Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

consultant

Пользователи
  • Публікації

    1 162
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем consultant

  1. Т.е. поделить нужно в натуре. Я понимаю, что на каждого совладельца должен оформляться отдельный лицевой счет.

    Удручает другое: налоговый кодекс каждый год колошматят, как хотят. И пока будешь оформлять и узаконивать, все может потерять актуальность

     

    Если мотивом деления в натуре "часткової власності" будет способ увеличить не облагаемый порог, то это заблуждение. На практике, большая часть жилья приватизировалась с выдачей одного "свідоцтва" с "витягом про реєстрацію", в котором указаны эти самые "частки". Как раз "частки" и являются составной частью базы налогообложения, от которой отнимаются 60 (120)кв.м.

     

    Если же в документах указаны не "частки", а "спільна власність", тогда нужно выделять в натуре. Татьяна 1973 сослалась на ст.266.1.2. совершенно правильно.

    • Лайк 1
  2. 60 м2 на квартиру

    120 м2 на дом

    ...

     

    Невелике уточнення. Ці цифри стосуються бази оподаткування, тобто об'єктів оподаткування, які знаходяться у власності особи.

     

    Тобто, якщо у вас квартира на 4 співвласників, то на 60 кв.м зменшується частка кожного із 4-х осіб, а оподаткування здійснюється для квартири розміром більше 240 кв.м, якщо ні в кого нема іншої нерухомості.

    • Лайк 1
  3. Запятые. Категории относятся к лицензионным условиям, а не ко всему предложению.

     

    Після нескладної лінгвістичної експертизи я встановив, що "який" стосується однини об'єкта чоловічого роду. У даному реченні є єдиний такий об'єкт - це "об’єкт архітектури". Тому категорії складності стосуються не ліцензійних умов, а об'єктів архітектури. Об'єкт архітектури у цьому реченні пов'язується тільки із господарською діяльністю, яка, в свою чергу, вживається тільки у зв'язку із ліцензійними умовами. Всі інші (законодавство, норми і стандарти) вживаються без всякого зв'язку із категоріями складності.

     

    Чому я так розжовую очевидне? Я вже неодноразово стикався із контраверсійними версіями. Повідбивав би руки тому, хто написав таке складнопідрядне речення. Постанови Кабміну повинні бути простими і чіткими, щоб ніякому розумнику не прийшло в голову прочитати їх по-іншому.

    • Лайк 3
  4. Я слышал, что вместо прописки возможно зарегистрироваться "по месту пребывания" forum.inmart.ua/showthread.php?p=268501 Т.е. суд, коллекторы и военкомат смогут найти человека. Но вот я совершенно не понял, с регистрацией "по месту пребывания" в Киеве возможно ли получить доступ к социальным услугам, типа, прикрепится к поликлинике, отправить детей в школу Киева?

    Возможна же ситуация, когда человек ездит работать в Киев вахтовым методом. Пол года в Киеве, пол года в родном регионе. Допустим, человек купит вторую квартиру в Киеве. Это что-то ему даст?

     

    Если строго по закону (Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні), то "Реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією ( 254к/96-ВР ), законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження".

     

    Единственное, что меня смущает, так это то, что эта фраза действует с 2003 года.

    • Лайк 1
  5. Скажите, а если иметь в собственности две квартиры, одну в родном регионе, а вторую в Киеве, то можно ли как-то прикрепиться к поликлинике и в своем регионе, и в Киеве, т.е. к двум поликлиникам? Прописка то одна.

     

    Прописка сейчас называется регистрацией. В двух местах Вас никто не пропишет. Прописывая по второму адресу, одновременно отсылаются документы на выписку по предыдущему адресу. Кроме поликлиники, по какому адресу должен слать повестки военкомат? Где будут разыскивать исполнительная служба, кредиторы, коллекторы? Разве что, "потерять" паспорт, но я этого не писал. :oops:

  6. Не знаю по улице 100 домов ни где не видел громоотвода.:lol:Дома все 50 х годов новых мало.:Search:

     

    Так я же не обсуждаю вопрос, что делается в реальной жизни. Мы читаем глубокомысленные измышлизмы о том, что будут проверять "эксперты". У меня самого вызвало недоумение, как требовать для дачи то, что в нормальном сельском доме не выдерживается? С одной стороны, "громоотвод" - вещь полезная в хозяйстве. Но запрещать на этом основании регистрацию нового дома, в то время, как другой старый с такими же изъянами продолжает функционировать - это нонсенс.

