Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Oleksandr Protsev

Пользователи
  • Публікації

    2 301
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Oleksandr Protsev

  1. «Гріх сміятися з хворих людей»(с) У нас теж басейн був у планах, але люди вирішили «баригу геть», ну і «х_ло» тут як тут. У мене вдома часу зовсім нема, дружина сама вирішує що більш потрібно. Теплиця дуже виручає, зараз на виноград міняємо багато (я його не дуже люблю, навіть вино, але дружині і дітям подобається), тому «хіба хочеш-мусиш».
  2. Наближаються свята, а з ними і, нарешті, доставка інвертора і двох батарей Дея. Панелі давно їх очікують на гаражі. Правила доставки декілька раз змінювались, десь у когось, щось загорілося, а перевіряли у всіх, що і викликало такі шалені затримки. Зараз десь у черзі на кордоні. Колега купив все в Україні, швидко, але вийшло одніє батареєю менше . Якщо врахувати, що тривалість життя батарей залежить від того, на скільки плануєш їх заряджати і до якого стану розряджати, то може цього і вистачить. Сподіваюсь, що запланованих 6 кВт (20-80% з двох батарей нам в аварійному режимі вистачить) а далі буде видно.
  3. Дуже рідко заглядаю на форум, давно живемо в будинку, як приведете все до стану як планували, захочеться ще багато чого, будете ще розгрібати щебінь, щоб посадити якусь «лохину, ожину…..» зараз нам, щоб щось посадити, потрібно щось викопати. А забаганкам не має ні кінця ні краю. Сам пʼятий місяць чекаю інвертор з батареями з Алібаби, нарешті зʼявилося світло в кінці тунелю. Зверніть увагу на сушильні машини. Якщо потрібно багато прати, то окрему, якщо небагато, можлива прально-сушильна. В комплекті з пароглажкою вивільняє дуже багато часу. Тюль, штори, подушки, пуховики, особливо дитячі…..дуже полегшує життя і непотрібно ніяких конструкцій. А алкодім, то взагалі нескінченна історія. Деякі старожили форуму почали професійно цим займатись, просто під час війни, це не афішують. Починається з шибеників, настоянок, а потім руки доходять до більш серйозних напоїв. Ще є можливість відкрити в собі кулінара. Тандири, мангали, коптильні, сушарки, казани, засоби дистиляції і бродіння, все це потребує місця, а воно у Вас здається є, тому ніщо не зможе стримати бажання. Удачі.
  4. Можливо не так і багато (оциковка, мідь) але потрібно знати, на який кут що чіпляти, я навіть снігозатримувачі знімав, думав що будуть заважати. Я на Алі глянув, думав зразу замовити, але там їх безліч варіантів та і економія зʼявляється тільки на великих партіях (як і панелі).
  5. На жаль, у мене немає зараз можливості самому замовляти і монтувати панелі. Інформацію про ціну і матеріали написав в своїй темі тому, що в профільних темах не знайшов нічого. Кожен вихваляє свій вибір. Різниця між алюмінієм і оцинковкою не така вже й разюча. А от впевненості в дотриманні технології цинкування у мене немає. Дуже багато людей замовляють комірки, самі роблять батареї, або замовляють, як я, з Алібаби, для здешевлення, тому це може для когось бути «сюрпризом».
  6. Ми вже бачили, коли на даху, у людей, є полоси іржі, не хочеться вгадувати. Так само з автоматикою, монтажем… Тому і написав, бо самому здавалось, що головне це інвертор, панелі і АКБ, а потім вилазить доставка, монтаж, захист, кріплення…
  7. Про алюміній і йде мова. Сподіваюсь що ставимо надовго, а оцинковка, як не крути, з часом буде іржавіти.
