Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

romaber

Пользователи
  • Публікації

    79
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача romaber

  1. Ну, не знаю. Повторю ще раз, при розпалюванні, коли система холодна - конденсат є. Коли котел працює - важко сказати скільки конденсату утворюється, бо я постійно розпалював його раз на добу, коли система холодна. Зима була не дуже холодню, та й будинок тепло добре тримає, тому постійно підтримувати котел в робочому стані не було необхідності.
  2. Повірте мені, конденсат є. Особливо, якщо його неправильно розтоплювати, то в середині чути як капає. Хоча все залежить від палива.
  3. 1. 12 годин на одному завантаженні - це або міф, або я не так щось роблю. На дровах я свого легко можу протримати 8 годин. Можливо це на вугіллі 12 год. 2. Торфоберкет - цікава річ. Ось тут може і можна протримати довше, але є й недоліки. Коли згорає торфоберкет, то залишається багато золи. У вугільних польських, та й не тільки, котлах є або педаль, або ричаг для очистки колосників. В даного котла такого немає. Торфоберкет "зазолюється" і не віддає на водяні колосники достатньо тепла. Вихід один - за допомогою коцюби через зольник раз на 2-3 год. вручну прочищати колосники. Займає 1 хв. - ефект величезний. Але на ніч така річ не підходить. На ніч - суміш торфоберкету з дровати, але останнього не багато. 3. Смола і сажа - це невідємна річ. Купив і досипаю хімію - ефект помітний, навіть дуже. 4. Шкільний курс фізики ніхто не відміняв. :D Або високі температури і нижчий ККД + відсутність конденсату, або все навпаки. Хоч тут є цікавий момент. Конденсат починає утворюватись ще в котлі на задніх стінках і через задню кришку може підтікати. Тут же ви його і контролюєте (конденсат+процес горіння), звідси ж ви його і забираєте. Якщо почнете топити свого котла, то поставте під задню кришку ємність, нехай туди стікає, якщо утвориться. 5. "Прилади" для чистки котла - повний 3,14здець (вибачте за мій французький :D). Який каліка їх зробив? Дійдуть руки - зварю собі інші. 6. А так - може бути. Температуру тримає гарно і без автоматики (хоча планую поставити). Будинок опалюю фактично тільки ним. Газу майже не використовую. Дров іде відносно небагато.
  4. Нічого страшного в цьому немає. В мене також проект без навісань, зробили з ними. Якщо ескізний проект, то взагалі проблем немає, а якщо повний, то я не знаю...
  5. У мене D400 375мм. Але клас міцності у них той самий, якщо я не помиляюсь.
  6. Вкінці-кінців при тепловому розширенні плитка стане дугою і відірветься від стіни.
  7. У мене блоки 375, фундамент 400. Блок звісає на 7,5 см. Три роки будинку. Стоїть.
  8. І так, у п'ятницю 02.10 мені запустили цей котел. До сьогоднішнього дня топив декілька разів. 1. Накласти багато дров і кинути туди сірника важкувато, особливо зважаючи на те, що я дрова ложив в перемішку з картоном. Як результат, відсутня нормальна тяга і повна котельня диму. 2. Накласти повний котел картону і кинути туди сірника - нераціонально. Прогріє дуже швидко, тяга класна, але температура відпрацьованих газів дуже велика. 3. Тирса. Це взагалі окрема історія. Горить повільно і підтримує тепло дуже гарно, але процес засипки специфічний, та й засипати повністю жар-вогонь не можна, пропаде нормальна тяга. 4. Повну топку не закладав - відсутність низьких температур. Тому говорити наскільки його вистачить зарано. 5. Взагалом, кинувши десяток полін і виставивши відповідну температуру, ніби, зі своєю задачею справляється. 6. Виходячи з пункту №5 температура відпрацьованих газів невелика. Інколи можна тримати руку на шибері. Тут цікаво, що з конденсатом в комені, поживем - побачим. P.S. Звичайно рано робити висновки, опалювальний сезон тільки розпочався. Та й до того я мав справи лише з котлом КЧМ.
  9. В мене ППЧ вже 3 роки. Моху там ще немає :D (рано ще), а от пил і сажа там є :D, точно є. Сам лазив по покрівлі цього літа і перевіряв.
  10. Якщо Ви маєте на увазі пелетну, то можна.
  11. Купив собі весною. 15кВт. Підключили 17 липня. Жду осені для запуску.
  12. Не переживайте, висохне... як в мене...:D
  13. Я собі ставив рік назад. Монтаж дуже простий (я взагалі перший раз таке робив). Всю воду з даху приймає і відводиться навіть у великі зливи. Колір за рік незмінився навіть з південної сторони (але їй тільки ж рік).
  14. F 15-25 не означає 15-25 років (може бути і в два рази довше). Дивіться технологію визначення морозостійкості. Воду абсорбувати, звичайно, буде і по логіці мав би кожен рік (зима-весна) відшаровуватись. Але це далеко не факт.
  15. 2. Штукатурити "по маякам" , так рівніше. Маяки потім виймати. 3. Це в більшій мірі залежить від рівності стіни. Хоча можна і поштукатурити, але додайте в у вапняний розчин більше цементу.
  16. Почитайте тут: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=127905
  17. Та сколи є майже у всіх, тут так. Про тріщини малось наувазі прослідкувати їх появу. Але це можливо в період заморозки-розморозки (зима-весна).
  18. Ось я про це й кажу. При виробці шинки спочатку цеп буде різати, яле як тільки пилка заглубиться в деревину, то цеп піде наскіс і різати перестане. Якщо під час цього ви похитаєте пилку праворуч-ліворуч, то ривками цеп знову буде різати, але може різати на косу. Але це ж не вихід. у мене різати почало після заміни шинки. А те що пилка нова, зовсім не означає що і шинка з цепом буде різати довго...:D
  19. Можливо шинка має виробку. Тоді цеп стає наперекіс і на ріже...
  20. То звичайно так, але я умовно показав це. А якщо хочете по науковому, то маємо "...Определение морозостойкости производят на образцах газобетона следующим образом: вначале образцы в течение 48 ч выдерживают в воде при температуре 20°С, затем помещают в холодильную камеру, доводя в ней температуру до -17 ‑25°C (длительность выдержки 4 ч). После этого промороженные образцы помещают в воду с температурой 20°С и выдерживают при этой температуре до полного оттаивания, но не менее 2 ч. Далее цикл повторяется. После 15, 25 и 50 циклов замораживания и оттаивания по образцы испытывают на сжатие..."
  21. Так якщо я не помиляюсь є поняття морозостійкості. Тут мається наувазі намочування і заморозка матеріалу (на протязі 8 годин, чи що...). у газобетоні вона рівна 50. Вважайте що один цикл ви використали. У мене такі блоки під будинком валяються . Намокали-замерзали, розставали-замерзали... нічого їм не поробилось. Правда кажуть, погляньте на сколи і тріщини.
  22. У мене з двох сторін опираються всередині будинку на стіну 300 мм дві плити по 4,2 кожна. Правда на ній є армопояс висотою 300 мм. Якщо Ви також так плануєте, то чому б і ні?
  23. В мене побудований будинок з аерок Д400 375мм товщиною. перекритий плитами. Все нормально.
×
×
  • Створити...