Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Grossmeister

Пользователи
  • Публікації

    54
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Grossmeister

  1. Пістолет я брав ~ по ціні одного важкого балона "проф" піни. З мого досвіду використання балончиків з насадкою, вже після 2-го балону я вийшов в "0" по грошах. Додайте сюди кращу якість піни. Ну а зручність використання для мене просто безцінна. P.S. Пістолети зараз дорого продають, але у будівельних магазинах регулярно бувають акції типу 2 балони + пістолет. Я закриваю повністю - щоб всередині не засохло. Думаєте, не варто?
  2. Якщо потрібно пінити акуратно, і якщо хочете якісну піну — пістолет потрібен, без варіантів. На великому об'ємі ви ще й добряче зекономите грошей — за рахунок точного контролю виходу піни.
  3. В яких місцях у Києві продається Semin?
  4. Опишу свій скромний досвід. Пістолет найдешевший Intertool, використання не часте, за 1+ рік стоїть 3-й чи 4-й балон, спускаю піну ~ раз на місяць. При заміні балону заливаю в горловину Ацетон+. Балон для прочистки стоїть без діла. Клопоти з пшиканням у смітник - ніщо у порівнянні з плюсами від 1) зручності використання 2) якості піни 3) економічності - все це, якщо порівнювати зі "звичайними" (не під пістолет) балонами. Балони завжди купляв 65L з низьким розширенням. Сподобались Baugut та Soudal. Makroflex від Henkel — "не те".
  5. Економія тут не на першому місці. Основне - спросити і подовжити зберігання. А які якісні грунтовки порадите? Бажано суху, або принаймні концентрат - щоб можа було регулювати концентрацію залежно від поверхні.
  6. Чому так? Використовував Mattlatex на кухні, результатом задоволений. Тут нахвалюють Eskaro, спробую їх продукцію якось.
  7. Читав про рецепт фінішної шпатлівки: крейда + акриловий лак. А можна зробити грунтовку самостійно (також акрилову)? Хочеться якось зменшити кількість компонентів для зберігання при затяжних ремонтах, мати можливість завжди приготувати небагато матеріалу для "підмазування".
  8. Чув таке. Але Paneeli Assa Hirsisuoja "содержит противоплесневый компонент". Але тема не про те.
  9. Намагаюсь зрозуміти логіку захисту дерева в принципі та всередині будинку зокрема - для правильного вибору засобів. Розглянувши продукти різних виробників, дійшов висновку, що загалом можна вивести 3 компоненти захисту: 1) антисептики - захист від живих орагнізмів 2) грунтовка - "початковий" захист від вологи, механічних пошкоджень, УФ. Основа для нанесення фінального шару. 3) фарба (лак) - основний захист від вологи, механічних пошкоджень, УФ + декоративна функція. п.1 сам по собі не дуже розповсюджений, як правило він є компонентом п. 2 та іноді п.3 Дивлюсь лінійку Pinotex для зовнішніх робіт: 1) Base (грунтовка) 2) Ultra/Classic і т.п. ("пропитка"). Для внутрішніх - Interior ("пропитка"). Окремо у цього ж виробника є лінійка фарб/лаків (Dulux). З грунтовкою все зрозуміло, а от у чому відмінність фарб/лаків від пропиток? Ну от візьмемо Interior: Крім останнього пункту - все відповідає функціям лаку/фарби. Тобто "пропитка" - це щось середнє між грунтовкою та лаком? І загалом після неї можна лак можна наносити за бажанням - для, так би мовити, додаткового захисту, а можна й не наносити? Які мінуси нанесення лаку без Interior? Якщо порівняти різних виробників, то можна сказати, що: 1) Dulux Celco Aqua приблизно відповідає Tikkurila Paneeli Assa 2) Pinotex Interior приблизно відповідає Tikkurila Paneeli Assa Hirsisuoja ?
  10. Залишилась незакритою туба силікону, майже повна, підсохла, вичавлюється важко. Можна його чимось розвести? У графі "склад" написано лише "силікон, добавки", виробництво Ceresit, сантехнічний.
  11. А конкретно про Kolorit з силіконом можете щось сказати?
  12. Виникла ідея пофарбувати ванну кімнату акриловою фарбою, вирішив спробувати серйозного виробника (Tikkurila) - Vivacolor Interior Bath. Хтось може дати рекомендації по матеріалам для шарів (між бетоном і самою фарбою)? Може є мануал від виробника? Із розмов з продавцями в магазині дійшов такого висновку: бетон - грунтовка - стартова шпатлівка - грунтовка - фінішна шпатлівка - грунтовка з силіконом - фарба. Чи є сенс на якомусь шарі використати дешевший компонент (наприклад, Kolorit)?
  13. Судячи з прочитаного, знімати невикористаний балон ризиковано - клапан там не надійний. Ну якщо наступне використання через місяць-два, то чому б і не пшикнути кілька разів. Крім промивочного балону щось ще використовуєте?
  14. Є питання по використанюю пістолета. Прочитав різні "рецепти", знайшов таку інструкцію (ІМХО, грамотно все розписано): Також бачив рекомендацію приблизно раз на тиждень випускати трохи піну - не знаю, чи варто, мабуть залежить від стану пістолета. А от що робити при повному використанні балону, коли нема необхідності використовувати новий? 1) не відкручуючи балон покласти на зберігання і відкрутити лише перед встановленням нового 2) зняти балон, накрутити промивку, промити, зняти промивку, очистити, змазати вазеліном (з інструкції вище) 3) зняти балон, накрутити промивку, промити, залишити промивку прикрученою і покласти на зберігання
  15. Сорт фанери не має значення для даних цілей (можна брати 3/4)?
  16. Роблю підлогу на балконі (панельний будинок, балкон засклений, неопалюваний). Знизу лаги, між ними пінопласт, далі (вгору): ДСП/ОСП/фанера, підкладка, ламінат. Який матеріал вибрати з ДСП/ОСБ/фанера? ДСП не подобається, ОСП виглядає значно міцніше, різниця в ціні в гіпермаркетах мінімальна. Ну і в принципі, ціну тут не обговорюємо, то вже я сам вирішу. Обираю між ОСП та фанерою. Відстань між лагами 40 см. 1) Яку мінімальну товщину можна взяти: ОСП - 15мм, фанера - 10-12 мм? 2) Фанера, я так розумію значно екологічніша (хоча чи варто звертати на це увагу у місті). Читав, що ОСП потрібно чимось обробляти аби зв'язка не випаровувалась мені в легені. Вологостійку фанеру не роблять зі зв'язки, яка потім буде випаровуватись? 3) Щодо деформацій при зміні вологи - який матеріал кращий?
  17. Ось познаходив цікаві ролики на тему монтажу:
  18. 1) Не ставили. Що тепер необхідно робити зовні (у місці відміченому на картинці як "гидроизоляция")? Тобто варіант із козирком, який повністю закритий піною (козирок НЕ заходить у приміщення) неправильний, чому?
  19. Де б знайти таких, хто робить по правилах ... Одна контора - із присутніх на форумі, інша - великий виробник вікон. Результат приблизно однаковий.
  20. Вирішив винести питання мотажу в окрему тему. 1) Є два ідентичних по конфігурації верхньої частини балкони. На першому балконі козирок не заходить всередину приміщення, кріпили його наскрізь через раму, далі вставляли склопакети. На другому козирок заходить всередину приміщення десь на 15-20 см. В результаті маємо збільшення контакту з вуличним повітрям (яке знаходиться між стелею та козирком). З іншого боку, кріплення значно надійнійше, плюс саме вікно згори прикрите від води. Який варіант правильний? 2) Процедура встановлення: обидві команди, при кріпленні металевих "лапок" тупо забивали дюбелі з закрученим саморізом. Це нормально? Чи може там якісь дюбелі хитрі? Пошукав більше інфи, кажуть, що кріплення на пластинках це взагалі несерйозно і може використовуватись виключно у якості тимчасового. 3) Нова квартира, в якій йде серйозна перебудова. Встановлене вікно без підвіконня, знизу видно дерев’яні підпорки. Це правильно, залишати їх не запіненими (за умови подальших штукатурних робіт)? 4) Підпорки. Виявляється є спеціальні пластикові підпорки, а "майстри" ставили вікна на відпиляні шматки старої рами. Ці пластикові підпорки дуже дорогі, що їх не ставлять?
  21. Grossmeister

