tuffik
Пользователи-
Публікації
143 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача tuffik
-
Тендер закрито
-
Виробник виставив рахунок 19700 грн, при чому левова частка цієї суми складає розбір-збір і транспортування тренажерів для діагностики.
-
АОСББ в Києві шукає підрядника для роботи по технічному обслуговуванню вуличних тренажерів Інтератлетіка. Тренажерів 14 штук, всі в робочому стані, але потрібна заміна деяких підшипників, змащування, фарбування дерев'яних деталей. Ціна виробника на ці роботи здається завеликою, шукаємо альтернативи. Чи працює хтось в цьому напрямку? Потрібні договір, оплата по безналу, гарантія.
-
Після ремонту балкону залишилась польська плитка Cerrad Cottage Masala 1,62 м2 (18 штук) 30х30х9 мм. Одна коробка на 8 штук не розпакована, ще одна коробка на 8 штук, але відкрита, і окремо 2 плитки. Не бита, гарна геометрія плитки, на дотик шершава, підходить для внутрішніх та зовнішніх приміщень. Сайт виробника www.cerrad.pl/produkty/ru/cottage-masala. За всю плитку ціна 350грн, тобто 216 грн/м2. Можлива безкоштовна доставка в районі м.Святошин та м.КПІ. Можу продати і поштучно: 25 грн за плитку, тобто 278 грн/м2.
-
Після ремонту балкону залишилась польська плитка Cerrad Cottage Masala 1,8 м2 (20 штук) 30х30х9 мм. Одна коробка на 9 штук не розпакована, ще одна коробка на 9 штук, але відкрита, і окремо 2 плитки. Не бита, гарна геометрія плитки, на дотик шершава, підходить для внутрішніх та зовнішніх приміщень. Сайт виробника www.cerrad.pl/produkty/ru/cottage-masala. За всю плитку ціна 400грн, тобто 222 грн/м2. Можлива безкоштовна доставка в районі м.Святошин та м.КПІ. Можу продати і поштучно: 25 грн за плитку, тобто 278 грн/м2.
-
Підтримую попереднього коментатора щодо одного рівня шафок з витяжкою, навіть якщо висувна витяжка буде трохи нижче загального рівня. Одна справа малогабаритні кухні, де треба задіяти кожен сантиметр висоти, але у Вас достатньо шафок, щоб зробити все не тільки практичним, а ще й естетичним. До того ж якщо варочна панель не газова, то витяжку можна спустити на 10 см нижче. Але не погоджусь про висувні шухляди невеликої висоти. 20 см більш ніж достатньо для зберігання всіляких контейнерів, як пустих так і заповнених всілякими продуктами типу сухофруктів, горіхів, бобових та інших сипучих в невеликих об'ємах.
-
Взагалі тема про цікаві ідеї. У кожної людини свої уявлення про функціонал кухні, не всі люди вдома готують, а тим паче у кожного свої уявлення про дизайн. Іноді людині просто псує настрій вигляд тієї кухні, що була спочатку, а зробити щось довговічне не на часі. Я вважаю, що дана робота зайняла максимум тиждень, а додала настрою сніданкам і чаюванням мінімум на рік. І різниця в дизайні з попередньою кухнею очевидна, це факт, навіть якщо колір вам не до вподоби.
-
Мені ця кухня здається цікавою, її хочеться розглядати, не має такого відторгнення як від більшості стандартних кухонь. Хоча мушу визнати деяку упередженість в смаках, бо сама купувала плитку з цієї колекції (смужки та кружки), але в санвузол. З того, що хочеться покритикувати - це мийка, наче нержавійка сюди і підходить, але якось вона не вписалась, можливо треба було прямокутну і бажано з більш дорогого сегменту, щоб метал виглядав добротно. Ну і не зовсім зрозуміла візерунок на торці барної стійки, можливо, в реалі він виглядає інакше.
