Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

POZITIFF

Пользователи
  • Публікації

    10 902
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    98

Усі публікації користувача POZITIFF

  1. Скажу чесно, цю біологію купую 0,9 л на сезон і концентрації точної не дотримують. Завжди даю більше.
  2. Біологічний Актофіт в день, в самісіньку жару. Обробити всю південну стіну разом з ними.
  3. Кораген не бере попелицю, для інформації. Плодожерки, колоради, жуки норм, попелиця залишилась майже.
  4. POZITIFF

    Абрикоса

    Так і є Пробуйте Казумін. Деякі сорти груш схильні до бактеріальних опіків. Також мідні препарати навесні та восени. В аптечні антібіотіки я не сильно вірю, але багато хто теж їх використовує
  5. POZITIFF

    Абрикоса

    Нижню сторону листа перевірте. Якщо не попелиця, то скоріше всього вірус якийсь.
  6. Я за цвітіння без бджіл говорив. Свою черешню жодного разу не поливав, під нею трава. По листу даю добрива перед цвітінням раз з упором на фосфор 10-52-10. Коли починає рости ягода ще раз оприскую разом з пестицидами даю 20-20-20 або 17-10-17. Перед збиранням ще можу дати 12-7-25 для покращення якості ягоди.
  7. Гіберелінова кислота сприяє кращому запиленню. Вишня, черешня, персик, томат, виноград і все інше.
  8. У нас теж багато, але бджоли не літали. А в цвітіння взагалі тиждень дощів. Пасічники розповідали чому вони не літали, щось пов'язане з погодними умовами, ніби час розмноження настав чи щось таке. Бджоли були на кизилі, а як персики, сливи, нектарини пішли, то майже не бачив.
  9. Вони просто не запилились. Якийсь час ще ростуть без кісточки, а далі висихають і опадають.
  10. Моспілан та маврік перевірив у себе. Навіть сонечкі цілі та живі. Ну і бджоли. Оленки та Хрущі знімались чудово, як і попелиця з іншими шкідниками👌 Кораген тримаю на літо.
  11. Та будь-чим вже,якщо відцвіло і бджіл немає . Я продовжую Моспілан використовувати. Є Маврік, є Енжіо, є Кораген. Біологічний Актофіт. Зараз піде східна плодожерка працювати, вишнева муха, то треба захищати раз в 7-10 днів. І хрущі ось сливи гризуть...
  12. Загущення після цвітіння рахують 😁 Та і як ви то пронормуєте.
  13. Звичайно можна. І треба. Щоб він розкладався, а не ріс тополею. Лише підсушити зрізи та змащувати хоча б Арборіном, краще Потабеном.
  14. Ось на фото збільшеному видно зону без кори, з сіткою тріщин. Це ідеальне місце для заселення грибниці.
  15. Дешевше😁 Нормально, теж ним користуюсь. Потабен купив, бо маю теж таку проблему зі старим абрикосом, що дістався з хатою. Різали на пеньки, і одна потрібна гілка теж заражена. В неї кора відстає. Хочу зняти та Потабеном обробити. Грибницю заливаю 2-3% Блу Бордо. Не поширюється, але й не зникає. Думаю 5-10% промочити.
  16. На 30в написано, що він навпаки працює ще й як прилипач. А вапно ж, якого має бути по правильному 700 грам і більше, не блокує. Несумісність видно по по розчину, осад, хлоп'я, неоднорідність розчину.
  17. Контрольне змішування покаже сумісність. Ну і порядок змішування - спочатку сипучі препарати, тоді суспензії.
×
×
  • Створити...