MalKo119
Пользователи-
Публікації
21 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача MalKo119
-
www.forumhouse.ru/threads/82428/page-23
-
(она ) Не сучка, но и не "задоринка"
-
www.epravda.com.ua/publications/2011/10/19/302487/ Всі вони працюють на Контроль Закарпатгаз Фірташ Житомиргаз Фірташ Чернівцігаз Фірташ Волиньгаз Фірташ Хмельницькгаз Фірташ Львівгаз Фірташ Чернігівгаз Фірташ Вінницягаз Фірташ Сумигаз Фурсін Запоріжгаз Фірташ Івано-Франківськгаз Фірташ Миколаївгаз Фірташ Дніпропетровськгаз Фірташ Луганськгаз Фурсін Тисменицягаз Фірташ Кременецьгаз Фірташ Підволочиськгаз Фірташ Полтавагаз Анатолій Кукоба, екс-мер Полтави Тернопільгаз Фірташ Дніпрогаз Вексельберг, Криворіжгаз Вексельберг Харківміськгаз Вексельберг Харківгаз Вексельберг Київоблгаз Фірташ
-
6.12.2007 - вибух на газопровді Уренгой -Помари -Ужгород біля с. Тягун Вінницької обл. 7 травня 2007р. витік природного газу з подальшим вибухом, що відбувся біля компресорної станції «Ставище», поблизу с. Лука Таращанського району Київської області, привели до руйнування близько 30 м лінійної частини газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород. Після аварії залишилися без газопостачання 22 населених пункти в Таращанському районі Київської області, включаючи і сам райцентр, 4 населених пункти в Богуславському районі Київської області і 6 у Черкаській області. Відновні роботи на пошкодженій ділянці були завершені 16 травня, а транспортування газу по газопроводу в штатному режимі відновилося 18 травня. 4 лютого 2008р. Луганська область. Аварія на газопроводі, без газопостачання залишались 9 котелень, 132 приватних та 136 багатоквартирних житлових будинків у лютому 24.03.10 у м. Львові внаслідок несанкціонованого втручання було виведено з ладу дві засувки на газопроводах середнього тиску, що призвело до припинення газопостачання 23 багатоквартирних та 650 приватних житлових будинків. Через нестачу запасних частин аварійно-відновлювальні роботи ВАТ «Львівгаз» тривали понад добу. Продовжити можете самі в інеті повно подібних повідомлень. Я вже мовчу про ціну, для промисловості останнє зростання на приблизно 600грн за тис м.куб. відбулося з 01.07.2011р.. "Покращення"- ма.ь його...
-
Я енергетик, вірніше теплоенергетик. Захищаю правду, бо не люблю передьоргувань заради наживи. Собі в хаті сам зробив СО з пластикових Flowguard (брав в Житомирі на в.Шевченка), за 7років вцілому задоволений. Але на свята в мороз перетопив твердопаливного котлика, в цей час зникло світло і пластикова американка не витримала. Правда швидко відновив роботу системи- все клеїться, та була б сталюка і горя не знав. Пишу тому, що все має плюси і мінуси ( навіть ВАЗ один + на клемі акамулятора).
-
Та Ви хоч би по Житомирщині проїдьте та спитайте як люди опалювались з кінця 70-х і до газифікації ( печей і грубок майже ніде вже не клали, а газ і зараз не кругом є ). І взагалі перегинаєте палку. В більшості будинків що постаріше і попростіше газовий пальник просто ввіткнули в твердопаливний котел який чесно до того прослужив пару десятків років.
-
В мене є і газ і газовий котел. Попередні сезони палив тирсу в саморобному котлі щоб не виходити за 2500м3/рік. В цьому році газовий відключив, бо газовики дістали дурними питаннями. Газом зручніше звичайно, але мені тирса дармова, тому не важко три рази на добу догрузити котлика і раз на тиждень привезти тирси, витративши до 2-х літрів А-92. А ще як згадаю які гівнюки наживаються на газових оборудках, то така робота гріє не тільки тіло а й душу.
