Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

rusan

Пользователи
  • Публікації

    26
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем rusan

  1. Вопрос для бюджетного отопления и ГВС-установить "наш украинский" напольный котел с чугунным ТО и аккумулирующий бойлер не возможно из-за того что "наши" котлы не имеют достаточного программного обеспечения? Технически они греют воду для отопления как надо, но переключить контур с отопления на ГВС не могут? В чем проблема? почему такие бюджетные варианты не рассматриваются (сейчас начинка у наших котлов вся импортная)

    Тому що монтажники слабо володіють матеріальною базою. Є такі котли:

    (ссылка устарела)

    Ці котли безпроблемно керують насосом первинного контура теплообмінника. І обв'язка зовсім не складна. Для особливо лінивих продається додатково комплект підключення бойлера, в який входить насос і необхідні фітинги.

    • Лайк 2
  2. нет котлов, который могут одновременно греть и отопление и ГВС....всегда жесткий приоритет по ГВС, исключение- только котлы большой мощности (больше 100кВт и при определенной логике работы котельной)

    Є такі котли!

    (ссылка устарела)

  3. Одноконтурные напольные + коссвенный бойлер 100л

    В даному конкретному випадку виходить занадто дорого. Хоча, взагалі, я теж прихильник такої схеми.

  4. 1. Это что за феномен с 24 квт получить аж 18 л за минуту?

    если рассматривать бойлеры, то там не за минуту а за первые 10 минут считается

    Там і бойлер і пластинчатий теплообмінник. Тому цифра реальна.

     

    Гарантія на рік повна дається ( і на запчастини і на роботу), потім через рік за 300 грн можна її подовжиті ще на рік (причому діє вона і на запчастини і на роботу), потім ще на рік і так до 10 років

    Лише теоретично. На практиці ще не знаю людей, яким це вдалося. Завжди відповідь одна: "Це не гарантійний випадок". Лише минулого року замінив один Іммергаз і один Ерманн, яким ледве виповнилося 4 роки. Людям дешевше було замінити котла, ніж ремонтувати по тій "гарантії".

     

    за 9 років людина заплатить близько 2700 грн і буде всі ці 10років спати спокійно..

    Не буде! Ви почитайте уважно умови тієї гарантії.

    А якщо ніагара почне ламатися через 4-5 років, скільки буде кошитувати ремонт????Скільки коштує плата?скільки теплообмінник? Кому потрібен цей ризик

    Та ніякого ризику. Загалом експлуатаційні витрати будуть менші.

    Плата коштує близько 2200, але вони просто так з ладу не виходять.

    Не вводьте людину в оману! Ніхто їй на Іммергазі безкоштовно на другому і далі році плату не поміняє!

  5. Це дорожче, ніж Immergas Avio 24 c бойлером 45 літрів, а характеристики, як на мій погляд, однакові. В чому різниця?

     

    По-перше, Ніагара видає 18,7 л гарячої води на хвилину, а Іммергаз лише 11,5, чого не вистачає для комфортного користування двома точками водорозбору.

    По-друге, Ніагара дозволяє організувати рециркуляцію гарячої води.

    По-третє, це повноцінний бойлер на 60 літрів та ще й пластинчатий теплообмінник.

    По-четверте, умови гарантії принципово різні. Водна техніка робить перший пуск за гроші і дає гарантію лише на рік. Далі гарантія розповсюджується лише на роботу, а не на запчастини. У Chaffoteaux перший пуск безкоштовний і три роки повноцінної гарантії.

    Ну і "порода", як то кажуть. Адже саме Chaffoteaux є законодавцем моди у настінних котлах.

     

    До речі, а чому димохідний котел, чому не "турбований"? Адже з врахуванням затрат на димохід, він виходить не дорожче, але при цьому суттєво економічніший?

    • Лайк 1
  6. Белая Рысь, зверніть увагу на ось цю модель

    (ссылка устарела)

    Апарат дуже надійний. Повний комфорт по ГВП. Можна навіть циркуляцію гарячої води організувати.

    Найдешевша модель буде коштувати близько 9000 грн.

  7. я думаю у Вас есть возможность и время более корректно расставлять знаки препинания, тогда всем будет легче понять Ваши мысли

    То навчіться читати, грамотний Ви наш! Там все правильно розставлено. Інколи дивуюсь, як активно люди демонструють власну тупість.

    У нас в регионе сервис по котлам Nectra, как и "София" накрылся вместе с представительством Укринтерма лет пять назад...

    Не люблю коли брешуть.

    Напишіть регіон - вкажу координати сервісного центру.

