Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

zefir1985

Пользователи
  • Публікації

    26
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем zefir1985

  1. як вийшли з ситуації? теж цікавить в цьому районі що по чому.

     

    Я цікавився, в Солонці криниця виходить в районі 5000грн. Ци при глибині 7-8 кілець. Дані від сусіда, з його слів, бригада хороша, приїжають з усім своїм, справляються за день.

  2. Тут дело не в экономии, а в том, что Вы получили фундамент с непонятными и неоднородными характеристиками. Никто не может сказать какая у него прочность и как он распределяет нагрузки. С обычным ЖБ фундаментом таких проблем нет. ИМХО зря Вы это сделали. Из личного опыта - у меня есть один проблемный дом с бутовым фундаментом...

     

    У нас в родині два будинки побудовані, це буде третій на такому фундаменті. Проблем ні з першим, він вже стоїть 40років, ні з другим 25 років немає. Звичайно що все повинно бути в міру, так і робимо. Проблема в тому, що колись такий камінь нічого не коштував, а зараз він практично виходить по ціні бетону. Тому економія дуже сумнівна)

  3. І так, фундамент заляли з добавлянням каменю, тепер можу сказати що екномія при такій заливці не суттєва. Вони виправдана лише тоді, коли машина каменю попадає на ділянку за ціною не більше 1000грн, що мало ймовірно в наших реаліях. Тому хто можливо планував купити камінь по 2500-3500грн за машину, відкажіться від цієї ідеї, бо насправді куб каменю на кузові автомобіля, це приблизно на виході півкуба заповненого фундаменту, що практично приближає до ціни бетону марки 200.
    • Лайк 1
  4. Добрий день, львівянам! Підкажіть до кого звернутись по якісний бетон. Поки спілкувався з МКС бетон і Львівським заводом будвиробів, всі працюють з сертефікатами і гарантують заявлену якість. Цікавить бетон марки 200, у них він по 690-680грн. з доставкою. Хотілось би почути реальні відгуки від форумчан і порад до кого звернутись.
  5. фундамент это самая главная часть в доме. с нее вы начнете стройку.

    сколько вы хотите сэкономить денег? камаз бута 8 кубов.

    куб бетона 800 грн

    камаз бута стоит 2000 грн

    экономия (800*8)-2000= 4400 грн

    400 уе уже в самом начале?

     

    вместо металлической арматуры внесите стеклопластиковую

    вот и будет вам экономия

    не реклама - www.composit.com.ua/

    flagma.ua/s/%D0%B0%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B0%D1%8F-o-1.html

    Камінь граніт, читайте уважніше і платити мені за нього не потрібно.

    А от на композитній арматурі, економія сумнівна.

     

    Можливо комусь буде цікаво, радився наочно з будівельниками, можна сміло кидати 10кубів граніту на 60 бетону.

  6. Камінь граніт, кидати його збираюсь тільки в нижню частину, та що в землі. Верх, а це 60см, буду заливати з арматурою без каменю, радився з будівельниками, кажуть, що такий варіант для невисокого будинку (півтора поверхи) на моїх грунтах підходить (глина).
  7. Привіт, назріло питання перед заливкою фундаменту. В цілях економії на обємі залитого бетону, є пропозиція добавити в фундамент кілька кубів каменю, зокрема граніту. Ціна каменю в три рази дешевша за бетон, тому при використанні його в якості наповнювача, можна добре зекономити. Які Ваші думки з цього приводу?)
  8. Поискал в гугле ревальвацию национальной валюты. Примеров не нашел.

     

    Гривня ушла и больше не вернется. Надеяться на существенный откат имхо не стоит даже с учетом роста экономики в обозримом будущем.

    Про це треба говорити, а не про міфічне здорощення долара...

  9. Прочитав декілька сторінок, чому всі помилково говорять про здорощення долара, насправді він плюс-мінус стабільний на світовому ринку. Чому ніхто не говорить про падіння гривні, саме так треба називати сьогоднішню ситуацію. А не використовувати слова з телевізора, які звучать більш вигідно для влади. Саме обвал гривні ми спостерігаємо і цей обвал по відношенню до будь-якої валюти, злотий давно вже перевалив 4грн., ще недавно було 2.7. Тому треба речі називати своїми іменами і на данний час ми спостерігаємо обвал нац.валюти, но ніяк не ріст долара. В тій же Польщі він вже декілька років на рівні 300зл. за 100долар. Питання в тому чи взагалі можливе зміцнення валюти навіть на відмітці 12грн., і тим хто тішить себе доларом за 10грн, я б радив не обманювати самих себе. Не настільки у нас сильна економіка, щоб такими темпами зміцнювалась і росла наша валюта.

    А саме ріст би означав повернення до позначки 10, но боюсь цього не буде.

  10. Любители водки - нужен совет.

    На подарок иностранцам (ирландцам) надо презентовать украинскую водку.

    Что в текущем многообразии стоит покупать? Цена не имеет принципиального значения. Требуется качество продукции и крайне желательно оригинальный дизайн

     

    Хороша водка Держава, Гетьман, Київ. Завжди беру в дютіфрі, ціна в районі 5євро, ще ні разу не підводила, тьфу-тьфу)))

  11. Хочу предостеречь потенциальных покупателей сантехники от “подводных камней”.

