Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Володимир

Пользователи
  • Публікації

    130
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Володимир

  1. Межі треба визначити всіма законними способами. От добра душа Sandy_Sandy подарував сусіду клапотм своєї землі. А, не дай Бог, доведеться продавати ділянку, що ви будете казати покупцеві, чи зможете вийти з цієї ситуації? Бо не всякий покупець захоче купляти ділянку зі спірними межами чи встановленими неточно.
  2. У квітні потрібно дві людини, щоб викопати близько 35 опорних стовпів сітки-рабиці на глибині, приблизно, 65 см, переставати їх разом з сіткою приблизно на 1 метр і закопати на таку ж глибину. Робота на один день. Зацікавить - пишіть, обоворимо всі деталі, на е-пошту: kob(cобака)ukma.kiev.ua Володимир Федорович
  3. Це не про ваших архарівців такий відгук? Сломали щит бкетбольный (вместо того, чтобы работать решили поиграть), непуктуальны, три раза подводили, за 3 часа работы некачественной постребовали 600 грн.! Не связывайтесь! Они себя сильно рекламируют здесь, но организация их труда и качество оставляет желать лучшего!!! Ужас-ужас! --------------------------------------------------------------------------------
  4. а якщо, крім усього іншого на достатньо видному місці поставити пару фальш-камер?
  5. Малі Дмитровичі (північ Обухівського району) - досі карта дворічної давності.
  6. А вот такая зеленая штука растет ... ця штука називається "кручені паничі"
  7. торік купив по 65 грн. дві штуки. це - мінімум. треба, щоб одне деревце - мужчина. друге - женщина. інакше "дітей" не буде, або буде мало. так що майте це на увазі.
  8. хто знає, у якому порядку обробляти вагонку (буде на мансарді)? Спочатку антисептик, а потім антипірен? Чи - навпаки? І якщо обробляти антипіреном, то хто повинен підписувати акт про те, що така обробка була здійснена? Викликати представника пожежної служби?
  9. не повторіть моїх помилок. я спочатку викопав колодязь, насадив 12 дерев. Минуло три роки. Я дозрів до проекту. Замовив проект і почав будівництво (фото десь на 3-й сторінці вашої гілки). А тепер (чухаючи потилицю), мушу пересаджувати дерева і, головне, думати де втулити септик. Справа в тому, що в мене довга (60-70 метрів) і вузька ділянка (15-16 метрів), і доводиться ламати голову, де ж втулити того клятого септика. Септик то я втулю, а де тулити дренажний колодязь/дренажне поле? Тому наперед, уже зараз, розплануйте (з урахування будівельних і санітарних норм), де будуть: колодязь/скважина, септик, водогін, газова труба, підїзна дорога/під"їзд. А вже потім - дерева, кущі та інші радощі.
  10. фундамент дуже серйозна справа. Нна ньому стараються не економити. Не пожалійте 1-2 тисяч гривень для того, щоб конструктор розрахував Вам фундамент, виходячи з Ваших апетитів.
  11. Апупєть! Ми читаємо Масанобу Фокуока, Билл Моллисон, Зепп Хольцер, хоча ще 50 років тому і ще, мабуть, з князівських часів, в центральній Україні по селах будувалися саманні або їх ще називали "топтані" хати. Пригадую кінець 50-х, можливо початок 60-х років. Я тоді був підлітком (зараз постаршав аж до 63-х років...). Топтана хата робилася так. Прямо на вулиці насипався шар глини. Його вкривали соломою (різаною чи цілою - вже не пам"ятаю). Все це поливалося водою. Потім на пару коней садили пацанів, і кінськими ногами робилося глиняно-солом"яне місиво. Чи був фундамент - теж не пам"ятаю. Очевидно, якийсь-то був. На цей фандамент наставляли щити - як це робиться, наприклад, при закладці бетонного фундаменту. Між ті щити чоловіки вилами накидали заміс, а жіноцтво своїми чарівними ніжками його утоптувало. Стіни такої хати зростали за день. Це називалося - толока. Приходило 20-30-40 людей. Так люди допомагали одне одному. Отака фак-у-ока по-українськи.
  12. Якщо я все правильно зробив (завантажив правильно і правильний файл), то це - моя хатка з поротерму (Малі Дмитровичі).
  13. я так зрозумів з таблички, що у Донецьку на вулиці Чукотській живуть люди, які вільно володіють російською і англійською мовами...
  14. трубу проложить буквой г - можно , в этом сомнений нет , а вот то что будет работать ли камин с вероятностью 99% - нет . Зрозумів так, що трубу можна поклати не тільки буквою Г, а й буквою Ж. Але ймовірність роботи каміна в обох випадках дорівнює 1%. П.С. Висновок: найух попу така вувузела)
