає повторних заземлень і ніхто в сусідніх будинках не зробив собі повторного заземлення з підключенням до N то система автоматично перетвориться на TN-C і єдиний безпечний варіант це ТТ?
  5. share.temu.com/1ZX5qcQrnIA Я теж такий нещодавно купив, але робив лише одну не дуже сильну протопку, і сильного потоку повітря не відчув. Ну або вентилятор в мене занадто китайський). Короче поки що більше розчарований ніж задоволений.
  6. Я з піддонів, кількох дошок і шматка плівки зробив ось таку імпровізовану дровітню, а в сусіда просто лежать купою і накриті плівкою. Ваша пічка чомусь нагадує робота з Інтерстелара)
  7. Ок, тоді який з варіантів в моєму випадку краще обрати? Реле напруги на вході і узо на всі лінії стоятимуть.
  8. Але наскільки я зрозумів підключення повторного заземлення повинно підключатися до PEN на вулиці біля лічильника, а в мене там все опломбовано і єдиний варіант зробити своє заземлення, завести його в будинок і вже там підключити. А що коли через моє заземлення піде струм від всіх сусідів викличе пожежу? Ну і я якось все рівно не дужен розумію як має працювати заземлення, яке приєднане до нульової шини на якій ткеоретично теж може бути напруга і при цьому контакти заземлення відкрито стирчать з усіх розеток. А якщо в цей момент до них хтось доторкнеться?
  9. Апну тему. Зараз в будинок від щита з лічильником в землі заходить 4 жильний АВВГ кабель. Від лічильника до невелького трансформатора десь метрів 200-300. Лінії не більше 6 років - до того це було поле. Чи є на стовпах повторні наземлення не ясно. Від щитка з лічильниками (це двір з кількома дуплексами, відповідно в щитку 4 лічильника) йде якась проволока в землю, але чи то повноцінне повторне зазамлення чи просто зазамлення металічного щитка теж не зрозуміло. Що краще зробити виходячи з даних умов підключення і використання в майбутньому генератора та гібридного інвертора з невеликою кількістю сонячних панелей - просто розщепити нульовий провід в домовому щитку на N і PE шини - повторне заземлення і TN-C-S - TT. Я щось боюся робити варіант з поєднання TN-C-S і повторного заземлення, бо приєднання повторного заземлення можливе буде лише в будинку, а не біля лічильника - здається це пожежонебезпечно.
  10. Довго думав як же без спецзасобів проводити роботи на сходовій клітці. В результаті очі бояться, а руки роблять
  11. Зробив додаткову кришку над горищними сходами. Поки що буде без петель, але результатом задоволений. Залишилося запінити шілини і обкласти ватюю. Коли похолодає потрібно не забути провести заміри яка температура на горищі і яка під кришкою.
  12. На горищі поверх існуючих 200мм рулонної вати постелив ще 100 ізоверу. Тимчасово без контробрешітки просто нуцільним шаром. Поки що це сама противна робота яку довелося робити. Не дивлячить на респіратор і захистинй костюм руки-ноги свербіли, в носі і горлі шкребло. Ще і долізти нормально до самого краю не виходило доводилося аби як рулон попихати обрізком дошки щоб він більш менш рівномірно розкрутився.
  13. Підкажіть будь ласка, читав що поверх вати на горищі одні кладуть дефузійну мембрану інші - агроволокно. 1) Яка різниця і що краще? послелити поверх рулонної вати щоб не пилила? 2) Чи можна там, де дах дуже низько мембрану (чи агроволокно) прикріпити до ввертикальних стійок, як на малюнку? (Все рівно простір далі вже ніяк не використовуватиметься).
  14. Роблю сьогодні то те то се. Законтрив всі шпильки, що тримають розкладні сходи і дай думаю причеплю вже той люк. І тут... А то шо таке блядь!? Спочатку заперечення і гнів - смикав туди-сюди, сильно матюкався. Потім торг - "а я край люка підріжу, ніхто і не помітить", "Ні помітно буде! Завтра в Епіку куплю магічні петлі і люк буде окремо від драбини опускатися..." Депресія - все пропало, всі варіанти - фігня, я рукожоп! І нарешті прийняття і здоровий глузд що потрібно все ж таки переробити і відсунути люк від стіни. 2 години сраки в милі і вуаля!
  15. Покликав товариша на допомогу з ГК стелями. Дуже незвично монтувати листи на профілі встановлені за 112 технологією без поперечних профілів і тієї жорствості, що присутня 113 системі. А ще змонтували сходи на горище з кріпленням шпильками ПІД балки. Тепер думаю чи потрібно шпильки поливати греметиком для різьби? Я думаю так: сходи монтуються назавжди і розбірність з'єднанню не потрібна, а герметик додасть вперненості, що сходи не просядуть і не дадуть тріщин ГК стелі.
  16. Ну значить замовлю окремо, бо наскільки я зрозумів він якби робив, то просто прокинув би гофру в стіні. А тим часом плиточні роботи по підлозі й санвузлах добігли до кінця. Підлога: СВ№1: СВ№2:
  17. Димохід 150/220 1мм 321 нержавійка. Я думаю краще перебдіти і для надійності замовити товщу стінку.
  18. Та ясно, тому бюджет є лише на зробити самому. А якщо декор, як на наведених мною картинках імітує нерівності,то може просто достатньо зробити не ідеально рівно!?))
  19. Вже є чорнова цементно-вапняна штуктурка. Думаю що робити далі. І звісно хочеться отримати максимальний результат вклавши мінімум счасу і коштів. Дивлюся відео як пропонується робити в нас - 2 шари стартової шпаклівки, склополотно, фінішна шпаклівка.. А потім автори відео додають "ну для шпалер отак підійде, для фарбування пройдемося ще разок фінішем". А якщо ще сюди додати і декоративну шпаклівку то взагалі здається що по затратам простіше коробку збудувати ніж зробити перехід "штукатурка -> фарба". Я вважаю це ту мач, тому і привів приклад США, де все на багато простіше. Досліджую що пропонує Пінтерест. От наприклад, текстура Наче красиво, але в мене так бюджетний під'їзд 10 років тому зроблений. І чи не вийде так, що я нанісши таке лише зіпсую стіни.. Або ось іще приклад протилежний проявочній лампі Це круто, чи сарай?
×
×
  • Створити...