Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Khabik

Пользователи
  • Публікації

    35
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Про Khabik

  • День народження 04.05.78

Персональная информация

  • Имя
    Богдан
  • Откуда
    Київ
  • Пол
    Мужской

Khabik's Achievements

Начинающий

Начинающий (2/13)

  • Начинающий собеседник
  • Уже неделю на форуме
  • Уже месяц на форуме
  • Уже год на форуме

Recent Badges

24

Репутація

  1. Самое реальное к чему склоняюсь это тепловой насос от Энтеоса. Ви їх знаєте,можна з ними працювати?
  2. Ви не права. - таких як Ернст-одиниці,якщо не вона одна,а мільонерів у нас в Ураїні які поїздили по Європі і не є дурнями більш ніж достатньо. Тому Тетяна завжди в силу своєї унікальності матиме роботу в Україні.
  3. "Если это иней, то это логичное поведение фасада, который имеет высокую паропроницаемость. Влага конденсирует на стену и замерзает" Ну нащо людей так плутати... - звичайно це іній, а логічним тут є тільки це що тепло (навть мінімальне )з середини по відкритому мості холоду (в даному випадку це кладочний клей) виходить на зовні.. і з паропроникністю тут нема нічого спільного.. - ну неможна зв"язувати фасадні цементні шпаклівки безпосередньо з кладочним клеєм га газобенній стіні.. мусить бути між ними якийсь паропроникний, гомогенний утеплювач..
  4. Будинок 10 км від Києва 10 х 10 м Фундамент почав копати 6-го серпня 2011-го , накритий був в грудні 2011-го, зиму і пів весни простояв як коробка, фасад і внутрішні роботи були виконані весна-літо 2012-го опалення запустив 25-го листопада Зовнішні стіни газобетон «Аерок» ширина 400мм, марки 400 Клей забув назву – з заводу «Аерок» З зовні 15 мм «Умка» З середини 15мм гіпсова машинна штукатурка Бетонні перемички утеплені 5см «Австротерм» Цоколь утеплений 3 см «Техноплекс» Горище холодне Утеплене перекриття 20см пінопласт 35 гостовської щільності 10см+10см «в на хльост» Під пирогом опалення на першому поверсі 10см пінопласт 35 гостовської щільності , 5см+5см «в на хльост» Площа фасаду 250м2 Площа вікон 50м2 мет.пластик 5 камер склопакет 2 камери, від «Шуко» Площа опалювання 151 м2 Кубатура опалювання 823 м3 Час опалювання 2 місяці Спалено в перший місяць 400м3 газу в другий 200м3 Котел 24 кв «Вісманн- Вітопенд 100» не конденсаційний Температура в будинку перший тиждень повільно зростала,і сім тижнів була чітко +18 град. Опалення «Термотех» водяне, виключно підлогове, покімнатна автоматика В будинку ніхто не живе (газ для кухні не використовували) Рушникосушки у санвузлах відсутні Температуру останні два місяці не відслідковував (а требе було-б) але якою була погода напевно ще всі памятаємо…
  5. Шановний Shved, я поштукатурив фасад Умкою,в профілі є фото,якщо цікаво - звертайтеся..
  6. makita-online.kiev.ua/products/631-makita-td0101f.aspx Самальот.
  7. гарантія відсутності висолів - повітряний прошарок між конструктивом та лицюванням,(вентиляція)
  8. Завершую фасад мінеральною штукатуркою кому цікаво - звертайтесь
  9. Доброї ночі Індіґо пораджу як у себе зробив. 1 - веберіть чорнозем якщо є 2 - розрівняйте грунт ,втрамбуйте 3 - розведіть ТОЧНО!!! всі комунікації: каналізація водовідведення трубу для електрики до місця щитка, водопробідну трубу трубу для кабеля сердловинного насоса до котельні 4 - засипайте поступово піском та ПРОЛИВАЙТЕ максимально!!! 5 - вирівняши на нуль, пісок застеліть міцною плівкою (стрічку не застиляйте) 5 - в залежності від типу стін (ваги) армуйте і заливайте монолітну плиту 6 - якщо буде камін - в цьому місці зробіть вдвічі густішу клітку армування 7 - опалубку для плити робіть екструдованим пінополістиролом,який клеїтимете до стін фундаменту (ви-ж цоколь утеплюватимете) просто екструдер підніміть вище від стрічки на висоту плити і зафіксуйте по периметру, добре вібруйте Так я вважаю найкраще. перше - плита рівномірно розприділяє навантаження на фундамент друге - відпадає потреба заливання фундаменту для перегородок третє - набагато зручніше працювати
  10. Дозвольте вставити своїх 5 копійок. Найбагатші люди в Європі покривають дах сланцем .це факт. (Schifer - іронія але в них ,в німців,це шифер )). Замки в Європі покриті в основному сланцем. Легкий. Вітростійкий. Вентилюємий. Градостійкий. Морозостійкий.(найкраще що може тільки бути для нас з нашими перепадами температур) Не вицвітає бо в масі своїй такий Можна куполи робити. Можна фасад обробляти. Міцний як ніякий покрівельни матеріал. Абсолютно не статичний. Постійно як новий.(з кожним дощем мікрометри сходять) І головне - природний. Нема нічого кращого ніж покрівельний сланец. Особливо якщо це від Ratschek (недай Боже непрофесіоналам доручити покриття даху) прочитав що написав )) - я не продавець , мав можливіть бачити як будуть європейці
  11. Катерина Ш, з цим матеріалом не знайомий (перлітові плити) кажу лише як правильно обробляти ґазбетон. і взагалі - пишіть офіційні листи запити виробникові і чекайте офіційних відповідей - будете знати як правильно обробляти газбетон. не мудруйте.не експерементуйте. а якщо хочете експерементувати - знайдіть такий об"єкт де люди мінімум три роки живуть.тоді можна вірити. визначтеся з ціллю. якщо задача добитися "енергозберігаючого" результату то при ширині 400мм,щілльністю 400 утепляти не треба, ось самі перевіряйте (ссылка устарела) (копіюйте і задавайте в поле) якщо задача добитися "пасивного(3 літри)" результату то це зовсім інша справа..
×
×
  • Створити...