  15. Двоповенрховий будинок плюс мансарда. Камін планувався в кутку, тобто камінна труба виходить з кімнати першого поверху (2.7м) через кімнату другого поверху (3 м) на мансарду. Внаслідок непродуманості труба на мансарді занадто щільно примикатиме до вікна (з дашком). Вікно не можна посунути по порушиться симетрія і доведеться багато що переробляти, перставляти. Чи можливий такий варіант: труба виходить на мансарду (її пряма висота складе не менше 4.5 м, потім по підлозі мансарди горизонтально іде вбік на 2-3 метри (щоб відступити від мансардного вікна), і потім знову піднімається вгору вертикально на 3 м. З однієї сторони, наче забезпечено достатню пряму, безперервну, висоту (4.5 м). Але оці два "коліна" - чи не заблокують вони тягу? Зможуть так зробити кваліфіковані спеціалісти чи краще не експериментувати?
  16. Люди, а особливо українці, - переважно індивідуалісти. Або, хоч би, - різні. Тому єдності й однаковості на рівному місці - ніколи не буде. (У західно-українських селах така єдність, ідентичність, як уже слушно було сказано, складалася століттями). Тому не треба рвати серце і, якщо кортить, зробити бодай мінімум, але - реальне. Перше. Розраховувати треба виключно на себе, або - на мінімальну групу людей. Якщо жити в глушині, - то лише до пори до часу, поки не виростуть діти. Діти мають право зробити СВІЙ вибір. Можна наперед сказати, що 99,999% з них захочуть побачити світ і підуть від батьків. І це правильно, бо їм, у свою чергу, захочеться зробити власний вибір, така людська природа. І якщо ви обмежуватимете їхній вибір - ви станете їхніми найлютішими ворогами. Якщо у вас немає дітей, або ви їх не плануєте мати, - ваші руки розв"язані. Щоправда, на старості вони будуть "зв"язані" вашою самотністю і непотрібністю нікому. До речі, раджу почитати книжку Генри Девида Торо "Уолден или жизнь в лесу". Книжка порівняно невелика (є в Інтернеті), одержите естетичну насолоду і дізнаєтеся відповіді на деякі запитання, як зараз стоять перед вами.
  17. Трубы в дымоход загнали заранее и купили в Гостомеле трубы с радиатором Не підкажете точніші координати гостомельських труб з радіатором?
  18. я б написав. (взимку у мене свиснули бетномішалку: подав заяву, порушена справа; навряд чи знадуть, але мовчання лише сприяє цим і подібним злочинам, на мою думку)
  19. Пливун - точно. У найближчих сусідів - те саме. В одного навіть гірше - пливуном повернуло трохи на бік одне кільце внизу, і вони мучаться, коли ціляться відром ц цьому скособоченому колодязі. Тому й чухаю потилицю: з пливуном краще бути обереженим. У погоні за глибиною можна взагалі загубити колодязь. Зараз у мене стоїть тимчасово малопотужний насос. За хвилин 15 він викачує, приблизно, 200 літрів води. Швидкість наповнення не перевіряв, але, здається, - більше години. Якщо я за день, навіть з інтервалом у 3-4 години, за 3-4 рази викачуватиму щодня 600-800 літрів води, то може цього й досить для сім"ї з 4-5 осіб (приготування їжі, душ, прання, туалет). Навіть для поливу дещо залишиться? Для поливу планую повністю збирати з даху дощову воду у спеціальні цистерни. Може, справді, не варто експериментувати і бути економним у споживанні води? Ще варіант: скважина як запасний варіант.
  20. Шановний Аргилит! Чи не допоможете в такій ситуації. Два з половиною роки тому машиною викопали колодязь. Вкинули 14 метрових кілець (кожен заввишки 0.9 метра). Поставили також дубове дно. Вода є і досить швидко прибуває при викачуванні. Але все одно її малувато: не набирається навіть на одне кільце (тобто, води десь сантиметрів 70). На таку глибину ніяк не поставиш хороший насос, оскільки він завдожки сантиметрів 60 і до дна повинен бути не менше 70 сантиметрів. Хотілося б: вибити дубове дно,прокопати у глибину ще на три кільця вужчого діаметра з тим, щоб стовп води у колодяз був 1.5-2.5 метра. І поставити нове дубове дно. Чи можливо це вручну? Передбачаю, що копачам заважатиме докопувати і ставити кільця вода, яка швидко прибуватиме. Тоді, можливо, краще використати інший варіант: вручну вибивається дубове дно, машиною докопується на потрібну глибину (до трьох метрів) і ставиться три кільця. А дубове дно вже не ставиться, бо вода не дасть цього зробити.
×
×
  • Створити...