     

    В широком смысле эта проблема выходит на главный вопрос - как вообще относиться к дефектам зданий. Вот, к примеру, что делать с самозастроем, который вышел за пределы линии регулирования застройки? Снести? А как тогда быть с соседними домами, которые еще больше выступили в сторону улицы, но имеют техпаспорта, выписанные за царя Гороха?

  7. consultant, ихде написанное мной противоречит написанному Вами?

     

    Неполная правда вредит больше, чем противоречивая информация. Многие, не зная полной правды, искренне будут заблуждаться о тарифах на следующий месяц.

  8. Только в отопительный сезон.

     

    (ссылка устарела)

     

    Не вводите народ в заблуждение. В мае все 7,188. В период с 1 октября по 30 апреля до 200 кубов 3,6, а свыше 200 кубов 7,188.

  9. А что это за отметка, которая должна ставится в техпаспорте для домов до 300 кв.м. про тех.обстеження?

     

    (ссылка устарела)

    "...та з урахуванням інформації щодо відповідності його місця розташування вимогам державних будівельних норм, отриманої виконавцем від місцевого органу містобудування та архітектури "

     

    Из какого места инспекция высосала, что: "...за вказаною інформацією може звернутись як власник об'єкта, так і виконавець робіт..." - я не знаю. Исправление грамматических ошибок беру на себя.

  10. Отримала Лист від Мінрегіонбуду, відповідь на пропозиції до проекту наказу.

     

    Більшої муті годі було чекати. Як можна було одного експерта поділити на двох різних по суті (і по сертифікатам)? Як можна було так замутити із "інформацією щодо відповідності місця розташування"?

  11. А на столбах разве нет заземления?

     

    Если Вы имеете в виду электросети, то да, столб будет защищен от поражения молнией. Зона защиты - это конус с образующей под 45 градусов к вертикали от верхней точки молниеприемника. Все, что за пределами этого конуса - не защищается. Если на расстоянии от столба будет телевизионная антенна, то молния может ударить в нее. Естественной молниезащитой может быть и высокий тополь.

     

    Однажды на элеваторе я увидел тоководы молниезащиты из тонких труб. Их буквально вывернуло наружу при прохождении тока от молнии.

  12. Прочитал. Офигел :)

    Про дом надо описать ВСЕ в "додатку №3", включая все инженерное оборудование. Видимо по его количеству и классу будут определять размер взятки. Также "порадовало" требование молниезащиты... Вижу что способов отказать заложено достаточное количество.

     

    Интересные цитати из ДБН В.2.2-15-2005:

     

    2.9 Висота житлових поверхів від підлоги до підлоги у житлових будинках повинна бути не менше 2,8 м. Висота житлових приміщень від підлоги до стелі - не менше 2,5 м. У районах із середньомісячною температурою липня 21 °С і більше висоту житлових поверхів необхідно приймати не менше 3,0 м, а висоту житлових приміщень - не менше 2,7 м. Висоту внутрішньоквартирних коридорів, санвузлів та інших підсобних приміщень допускається знижувати до 2,1 м.

     

    5.42 Блискавкозахист житлових будинків повинен бути виконаний з урахуванням наявності телевізійних антен і трубостояків мережі проводового мовлення згідно з РД 34.21.122.

     

    Вместо устаревшей ссылки на РД 34.21.122.87 сейчас действует ДСТУ Б В.2.5-38:2008:

     

    1.4 В цьому стандарті при нормуванні блискавкозахисту за вихідне прийнято положення, що будь-який його пристрій не може запобігти розвитку блискавки.

    Застосування даного стандарту при виборі блискавкозахисту істотно знижує ризик збитку від удару блискавки.

     

    3.2 Прямий удар блискавки (ПУБ) — безпосередній контакт каналу блискавки з об’єктом (будівлею або спорудою), що супроводжується протіканням через нього струму блискавки.

     

    3.8 Рівень блискавкозахисту (РБЗ) – число (номер), яке пов’язане із зазделегідь встановленими параметрами струму блискавки та імовірністю того, що ці взаємопов’язані максимальні і мінімальні параметри не будуть перевищувати природних параметрів струмів блискавки.

     

    4.3 Необхідність виконання блискавкозахисту об’єкта від ПУБ і його РБЗ визначаються за таблицею Додатка А в залежності від можливо очікуваної кількості уражень об’єкта блискавкою за рік N і суспільного значення і тяжкості наслідків від дії блискавки.