-
Мені ця кухня здається цікавою, її хочеться розглядати, не має такого відторгнення як від більшості стандартних кухонь. Хоча мушу визнати деяку упередженість в смаках, бо сама купувала плитку з цієї колекції (смужки та кружки), але в санвузол. З того, що хочеться покритикувати - це мийка, наче нержавійка сюди і підходить, але якось вона не вписалась, можливо треба було прямокутну і бажано з більш дорогого сегменту, щоб метал виглядав добротно. Ну і не зовсім зрозуміла візерунок на торці барної стійки, можливо, в реалі він виглядає інакше.
-
У нас не було проекта ні в якій програмі, просто розкреслили усі деталі, де мають бути з'єднання, де які кромки, а потім все вносили в програму віяра вручну. За мною був проект і деталювання, чоловік вносив дірочки і кромки, потім я перевіряла. Так, це довго, так, треба бути уважним. На кухні ми прискіпливо все перевіряли, тому не було жодної нашої помилки. Віяр помилився з товщиною однієї кромки і нам здалося, що один ряд отворів на одній парі деталей просверлив на 0,5 мм далі, але деталі були симетричними і це не зіграло ролі. А от на шафах ми вже розслабилися, я нічого не перевіряла, от там і вийшло дві помилки в дірках, ну довелося сверлити вручну. І це все до того, що не святі горщики ліплять, був би час і бажання. Або знайти толкового мебляра і достойно оплатити його працю.
-
Ми як раз з кліфа вирішили шафку в ванну зробити, по принципу чим дорожче - тим якісніше має бути ДСП, хоча, мабуть, просто текстура сподобалась. Звісно всі деталі кромковані з усіх боків. Не так багато часу минуло, місяців 9 приблизно, але кожного тижня я влаштовую сауну і на всіх поверхнях включно з цією шафкою залишається конденсат. Поки ніяких негативних наслідків вологи не помічено.
-
Саму кухню - на папірці. А кромку і дірочки - віярівська програма, яку вони на сайті вказують.
-
Писати можна довго, але достатньо відкрити DYNALOG, ввести пару показників фасаду і буде Вам точна схема, де зробити дірочки. А головне після цього все відкриватись буде як у казці, а якщо ні, то у Вас буде точна схема, куди підкрутити, щоб було плавніше чи швидше. І що, фасад стане так гарно закриватись після цього, чи тоді Ви так і кажете замовнику "Ну Ви ж хотіли подешевше, от воно так і працює" Ну це Ви можете розповідати замовникам, які в житті нічого не встановлювали. А у нас є власний досвід: після кухонних направляючих повного висунення з плавним доведенням від блюма, вирішили трохи зекономити на шухлядах в шафі спальні і купили хетіч, але якісь самі прості моделі, не повного доведення. От там чоловік і намудихався з ними, хоча вже мав досвід після блюма, але в простих моделях майже немає регулювання, тому вони і дешевші.
-
Вирішили самі все замовляти і збирати. Фасади - "Решотка" ДСП, розпил, кромковка, свєрловка - "Віяр" (через їх програму) Фурнітура - переважно, те що Blum - в МТ (Dynalog та Dynoplan в допомогу) Всі скляні деталі - "КЗС" Я вже піднімала питання ціноутворення на цій гілці, були навіть виробники, у яких саме така модель ціноутворення www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=3299907#post3299907
-
Може, це не допоможе у розташуванні, але поділюся досвідом використання духовки-мікрохвильовки висотою 45 см. Взагалі я хотіла збільшити шухляду під духовкою, тому шукала спеціально вузьку модель, але вузькі моделі переважно укомплектовані додатково функціями мікрохвильовки. Тепер я відкрила для себе зручність розігріву їжі в мікрохвильовці,а приготування у вузькій духовці нічим не відрізняється від стандартної, два противені прекрасно розміщуються.