    (ссылка устарела)

     

    Относительно "базара", то человек просил "недорогой импортный двухконтурный котел".... Demrad KALISTO Monotermic HKD 124 турбо мы продаём - 400евро опт, розница - по сезону, но не выше 5000грн., предложите цену, сравним.

    (ссылка устарела)

    Ціна 6100 грн. вже з коаксіальним димоходом з безплатним першим пуском з трирічною гарантією і з доступними запчастинами.

    На нещодавно брав рахунок на газовий клапан до конвектора DEMRAD 50. Ціна склала 1148 грн при ціні конвектора 1700 грн. Ото і вся "дешевизна" продукції DEMRAD. Для порівняння на аналогічний конвектор LB газовий клапан коштує 571 грн.

    Так що нічого тут людей розводити "дешевою" продукцією DEMRAD.

  8. А к этим котлам запчасти на халяву?Или не ломаются?

    Как по мне-так лучше купить "Демрад"(только с эбу Honeywell ,а не ROTA).

    На халяву не буває!

    На Демрад запчастини дорожчі вдвічі. Знаю по реальному досвіду.

  9. К психиатру не обращались ? Смахивает на манию величия.

    * А где у нас прокурор ? В шестой палате, там где раньше Наполеон был*

    Смайлика не помітили? То просто емоції. Робиш роботу іноземцям - енергозбереження на першомі місці. Робиш нашим - на останньому. В результаті, майже однакові СО різняться в бюджеті на 10%, а у витратах енергоносія мінімум на 30%. Це з власного досвіду. От чому так? За націю обідно.;)

  10. Можете покритиковать другие элементы СО.:rolleyes:

    Вам економити воду немає сенсу. Відповідно, для чого підтримувати температуру в бойлері і витрачати на це додатковий газ? Та й пікових навантажень по ГВП у Вас немає.

    Кондесаційник потужністю близько 30 кВт з звичайним проточним теплообмінником прекрасно забезпечить Ваше житло гарячою водою.

    Таким чином, загальна економія витрат на енергоресурси складе близько 30-40%.

    Вирішувати Вам.

    Я давно вже переконався, що заставити людей платити суттєво менше за газ дуже важко. Що ж, я зробив, що міг. Удачі в субсидуванні Газпрому.

  11. Ведь коэффициент пересчёта теплового потока радиаторов, нормативно посчитанный при Д/Т 50 градусов, при режиме, к примеру, 50/40/20 (дельтаТ 25 градусов), потребует почти в 2,8 раза больше радиаторов.

    Что по цене составит дополнительно порядка 15-20 тысяч гривен.

    Та ну, про що Ви говорите? То з псевдоконденсаційними котлами така морока з СО. Робиться розрахунок на 70/50 і маєте щастя у вигляді економії. Адже сучасні нормальні конденсаційні котли конденсують майже до 75 градусів на подачі.

     

    За сколько окупится такие первоначальные вложения?

    А что будет с внешним видом помещений?

    Навіть не перераховуючи радіатори, Ви матимете суттєву економію, адже з конденсаційного режиму котел буде виходити лише при температурі зовнішнього повітря нижче -15 С. Чи багато таких днів в опалювальному сезоні?

    Більше того, в порівнянні з обраним Вами котлом економія буде ще більшою. Я вже пояснював чому.

    Зрозумійте. Моя мета не продати Вам котел. Моя мета поставити Газпром на коліна.;)

  12. Так что результаты сопоставимы, в районе 20-22 КВатта.

    Приймаємо за вихідні дані.

    Давайте обсудим, котёл какой мощности нужен, при условии что ГВС должно быть рассчитано на 2-х человек, и разбор горячей воды в районе 150 литров в сутки.

    Вибачайте, погарячкував. Мені чомусь здавалося, що у Вас витрати води значно більші. Тоді потужність, в принципі, підібрана правильно.

    Я так розумію, Ви бойлер вирішили використовувати тому, що мали на увазі підлоговий котел, правильно?

    Якщо ж брати котел настінний, то бойлер у Вашому випадку необов'язковий. Тут вже потрібно враховувати нюанси типу:

    1. як далеко котел знаходиться від точок водорозбору?

    2. за воду плануєте платити по лічильнику чи буде власна скважина?

  13. в мене інша думка...я вважаю, що ККД 107% буде за ідеальних умов при ідельному складі газу, а в наших умовах це максимум 99%...нажаль...

    Та не має значення який склад газу. Від хіміко-фізичного складу газу залежить те, що показує газоаналізатор. Тобто близько 97-98%. Додаткові 9-10 відсотків отримуються в процесі перетворення пари на конденсат. Тобто при зміні агрегатного стану речовини.