    FAQ для покупателя

    Значить так, поставив пару балконів, також подивився як поставлено у знайомих. Виникли питання (окрім глобального, що бригада або старається, але у них все "валиться з рук", або ніби вміють, але роблять на тяп-ляп). 1) Є два ідентичних по конфігурації верхньої частини балкони. На першому балконі козирок не заходить всередину приміщення, кріпили його наскрізь через раму, далі вставляли склопакети. На другому козирок заходить всередину приміщення десь на 15-20 см. В результаті маємо збільшення контакту з вуличним повітрям (яке знаходиться між стелею та козирком). З іншого боку, кріплення значно надійнійше, плюс саме вікно згори прикрите від води. Який варіант правильний? 2) Процедура встановлення: обидві команди, при кріпленні металевих "лапок" тупо забивают дюбелі з закрученим саморізом. Це нормально? Чи може там якісь дюбелі хитрі? 3) Нова квартира, в якій йде серйозна перебудова. Встановлене вікно без підвіконня, знизу видно дерев’яні підпорки. Це правильно, залишати їх не запіненими?
  22. Типу (ссылка устарела)? Це вже схоже на річ , принаймні детально описані параметри. 1.2 кВт на 80 дуже непогано. SVEN там (внизу) таки якось незрозуміло працює (знайшов його повний огляд) - 2000 модель (1400 кВт) 500 Вт спіраль включила тільки при напрузі 110В. Є питання по Прочану: Минимальное входное напряжение, В - 80 Минимальное напряжение включения , В - 90 То він таки з 80 чи з 90 працює? І чи нема компактніших/легших варіантів (24 кг (!)). Мені ж потрібен не розширений діапазон, а зміщений у сторону низьких напруг.
  23. Ось відео подібного приладу: . Тест без навантаження, але вже щось - на 87 видає 185 вихідних. Тут же ж не питання купити китайця. Я знайшов декілька вітчизняних стабів з діапазоном від 90В, але всі вони вироблялись у Донецьку. Тому й питаю на форумі - може якесь з цих виробництв вивезли з окупованої території, або хтось організував альтернативне.
×
×
  • Створити...