Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

EugeneH

Пользователи
  • Публікації

    1 951
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача EugeneH

  1. EugeneH

    Смешное на дорогах

    Большому тормозу - большой стоп-сигнал
  2. EugeneH

    Улыбнуло

    - Що кум палить? - "Ватру"! - А як не буде "Ватри"? - Будемо палити "Верховину"! - А як не буде "Верховини"? - Тоді будемо палити парламент! - О куме, ви маєте рацію! - Та ні. Рацію має сусід, а я маю пулемет!
  3. Якісь спамери використовують Вашу адресу як вихідну. Можливо навіть Ваш поштовий акаунт. Почніть з заміни паролю до Вашої поштової скриньки.
  4. 3-4 см. В мене закріпляти скобами, зігнутими з 5мм катанки. Але чи то скоби рідко ставили чи самих скоб недостатньо - задирає край і пролазить. Можливо треба було загорнути краї до низу. Не знаю як правильно
  5. Поклав сітку весною 2012, - тієї зими газон був знищений на половину, тож довелося реставрувати. Яку сітку брав не пам'ятаю, обійшлась мені в 27 грн/м2. Зняли дерн (3-4 см), пройшлись культиватором, поклали сітку і насипали чорнозему і засіяли газон. Цілком можливо що уціліли нори глибші, ніж дістає культиватор і ті нори використовуються і зараз, однак нові не риють бо нема куди виштовхнути землю. Хоча по периметру сітки тварюка іноді пролазить нагору задираючи прицьому край сітки. Можливо треба було краще закріплювати краї.
  6. Дякую за інфу, при 10 кА відповідно 5 г. Про звідки взятись 1 Ому - раніше в цій гілці писали як приклад про падіння напруги на якійсь конкретній скрутці в 10В, що дає порядок опору в 1 Ом.
  7. КЗ 100 кА, 20-30 мс. За 20 мс на опорі в 1 Ом виділится теплота ~2 кДж При питомій температурі плавлення припою в 40 кДж/кг (для 50% Pb-50% Sn) цього вистачить щоб розплавити 50 г припою.
  8. Я і не говорив "для полноценной работы", просто відкривати - так, а "для полноценной работы" - ні 1. Excel>File> Open 2. paste URL 3. Click OK
  9. Просто відкривати то той же ftp чи http підійде. Якщо ж хочте і зберігати - то потрібно файл шару типу NFS (для онлайн роботи) Однак робота з NFS через публічні мережі несекюрно. Можна ще використати репозиторій git чи svn Я б поставив svn (на роутері) та TortoiseSVN на клієнтах. Це дасть можливість контролювати в який бік синхронізувати, автоматично відслідкує конфлікти та надасть зручний механізм для керування версіями.
  10. Це типова проблема багато-версійності документів і вирішення конфліктів в різних ревізіях. Для бінарних документів загального рішення не існує. Для тестових документів - більшість програм-репозиторіїв це вирішують (git, svn, тощо) Однак потребують кваліфікованого персоналу. І всерівно багато конфліктів потрібно вирішувати вручну. Тож щоб відповісти на Ваші питання потрібно знати трохи більше про файли які Ви хочете синхронізувати. Якщо мова йде про якись конкретний тип документів то можливе якесь рішення заточене під цей тип документу.
  11. На гаражних СТО мав сумний досвід з підміненими агрегатами, зі зламаним самопальним болтом коленвалу, з питаннями а як цю х..ню відкрутити та повідомленнями - ось ця пластмасова х..ня зламалась поки ми намагались її відкрутити, у вас нема запасної?
  12. Я наприклад не продавець, фінансових інтересів не маю, зате бачив на власні очі в що з часом може перетворитися паяна скрутка. Тут я з Вами частково згоден, але висновок роблю інший - діяти відповідно рекомендацій МЕК. При певних умовах експлуатації - можливо. Отже Ви вважаєте чітке слідування інструкціям - ознакою недолугості, а "махрову махновщину" - ознакою високого інтелекту? А от якби наприклад Ваше авто збирали керуючись тим самим принципом - щоб Ви сказали на таких механіків?
  13. Читайте уважніше і не приписуйте мені Ваших домислів. "очень низкий уровень", "в n раз больше", "рассматривать индуктивность скрутки глупо" - дайте мені цифру, покажіть на числах що на властивості контакту під час КЗ це не впливає.
  14. В цій ситуації він можливо і на користь - більший індуктивний опір кабеля -> більше падіння напруги на ньому, менше на контактах -> менше енергії виділится на контакті. Так само як більший внутрішній опір системи зменшує ток КЗ. Але без моделювання це лише припущення. А щоб моделювати треба створити більш-менш достовірну модель, перевірену експериментально. В шкільні роки я якось експерементував по типу "а що буде якщо..." Слава Богу, обійшлось без пожежі і ураження струмом. Забив у шмат фанери два гвіздки, до них прикрутив знизу шнур, інший кінець шнура - в кнопку пускача і далі в 220. Потім на гвіздки чіпляв досліджувані предмети і на рахунок 3-2-1-пуск натускавав кнопку. Звісно "пробки" перегоріли з першого разу. Довелося зробити перерву і скупити всі пробки із сільмагу. Найбільш цікавим досліджуваним предметом виявилась фольга - після КЗ навколо гвіздків утворювалися отвори в ~1 см в діаметрі. Однак і запобіжники згорали теж. Коли закінчилися всі, то експеримент довелось згорнути.
  15. Виходи з шахти робіть так щоб потім було зручно тягнути горизонтальну ділянку - біля плінтуса чи потолочного плінтуса - кабель потім можна буде під плінтусом заховати. Якщо стеля гіпсокартон і відстань до перекриття дозволяє - можна вивести глухий простір, правда тоді доведеться робити ревізійний люк.
  16. Це ж Ви заперечуєте нормативи МЕК, а я ставлю під сумнів Ваше розуміння складності процесів що відбуваються під час КЗ. От Ви і покажіть що таки розумієте а не просто надуваєте щоки.
  17. EugeneH

    Улыбнуло

    Нарешті допер чому в цьму повідомленні не відкривається спойлер :-D
×
×
  • Створити...