    Це фізичний процес, що супроводжується виділенням тепла і газоаналізатором це тепло виміряти неможливо.

    Тут ще важливо, який теплообмінник в конденсаційному котлі. Бо є котли "псевдоконденсаційні".

  14. закрытая камера сгорания это +2-4% КПД...не болеена всякий случай раскажите-но почему у него КПД больше...типа экзамен

    :):):) Чесно скажу: Ви мене здивували. Бачив на цьому форумі багато Ваших дуже толкових коментарів. Не думав, що Ви не знаєте таких простих речей. Що ж, тоді розповідаю.

    Ви абсолютно праві що до ККД. Дійсно, у "турбіка" він, зазвичай, вищий на 2-4% в порівнянні з "атмосферником". Але Ви не врахували, що атмосферник при роботі використовує повітря з приміщення, в якому він встановлений. Компенсується це повітря звідки? З притоку, тобто з вулиці. А тепер Вам екзамен: скільки потрібно повітря щоб якісно спалити один куб газу?

    Далі отриману цифру множите на витрати газу. В результаті отримуємо кількість повітря, яку нам потрібно ДОДАТКОВО підігріти хоча б до 5-10 С.

    Я глибоко переконаний, що Ви прекрасно знаєте цей процес, просто ніколи не звертали на нього уваги з точки зору енергозбереження.:beer:

     

     

    как бы я не любил конденсационники и не советовал их ставить сразу предупреждаю что экономия это максимум 10-12%.....15....хм...это нужно чтобы система была расчитана на режим 50/40 при -20

    Є котли, котрі працюють в конденсаційному режимі при температурі теплоносія до 75С.

     

    говорил уже как-то...реально общался с инженеарми, которые с помощью модных компьютерных приборов замеряют КПД работы котла и по их словам высше 98 они еще не видели...

    Абсолютно вірно. І я більше не бачив.

     

    Пускай вы скажете, что обыкновенные работают с КПД 87-88%, а не 90-92 как заявляют производители и все равно разницы в КПД между конденсационником и обыкновенным больше 10% нету!!!

    Котли з якими я працюю, реально по газоаналізатору видають 90-92%. :)

    Теперь ваши аргументы

    Запросто. Не думайте, що вказуючи ККД 107-108% в паспорті, хтось Вас обманює. При цьому, Ви вірно вказали, що газоаналізатор показує 98%.

    То де ж собака порита? Не можуть же всі тотально обманювати, правда?

    Справа в тому, що ті 8-10%, то енергія, яка виділяється при зміні агрегатного стану "ашдвао" з пароподібного на рідкий.

    Твердий, рідкий та газоподібний стан речовин. Повні уроки

    Теж не сумніваюся, що в школі вивчали цей поцес.:beer:

     

    Таким чином маємо таки близько 15% (тобто 107% - 92% ) економії при використанні конденсаційного котла.

    Кидайте тапки.:wink:

  15. Абсолютно вірно. Ремонтувати насоси такого типу економічно недоцільно. Ото хіба конденсатор замінити чи клеми. Може дійсно просто підклинив і після розклинення буде працювати ще довго.

    Ну а вказані насоси можна знайти дешевше.;)

  16. Эти котлы завозит или собирает Укринтерм в Белой Церкви.

    То було раніше. Зараз Укрінтерм не має відносин з Шаффото, крім сервісного забезпечення раніше проданих котлів.

     

    слабое место в этих котлах то что они применяют в обвязке котла много пластиковых деталей которые современем лопаются.

    Дуже дивний висновок. Моє підприємство обслуговує близько тисячі таких котлів. За сім років жодна пластикова деталь не була замінена. Тож Вам, швидше за все, просто не пощастило. Пластиковий гідроблок - гордість інженерів Шаффото. Завдяки використанню пластика і запатентованих кліпсових з'єднань, навіть десятилітній котел легко розібрати й зібрати. Слабким місцем в котлах Nectra (Анна) є вузол підживлення, виготовлений з латуні.

  17. Как задрали менегеры..... Вы хоть знаки препинания нормально расставьте, а то не понять за какой котёл агитация :D.

     

    Слідкуйте за базаром, шановний САНТЕХНІК. Я не агітую. Я аналізую. Мій статус (вже з десяток років, як не менеджер) дозволяє це робити.

    Є що сказати по темі - кажіть. Не маєте що сказати - нічого флудити.

  18. Явно проблема не в котле. А то получается избирательный котел, в кухню хочу 50 градусов, а вот в ванную только 30 дам.