    В додатке А найдете, что для сельских домов (высотой до 30 м) РБЗ=IV. И еще полезная информация:

     

    6.3.3 Для звичайних об’єктів як природні блискавкоприймачі можуть розглядатися такі конструктивні елементи будівель і споруд:

    а) металеві покрівлі об'єктів, що захищаються, за умови, що:

    ...товщина металу покрівлі складає не менше 0,5 мм, якщо її не обов'язково захищати від пошкоджень і немає небезпеки займання спалимих матеріалів, що знаходяться під покрівлею

     

    Самое главное, если над домом торчит телевизионная антенна и вам дороги дом и все электроприборы, не поленитесь поставить молниезащиту. Если не надеетесь на собственные знания, спросите у ближайшего электрика.

  13. Я вырос в доме с высотой потолка 2,30. Он вполне жилой, и по документам тоже. В селе в доме высота потолков 2,40. Тоже жилой. Надуманный какой-то вывод.

     

    буржуйка — отопление. Докажите обратное. :)

    А кому Вы ставите претензии - мне или строительным нормам?

     

    Якщо до мене, то можу поділитися власним досвідом проживання із кухнею з висотою стелі 1,9 м. Газову плиту із природнім газом довелось ставити в коридорі висотою 2.2 м. Коли ми подорослішали, то зрозуміли, що чекати манни небесної від держави марна справа і повністю перебудували квартиру, щоб стеля була 2,7 м, як норми регламентують для південних областей. Гарантую, що це не надумана висота.

  14. да я уже выше как то писал, сама процедура перевода в жилой фонд лишняя (платная она или нет), так как она к процессу регистрации имеет только надуманное отношение

     

    Полностью с Вами согласен. Процедура предусматривает определение соответствия дачного домика строительным нормам для жилого здания. В конце заключения "эксперта" идет глубокомысленный вывод о соответствии объекта требованиям норм, в частности, высота помещений - 2,50 м (2,70 м), отсутствие трещин шириной более 30-50 мм, наличие отопления, наличие противопожарных разрывов и молниезащиты(!?), отсутствие плесени на стенах(!?), ограждения на лестницах. Все! И для этого нужно платить какие-то деньги? Да пришлите инспектора, который за 15 минут напишет "Да, согласен". Интересно, какие будут расценки "экспертов"? Сразу отмежевываюсь от подобной байды.

    • Лайк 1
  15. От як кортить всім вигадувати якісь бланки, свідоцтва!

     

    Саме головне - це стати на життєдайну стезю біля корита. І не важливо, чи є в тебе на це якесь право. В країні війна - ніхто не буде вдаватись в подробиці.

     

    Рекомендую кожному почитати уважно сам лист і дати відповідь - яке відношення до цього має Мінрегіон і "відповідальні виконавці окремих робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури"?

     

    Нагадаю, цих виконавців визначив Кабмін - zakon4.rada.gov.ua/laws/show/554-2011-%D0%BF

    1192813260_-1.thumb.jpg.4f042f6d12863a87d841bc01dc805d7c.jpg

    1245994911_-2.thumb.jpg.0461ccf7534fb7a8f96aa55ef4b278ab.jpg

  16. ...Мінрегіон виправив неправильне повідомлення. Вони працюють. ...

     

    Офіційна відповідь у вкладенні.

     

    Завжди б так оперативно.

    591448363_.thumb.jpg.189fe45ab6b148fad598d12a17b186c8.jpg

  17. При покупке дома изначально было 3 жилых и кухня. Потом стало 3 жилых, кухня и санузел. По старым требованиям я должен оформлять реконструкцию. А как сейчас - не знаю, но переделать техпаспорт и внести в базу данных Минюста нужно (потом может быть дороже)

     

    Щоб ми з Вами безвідповідально не гадали на кавовій гущі, отримайте достовірну інформацію у першоджерела. Якщо БТІ видасть техпаспорт без самобуду - то так воно і буде. Якщо виявлять самобуд - то все одно треба чекати наказу.

    • Лайк 1
  18. В результате перепланировки у меня уменьшилась жилая площадь, но появился санузел. Самострой?

     

    Скоріше всього, це не буде самобудом. В житловому будинку санвузол повинен розташовуватись в приміщенні нежитлового призначення, а в квартирі - в призначених приміщеннях.

     

    Самий ідіотський варіант - коли санвузол без гідроізоляції і частково розташований над житловою кімнатою. В моїй практиці був навіть випадок, коли в санвузлі залишився електролічильник і розподільчий ящик. Крім того, підлога санвузла повинна бути на пару сантиметрів нижче решти підлоги.

     

    Та найбільша проблема - це вентиляція санвузлів, особливо вбудованих посередині будинку.

  19. 2. Об'єкти, що підлягають технічній інвентаризації

    - господарські будівлі (сараї (хліви), гаражі, літні кухні,

    майстерні, вбиральні, погреби, навіси, котельні, бойлерні,

    трансформаторні підстанції, сміттєзбірники тощо);

     

    Как понимать?

