
Grossmeister
Пользователи-
Публікації
54 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Персональная информация
-
Откуда
Київ
-
Пол
Мужской
Grossmeister's Achievements
Начинающий (2/13)
8
Репутація
-
Я пробував 647, погано (дуже) розчиняє.
-
Пістолет я брав ~ по ціні одного важкого балона "проф" піни. З мого досвіду використання балончиків з насадкою, вже після 2-го балону я вийшов в "0" по грошах. Додайте сюди кращу якість піни. Ну а зручність використання для мене просто безцінна. P.S. Пістолети зараз дорого продають, але у будівельних магазинах регулярно бувають акції типу 2 балони + пістолет. Я закриваю повністю - щоб всередині не засохло. Думаєте, не варто?
-
Якщо потрібно пінити акуратно, і якщо хочете якісну піну — пістолет потрібен, без варіантів. На великому об'ємі ви ще й добряче зекономите грошей — за рахунок точного контролю виходу піни.
-
В яких місцях у Києві продається Semin?
-
Опишу свій скромний досвід. Пістолет найдешевший Intertool, використання не часте, за 1+ рік стоїть 3-й чи 4-й балон, спускаю піну ~ раз на місяць. При заміні балону заливаю в горловину Ацетон+. Балон для прочистки стоїть без діла. Клопоти з пшиканням у смітник - ніщо у порівнянні з плюсами від 1) зручності використання 2) якості піни 3) економічності - все це, якщо порівнювати зі "звичайними" (не під пістолет) балонами. Балони завжди купляв 65L з низьким розширенням. Сподобались Baugut та Soudal. Makroflex від Henkel — "не те".
-
Акрилова грунтовка та шпатлівка в домашніх умовах
Grossmeister відповів у розділі Внутрішнє оздоблення
Економія тут не на першому місці. Основне - спросити і подовжити зберігання. А які якісні грунтовки порадите? Бажано суху, або принаймні концентрат - щоб можа було регулювати концентрацію залежно від поверхні. -
Чому так? Використовував Mattlatex на кухні, результатом задоволений. Тут нахвалюють Eskaro, спробую їх продукцію якось.
-
Акрилова грунтовка та шпатлівка в домашніх умовах
Grossmeister опублікував темі в Внутрішнє оздоблення
Читав про рецепт фінішної шпатлівки: крейда + акриловий лак. А можна зробити грунтовку самостійно (також акрилову)? Хочеться якось зменшити кількість компонентів для зберігання при затяжних ремонтах, мати можливість завжди приготувати небагато матеріалу для "підмазування". -
Чув таке. Але Paneeli Assa Hirsisuoja "содержит противоплесневый компонент". Але тема не про те.
-
Намагаюсь зрозуміти логіку захисту дерева в принципі та всередині будинку зокрема - для правильного вибору засобів. Розглянувши продукти різних виробників, дійшов висновку, що загалом можна вивести 3 компоненти захисту: 1) антисептики - захист від живих орагнізмів 2) грунтовка - "початковий" захист від вологи, механічних пошкоджень, УФ. Основа для нанесення фінального шару. 3) фарба (лак) - основний захист від вологи, механічних пошкоджень, УФ + декоративна функція. п.1 сам по собі не дуже розповсюджений, як правило він є компонентом п. 2 та іноді п.3 Дивлюсь лінійку Pinotex для зовнішніх робіт: 1) Base (грунтовка) 2) Ultra/Classic і т.п. ("пропитка"). Для внутрішніх - Interior ("пропитка"). Окремо у цього ж виробника є лінійка фарб/лаків (Dulux). З грунтовкою все зрозуміло, а от у чому відмінність фарб/лаків від пропиток? Ну от візьмемо Interior: Крім останнього пункту - все відповідає функціям лаку/фарби. Тобто "пропитка" - це щось середнє між грунтовкою та лаком? І загалом після неї можна лак можна наносити за бажанням - для, так би мовити, додаткового захисту, а можна й не наносити? Які мінуси нанесення лаку без Interior? Якщо порівняти різних виробників, то можна сказати, що: 1) Dulux Celco Aqua приблизно відповідає Tikkurila Paneeli Assa 2) Pinotex Interior приблизно відповідає Tikkurila Paneeli Assa Hirsisuoja ?
-
Залишилась незакритою туба силікону, майже повна, підсохла, вичавлюється важко. Можна його чимось розвести? У графі "склад" написано лише "силікон, добавки", виробництво Ceresit, сантехнічний.
-
А конкретно про Kolorit з силіконом можете щось сказати?
-
Виникла ідея пофарбувати ванну кімнату акриловою фарбою, вирішив спробувати серйозного виробника (Tikkurila) - Vivacolor Interior Bath. Хтось може дати рекомендації по матеріалам для шарів (між бетоном і самою фарбою)? Може є мануал від виробника? Із розмов з продавцями в магазині дійшов такого висновку: бетон - грунтовка - стартова шпатлівка - грунтовка - фінішна шпатлівка - грунтовка з силіконом - фарба. Чи є сенс на якомусь шарі використати дешевший компонент (наприклад, Kolorit)?
-
Судячи з прочитаного, знімати невикористаний балон ризиковано - клапан там не надійний. Ну якщо наступне використання через місяць-два, то чому б і не пшикнути кілька разів. Крім промивочного балону щось ще використовуєте?
-
Є питання по використанюю пістолета. Прочитав різні "рецепти", знайшов таку інструкцію (ІМХО, грамотно все розписано): Також бачив рекомендацію приблизно раз на тиждень випускати трохи піну - не знаю, чи варто, мабуть залежить від стану пістолета. А от що робити при повному використанні балону, коли нема необхідності використовувати новий? 1) не відкручуючи балон покласти на зберігання і відкрутити лише перед встановленням нового 2) зняти балон, накрутити промивку, промити, зняти промивку, очистити, змазати вазеліном (з інструкції вище) 3) зняти балон, накрутити промивку, промити, залишити промивку прикрученою і покласти на зберігання