     

    Не факт. Може бути різний проток, а котел не спроможний вирівняти температуру. Власне ці апарати досить примітивні, щоб від них вимагати стабільної температури ГВП при різній величині протоку.

  19. Из бюджета посмотрите на Demrad Kalisto Monotermic (с двумя теплообменниками) - новое поколение совместно с Vaillant, пока нареканий нет и цена аналогична с Beretta CITY.

    Обидва апарати не виправдовують свою ціну. Запчастини настільки дорогі, що ремонтувати немає сенсу. Забудьте про ці марки. Вайлант, Шаффото, Сіньор Дюваль, - ось котли варті уваги. Ще Протерм можна розглядати. Але Шаффото має найкращу ціну серед них. І з запчастинами проблем немає.

  20. Пурмо как торговая марка принадлежит концерну Rettig ICC, это Нидерланды во всей своей красе с производством в Польше...

    Вибачайте, завтикав там дійсно. Пам'ятав, що виробництво в Польщі. І в цьому я не збрехав.

  21. но подобное ТЗ я бы ставил в пример многим заказчикам..это в 50 раз лучше чем: " вот мой план, посчитайте самый оптимальный вариант на ваше усмотрение"

    А что, где , куда, как сбее заказчик видит будущую систему -НИЧЕГО,

    Абсолютно згоден з Вами!

  22. 1. Тип котла :

    Основной - напольный одноконтурный на природном газе, с чугунным теплообменником, с модулируемой атмосферной горелкой, мощностью 28 КВт.

    Далі можна не читати. Котел обрано неефективний і невірно підібрана потужність.

    Взагалі диву даюсь. Людина збирається 100 000 вкласти в систему опалення і з самого початку планує морально застарілу систему.

    Повірте, з таким підходом до справи вже через сезон Ви будете щось переробляти, бо рахунки за газ будуть дуже непристойні.

    Подумайте про енергозбереження зараз.

    Поставте щось подібне до (ссылка устарела)

    І буде Вам і ефективність і бойлер і т. д.

    Запам'ятайте раз і назавжди: котел з закритою камерою згорання ЗАВЖДИ на 15-17% ефективніший, ніж котел з відкритою камерою. А конденсаційник додасть ще близько 15%. От і думайте далі. Чи ставити атмосферний котел з чавунним теплообмінником і платити на 30% більше за газ, чи поставити конденсаційний котел. Ви все одно через два-три роки до цього прийдете, то чому не зробити відразу по-людські?

     

    Підберіть конденсаційний котел (інші в ЄС вже заборонені), зробіть низькотемпературну систему опалення. Подумайте про рекуперацію повітря, про вікна з сучасними склопакетами (простий двокамерний не відповідає навіть українським стандартам енергозбереження і на новобудовах вже заборонений). Само собою перевірте огороджуючі конструкції на відповідність нормативам з енергозбереження.

  23. Концерн Фероллі збанкрутував. Все, що зараз продається під цією маркою - нелегальна китайська підробка.

    Беретти невиправдано дорогі. А запчастини взагалі, як до космічного корабля.

    Раджу звернути увагу на котли

    (ссылка устарела) французського виробництва. Сервіс є в кожному обласному центрі. Запчастини за зрозумілою ціною. Та й котли мають чесну ціну.

  24.  

    Вот, к примеру, радиаторы.

    Мы уже говорили, что выбираем из алюминиевых итальянцев (Глобал предлагают по 7 Евро, НовоФлорида Экстратерм, и Фондитал Калидор по 6,7 Евро), или стальных немцев (Керми, Пурмо), бельгийцев (Квин) и т.п.

     

    В принципе, жене по внешнему виду нравятся как секционные итальянцы, так и панельные немцы.

    Если мы придём к выводу, что можно применить люминий - хорошо.

     

    Убедит теплотехник, что надёжней сталь - купим сталь.

     

    Вот только биметалл Алтермо живьём не видел, и не знаю, стОит о нём говорить, или нет?

    Ого, стільки написали, а з радіаторами каша-малаша.

    Пурмо то не німці. То французи, що випускаються в Польщі.

    Нова Флоріда то фабричний Китай.

    З точки зору енергоефективності, ціни, якості, найкращими є радіатори KERMI, бо лише у цих радіаторах втілена технологія (ссылка устарела).

    Зроблено все просто і сам дивуюся, як раніше ніхто не додумався.

    З точки зору дизайну - у кожного свій смак.

    Алтермо цілком пристойні радіатори.

×
×
  • Створити...