Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ded_M03ay

Пользователи
  • Публікації

    397
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Ded_M03ay

  1. Доцільно розділяти тільки тоді коли є бажання повторно використати "сірі" стоки. Наприклад на полив. І то при умові що вся хімія котрою користуєтесь не є шкідливою для рослин. Якщо у вас на ділянці свердловина, то напевно що розділяти немає сенсу. Тому що поливати водою з свердловини дешевше ніж будувати систему з розділенням стоків.
  2. Трійник потрібен. Потрібен із за гідравліки (щоб стоки відразу направлялися вниз). Я вже це відео постив, але вставлю ще раз (дуже наглядно показує напрям потоку води): В США септика в людей працюють по 25-30 років. Тому рекомендую читати їхню літературу (в інтернеті її багато, навіть якщо немає знання англійського - з гугл перекладачем зрозумієте, тим більше багато чого показано кресленнями).
  3. Тоді в чому проблема? Бетонуєте перший і другий колодязі - і отримуєте прекрасний двокамерний септик. Потім залишиться тільки зробити дренажне поле (або колодязь)
  4. Получиться що геотекстиль у вас буде під засипкою? Погане рішення - дуже швидко заб'ється.
  5. Ви можете змивати в септик все що завгодно. Але потім це все прийдеть викачувати, так як розпад сухої речовини осаду в септику складає близько 30%, тобто 70% потім прийдеться всерівно викачувати. Ось і питання чи варто це робити, чи можливо простіше/дешевше все викинути в смітник і не використовувати ніяких подрібнювачів (щоб потім лишній раз не замовляти ассенізатора).
  6. По перше - найрозповсюдженіший в розрізі локальних очисних споруд, встановлених саме на ділянці будинковолодіння. Централізована каналізація - це вже зовсім інше, і власник будинковолодіння до очистки стічної води в даному випадку практично ніякого відношення не має (окрім оплати). По друге - не має різниці горизонтальне поле розсіювання чи дренажний колодязь. Є чіткі вимоги по влаштуванню і навантаженню котрі прописані в ДБН і іншій технічній літературі (по відстані до грунтової води є теж чітка вимога - ДБН В.2.5-75-2013 п.10.8.2) і це вже питання до державних контролюючих органів чому вони не котролюють це питання (ДБН та септики тут не винні. Це те саме що забороняти автомобілі марки БМВ бо їхні власники найчастіше перевищують швидкість)) По третє - словники це для філологів. Інженери користуються технічною літературою. Наприклад один з самих розповсюджених україномовних підручників по очистці стічної води (Ковальчук В.А. - Очистка стічних вод) дає таке визначення поняттю септик - "це споруда, в якій одночасно відбувається освітлення стічних вод і анаеробне зброджування осаду, що при цьому утворюється". Освітлення - це процес механічної очистки - тому не бачу сенсу далі дискутувати по цьому питанню.
  7. Якщо ви впевнені що хімія Емвей безпечна - то в чому проблема. Вода від кухні не буде нести ніякої шкоди. Інше питання жиру - якщо не поставити хоча б якийсь примітивний жировловлювач, то велика ймовірність що ваш дренажний колодязь з часом перетвориться на герметичний)))
  8. Септик без дна або з отворами в стінках - думаю 100% заборонені (там напевно що до такого навіть ніхто додуматись не зможе - це чисто наше ноу-хау 😂) На рахунок іншого - не володію інформацією.
  9. Пряме. Ви пишете що вимоги ДБН по септику це совок совком. Але в США (де септик є самим розповсюдженим методом очистки стічної води для приватних будинковолодінь) досить схожі вимоги. Получається там теж совок совком чи як. Досить схожі вимоги і в Австралії. Тобто розвинені країни не рахують це совком. По друге септик це споруда МЕХАНІЧНОЇ очистки не біологічної. Тому бактерії там немають ніякого відношення до очистки, тільки до розкладання осаду. Тому не зрозуміло навіщо писати "у вас не септик, а відстійник з дренажем". Септик = відстійник.
  10. Навіщо змішувати всі поняття в одну кучу. По перше активний мул до септика ніякого відношення не має. Розпад сухої речовини осаду в септику складає близько 30%. По друге не вірно писати що "Анаеробним спобом мул не розчиняється, хто б там що не говорив". Метантенки є саме спорудами анаеробного зброджування осаду.
  11. Звичайний септик з насипним дренажним полем.
  12. Хто з Сум, Херсону? Яка у вас ситуація?
  13. Кількість населення - це все таки якась база для економіки (зрозуміло що дуже багато чого залежить від інших чинників, але все таки це основний фундамент). Візьміть умовний магазин одягу. Для порівняння відкрийте його в селі, смт., обласному центрі з населенням в 200 тис. та в Києві. Один і той самий магазин буде давати зовсім різний прибуток. І так у всіх галузях.
  14. Исходите из того как часто будете использовать баню и как часто (и как много) у вас будет жить гостей. Прикидываете примерный объем воды которая будет использоваться за сутки и потом считаете необходимый объем септика (3 х предполагаемый суточный объем воды).
  15. Ні. Він має на увазі ціленаправлене буріння свердловини до першого водоносного горизонту куди потім ціленаправлено дренується вода від автономної каналізації.
  16. Я перехворів на початку листопада. З відмінностей від ГРВІ - мені було чомусь досить жарко, хоча зазвичай при температурі 37.5 і вище я вкриваюсь двома ковдрами і мені дуже холодно. На 5 день трохи заклало ніс і пропав запах (але не повністю, деякі запахи я відчував (хоча слабше ніж зазвичай)). На рахунок смаку - різниця була не дуже велика, хіба що картопля стала якоюсь іншою на смак. Дружина перехворіла в квітні. Один день була температура та дуже боліло горло. Після цього ще десь дні два/три дуже сильно втомлювалась (постійно хотілося лежати).
  17. Купил Савент там 40 мм центральная часть, но сами ворсинки достаточно жесткие - так что не уверен пролезет или нет. Завтра буду пробовать - отпишусь что и как. Но если будет возможность - замеряйте на своей. Может на будущее кому то будет полезно. Этот товарищ к сожалению поможет только частично (по любому нужно прочистить тот участок который от камина к дымоходу - так как там уже было небольшое возгорание сажи - повезло что заметил и сразу потушил).
  18. Большое Вам спасибо. Проблема в том что имею камин с водяным отоплением. А там как в котле - все отверстия 50 мм, а потом труба 200мм и ершом ну никак не пролезть что бы почистить тот участок который из нержавейки идет до основного кирпичного дымохода. А вы не могли бы мне подсказать - средняя часть ерша от Хансы (та, к которой крепятся ворсинки) она какая в диаметре. Пролезет в 50 мм. трубу или нет?
  19. Подскажите кто пользовался. Насколько хорошо чистит? Нашел две фирмы Ханса (Литва) и Савент (Украина). Возможно кто то из продавцов каминов держал в руках обе - есть ли разница в качестве (так как в цене разница около 1400 грн.). По Хансе нашел негативный отзыв на розетке (что штанга сломалась в трубе), по Савенту отзывов не нашел. Или все же ручной ёрш будет лучше?
  20. Я думаю що найбільш правильно буде звернутися до виробника вашої очисної станції. Так як у вас не класичний септик - тому сказати чи це нормальна поведінка чи ні складно.
  21. Тобто я можу сміливо відкручувати чотири верхні болти - і знімати верхню кришку? Все легко назад можна буде закрутити?
×
×
  • Створити...