     

    13 лет назад поставил классические барашковые смесители “Vidinia”, приобретенные на рынке “Юность” (см. фото №1-2). За это время периодически (1 раз в 3 года) менял прокладки. Некоторое время назад заклинило переключатель “ванна-душ” смесителя на ванной. С подачи сантехника заменил всё на комплект новых картриджных смесителей “Grohe” (см. фото №3-4).

     

    Неделя эксплуатации показала следующие негативные моменты “Grohe” по сравнению с “Vidinia”:

    1. “Grohe” дороже, чем “Vidinia”.

    2. Гарантия на “Grohe” действует при монтаже уполномоченным специалистом.

    3. Для “Grohe” требуется фильтр очистки воды не более 315 мкм.

    4. Для “Grohe” требуется понижающий редуктор.

    5. Расходные материалы: в “Vidinia” – прокладки по 3 грн., в “Grohe” – картриджи по 50 EURO.

    6. В “Grohe” используют оригинальные картриджи, которые не заменяемы с картриджами других производителей.

    7. В “Grohe” запрессованы гибкие подводные шланги, что препятствует их замене на более надёжные и более долговечные металлические трубки.

    8. В “Grohe” переключение на душ требуется при каждом включении воды, в “Vidinia” – нет.

    9. В “Grohe” душевой переключатель выскакивает на низком давлении, в “Vidinia” держит при любом напоре.

    10. В “Grohe” после выключения душа ещё определённое время стекает и капает вода, в “Vidinia” – нет.

    11. В “Grohe” нет длинных изогнутых вверх гусаков на смесителях ванной для мытья головы, в “Vidinia” – есть.

    12. В “Grohe” шланг душа мешает приблизиться непосредственно к изливу смесителя ванной, в “Vidinia” – нет.

    13. В “Grohe” из-за короткого носика смесителя умывальника вода течёт возле задней стенки чаши, в “Vidinia” – почти по центру.

    14. В “Grohe” слышен свистящий шум прохождения воды через сопло, у “Vidinia” – только шум воды.

    15. На больших плоских поверхностях “Grohe” сильнее видно пятна воды и отложения, нежели на малых закругленных “Vidinia”.

     

    Возможно, у кого-то есть дополнения, замечания или возражения. Готов выслушать.

    У нac Грое вже шостий рік, вaннa і кухня, періодично потребує чистки сіточки нa виході, в іншому без зaувaжень.

  12. Як aвтор дaної теми, поділюся здобутою інформцією. Нa дaний період у нaс ціни коливються від 7000 до 12000грн. зa будинок до 200кв.м. До складу проекту входить:

    архітектурно-будівельна частина (плани, розрізи, фасади, конструктиви фундаментів,

    перекриттів, даху, прорахунок необхідної кількості основних будматеріалів і т.д.)

    генплан-прив'язка до ділянки. Паспорт оздоблення фасадів. Вся документація в 3-х

    примірниках. Сертифікат архітектора (обов'язково з 1.06.2012 для реєстрації

    повідомлення про початок будівництва), все що необхідно для отримання будівельного паспорта. При чому 7000 це цінa у хорошого провіреного aрхітектор. Взaгльному можнa відштовхувтись від 50грн з м.кв.

  13. Заказывал проект во Львове (Галпроект), координаты могу скинуть в личку. Нормальное понимание и разумная цена. Это не реклама, отправили в Киев Новой почтой.

    Контaкти у мене вже є. Відзиви про них хороші, спробую туди звернутись.

  14. А як стосовно стилю Ukrainische Secession? ;)

     

     

     

    Індивідуальний проект дорожчий, і навіть може бути набагато дорожчий. Наскільки саме - залежить від архітектора.

     

    Впринципі, це і зрозуміло. Прийдеться платити).

     

    Відгукнулось декілька людей у Львові, буду з понеділка прозвонювати. По цінах ніби теж вже маю орієнтир.

  15. Доброго дня, так як сезон для будівництва наближається, а ми так і нічого не вибрали з типових проектів, мабуть прийдеться звернутись до архітектора за індивідуальним планом. Питання до форумчан, наскільки може відрізнятися ціна проекту від типового, ділянка рівна, прямокутна.... будинок хочеться невеликий, без балконів з другим мансардним поверхом і гаражем, чотири спальні. Стиль не Рокко і не Барокко, віддаєм перевагу більш стандартним і практичним рішенням. Загальна площа не повинна перевищувати 170-180кв.м. Як правило, ціна типового проекту в районі 8000грн., скільки може коштувати такий проект у архітектора, можливо хтось знає до кого варто звернутися. Територіально Львів. Буду вдячний за допомогу. Час працює, не на нашу користь).
  16. Почитала + по ходу посчитала:) таки прицеп будет оптимальней. Всем участвовавшим в обсуждении - отаке от :Bravo: спасибо :)

     

    Підтримую, бо з покупкою Газелі, потрібно ще і механіка брати на роботу:D, а це ще витрати:D

  17. Підкажіть контакти людини чи кантори у Львові, які займаються плоскими дахами, торгують, як матеріалами так і займаються монтажем.

    п.с. Зараз на стадії вибору проекту, один із цікавих проектів з кришою ПФХ мембрана. Хотілось би точно знати чи є спеціалісти по даному типу накриття в Львівському регіоні.

×
×
  • Створити...