
andrey_ka
Пользователи-
Публікації
2 952 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Имя
Андрій
-
Откуда
Старокостянтинів
-
Пол
Мужской
Відвідувачі профілю
18 783 перегляда профілю
andrey_ka's Achievements
-
1. На крокви набиваєте брус десь 100х100мм, ним же і вирівняєте площину даху. 2, Монтуєте металевий капельник. Він має зайти на брус десь приблизно на 50мм , а іншим кінцем в ринву. 3. Монтуєте мембрану. Вона має зайти на металевий капельник десь приблизно на 50мм і приклеїти її до металу на двохсторонній скотч. 4. Далі контррейка 50мм , латування 30мм і покриття. Покриття має заходити у ринву на 1/3 ширини ринви.
-
Пробуйте , вже знаєте на що звертати увагу. Із досвіду: паркан з вагонки (під зруб , півкругла така) пофарбована пінотексом за всіма правилами , з попередньо нанесеним грунтом та подальшим двошаровим покриттям. Років з 15 стоїть. Стоїть на північній стороні , сонця не бачить взагалі і всеодно сучки побіліли. Смола також не вилазила взагалі , але це все ж таки вагонка , а не прості дошки. Інший випадок: будинок , фронтони зроблені із звичайних соснових дошок , також покриті пінотексом. З сонячної сторони потеки смоли , з північної де не де , доволі рідко. ІМХО. Для жалюзі я б краще використав зрощену вагонку , з вирізаними сучками та смоляними карманами.
-
ІМХО. Забудьте! На сонці їх покрутить , покрутить так , що не зможете закрити / відкрити. На сонці зі смоляних карманів постійно буде лізти смола , припадати пилом і вигляд буде так собі. На сонці всі сучки побіліють та почнуть випадати , особливо якщо попередньо вже будуть не живі.
-
Теж так думаю , якщо бездумно тарабанити молотком по цеглі то звісно продавці будуть не в захваті. Да і ви також , бо доведеться купити все що набєте. Тому я і кажу , для цього потрібен деякий досвід.
-
Я ж кажу , якщо дозволять. Наприклад в Епіцентрі , це можна робити без дозволу і продавці в принципі не можуть вам заборонити. В інших магазинах можна домовитись. Як правило продавцям пофіг , головне щоб ви потім поскладали цеглу як була.
-
Берете цеглину в руку і вдаряєте по ній молотком , слухаєте звук. Якщо занадто дзвінкий , цегла перепалена , якщо глухий , недопалена. Має бути середньої дзвінкості. Правда для цього потрібен досвід , або щоб той хто шарить продемонстрував вам це. Та думайте , хто ж вам забороняє. Але , якщо ви не спеціаліст , то наврядчи відрізните М100 від М150.
-
Можна! Можна навіть М100 , тільки цеглу потрібно вибирати , щоб вона була правильно обпалена та нормальної форми. Берете з собою невеликий молоток , йдете в магазин (чи де ви там зібрались її купувати) і відбираєте кожну цеглину. Дивлячись на якість сучасної загальнобудівельної цегли , це буде ох як не просто , якщо вам ще дозволять це робити. ПС.. Тому пічники і використовують М200 , бо вона одразу належної якості. Ви неправильно розумієте , майстерність пічника не залежить від цегли.
-
З тим що ви намалювали , намучаєтесь. Такий капельник потрібно буде герметизувати зі стіною , якщо цього не робити то толку не буде . Краще зробіть болгаркою заглиблення в стіні 10-15мм , вставте полоску бляхи і щоб її зафіксувати цю щілину запініть. Потім воно легко демонтується. ПС.. Замість бляхи можна використати будь-що , наприклад садову бордюрну стрічку.
-
Ми взагалі про одне й те саме ? Я , про кріплення ГК (відстань між саморізами). Як може не вийти (при будь-якій схемі) ? Де звучало ? Кнауф про це начебто нічого не знає. Повздовжну крайку , можна стрічкою не армувати (при використанні правильної шпатлівки). Торцеву крайку армуєм стрічкою завжди , незалежно яку використовуєм шпатлівку. ІМХО. Тобто , якщо на стику листів є профіль , армування стрічкою обов`язкове. Тому воно у вас і трісло.