-
Ми не просто все контролювали - ми все самі проектували і збирали. І саме тому я ще більше поважаю роботу меблярів, і не вважаю, що їх робота має бути менше оплачуваною. Більш того, я не знаю, скільки коштує ця робота, і тому заплачу за неї стільки, скільки скажуть (прям як у Вашому випадку з БМВ). Але є принциповий момент: я не хочу, щоб ваші заробітки були більше лише від того, що я хочу обрати більш якісні матеріали. Я хочу просто бачити в прайсі, скільки коштуватиме робота (в яку включається і прибуток фірми) за таку кухню, а скільки коштують складові ( ну нехай з якимось відсотком накрутки від постачальника), щоб я могла на свій розсуд ці складові замінювати на більш дешеві чи навпаки, і від цього не змінювався прибуток фірми. Тим паче, що по своєму вже досвіду, можу сказати, що збирати кухню з дорогою фурнітурою легше ніж з дешевою, то чому я маю за це настільки аж переплачувати, тільки тому, що у фірми "така бізнес модель". Можу зробити висновок, що фірмам з такою бізнес-моделлю робити кухні з недорогих комплектуючих взагалі не вигідно. Добавлено через 14 минут Так це так і є. Мені здається я привела доволі логічний ланцюжок: Для направляючих 550, підходить шухляда глибиною 550, яку "Блюм" рекомендує встроювати в секцію глибиною 553. Якщо додати задню стінку, фасади, звис стільниці, кривизну стіни і наявність комунікацій, і все це вміщується під стільницю 600, то в чому проблема саме так і зробити? Я згодна, що таких "ідеальних" умов на звичайному об'єкті не часто зустрінеш, але якщо вони є, і замовник на цьому наполягає, то дивно відмовляти йому. З першою кухнею у мене ситуація була така: такі ж "ідеальні" умови для крайньої секції з висувними шухлядами. Так от глибину шафи зробили 500, а глибину шухляди 450... Добре, у вас там якісь перестраховки, щоб секції не ставали впритул до стіни, але навіщо в 500 вбудовувати лише 450 шухляди, щоб пакетики випадали?? Це скоріше риторичне питання, а не до Вас особисто
-
По-перше, нас читають люди, які про глибину ящиків навіть не задумувались. Може, їм це допоможе "відфільтрувати" тих, хто робить кухні по "індивідуальному" замовленню. По-друге, у нас тут форум і виробників і замовників. Тож, я гадала, двосторонній зв'язок буде корисним і одним і іншим. Ну і по-третє, я нікого не вчу. Просто ділюся своїм досвідом. А я дійсно замовник із досвідом. До замовлення першої кухні (в батьківській квартирі) я теж готувалася, читала інформацію в інтернеті і була підкована у багатьох питаннях. Замовила кухню в доволі відомому в Києві салоні. Відзначила щось після установки, щось під час експлуатації. Через 6 років встало питання з замовленням вже власної кухні. Знову купа інфи, знову вибір. І є два моменти, через які ми прийняли вольове рішення робити кухню самостійно з чоловіком, який до цього максимум скручував готові меблі. Я гадаю меблярам цікаві причини, через які вони втрачають клієнтів? Так от, я звернулася до фірми (на цьому форумі відомої) і почала переписку щодо замовлення кухні. Як вже зрозуміло я мала всі ескізи, всі розміри, всі побажання, залишалося це тільки деталювати в цифрах. Загальна сума мені не дуже подобалась і я стала шукати, на чому б можна було зекономити. В результаті тасування цифр я відзначила тенденцію: фірма за свою роботу бере відсоток від вартості складових. Тобто чим якіснішу і дорожчу я виберу фурнітуру (на чому я не хотіла економити), ти ціна зростає в рази, тобто не просто на вартість фурнітури. Чи, наприкалад, побажання кромкувати всі деталі ДСП це теж відсоток від вартості УСІЄЇ кухні... Я вже піднімала тут це питання і знаходились виробники, які розкладають прайс на послуги і витратні матеріали. Звісно, є мабуть таке поняття як зіпсовані матеріали, і це треба теж закладати у вартість, але це точно не може стосуватись фурнітури, якість якої тільки полегшує збірку, а ніяк не здорожчує. Друга спроба була звернутись до приватного майстра по рекомендаціям ремонтної бригади. Він виявився