    А нельзя ли выдать техпаспорт с названием "Нежитлове приміщення - вбиральня/літня душова"?

     

    ....

    Господарські будівлі можуть фіксуватись в техпаспорті на будинок (додаток 2), на дачний (садовий) будинок (додаток 4), на громадський будинок (додаток 6), багатоповерхового будинку (додаток 7), виробничого будинку (додаток 8). Але окремого додатку для технічного паспорту на господарські будівлі не існує. Якщо знайдете такий додаток, із радістю продовжу дискусію.

  20. ...

    А от порядок наразі не затвердили, думаю наразі керуються старим порядком.

     

    Це тільки Ваше припущення. Офіційна точка зору викладена в пояснювальній записці до проекту наказу (п.3) - www.minregion.gov.ua/attachments/content-attachments/4238/%D0%9F%D0%BE%D1%8F%D1%81%D0%BD%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%20%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%B0.pdf

     

    Серед законодавчих актів, які регулюють прийняття в експлуатацію самобудів, старий наказ-95 відсутній.

     

    А щоб остаточно переконати всіх, у кого виникають ще сумніви, доведу ситуацію до повного юридичного абсурду. Чинним вважається і ще більш ранній наказ-304 про легалізацію - (ссылка устарела)

     

    Абсурд буде продовжуватись, тому що проектом нового наказу визнають втрату чинності тільки наказу-95. А наказ-304 буде чинним і надалі.

    • Лайк 2
  21. Задам похожий вопрос.

    Если отдельно стоит домик, который называется «вбиральня», пусть со свои техничним примищенням, тогда как быть? Домик квадратов 16, одноэтажный, вбиральня и душ так действительно есть. Больше на участке ничего нет. Получается нужно получить на него техпаспорт и без всякого ввода в эксплуатацию получит свидоцтво? Для меня это был бы отличный вариант.:):)

    Інструкція чітко встановлює перелік об'єктів що підлягають технічній інвентаризації (п.2) - zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0582-01

     

    Серед них вбиральні нема. Нема і відповідного додатку із формою паспорта на вбиральню. Це формально не дає права вважати вбиральню окремим об'єктом нерухомості.

  22. ..

    А поки що можете ознайомитись с наказом № 95, який зараз діє. zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0612-13

     

    Не плутайте поняття "чинний" і "діючий". На жаль, наше законодавство геть засмічене нормативно-правовими актами, які вважаються чинними, але фактично давно перестали діяти. Так, наприклад, наказ-95 був прийнятий на виконання закону від 20.11.2012 № 5496-V, який чітко встановлював термін дії "до 31 грудня 2013 року".

     

    А легалізації не уникнути, зважаючи на те, що крім вбиральні є прибудоване приміщення до будинку і окрема господарська будівля - сарай.

    • Лайк 3
  23. У тех.паспорті БТІ віранда записана, як прибудова до будинку. А от сарай це окремо збодований, а вбиральня також окремо від сараю та самого будинку. Як у такому випадку?

     

    Сарай - це самобуд. Вбиральня - не самобуд.

    • Лайк 1
  24. В технічному паспорті БТІ записано як прибудова, а також сарай і вбиральня? Що тоді потрібно робити?

    Дякую!

     

    Тобто, прибудували приміщення, де розташована вбиральня і місце для садового інвентаря? Якби була окрема "вбиральня" - то це не самобуд. А от "сарай" - це вже господарська будівля.

     

    Варіант дуже слизький. До складу житлового будинку "сарай" не може входити. По розумному, треба було назвати його підсобним приміщенням, щоб включити в загальну площу будинку. А так, нехай в БТІ ламають голову, як вийти із цієї ситуації.

     

    Для Вас краще було б, щоб прибудову назвали "вбиральня", а там де "сарай" - написати "технічне приміщення вбиральні". Тоді можна було б просто внести зміни до технічного паспорту без мороки із прийняттям в експлуатацію. В інших випадках - треба чекати наказу Мінрегіону і легалізувати самобуд.

    • Лайк 1
  25. А если подобная перепланировка уже сделана, без оформления документов, как легализировать сейчас? Разрешение жильцов дома не является проблемой - почти у всех аналогичная перепланировка.

     

    Обычным путем: МУО в архитектуре, декларацию на начало строительства в инспекцию. По ходу инспектор выпишет штраф за стройку без разрешения и сразу подавайте декларацию о готовности. Не забудьте авторский надзор и инженера технадзора. Согласие жильцов потребуется уже на стадии МУО. Проект должен делать проектировщик с сертификатом. На словах все просто.

    • Лайк 1
×
×
  • Створити...