Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

petrolium

Пользователи
  • Публікації

    18
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем petrolium

  1. нужна консультация специалиста. Осенью 2008 положен гидробарьер по стропилам, весной 2009 положен металлопрофиль без контррейки. Сейчас перед укладкой ваты есть сомнения в долговечности ГБ, поскольку он простоял зиму ненакрытый, хотя на ощупь - вроде цел. Есть ли смысл положить мембрану поверх утеплителя из зазором 5см от ГБ? Таким образом получится еще 1 вентзазор и доп. страховка от протечек ГБ. Спасибо!
  2. Якщо я правильно зрозумів, то теплопровідність газобетону Д300-Д400 приблизно така ж, як і у теплих штукатурок, але він значно дешевший і спокійно монжа ліпити 10см, скажімо на цегляну кладку 38см. По нормах теплозбереження не дотягне, але для тих, хто заморочується на екології, це варіант. Питання, як правильно кріпити блоки до цегли - на клей (для газоблоків) і дюбеля ? Маса все-таки більша, ніж вати чи пінопласту...
  3. Приєднуюсь до запитання по темі. Мені "світить" класти під теплу підлогу 10см утеплювача, думав псб-35, (екструзійний 10см - дорого). Розумію, що газоблок має більшу теплопровідність, але це не критично у моєму випадку ( фундамент утеплений ЕППС). Як варіант - покласти газоблоки 10см? Їх треба клеїти до бетону, чи встик, чи можна просто розкласти як на попередніх фото?
  4. Чи хтось підкаже -є веранда на південно-східному куті, заодно це і вхід - накрити сотовим полікарбонатом чи тим самим профілем? (ссылка на изображение устарела) Тобто є тільки фундамент під веранду)) Каркасу ще немає, треба уявити... Взагалі, мені подобаються дахи з очерету, якби знайшов майстрів, то і весь дах би з нього зробив. Можна спробувати на веранді)
  5. Дякую за відповіді, я вже накрився, рік тому. Тепер купа інших питань - електрика, каналізація, опалення, сад посадити... Хоча треба ще веранду накрити, але вже тим самим профілем накрию
  6. Рік тому я шукав для себе ділянку велику з нормальним доїздом, так щоб було місце і для будови, подвір‘я, саду, городу і ставка)). знайти було непросто і дорого. Знайшов. А зараз біля моєї продається, вполовину дешевше( розмір 25*95м) с. Ременів, Кам‘янка-Бузький рн. Якщо когось цікавить - пишіть.

    rem21.jpg.dfd2e513bac79284f6d10957a52dba7c.jpg

  7. Збираюсь крити дах за кілька днів, вибираю між фарбованим шифером і мет. профілем. Монтажники всі радять профіль - легко класти, мало відходів, а шифер відмовляють - ніби буде багато зазорів, в які буде задувати, багато стиків, обрешітку треба кращу... Питання: хто недавно крив шифером, якщо прийшлось би робити знову - чи клали б знову шифер? Якщо шифер, то на що звернути увагу при укладці? Дякую!
  8. Наявність азбесту мене не хвилює, питаю про міцність - (ссылка устарела).

    Цитата-Однією з найсуттєвіших переваг безазбестового шиферу є його довговічність:час експлуатації - -не менше 50 років. Матеріал в"язкий, не боїться ні навантнження, ні ударів. Волокнисто - цементний шифер не деформується, є стійким до перепадів температури, має краще шумопоглинання".

    Тому, чи може хтось з реальних продавців/покупців підтвердити ці переваги? Наприклад, чи можна буде ходити по такому даху)). Якщо міцність така сама, як у звичайного, тоді переплачувати за відсутність азбесту немає змісту, як на мене...

  9. Планую накрити ним хату, але "живого" в руках не тримав, на даху не бачив.. Відгукніться хто з цим мав справу - чи варто з цим зв‘язуватись. Робить його Ів-Франківський цем. завод ifcem.if.ua У Львові навіть не знайшов хто б мав на вітрині такий.
×
×
  • Створити...