  8. АКБ, 12в, на 300 а/г благополучно, через 3 місяці, прийшла з Китаю і відмінно себе зарекомендувала. Її швидко освоїв і вподобав студент ІТішник. Китайці з Алі-баби відправили другу партію через 30 днів (в останній день по договору), тепер довга дорога з доставкою… ніхто нікуди не поспішає. Поки не холодно, спробуємо повісити (із останніх сил) трохи панелей, а потім, коли дочекаємось інвертор з батареями, підключити це все. Для тих, хто тільки розпочинає цей шлях, майте на увазі, що якісні кріплення панелей і сам їх монтаж, захист…. не дуже дешеве задоволення.
  9. Добрий день. Схожа ситуація, спробую тут, щоб не плодити теми. Шукаю бригаду на монтаж 24 панелей, в селі Проців, на дах гаражу з металочерепиці. Панелі на місці, кріплень і кабель ще не купляв. Хотілось би алюміній, на південний схід, книжкою, в два ряди. Інвертор і акб будуть пізніше.
  10. Вітаю. Шукаємо клей для фасадної клінкерної плитки. Потрібно обкласти плиткою фундамент, там бетон і цегла, потрібно буде підрівнювати. Пропонують клей Gres XL A7 або Ceresit CM16. Який краще. Чи можливо інший потрібен? Дякую.
  11. На жаль, у мене на південний схід, на гаражі, потрібно "всунути" 24 панелі, на 460 см, тому є, навіть дешевші, 600 але вони не влазять, там лишні 10 см з кожного боку. Не хочеться перекидати 12 штук на захід.
  12. Спробую запитати в цій темі. Не знайшов окремої теми по панелям. Шукаю панелі 575-600Вт, 24 штуки для 3-х фазної Деї 12 кВт. Пропонують Sine Energy 575w, під замовлення, на жаль, відгуків не знайшов. Можливо, в когось є інформація, або якийсь більш популярний варіант? Варіант з Алібаби теж розглядав, багато цікавих варіантів, але доставка знищує любий сенс.
  13. PS Ще траплявся непоганий варіант батарей JBD, на 15 кВт, білого кольору, вертикальна шафа на колесах, чорного кольору горизонтальні.
  14. «Танці з бубнами» по вибору інвертору та батареї добігають логічного кінця. На жаль, профільні теми, в більшості, куди і як підключати, як з «гівна і палок» (комірок) зібрати безпечну конструкцію? Оскільки, навіть після зняття мита, ніхто не планує знижувати ціни, поки є шалений попит, прийшлось ідти в Китай. Алібаба схожа на Аліекспрес, тому особливих проблем не було. НБУ не дає оплачувати більше 100000 грн на місяць з однієї карти (чи одного банку). Продавці ідуть назустріч. Платіж можна по дробити, оплатити з різних банків. Китайська доставка дуже дорога, тому скористався послугами нашої компанії DiFFreight, телефон менеджера проскакував у темі про інвертори, але можна отримати інформацію і на сайті. Під час пошуку, натрапив на ряд цікавих варіантів китайських компаній, які випускають інвертори і батареї для Європи і Америки дуже великими партіями, а в нас зовсім невідомі. Для прикладу: eitaisolar.com/solar-system/ www.zwaynenergy.com/ www.energydawnice.com/ Сподіваюсь, що для не професіоналів, це буде безпечніше ніж робити щось самому для здешевлення. Сам замовляв тут deyesolar.en.alibaba.com/ на жаль, досі не навчився ховати посилання. Тепер залишилось чекати (дуже довго) на відправку і доставку вантажу, як прийде, обовʼязково розповім. В мріях, ще почепити трохи панелей, але на це, поки що, не має ні натхнення, ні фінансової спроможності. Всім мирного неба.
  15. Дякую, нарешті хоть якась інформація. Deye має support (і для куплених в Китає теж?) Якщо жахнути гівнометом в парочку спеціалістів, то можна отримати багато корисної інформації. В мене є електрик, який видав рекомендації, які співпали з пропозиціями, які мені робили декілька компаній (до скаженого росту ціни) . Я ніколи не виключаю, що якась фірма може давати більший відкат, але думаю про людей добре. На жаль, це все дуже далека від мене сфера, а часу зараз нема зовсім. Киньте в мене ще якоюсь батареєю, для Deye 12кW, 3 фази і я піду звідси драконити китайців. Завжди люблю щоб була альтернатива. Дякую.
