-
Публікації
10 912 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
98
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача POZITIFF
-
І формувати при землі, і вкривати треба. Можна пробувати, якщо є бажання.
-
В мене таким чином ростуть Юпітер (напевно самий оптимальний універсальний сорт, що тримає -27, не вкривав з першого року, ізюм, сік, консервація, вино з натяжкою, бо смачний і купляють його добре - кишмиш), Ізюмський Мускат(теж не вкриваю, Юпітер в нього в батьках, реальну морозостійкість визначити поки, слава богу, не довелось, теж кишмиш майже, смак суперовий). Із технічних росте Маркетт, морозостійкість заявлена -36°. Також можна підібрати йому в пару білоягідний технарь. Але, все ж таки, краще дивитися в сторону універсальних сортів, бо з такої площі багато ягоди для вина не буде. Думаю 2-3 кущі закриють вам ваш навіс за 3-4 роки. Якщо не обрізати - за 2-3.
-
Антістресант типу Мегафол та комплекс з підвищеним вмістом фосфору, який стимулює розвиток кореневої системи. У Мівени це водорозчинне комплексне добриво Гранусол 10-52-10(друга цифра це вміст фосфору у %). На майбутнє, щоб коренева система не отримувала стрес, максимальна безпечна концентрація 20 г на 10 л води будь&якого добрива. Краще 15. Перед цим відром проливають чистою водою, після відра з добривом також бажано чистою водою.
-
Важлива концентрація. Зазвичай думають азотні добрива це добре і дають "від душі", але якщо перевищити безпечну концентрацію, то кореневу систему можна просто попалити. І без кореня дерево через листовий апарат випаровує запаси вологи та поживи і висихає.
-
Норм. Треба ж кудись дурь дереву дівати при недонавантаженні.
-
Кораген не бере попелицю, для інформації. Плодожерки, колоради, жуки норм, попелиця залишилась майже.
-
Так і є Пробуйте Казумін. Деякі сорти груш схильні до бактеріальних опіків. Також мідні препарати навесні та восени. В аптечні антібіотіки я не сильно вірю, але багато хто теж їх використовує
-
Нижню сторону листа перевірте. Якщо не попелиця, то скоріше всього вірус якийсь.
-
Я за цвітіння без бджіл говорив. Свою черешню жодного разу не поливав, під нею трава. По листу даю добрива перед цвітінням раз з упором на фосфор 10-52-10. Коли починає рости ягода ще раз оприскую разом з пестицидами даю 20-20-20 або 17-10-17. Перед збиранням ще можу дати 12-7-25 для покращення якості ягоди.
-
Гіберелінова кислота сприяє кращому запиленню. Вишня, черешня, персик, томат, виноград і все інше.
-
У нас теж багато, але бджоли не літали. А в цвітіння взагалі тиждень дощів. Пасічники розповідали чому вони не літали, щось пов'язане з погодними умовами, ніби час розмноження настав чи щось таке. Бджоли були на кизилі, а як персики, сливи, нектарини пішли, то майже не бачив.
-
Вони просто не запилились. Якийсь час ще ростуть без кісточки, а далі висихають і опадають.
-
https://www.facebook.com/profile.php?id=100013889624048
-
Моспілан та маврік перевірив у себе. Навіть сонечкі цілі та живі. Ну і бджоли. Оленки та Хрущі знімались чудово, як і попелиця з іншими шкідниками👌 Кораген тримаю на літо.
-
Я думав, цвіткоїдів та довгоносиків😊
-
Що це за обмеження цікаве?
-
Та будь-чим вже,якщо відцвіло і бджіл немає . Я продовжую Моспілан використовувати. Є Маврік, є Енжіо, є Кораген. Біологічний Актофіт. Зараз піде східна плодожерка працювати, вишнева муха, то треба захищати раз в 7-10 днів. І хрущі ось сливи гризуть...
-