-
1. Раз в 8годин. Поки що ні, 5-й сезон. 2. Тирса на кучі, в мішках, в причепі ( як привезу так і зберігаю). 3. Не зупиняючи з листопада, раз в тиждень вигрібаю сажу зпід колосника за 3 хвилини. Між сезонами повна чистка і ревізія. 4. Не важко, до 30 хвилин. Але часті пуски-стопи не люблю і не рекомендую. Краще пропалю камін, або ввімкну газовий. 5. Ні. Тільки загально прийняті дії з системою опалення та перевірка в роботі протягом першого часу ( времени). 6. Були ( не автоматизований ). Провітрювали хату більш інтенсивно і довше. 7. Можна, гріє не менше 8 годин, очікує дозавантаження без повного погасання близьло 12 годин. 8. Цоколь з гаражем, майстернею, погребом неопалюваний, жилий поверх + мансарда ( 3 спальні і ванна ), 200кв.м. опалюваної площі. 9. Придумав і зробив сам. Не жалію, жінка тільки в минулому році порахувала, зрозуміла і змирилась. 10. Тирса задаром, витрати тільки на бензин. 11. Якщо понад 12годин, то більш за все прийдеться розпалювати по новому, а тепло ( у мене ) підтримає газовий котел.
-
Упуск воды в котле может привести к повреждениям (разрывам, отдулинам) труб и барабана котла, а в ряде случаев даже к взрыву котла с тяжелыми последствиями. Аварии, вызванные упуском воды, происходят изза того, что машинисты оставляют работающие котлы без надзора, или изза неправильных их действий при обслуживании котлов. Независимо от величины рабочего давления в котле опасность таится не в паре, заполняющем паровое пространство котла, а в нагретой выше 1000 воде, обладающей громадным запасом энергии и готовой в любое мгновение испариться при резком снижении давления. Очевидно, что чем больше воды в котле на единицу поверхности нагрева, тем больше аккумулированной теплоты в ней и тем более взрывоопасен котел. Подсчитано, что энергия, содержащаяся в 60 кг перегретой воды, находящейся в котле под давлением 0.5 МПа, эквивалентна энергии 1 кг тротила. Тепловой энергии воды в цилиндрическом котле при 0,8 МПа и температуре около 1700С вполне достаточно, чтобы подбросить котел на высоту 350 м. В день аварии кочегар закончил дежурство в 20 часов и, не дождавшись прихода кочегара другой смены, ушел домой, никого не предупредив. Спустя 30 мин явился на работу в нетрезвом состоянии кочегар следующей смены. В 21 ч 45 мин в результате упуска воды и неправильных действий кочегара - (обнаружив упуск воды, кочегар начал питать котел водой) произошел взрыв котла. Котел был отброшен на 240 метров от места установки. Таких цитат в нетрях найдете багато. Можливо це Вам допоможе зрозуміти про що йшла мова. ( Наберіть в пошуці "Упуск води в котлі")
-
Дякую. Згоден.
-
Зайдіть в Держгірпромнагляд і інспектори котлонагляду покажуть яскраві наслідки моїх фантазій. Також задумайтесь чому провідні фірми пропонують встановлювати цілі протиаварійні системи охолодження твердопаливних котлів. Тільки для того щоб продати, чи існує реальна загроза аварії?
-
Ви помиляєтесь. В сучасних відносно складних системах опалення з примусовою циркуляцією можлива ситуація коли в котлі вода википить а в системі залишиться і при появі електрики насос водичку з системи закине в котел. В більшості таких випадків запобіжні клапани не допомогають і відбувається вибух.
-
грязьовик почистіть, а далі мабуть прийдеться скинути тиск з системи, викрутити кришку краника з штоком на пробленмному радіаторі, почистити корпус краника і ненадовго пусконуть насос, потім трохи підживити систему по обратці на відкритий краник, щоб через нього полилась вода. Закручуйте кришку, відновлюйте тиск в ситстемі і далі все по новому. Хай щастить.
-
попробуйте навпаки - перекрийте спочатку опалювальні прилади на перщому поверсі і відкрийте на другому по черзі при працюючих насосах. Більш за все є повітряна пробка в СО. Не завадить ще раз почистити фільтри і після пропуску пройтись по кранам Маєвського. Можливо операцію прийдеться повторювати декілька разів, особливо після нормального прогріву системи , якщо було суттєве підживлення свіжим теплоносієм.