  16. Для спеціаліста, деякі речі є очевидними. Біда в тому, що більшість людей купляє акумулятори, але вже потім виявляє що там стоїть BMS іншого покоління, як було недавно у людини з акумуляторами JBD. Я не маю зеленого уявлення нахіба вона нужна, але продивившись профільні теми, як вибрати інвертора або акумулятора так і не зрозумів що брати. На форумі ЗТ, Deye, не дуже хвалять, рекомендують Solax, електрики Deye хвалять, з акумуляторами зовсім біда, у нас мінімум дві ціни і потрібно зачекати, та ще й купа срачу про прекрасні батареї з свинцю і інвертори no name 2 кВт рекламної потужності. Я все ж сподівався, що знайду варіант рішення з допомогою колективного розуму. Чуда не вийшло, як завжди. Ще пошукаю, Deye інвертор з рідними батареями класне рішення, воно завжди є в запасі, хоча електрики кажуть, що дуже переоцінене, краще Pylontech.
  17. Я не великий спеціаліст, але деякі акумулятори не зєднуються по запрограмованному сценарію і потрібно робити якийсь колгосп, міняти bms, щось об'єднувати...розумію що для підготовленої людини це не є питанням, але коли воно може працювати одразу і як треба, то чому і ні.
  18. Дякую. На жаль, не має часу розбиратися з комірками, я буквар з електротехніки в ВУЗі викурив. В профільній темі, на жаль, не знайшов потрібної інформації. Deye не з усіма акумуляторами товаришує. Виробники акумуляторів вішають табличку про сумісність, але є нюанси. Тому й запитав може у когось вже є готове рішення і воно працює?
  19. Панове, потрібна допомога з акумуляторами. Так само граюсь з замовленням Deye 12kW 3 phase, з Алібаби, пропонують під нього батареї, Zwayn, Dawnice, JBD, Deye теж, але ціна не дуже приваблива, виходить різниця в 5кВт 15 no name , або 10 Deye. Хто вже пройшов ці муки? І як нараховують мито, в постанові, від мита звільняються акб більше 200 ампергодин, а якщо 10-15 кВт, але 2-3 акумулятора. Дякую.
  20. «Цікаве питання, будемо полемізувати, Мурзик Васильович» (с) як казав класик. В звʼязку з відміною мита на деякі позиції енергонезалежності, ідея створити СЕС повернулася. Поки що, ціни не викликають оптимізму. Граюся з доставкою з Китаю. Акумулятори-це Dangerous goods, доставка тільки морем, потрібна спеціальна упаковка. Наскільки я зрозумів, в постанові, від мита звільняються акумулятори ємністю більше 200 а/ годин. Цікаво, а якщо це збірка з двох акумуляторів, чи трьох, на 100 а/годин, по 5кВт? Де можна дізнатися? На всякий пожежний, я до свого ДБЖ, вже замовив в Китаї, акумулятор 12 вт на 300 а/годин, для роботи котла і опалення. Ніяк не доставлять. Але надія зробити повноцінну СЕС, хоть поетапно, не відпускає. Різниця в ціні досить суттєва, як і ризики самостійної доставки. Моніторимо ціни. Дуже багато виробників батарей які у нас зовсім не представлені з шаленими обʼємами виробництва. Поставляють продукцію в Європу, США… в тому числі для високочастотних, дуже потужних батарей. Але проблема з відгуками. Може хтось з спеціалістів знає про Dawnice, Zwayn, JBD…цікаво було б послухати.