не таким вже приватним, як мінімум у нього були ще робітники і свій гараж, в якому вони збирали корпуси (сподіваюсь хоч кромку не клеїли там же). Ну і з цим майстром ми взагалі не дійшли згоди. Він зрозумів, що на матеріалах зекономити не вдасться, бо я йому написала всі специфікації, але найбільше він вперся в мій проект, на всі відходження від "стандартів" він казав "так не робиться". У нього був і стандартний звис стільниці, і стандарнта глибина шаф, не зрозуміло було тільки, що він робить "на замовлення". Пробачте за такий ліричний відступ від теми. Так от, я ж не всі тумби глибиною 560 зробила, а тільки дві крайні, де в мене висувні шухляди, і дійсно 1м рівної стіни без комунікацій, дротів, і що вам там може заважати. Наступні тумби у мене іншої глибини: для карго 500 мм, для духовки 510. Оце я називаю індивідуальний проект. І дійсно лоток я купила на 600 і вставила в шухляду 45 см вздовж, на всю довжину, і тепер у мене в такій маленькій шухляді не тільки столові прилади, а й ножі, половники, лопатки, шумовки - все влізло Ну і бальзам на Вашу душу: знайшла фотку без фартука
-
Я вже писала, що люди, які замовляють кухню вперше, навіть не підозрюють, що можна зробити ящики лише 45 см Ну хоч за це дякую. А де сказано, що це заборонено? ;)
-
Ну от звідки дані про зазор 1-3 см? Я повністю довірилась блюму - у них чомусь блюмоушн прекрасно справляється з повітрям, ніякого спротиву не помічаю. Відкриваємо їх програму: для направляючих 550 мм, довжина ящика 550, глибина шафи 552 ( ну може щось з моєю пам'ятю і це 553), я взяла "с запасом" 555 мм. Тобто блюм вважає технічним зазор 2-3 мм, а не 2-3 см.
-
40 мм над тумбою, 20 мм над фасадами Добавлено через 6 минут А якщо замовник зі своєю концепцією? Ручки ж замовник обирає? Може, ручки втоплені, все одно залишите 5 см? Наприклад, сторону з мийкою я зробила більш втопленою, щоб ручка не випирала за стільницю, там стільниця звисає над фасадами на 30 мм, при висоті ручки 27 мм. А по іншій стороні я не планувала прямо так опиратися на стільницю і вирішила зробити по максимуму глибокі висувні ящики, тому там нависання стільниці над фасадами лише 20 мм, але випирання ручок аж на 7 мм я візуально не бачу.
-
Ну от бачите, у Вас риторика "я делаю 52-53 см". Але ж кухонщики позиціонують себе як меблі на замовлення, на індивідуальне замовлення. Коли я замовляла першу кухню, я навіть уявити не могла, що можна так нераціонально використати простір і зробити ящики лише 45 см. То ж до другої кухні я підготувалася, в блюмовській програмі сконструювала ці тумби, навіть пару міліметрів від показників програми додала для перестраховки, навіть зазор до стіни залишався 5 мм. Ніяких комунікацій, стіна рівна, які маневри мають ще бути? Добавлено через 3 минуты А знаєте чому? Тому що для людини, не пов'язаної з проектуванням меблів, здається зрозумілим, що висувні ящики мають бути на всю доступну глибину шафи, звісно з урахуванням технологічних зазорів. Але ні 5 см, ні 10 - це не зазор - це нераціональне використання об'єму шафи.
-
Це залежить від етапу співпраці, в салоні або через електронну пошту вони обіцяють виконати всі примхи, а от коли вже приходить замірщик, то глибина ящиків стає ледь не "камнем преткновения". І коли ти вже такий начитаний йому малюєш, що 2+2=4 і все сходиться і немає ніяких перепон, він видає, що "вони так завжди роблять і це стандарт". Ну от поясніть, чому при стільниці 60 см, глибина ящиків має бути 45 см, якщо позаду немає ніяких комунікацій? (Самі зробили 55 см)
-
Може ми з різними продавцями стикалися, але у мене склалося враження, що всі кухонні фірми продають переважно стандартні секції. Максимум, що можливо - це зробити секцію вужчою, і то з доплатою. А щоб збільшити глибину нижньої секції, то про це вони і слухати не хочуть. І ніякі доводи, що стіна ж рівна, все ж відмінно встане, навіщо втрачати глибину ящика, не діють: "Ми так завжди робимо"...ну і робіть, а у мене все відмінно і без вас встало.