  21. Дякую за відгуки. У нас, влітку, дуже рідко відключають світло. Навіть якщо його нема, генератором користуємось раз на декілька годин, щоб підкачати воду в гідроакумуляторі. Зараз не має великої необхідності в ліхтариках, не холодно, є чим зайнятися у дворі. Основні проблеми, без електрики, зʼявляються взимку, а сонячні батареї, на жаль, зимою неефективні. Тобто виходить, якщо є можливість зробити систему резерву, потужний ДБЖ з такими ж потужними акумуляторами, то має право на існування, а сонячні панелі ідуть більше як бонус на літній період. Для котла у нас є ДБЖ, замінимо акумулятор, збільшимо потужність, замінимо power bank для інтернету, дрова закуплені для каміну, обслужимо генератор, акумулятор для нього. Це все зрозуміло і потрібно для виживання. Питання в тому, що ПОКИ ЩО, не готові вкладатись в систему яка не дає великої автономності взимку. Хто працює віддалено, відсутність газу, чи довго сиділи без світла, то питання окупності чи ефективності відходять на другий план. Була надія, якщо збільшити кількість панелей, то зимою, економлячи, можна бути відносно автономними. На жаль, поки що, ні. Тому, поки що, перенесемо це питання на наступну весну. Тим більше, кожний рік, зʼявляються все нові і нові варіанти, за ті самі гроші, а то й дешевше.
  22. Останні удари по енергетичній інфраструктурі не вселяють надію на зиму, тому розпочав пошук варіантів з електро автономності. Моніторинг варіантів сонячних станцій показав, поки що, дорого і не дуже автономно в зимовий час. Літом, лишні кіловати не має куди діти, якщо не має можливості оформити «зелений тариф) і потрібно «розмазувати» навантаження рівномірно, протягом дня (прання, посудомийка, прасування і приготування їжі на електро плиті) або збільшувати ємність акумуляторів, до такого варіанту, щоб проходити пікові навантаження і взимку перейти виключно на нічний тариф. Тільки тоді, можна казати про якусь економіку. Поки що, без зміни тарифів (які ось-ось обіцяють) не виходить ні автономності, ні окупності. За рахунок сонячної електростанції від 5 кВт, яка зараз коштує від 200000 до 300000 грн, можлива економія 10000 грн на рік, що вдвічі менше, ніж самий поганий депозит. Якби зимою вона давала автономність, то економією можна було б нехтувати, але, на жаль, зимою, вона нічого не дає. Можливо, в когось є інший досвід.
  23. Колега купив недобудову, грається в забудовника. Виникають питання, на які я не можу фахово відповісти. Йому рекомендують опалювати будинок одноконтурним (газовим) котлом - тепла підлога по першому і другому поверху (що визвало в мене величезний подив). Можливо, я відстав від новітніх технологій, а то в мене враження що людину розводять. Насправді - питань дуже багато. Недобуд величезний, замурували підвал (питання - скільки мінімально потрібно вкласти пінополістиролу в підлогу, під теплу підлогу, якщо підвал не опалюється)? Ще одне питання. Над другим поверхом, частина перекриття бетонні плити, частинка, ще нічого немає, деревʼяні балки. Як їх краще утеплювати? Деревʼяні балки закласти мінватою, а бетон утеплювати зверху? P.S. Людина з головою друже. Будинок купили в дуже гарному місці - де коробка йшла бонусом (що сумнівно) тому тепер потрібно добре подумати як краще зробити. Дякую за допомогу.
  24. “Отака фігня, малята». Так сталося, що 24.02.22., бажання відповідати російською відпало. Проблеми будівництва, бджільництва відійшли дуже далеко. 25,26,02.22 в місцевій ТРО, мав честь, зустріти багатьох форумчан. Сподіваюсь, колись, прийде час згадати як це було. Деякі хлопці, воюють (хай їх Бог береже). А поки що, надмірне утеплення, ролети, альтернативні варіанти постачання тепла, дуже нам допомогли. Це не захищає від бомб, осколків, але зменшує ризики і проблеми для сімʼї. На жаль, зовсім нема часу для форуму. Перемоги нам.
  25. Mission two. Забагато глюків в настройках. Вони не інтуітивні. Треба на нього переналаштовуватись.
×
×
  • Створити...